Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Griffendél klub

Go down 
+4
Ralph Blackwine
Jordan Young
Brianne Stacks
Admin
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 4 EmptyVas. Nov. 01, 2015 8:19 pm

- Azt hiszem, az anyukánkat láttam - tettem hozzá, hogy teljes legyen a kép, majd ránéztem Jordan-re. - Akkor ne általánosságról beszéljünk. Kérdezz valamit, amit alapból nem mernél megkérdezni tőlem! Bármit.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 4 EmptyVas. Nov. 01, 2015 8:16 pm

-Értem. -reagáltam halkan. Közben azon gondolkodtam, hogy hogyan tudnám jobban megismerni? Mert tényleg nem ismerem jól, meg senkit tudok igazán. -De ha csak általánosságokról beszélgetünk, sosem jutok előrébb abban, hogy megismerjelek. -jegyeztem meg, visszatérve a korábbi mondatára. -De persze nem kell itt és most belevágni.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 4 EmptyVas. Nov. 01, 2015 8:00 pm

- Sok mindent nem tudsz még rólam - továbbra sem szakítottam el a tekintetemet a kandallóról. Nem akartam a fiúra nézni. - De most ráhibáztál. Rosszat álmodtam.
Nagy levegőt vettem, ahogy az rémálom emlékképei rámtörtek.
- Éjszaka volt és tűzben volt minden. Harcoltunk valami arctalan lény ellen, de sokkal erősebb volt nálunk. Ti... mind meghaltatok. Már csak én maradtam és ő. Megbotlottam valamiben, elestem, a pálcámat elejtettem. Ő felém magasodott és mielőtt még megölt volna, megkértem az idegent, hogy fedje fel önmagát. Egy nő volt az. Épphogy egy pillantást vethettem rá, a zöld fénysugár engem is eltalált. Azóta nem tudtam visszaaludni, úgyhogy lejöttem.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 4 EmptyVas. Nov. 01, 2015 7:55 pm

-Ne hazudj, elég csak rád nézni. Nem ilyen hajnalban-lemegyek-a-klubba-és-a-tűzbeb-bámulok-nemtom-medig- típusnak ismertelek meg. Tudom, hogy valami nincs rendben. Pocsék dolgot álmodtál? Segít ám, ha valakinek elmondod, én úgysem adom tovább senkinek. -Na jó, tőlem viszonylag viccesen hatnak az ilyen típusú jótanácsok, de tényleg segíteni szeretnék rajta.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 4 EmptyVas. Nov. 01, 2015 7:48 pm

- Nem. Minden a legnagyobb rendben - továbbra is mozdulatlanul meredtem a tűzbe. Olyan üresnek éreztem magam. Pontosabban nem éreztem semmit. - És veled mi van? Régen beszélgettünk így, kettesben. Mesélj valamit!
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 4 EmptyVas. Nov. 01, 2015 7:46 pm

-Ahamm. -mormogtam válaszul, igyekezve, hogy ne romboljam szét a meghitt hangulatot. Egy ideig csak fél szemmel figyeltem, ahogy a tűzre mered. -Nem szeretnél valamiről beszélni nekem? Ami miatt csak így itt üldögélsz hajnali fél négykor és mélyen a gondoloataidba merülsz. Minden oké? -kérdeztem, mert úgy éreztem, hogy valami bántja, vagy legalábbis zavarja.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 4 EmptyVas. Nov. 01, 2015 7:33 pm

Kicsit arrébb húzodtam, hogy ő is kényelmesen elférjen.
- Mindig is szerettem a tüzet - szólaltam meg. Inkább magamhoz beszéltem, mint hozzá, éppen ezért eléggé motyogósra sikerült. - Kicsit olyan, mintha magamat látnám benne. A legtöbb ember fél tőle, pedig alapvetően nincs vele semmi gond, de ha rosszul kezeled, képes felgyújtani a házadat - aztán eszembe jutott, hogy Jordan is hallja, amit mondok. - Persze, én nem gyújtanék fel egy házat. Csak egy metafora.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 4 EmptyVas. Nov. 01, 2015 7:25 pm

Igen, persze. -egyeztem bele, miközben leültem mellé.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 4 EmptyVas. Nov. 01, 2015 7:24 pm

- Csak úgy - vontam meg a vállamat. - Szeretnél csatlakozni hozzám?
Visszaültem a földre japánülésbe és a tekintetemet újra a tűzre függesztettem.
- Mostmár úgysem kell kimenned vízért.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 4 EmptyVas. Nov. 01, 2015 7:20 pm

-Köszi. -vettem el a poharat. Igen, én is tisztában vagyok vele, hogy az ivás problémáját meg lehet így is oldani, de nem baj... Kell valami ürügy magamnak, hogy kimászkálhassak.
-Szóval, te miért ücsörögsz itt egyedül? -tértem vissza a kérdésre.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 4 EmptyVas. Nov. 01, 2015 7:15 pm

Felvettem a poharamat a földről és a pálcámat a pizsamafelsőm ujjából.
- Suvickus! Aguamenti! - böktem rá a pohárra, majd odanyújtottam a fiúnak.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 4 EmptyVas. Nov. 01, 2015 7:12 pm

-Hát, például a legközelebbi mosdóba inni, mert elfogyott a víz a kancsóban a hálókörletben. Aztán meg... Nem tudom. Szerintem végigmennék a folyosón, kinéznék az ablakon, és nagyjából ennyi. De már elmúlt a késztetésem, hogy ezt tegyem. -mondtam, majd közelebb jöttem, és a kandalló egyik langyos téglaoszlopának dőltem -És te mit keresel itt? -kérdeztem, miközben az ugráló lángok váltakozó fényében próbáltam kivenni, hogy merre néz.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 4 EmptyVas. Nov. 01, 2015 7:07 pm

- És hová mész? - támaszkodtam a fotelre.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 4 EmptyVas. Nov. 01, 2015 7:06 pm

-Hátőő, én... Magam se tudom, hogy őszinte legyek. -hebegtem, mert tényleg nem tudom szavakkal elmagyarázni, hogy miért jön rám néha, hogy teljesen random mászkáljak éjszaka. -De tényleg. Csak úgy... Néha szükségem van rá, hogy éjszaka vagy hajnalban menjek egy kört, ez a kedvenc napszakom. -vázoltam fel a helyzetet teljesen őszintén.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 4 EmptyVas. Nov. 01, 2015 7:00 pm

- Nem állt szándékomban megijeszteni - mondtam teljesen komoly arccal, miközben belül elégedetten kuncogtam. - Akkor mit csinálsz ilyenkor a hálókörleten kívül?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 4 EmptyVas. Nov. 01, 2015 6:58 pm

-Merlinre, Bree, a frászt hozod rám! -szisszentem fel halálra váltan, majd még jópár másodpercig görcsösöen kapaszkodtam a lépcsőkorlát fa fogójába és csak pislogtam rá. Jellemző. Ki más ücsöröghetne itt hajnalok hajnalán, és ijesztene halálra?
-Hát ez aztán a meglepetés. -hebegtem. -Nem sántikálok semmiben, se jóban, se rosszban, ha tudni akarod. -válaszoltam rekedt hangon.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 4 EmptyVas. Nov. 01, 2015 6:51 pm

A klub, mint minden vasárnap hajnalban, most is üres volt - csak a tűz ropogása és a lángok fénye vitt egy kis életet a helyiségbe. A kandalló előtt ültem pizsamában hátamat az egyik fotelnek döltve. Egyenletesen hintáztam a lángok ritmusára.
Nem tudtam aludni. Konkrétan nem is tudom, hogy mi szállt meg, de egyszerűen képtelen voltam lehunyni a szemem, az agyam ezerrel pörgött - teljesen éberen feküdtem az ágyamban három óta, fél négykor jöttem le a klubba. Most nem tudom, hány óra van. Rémálmom volt - csupa kalamajka. Tűz volt, harcoltunk valami arctalan lény ellen, de mindhiába. A barátaim mind meghaltak. Megkértem az idegent, hogy fedje fel önmagát, mielőtt engem is megöl. Egy ismerős-ismeretlen nő volt az. Épphogy egy pillantást vethettem rá, a zöld fénysugár engem is eltalált - zilálva, verejtékezve ébredtem. Azóta sem tudtam kitörölni az arcát. Biztos vagyok benne, hogy az anyánk volt az.
A lépcső, ami a fiúhálóba vezetett, megreccsent. Abbahagytam a hintázást és a hang felé fordultam. A sötét alak nem láthatott, mert a fotel eltakart. Gondoltam, megviccelem.
- Mi rosszban sántikálsz? - álltam fel, felfedve magamat.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 4 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 8:44 pm

- Jön, de majd csak később csatlakozik hozzám - feleltem. - Na, mindenki oszoljon nyugodtan! Nekem csak ennyi volt.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Griffendél klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 4 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 8:43 pm

-Nem... egyelőre. -néztem végig a többieken és nyugtáztam, hogy rajtuk is látszódik izgatottság rendesen. -Jordan mit mondott amúgy? -kérdeztem. -Csak mert nem hallottuk, hogy döntött végül. -reménykedtem, hogy nem durcázott be megint, és utasította vissza az egészet.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 4 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 8:40 pm

- Köszönöm! - öleltem meg a fiút gyorsan, majd visszamentem a többiekhez. - Oké van valakinek bármilyen kérdése, kérése?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 4 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 8:38 pm

Erre megint csak valami lemondó sóhajt produkáltam kínomban. Valahogy megelégeltem a hónapok során ezt a szocializálós szórakozást, sőt, néha már kezdtem megalázónak érezni. De inkább nem mondtam ezt meg. -Jó, majd még megbeszélem velük, de maximum azt tudnám elképzelni, hogy én jövök csak, és nem egész szünetre. -remélem ezzel egy időre lenyugszik mindenki, és kitalálhatok valami ürügyet.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 4 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 8:34 pm

- Fú, becsapós kérdés - ráncoltam az orromat. - Örömet szerezhetnél vele nekem, mert fontos vagy a számomra? Légyszi, megígértük, hogy szocializálunk!
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 4 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 8:31 pm

-Hát, szerintem ez nem annyira nekik való hely lenne. -jegyeztem meg sóhajtva. -És konkrétan mit csinálnánk ott? Mit tudnék pont én ott élvezni bármit is? -tettem még fel kérdéseket kétkedve.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 4 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 8:29 pm

- És nem szeretnéd őket is hozni? Biztos szerettek volna elmenni világot utazni - néztem rá könyörgő kiskutyaszemekkel. - Vagy nem szeretnél esetleg később csatlakozni hozzánk?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 4 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 8:27 pm

-Az előbb már mondtam. -feleltem rezzenéstelen arccal. -De ha még további részletezésre szorul, akkor: szeretném a nagyszüleimmel lenni, mert egész évben nem látom őket, és nekem fontos, hogy velük legyek, mivel ketten viszonylag pocsék lenne nekik ünnepelni. Meg eleve honvágyam van, és alig várom már, hogy hazamenjek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Griffendél klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Griffendél klub
Vissza az elejére 
4 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Hollóhát klub
» Mardekár klub
» Hugrabug klub

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: