Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Griffendél klub

Go down 
+4
Ralph Blackwine
Jordan Young
Brianne Stacks
Admin
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 9 EmptyPént. Aug. 07, 2015 3:49 pm

- Van valami kérdésed? Ezzel kapcsolatban, de akár feltehetsz olyat is, amit mástól nem igazán tudsz - ajánlottam fel. Végül is mi baj lehet abból, hogy kérdéseket tesz fel én meg válaszolok? Ugye? Semmi.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 9 EmptyPént. Aug. 07, 2015 1:45 pm

-Aham...- válaszoltam tömören. Örültem, lazán vette a dolgot, de fogalmam sem volt, hogy most ezután még milyen témára tudnánk rákanyarodni, de nem izgatott. Majd lesz valami. Még mindig sokkal jobb itt, mint lent a bálban.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 9 EmptyPént. Aug. 07, 2015 8:45 am

Egy másodpercnyi mérlegelés után úgy döntöttem, hogy figyelmen kívül hagyom ezt a egyedülvagyoknincsenekbarátaimésmidenkiutál-szerű megnyilvánulást és válaszoltam az eredeti kérdésére.
- Igazából a kettős érzés az semmi extra. Csak egyszerre érzel két dolgot, nem különösebben érdekes, csak néha össze tudja zavarni az embert - magyaráztam. - Ez olyan, mint amikor látsz és hallasz is egyszerre. Két inger jön és ezzel addig nincs semmi különös egészen addig, amíg mondjuk a szemed azt látja, hogy jobbról jön az autó, de a füled balról hallja a hangot hozzá. És ilyen érzés, ha ellentétes érzések vannak egyszerre. Érted nagyjából?
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 06, 2015 10:55 pm

Csendben meredtem magam elé egy ideig, ami megint azt a látványt kelthette, hogy teljesen magam alatt vagyok ettől a dologtól, de nem.
-Nem, nem az, csak... na várj, mindjárt megpróbálom elmagyarázni. -tényleg nehéz érthetően megfogalmazni, de ha egyszer nincsenek szüleim, életem sincs nagyjából a Roxforton kívül, akkor hogyan tudjak tájékozott lenni ilyen téren?
-Nincsenek igazi barátaim, az emberek mindig is nagy ívből kerültek, ezért egyszerűen csak tudni akarom az ilyen dolgokat. Sok mindenről fogalmam sincs, ami mindenki másnak természetes. -na jó, ez megint valami önsajnáló mondatnak hangozhatott, pedig közel sem annak szántam, de egyszerűen ez az igazság.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 06, 2015 10:43 pm

- Jaaa... A kettős érzések... Bocsi, egy kicsit elkalandoztak a gondolataim és ilyenkor eléggé nehéz egy dologra koncentrálnom - próbáltam visszarántani magam a Griffendél klubhelyiségbe és nem kéne ennyit kalandoznom a gondolataimban. - Szóval nem, nem rossz értelemben mondtam, nem is gondoltam, hogy fennakadsz ezen. Bocsánat, nem tudtam, hogy érzékeny területed.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 06, 2015 10:38 pm

Most ennyire megzavarta az igazi kérdésem, amire vártam volna őszinte választ? Nem tetszett ez az erőltetett témaelterelés. Nem tágítottam ettől a problémától, csak ezért sem.
-Nem érdekelnek a lufik. Hanem az, hogy ez mennyire nagy baj, amit mondtál. Figyi, nem akarlak kínos helyzetbe hozni azzal, hogy ilyeneket kérdezek, de meg kell tudnom. Nem tudok mással ilyenről beszélni, de ezt te is tudod.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 06, 2015 10:21 pm

- Ó, a bátyáim egyáltalán nem ezen a véleményen vannak. Adam teljesen biztosan semleges, csak akkor ölne meg, ha megbántanál. Chase pedig teljesen biztos abban, hogy nem bír téged - legyintettem. - De ne aggódj, azt mondta, hogy elvisel addig, amíg nem bántasz meg.
Elkezdtem pakolászni az újságokat.
- Jaj, elfelejtettem mondani, hogy különleges alkalmakkor lufik vannak a klubhelyiségben - jutott eszembe hirtelen. - Ha valakinek születésnapja van vagy hasonló.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 06, 2015 10:16 pm

Visszanéztem rá, de fogalmam sincs, milyen fejet vághattam. Valószínű, teljesen semlegeset, mert egyáltalán nem lepett meg a tény, hogy ilyen kettős érzést keltek benne, mert más emberek is mondták már ezt régebben, akiket közelebb engedtem magamhoz. De kicsit vicces, hogy pont a Hugrabug klubhelyiségéről jutott ez eszébe. Vagy annyira akarta már ezt mondani nekem, hogy így kapott a lehetőségen és ezzel a nem éppen elegáns átvezetéssel közölte? Azért ezt nem hinném, de ki tudja. Azt sem tudom, milyen, ha valaki kettős érzetet kelt, mert én még sosem voltam úgy senkivel, hogy ne tudnám eldönteni, hogy akkor milyen személyiségű.
-Hűha. És ez... Ez nem számít túl jó dolognak, igaz? -kérdeztem. -Legalábbis a bátyáidon is eléggé érzem, hogy ezen a véleményen vannak, és nem repesnek az örömtől, amikor mi együtt lógunk. De most komolyan, milyen? -néztem a szemébe.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 06, 2015 10:05 pm

- Tök jól néz ki - mosolyogtam, majd lehunytam a szemem, hogy el tudjam képzelni a helyet. - A Hugrabug klubhelysége is alagsori, mint a tietek, viszont ez a méhecske színeivel játszik, inkább a sárga dominál és olyan kicsit bolondos, kicsit misztikus hatása van az egésznek. Fotelek helyett babzsákok vannak meg puffok, olyan finom illat van mindig. És sokat beszélgetnek. Nekik sokkal több társasjátékuk van, mint nekünk és minden olyan vidám, de egyszerre amúgy olyan szomorú is. Nem tudom, hogy miért kelti bennem ezt a kettős érzést. Egy kicsit olyan, mint te.
Az utolsó mondatnál nyitottam ki a szememet és a fiúra néztem.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 06, 2015 9:55 pm

Könnyen el tudtam képzelni, ahogy leírta nekem a kinézetét, habár lehet, hogy tévedtem az egész tájolásában ás elrendezésében. De mindegy is, legalább van valami halvány képem róla.
-Értem. Köszi. És a hugrabugos?
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 06, 2015 9:47 pm

- Hollóhát klubhelyisége szintén toronyban van, mint ez. Tágas, kék terem, levegősebb a többinél. A falon kék és bronzszínű selyemkárpitok vannak, boltíves ablakok. A mennyezetet kupolás, festett csillagok vannak rajta, ahogy a padlón szétterülő mélykék szőnyegen is. Asztalok, székek és könyvszekrények vannak mindenhol, és az ajtóval szemben, egy beugróban magas fehér márványszobor áll - vázoltam le a kinézetét. - Nagyon gyönyörű, tényleg!
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 06, 2015 9:40 pm

-A miénken meg ezen kívül még másban nem. Pedig érdekelnének. Milyenek? -kérdeztem, mert úgy gondoltam, ezt illene azért tudni, de mivel nincsenek közelebbi barátaim, akik megmutatták, vagy legalább elmesélték volna, hogy milyen.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 06, 2015 9:34 pm

- Öhm csak a Hollóhátosban... Meg a Hugrabugosban... - gondoltam vissza az elmúlt évekre. Jaja, voltam jópár helyen. - Tudod, van pár haverom. Te? Voltál már másoknál? A Griffendélesen kívül, persze.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 06, 2015 9:31 pm

-Hát, fura. Mármint nem a hajad, hanem a hely. Nem hat meg különösebben ez az arany-piros kavalkád, de hát más mardekáros is ezt mondaná. Tényleg, te jártál már más klubhelységekben?
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 06, 2015 9:19 pm

- De. És körülbelül derékig ért - mosolyogtam. - Hogy tetszik a hely? Egy kicsit piros-arany, de amúgy meleg, barátságos hely, szerintem.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 06, 2015 9:17 pm

-Tulajdonképpen mindegy, de majd úgyis eszembe jut mindjárt valami. -mondtam, miközben még mindig csak bámészkodtam, ismerkedtem a tereppel. -Hé, az előbb még nem világos volt a hajad? -vettem észre hirtelen.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 9 EmptyKedd Aug. 04, 2015 10:49 pm

- Itt is vagyok - szaladtam le a lépcsőn. Fekete leggings, kötött pulcsi, vállig érő sötét hajjal, végül ezek mellett döntöttem. - Na, mihez van kedved?
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 9 EmptyKedd Aug. 04, 2015 10:47 pm

Elmélázva néztem végig a klubhelyiségben. Jellemző. Griffendélesebb nem is lehetne. Még sosem voltam itt. Vajon mások mennyire mászkálhatnak át más házakhoz? Idegenkedve leültem az egyik kanapéra, de valahogy nem találtam a helyem rajta, pedig nagyon is kényelmesnek tűnt elsőre. Ezért inkább a földre ültem, hátamat nekidöntve az oldalának.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 9 EmptyKedd Aug. 04, 2015 10:41 pm

Miután beléptünk a festmény mögött lévő lyukon (természetesen nem tudta meg a jelszót közben, annyira még nem bízom meg benne), széttártam a karomat.
- Üdv a Griffendél klubhelyiségében - mosolyogtam. - Helyezd magad kényelembe, fél perc és jövök vissza.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 9 EmptyVas. Aug. 02, 2015 3:06 pm

-Jól van, most örültök? -hallatszott a duzzogásom már a folyosó másik végéről, mikor közeledtünk a seprűtároló felé. Épp az utolsó pillanatban, olyan kilenc perccel a kezdés előtt estünk oda a többiekhez, lihegve, de teljes díszben felkészülve a bálra. Nem igazán volt ínyemre a dolog, de amikor már pálcával kényszerítettek, hogy vegyem fel az előre odakészített öltönyt és nyakkendőt, kénytelen voltam felhagyni a tiltakozással. Adam valamit művelt a hajammal, de nem volt sem időm, se erőm felfogni, hogy mi a végeredmény. Egyébként ez lett:

Griffendél klub - Page 9 2dwd8hs
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 9 EmptyVas. Aug. 02, 2015 2:48 pm

Próbáltam olvasni, lapozgatni vagy csak nézni ki a fejemből, de folyton a bál felé kanyarodott a fantáziám. Zavartan igazgattam nonstop a szoknyámat - nem voltam hozzászokva az ilyen ruhadarabokhoz. Mikor végeznek már a fiúk? Tíz perc van még hátra a találkozóig.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 9 EmptyVas. Aug. 02, 2015 2:46 pm

-Emberek, ez már marhára nem vicces... -próbáltam tenni valamit a közelgő sorsom ellen, miközben Chase és Adam megállíthatatlanul vonszolt fel a hálókörletbe. -Mivel érdemeltem ezt ki? -próbáltam könyörgőre fogni a dolgot, de úgy tűnik, semmi sem segít már rajtam. Látom, jól leszervezte Bree a dolgot.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 9 EmptyVas. Aug. 02, 2015 2:43 pm

- Mi lenne, ha innen átvennétek? - adtam át a fiúknak, akik két oldalról megfogták Jordant. - A ruháit az ágyra tettem, ha valamit nem találtok szóljatok, de most megyek, gyorsan átöltözöm. Légy jó fiú, Jordan!
Megfordultam és felmentem a szobába gyorsan átöltözni és rendbe szedni magam. A ruha egyszerűen tökéletes volt! Délután szereztem hozzá cipőt is Mr. B-től, akinek megköszöntem az ajándékot. A hajamat kicsit megnövesztettem hozzá és kivilágosítottam, mert az illett most ehhez a szetthez, majd visszamentem a klubba, hogy megvárjam a fiúkat.

Én a ruhában:
Griffendél klub - Page 9 38e41a352cb64bddc5504ea9a73a6c25
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 9 EmptyVas. Aug. 02, 2015 2:21 pm

-Hogy mi van...? -meresztettem rájuk hatalmas szemeket, miközben elszántan próbáltam kihámozni magam Bree szorításából, ami meglepően erős volt, és nem sikerült. -Hé, hé, hé. Nem tudom mi a tervetek, de szerintem jobb, ha nem is tudom meg soha, és most szépen hagytok menni a dolgomra! - mondtam valami olyan hangnemben, amilyenben beszélne egy csapdába ejtett vadállat, ha tudna. Ez a rendbe szedés eléggé ijesztően hangzott, és az a gyanúm, hogy a bálra értik ezt az egészet, amire nem szándékozom elmenni.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 9 EmptyVas. Aug. 02, 2015 2:12 pm

- Hello! Örülök, hogy megtaláltalak. - köszöntem Jordan-nek, majd elkiáltottam magam. - Fiúk, megvan!
Pontosan tudtam, hogy nem hívott el senkit és próbál elsomfordálni előlünk. Úgyhogy már előre megbeszéltük a tervet. Még fél óra van a kezdésig és a többiekkel (tesóim plusz a párjaik és Vannah és Ralph), hogy tíz perccel az egész előtt találkozunk a Seprűtároló előtt.
- Húsz percetek maradt rendbe szedni - egészen addig, amíg Adam és Chase oda nem ért hozzánk, szorosan tartottam Jordan csuklóját, nehogy meglógjon.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Griffendél klub - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Griffendél klub
Vissza az elejére 
9 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Hollóhát klub
» Mardekár klub
» Hugrabug klub

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: