Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Griffendél klub

Go down 
+4
Ralph Blackwine
Jordan Young
Brianne Stacks
Admin
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
SzerzőÜzenet
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 10 EmptyVas. Aug. 02, 2015 2:05 pm

Merlinre, ez a bál annyira nem hiányzott, hogy azt elmondani nem tudom. Mindenki ezen pattog, én meg egyszerűen odébbsöpörtem ezt a problémát, hogy majd kitalálom, hogyan tudnék kibújni az alól, hogy el kelljen mennem, de erre itt van ma, és mindenki automatikusnak veszi, hogy megyek. És persze a legfontosabb mindenkinek, hogy "húkithívtálelkithívtálel?" Senkit! Nem is kötelező ez az egész, hála istennek. Legalább lesz egy tök nyugodt estém, remélhetőleg. Ezen gondolkodtam, amikor a klubhelyiségbe érve Bree-vel futottam össze az általános káoszban, amit a bálra készülődés idézett elő.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 10 EmptyVas. Júl. 26, 2015 9:40 pm

Október

Vasárnap reggel később, mint szoktam (de még így is hamarabb, mint mindenki más a szobában) felébredtem. Előző este sokáig fennmaradtam, mert a fiúkkal eléggé sokáig társasoztunk. És utána még beszélgettünk is. Imádom az ilyen alkalmakat - még akkor is, ha ilyenkor is piszkáljuk egymást. De mindig meg van közöttunk egyfajta összhang, ami miatt sikerül egy hullámhosszon lennünk. Sokan azt mondják, hogy amiatt, mert hármasikrek vagyunk, de szerintem nincs sok köze hozzá (persze, biztos az is közbejátszik). Ha engem kérdeztek, minden testvér között meglehet ez az összhang, ha elég időt töltenek együtt. Mármint, mi mindig ott voltunk egymásnak, bárhol és bármikor megvédtük a másikat és segítettünk neki. Talán lehet, hogy a legnagyobb befolyásoló tényező az, hogy sosem volt mellettünk egy anyaszerű lény. Mindegy is. A lényeg az, hogy szeretjük és támogatjuk egymást. Nem ez a lényeg?
Miután felültem az ágyban és nyújtózkodtam egyet, észrevettem egy borítékot az éjjeliszekrényemen. Nagy, kacskaringós betűkkel ott állt a nevem rajta. Nem tudom, a többiek hogy vannak vele, de engem gyakran paranoiával tölt el, hogyha elgondolkozom azon, hogyan kerültek a szobába a borítékok. Tudom, hogy házimanók meg minden, de mindig olyan ijesztőnek tűnik nekem, hogy mászkálnak körülöttem, miközben alszom. Brr…

Griffendél klub - Page 10 N2c2lg

Wow, egy bál…! (Nem tudom, mennyire érződik, de ez annyit jelent: Wow, jaj ne mááár…) Ne értsetek félre, nem vagyok antiszoc vagy mi (könnyen ismerkedek), de a báloktól frászt kapokok az esetek többségében. Lehet, hogy a bátyáimról ragadt rám, de lehet, hogy amúgy is allergiás lennék rá, nem tudom, de a lényeg az, hogy egyszerűen nem látom az értelmét. Kényelmetlen ruhákba öltöznek, hogy aztán nehezen lépkedjenek a magassarkúkban, hogy kapjanak pár “decsinosvagy”-ot (de a legtöbben még csak komolyan sem gondolják). Hülyeség.
Mikor lementem a klubhelyiségbe, már a tesóim ott voltak és izgatottan beszélgettek valamiről.
- Jó reggelt srácok! - köszöntem nekik. - Miről van szó?
- Te is megkaptad a meghívót? - kérdezte rögtön Adam.
- Ja, láttam - emeltem fel a szóban forgó borítékot, amit lehoztam magammal. - Hát nem egy óriási…?
- …lehetőség? - fejezte be a mondatomat Chase. Be kell vallanom, én nem pont ezt a szót szerettem volna használni. - Nagyon király ötlet!
- Öhm… Király ötlet… Miért is pontosan? - nem teljesen értettem, honnan jött ez a hirtelen lelkesedés. Utáltak kiöltözni, utáltak táncolni. Mi van még egy bálban ezeken kívül? Semmi.
- Szóval, van egy lány…
- Van egy lány? - állítottam meg. Van egy lány? - És én miért nem tudtam róla?
- Én tudtam róla - szólt közbe Adam is büszkén.
- Szóval ő tudott róla? És én nem? - próbáltam úgy hangsúlyozni, hogy megértse, mennyire rosszul érintett az, hogy Adamnek mondta el és nem nekem. Mármint, tényleg. Mi ketten mindig, mindent meg tudtunk beszélni. Adammel nehezebben ment, mert általában kétszer-háromszor kellett elmagyarázni a komlikáltabb dolgokat. Eddig mindig hozzám jött az ilyenekkel.
- Ne érts félre, nem azért nem mondtam el, mert nem bízom benned - próbálta menteni a menthetőt. - Csak féltem, hogy nem fog tetszeni neked a lány és túlreagálod a helyzetet.
- Túlreagálom? TÚLREAGÁLOM?! - oké, lehet, hogy ezt most egy kicsit túlreagáltam. - Nem hiszem el, hogy egyszerűen kihagytál ebből az egészből. És hogy most kell megtudnom. És így. És honnan veszed, hogy nem tetszene nekem? Tudod, hogy támogatlak mindenben!
- Ne már, Bree, kérlek! - nézett a plafonra Chase. - Tudom, hiba volt, hogy nem mondtam el. De féltem. És félek. Attól, hogy valami miatt nem szereted meg a lányt. Mert fontos vagy nekem és a véleményed is. Képes vagyok feladni valakit miattad. Miattatok. De nem szerettem volna feladni még.
Szóra nyitottam a számat, de aztán eszembe jutott valami. Konkrétan valaki. Én sem mertem elmondani Chase-nek, hogy ki tetszik, mert félek attól, hogy elutasítja az egészet. Hogy utálná a srácot. Ő is ugyanígy lehet, ezért nem hibáztatom.
- Megértem, tudom, hogy érzel. És megpróbálom nyugodtan kezelni a helyzetet - mondtam végül, majd izgatottan kérdeztem: - Na, ki a lány?
Chase mosolyogva fújta ki a levegőt - gondolom, attól tartott, hogy folytatom. De szerencsére, nálam a hangulatváltozások úgy jönnek, ahogy mennek - gyorsan. Persze, ez nem mindig jó, de ilyen esetekben igen.
- Egy évvel alattunk jár, de évvesztes, szóval abban az évben született, mint mi. Ismered, amúgy - folytatta. - Kate Blueman.
- Az a Kate? - kérdeztem döbbenten. Egy kicsit meglepett. - Mármint Kate Kate? A terelőtársam, Katie?
Chase egy kicsit félve nézett rám - nem tudta hova tenni a reakciómat. Aztán, amikor elnevettem magamat, még értetlenebb tekintettel nézett rám. Hogy miért nevettem? Mert Katie egy évvel később lett terelő, mint én (ő is másodévesen kezdte, mint én, szóval szuperetehetséges), és tök jóban vagyunk. Jó, nem az a tipikus öribari jóban, de mindig tudtam hozzá fordulni, ha a fiúkhoz nem, jókat eldumálunk az öltözőben, az edzéseken is elvagyunk, meg meccs közben is jól együtt tudunk működni. Ő is az a haverlány típus, de sokkalta nőiesebb, mint én - táncol, szoknyát is visel, csinos, meg minden.
- Te komolyan Katie miatt izgultál? - kérdeztem mostmár csak mosolyogva. - Imádom azt a csajt, szerintem jók lennétek együtt. És elhívni a bálra, mint párt tényleg jó lehetőség.
- Tényleg? Mármint tényleg nem zavarna?
- Nem, dehogy - csóváltam meg a fejem.. - De ne találjalak meg a lányöltözőben, értve?
- Teljesen - mosolygott ő is.
- És te kit szeretnél elhívni? - fordultam Adam felé, aki eddig csak figyelt minket. Tudtam, hogyha ilyen izgatottan beszéltek, amikor lejöttem, akkor biztosan neki is van valami híre. - Csak nem Viráglányt?
- Nem, róla letettem - legyintett szomorúan. - Viszont van az a lány, Mardekáros, aki mellettem ül Asztronómián.
- Christine? Ő tök aranyos lány.
- Aham - bólogatott lelkesen. Örült, hogy nincs vele bajom.
- És te, Bree? - kérdezte Chase kíváncsian.
- Most nem hölgyválasz van - hárítottam a kérdést. - De nem hiszem, hogy bárki is el fog hívni.
- Hé, ne is mondj ilyet! - bokszolt vállba Chase. - Biztos sokan el szeretnének hívni.
Felnevettem, minek következtében szokásomhoz híven horkantottam bele egyet. Nem tudom, miért van ez velem mindig, de ki szeretne elhívni egy ilyen lányt a bálba? A leglányosabb tulajdonságom az az, hogy a hajamat meg tudom változtatni bármilyenre. Szőkére, vörösre, feketére, hullámosra, egyenesre, göndörre, rövidre, hosszúra. Ezzel ellehetnek egy ideig, aztán ennyi.
- Mindegy, amúgy is hülyeségnek tartom az egészet - zártam le a témát egy legyintéssel. Nem volt kedvem beszélni erről. - Na, megyünk reggelizni?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 10 EmptyHétf. Jún. 15, 2015 10:52 pm

-Na igaz, folytassuk. Habár azt se tudom, mennyi pénzem van.-azzal gyorsan átnéztem és nyugtáztam, hogy egész jól állok.
Még pár kör lement, mire sajnos csődbe nyertem, így Adam nyert, de nem sokkal. Úgy tűnt, mindenki élvezte a játékot. Kissé fura volt, mert nem voltam hozzászokva az ilyen társas tevékenységekhez, de túléltem és tényleg jó volt. Jófejek ezek a Stacks-tesók. És remélem még pár alkalommal legalább ilyen jól elleszünk, például ha mutatnak érdekess játékokat még, vagy elmegyünk a Rengetegbe...
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 10 EmptyHétf. Jún. 15, 2015 10:47 pm

- Csoportosan jó - értettem vele egyet. - Még mennyi van hátra a játékból? Elvesztettem a fonalat.
- Már nincs sok hátra. Ha Jordan ötöt vagy hetet dob, akkor kiesik, ha Adam négyet vagy tizet, akkor Jordan nyer - magyarázta készségesen Mr. Monopoly.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 10 EmptyHétf. Jún. 15, 2015 10:45 pm

-Ohó, nehogy azt higgyétek, hogy nem voltam még soha. De együtt persze sokkal izgalmasabb lehet. -mondtam. Komolyan, párszor már bemerészkedtem titokban, éjjel, egyedül, mert elmondhatatlanul kíváncsi voltam az ottani különleges növényekre. Pár darabot, amit bele lehetett, begyűjtöttem, hogy le tudjam rajzolni.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 10 EmptyHétf. Jún. 15, 2015 10:41 pm

- Alap, hogy voltunk - pacsiztam össze Adammel. - Tilosban is, de büntiből is küldtek már el minket Hagridhoz. Nagyon jó hely. Majd egyszer elmegyünk együtt, ígérem.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 10 EmptyHétf. Jún. 15, 2015 10:40 pm

-Áh, nem hiszem. Egy kis kalandot sosem utasítok vissza. Tényleg, voltatok valaha is a Tiltott Rengetegben? Na jó, ez szerintem hülye kérdés, ugye? -mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 10 EmptyHétf. Jún. 15, 2015 10:33 pm

- Csak óvatosan, még a végén rossz hatással leszünk rád - nevettem a büntetéssel töltött órákra gondolva.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 10 EmptyHétf. Jún. 15, 2015 10:30 pm

-Ó, persze, szívesen! Sőt, nagyon is örülnék neki. Itt az ideje, hogy bepótoljam a lemaradásaimat így öt év után. -egyeztem bele mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 10 EmptyHétf. Jún. 15, 2015 10:26 pm

- Akkor egy csomó jó dolgot kell megmutatnunk neked - nevettem. - Mindent ki fogsz velünk próbálni. Márha elfogadod a küldetést!
Adam is egyetértően bólogatott, miközben a játékpénzét számolta.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 10 EmptyHétf. Jún. 15, 2015 10:22 pm

-Hm... Most így hirtelen nem tudnám megmondani. Ezt most mindenesetre megszerettem. De amúgy nem voltam régebben egy nagy társasozó, mivel az ember a nagyszülei személyében nem biztos, hogy a legjobb játszópajtást látja. Inkább olyan magamnak való vagyok, gondolom feltűnt már. De például, amikor otthon vagyok, leginkább a kutyáimmal szeretek játszani. Nagyon hiányoznak már most is. Meg szoktam mindenfélével szórakozni, például íjászkodással, fára mászással meg ilyenekkel. De szeretem az ilyen 'találjukfelmagunkat-holottsemminincskéznél' játékokat. Csak egyszerűen olyan helyen lakunk, hogy nincsenek velem egykorúak, akikkel el tudtam volna lenni nyáron. -meséltem halkan, miközben szórakozottan dobáltam a kockákat, amik nem kifejezetten értékelték ezt.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 10 EmptyHétf. Jún. 15, 2015 9:56 pm

Sajnos, hamar csődbe mentem (esküszöm, többet voltam börtönben, mint szabadlábon) úgyhogy csak néztem a fiúk játékát és közben beszéltem hozzájuk.
- Amúgy te miket szeretsz játszani? - kérdeztem Jordantől.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 10 EmptyHétf. Jún. 15, 2015 9:52 pm

-Látom, itt is minden különösebb indok nélkül dugnak random embereket börtönbe, holott csak rálépett egy szerencsétlen mezőre. -állapítottam meg nevetve. Ismét én dobtam.
-Óó, ez kell nekem! -foglaltam le a türkizkékkel jelölt Roxmorts közeli, valóban létező arborétumot jelképező mezőt.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 10 EmptyHétf. Jún. 15, 2015 9:41 pm

- Nos, vajon mi az, vajon mi az...? - fokozta a hangulatot Mr. Monopoly. - Ingyen bódé a zöld mezőn!
- Gratula - mosolyogtam Jordanre.
- Most én jövök - kapott boldogan Adam a kockák után. Imádta ezt a játékot. Sajnos, nagyon jó volt benne. - Haha! Tizenkettő! Megvesszük!
- A fiatalúrnak elkelt a narancssárga mező! - nyújtotta pacsira kezét a kis emberke, amibe Adam belecsapott a mutatóujjával. Szerintem biztos szövetséget kötöttek, amíg még nem játszottunk. Mindig is túl jóban voltak.
Most én dobtam. Kettőt.
- Bree kisasszonynak igazán nem jött ez össze - csóválta a fejét Mr. Monopoly. - Kénytelen leszek egy körre börtönbe tenni titeket.
És amikor csettintett, két nem használt bábú megbilincselte a ninjámat és börtönbe zárta. Én is kaptam bilincset a kezemre... Ezt nem szeretem ebben a játékban. Valahogy mindig börtönben kötök ki.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 10 EmptyHétf. Jún. 15, 2015 9:27 pm

Már eléggé felcsigázta az érdeklődésem ez az egész játék ahhoz, hogy ne érezzem magam kényelmetlenül vagy túl nagy tömegben. A kockák után kaptam, de azok vadul pattogtak odébb. Vagy fél percig hajkurásztam őket, mire nagy nehezen megszereztem őket. A cilinderes emberke mindezt vihogva nézte végig. Dobtam.
-Az indiánnak nyolcat előre! -rikkantotta. Ó, és épp egy szerencsekártya!-mikor odaért az indián, a mezőről miniatűr tűzijáték robbant fel.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 10 EmptyHétf. Jún. 15, 2015 9:18 pm

- Oké. Akkor én a ninja leszek - intettem a kis figurának. Nem fogok hozzányúlni. Egyszer megcsináltam ezt a hibát, még egyszer nem fogom. Éles kardocskái vannak.
- Én pedig a kutya - választotta ki Adam is a karakterét, mire a szóban forgó bábú boldogan csóválni kezdte a farkát és a Startra futott. A többiek elfoglalták a helyüket a lelátón, hogy szurkoljanak versenyben lévő társaiknak.
- Hölgyeim és uraim! - sétált ki Mr. Monopoly a dobozból, mire tapsvihar tört ki a mininézőtéren. - Üdvözlök mindenkit a versenyünkön! Melyik versenyző óhajt kezdeni? Ó, legyen a kisasszony!
- Rendben - mondtam és felvettem a kicsi, mocorgó kockákat és eldobtam őket.
- Nagyszerű dobás, nagyszerű! Ninja, kérlek, lépj tizet előre! Jöjjön a fiatalember! Igen, te! - adta át a kockákat az alig tizenöt centi magas műsorvezető.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 10 EmptyHétf. Jún. 15, 2015 9:11 pm

Lenyűgözve nézegettem pár pillanatig a gyakorlatilag önálló életet élő bábukat, majd kiválasztottam egy fura kis indiánszerű emberkét, aki erre elkezdte bokszolni a kezemet.
-Asszem jó lesz, áú, ő... -tettem le a Start mezőre, mire a figura nekiállt egy helyben indiánszökkenéseket csinálni.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 10 EmptyHétf. Jún. 15, 2015 9:07 pm

- Tudod, van az a kalapos figura. Nos az él és egy kicsit szemét tud lenni, ha nem jössz be neki elsőre. A kockákat is egy élmény kergetni, ha véletlenül kidobod a dobozon kívülre - magyaráztam, miközben a dobozt kerestem. - Megvan! Melyik leszel? - szórtam ki az apró kis bábúkat, amik rögtön elkezdtek mocorogni és beszélgetni.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 10 EmptyHétf. Jún. 15, 2015 9:04 pm

-Oké, jól hangzik. Csak izgalmasabb lehet, mint a mugli. Én akárhányszor játszottam azzal életem során, még sosem sikerült végigvinnünk addig, hogy mindenki csődbe megy, és marad egy nyertes, vagy valami hasonló. -meséltem, habár nem sokszor társasoztunk a nagyszüleimmel, mivel nem szerettem túlságosan. Most abban reménykedtem, hogy megjön hozzá a kedvem.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 10 EmptyHétf. Jún. 15, 2015 9:01 pm

- Szóval... Van varázslósakk, de ahhoz sokan vagyunk - törtem a fejemet. - Ismered a Monopolyt? Van egy varázslóváltozata, ami sokkal izgalmasabb a muglisnál.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 10 EmptyHétf. Jún. 15, 2015 8:56 pm

-De, végül is játszhatunk valamit. Gondolom vannak izgalmasabb társasok itt, mint a mugliknál, legalábbis remélem. Nem nagyon ismerem az itt szokásosakat, de itt az ideje. -egyeztem bele mosolyogva. Úgy gondoltam, most jobb ha társaságban maradok egy kicsit, mintha elvonulnék a szobámba szomorkodni, mert akkor tényleg úgy érezném magam még napokig, mint egy mosógépben felejtett macska.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 10 EmptyHétf. Jún. 15, 2015 8:53 pm


/Kezdődött a Nagyteremben/
-...és akkor az egész az arcomba robbant. Baromi király volt! - fejezte be valamelyik történetét Adam nevetve. Szegény Jordan...
- Figyelj, teljesen megértem, ha nem akarsz velünk több időt tölteni, de... - tettem a vállára a kezem. - Nincs kedved valami társashoz?
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2015. Jun. 01.

Griffendél klub - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 10 EmptyHétf. Jún. 01, 2015 8:18 pm

A Griffendéles diákok általában ebben a klubhelyiségben tartózkodnak. Kényelmes fotelek, hangulatos kandalló, asztalok állnak rendelkezésre, hogy mindenki kényelmesen tudja tenni a dolgát, vagy éppen a barátaival kapcsolódjon ki.
Vissza az elejére Go down
https://world-of-potter.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Griffendél klub - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 10 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Griffendél klub
Vissza az elejére 
10 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: