Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Griffendél klub

Go down 
+4
Ralph Blackwine
Jordan Young
Brianne Stacks
Admin
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Hannah Roosevelt

Hannah Roosevelt


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2015. Jul. 31.

Griffendél klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub EmptySzomb. Ápr. 30, 2016 7:41 am

Kedves Naplóm!

Végre hazaértem. Mármint Roxfortba, de érted, mire gondolok.
- Boldog karácsonyt, Han! - nyomott egy puszit a homlokomra Lucio.
- Boldog karácsonyt neked is! - Átöleltem, magamba szívva a kakaós-tejeskávés illatát. Akárhányszor vele vagyok, a közelében vagyok, úgy érzem, hogy a világ tényleg olyan jó, mint amilyennek látom. Hátrébb húzódtam, hogy a szemébe tudjak nézni. Éreztem azt az izgatottságot, mint amikor megvettem az első nyalókámat a Mézesfalásban az első saját fizetésemből. - Hoztam neked valamit!
- Nekem is van ajándékom a számodra - felelte mosolyogva.
- Én kezdem - vettem elő a táskámból a gondosan becsomagolt ajándékot. Lucio halkan elnevette magát, nem is értem, miért. Jó, talán viccesnek tartotta a táncoló pingvineket télapósapkában a csomagolópapíron. De egyszerűen muszáj volt megvennem, olyan aranyosak!!!! - Remélem, tetszeni fog.
- Ha tőled kapom, akkor biztos, tetszeni fog - kacsintott rám, míg én nevetve hányást imitáltam. - Tudom, hogy igazából szereted ezeket a nyálas megjegyzéseimet. Hiányozna, ha nem hallanád őket.
- Persze, mondogasd csak magadnak nyugodtan - kacagtam. Annyira kíváncsi voltam, hogy tetszeni fog-e neki az ajándékom. Még hetekkel ezelőtt előkészítettem minden szükségeset, és tegnap egész éjjel ezen dolgoztam. Egy apró, alig öt centiméter átmérőjű gömb alakú kulcstartó, ami egy miniatűr Földet ábrázol.
- Wow - forgatta a kezében.
- Mindig az a fele világos, amelyikre valóban süt a nap, sőt, ha rámutatsz a pálcáddal, és azt mondod, hogy Explotempus!, akkor látni fogod, hogy éppen milyen időjárások vannak a világ minden táján, és ha sötétben vagy, és ha a Lumos!-szal rámutatsz, akkor nem a pálcád fog fényleni, hanem a földgömb megjeleníti a szobádban a csillagokat - hadartam. - Tudom, hogy hülyeség, de tudom, mennyire szereted a csillagászatot, meg a földrajzot, és szerintem jó ötletnek tűnt, de így elmondva tiszta hülyeség, valami jobbat is kita…
Belémfolytotta a szót egy csókkal, majd, amikor elhúzódott, a biztonság kedvéért az ujját a számra helyezte.
- Ez a legeslegjobb ajándék valaha - mondta. - Úgyhogy ha egy szóval is több rosszat mondasz róla, akkor dühös leszek rád. Jó leszel?
Bólogattam, mivel még mindig a számon volt az ujja, amit most leengedett.
- Mint mindig - feleltem immáron szóban.
- Na ne nevettess - borzolta össze a hajamat. - Te? Jó? Mindig?
- Hééé! - nyújtottam ki a nyelvem rá, de ő nem törődött velem. Elővett egy csomagot, ami karácsonyi minionos csomagolópapírba volt csomagolva. - Merlin unikornisus alsógatyájára! - a szám elé kaptam a kezem. - Te komolyan szereztél ilyen csomagolópapírt?
- Csak érted - olyan aranyos mosoly ült ki az arcára. - Ha ennyire megörülsz a csomagolásnak, kíváncsi vagyok, mit fogsz szólni az ajándékhoz. Bár a tiédhez képest nem olyan jó…
- Mit mondtunk az ajándékok leszólásáról? - emlékeztettem.
- Először is, én mondtam. Másodszor is, az csak rád vonatkozott - mielőtt még közbevághattam volna, folytatta. - Harmadszor pedig csendben maradok, nyugi.
Rámosolyogtam, és kíváncsian bontogatni kezdtem az ajándékomat.
- Nem tudom, hogy ez hogy lehetséges, de sokkal jobb, mint a minionos csomagolópapír - öleltem át boldogan.
- Azért örülök, hogy jobb ajándékot találtam neked, mint egy csomagolópapír - kicsikét zavartan nevetett. - Eléggé nehéz volt.
- Nekem ajándékot találni? Miért? Hiszen már nyolc hónapja együtt vagyunk. Jobban ismersz, mint bárki más.
- Mégis úgy érzem, hogy alig ismerlek… - túrt bele a hajába. - Olyan keveset beszélsz magadról, a múltadról, a családodról…
- Nem egyszerű - szomorúan mosolyogtam rá. - De majd egyszer mindent elmesélek, esküszöm. Viszont nem kéne elrontani a karácsonyt egy szomorú élettörténettel, nem igaz?
- Lehet - húzta félmosolyra a száját. - De nehogy azt hidd, hogy megúszod.
Akármennyire is reméltem, tudtam, hogy igaza van. Egyszer el kell neki mondanom, ha nem szeretném elveszíteni. Márpedig nem szeretném elveszíteni.
- Mindjárt jövök, csak felveszem, jó? Két perc - pattantam fel a csomaggal a kezemben, majd gyors puszit nyomtam a szájára. - Nagyon köszönöm.
Na, de mit is kaptam? Inkább beragasztok egy fotót, nincs kedvem leírni.

Griffendél klub 12920498_1066009703455518_4134586436879031833_n
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Griffendél klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub EmptySzomb. Jan. 02, 2016 7:29 pm

Mindentudó mosolyt villantottam Hudsonra, aki nevetve megcsóválta a fejét majd túlpörgött barátnőjét próbálta egy kicsit visszafogni.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Griffendél klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub EmptySzomb. Jan. 02, 2016 7:26 pm

-Szuper, akkor itt az idő, hogy induljunk a bálra! Öt perc múlva kezdődik! -pattantam fel hirtelen.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Griffendél klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub EmptySzomb. Jan. 02, 2016 7:23 pm

Chase és Adam összenéztek.
- Nem tudom... Bree-nek rosszul esne, ha nem derülne ki semmi lényeges... - bizonytalankodott Adam.
- De ha mégis van valami takargatni valója, akkor viszont veszélybe sodorhatja, ha nem teszünk semmit - sorolta a pro érveket Chase. - És bár ez erősebben megszegi a szabályokat, mint majdnem bármi, amit eddig tettünk, a húgunkért tennénk.
Adam sóhajtott egyet és beadta a derekát.
- Akkor már csak tervet kell készítenünk - jegyeztem meg látván, hogy mindenki belement.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub EmptySzomb. Jan. 02, 2016 7:13 pm

Vannah hevesen bólogatott.
-Igen. Lépnünk kell valamit. Egyébként úgysem nyugodnánk addig. -állapítottam meg. -Ha bármi segítség kell, állok rendelkezésre. -ajánlottam fel.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Griffendél klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub EmptySzomb. Jan. 02, 2016 7:10 pm

- Megoldom - jelentettem ki magabiztosan. - Viszont biztosak vagytok benne, hogy ezt szeretnétek?
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Griffendél klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub EmptyHétf. Dec. 21, 2015 8:55 pm

-Tényleg a lehető legkevesebb embert kéne beavatnunk, mert ha netán kiderülne, bazi nagy botrány lehet belőle. -állapítottam meg. -De honnét lesz a szérum?
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Griffendél klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub EmptyHétf. Dec. 21, 2015 8:52 pm

- Szinte teljesen biztos... - húzta el a száját Adam. - Ha megcsinálnánk, úgy kéne, hogy Bree ne tudja meg addig, amíg nem kell.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Griffendél klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub EmptyHétf. Dec. 21, 2015 8:50 pm

-Hát, őt is be kéne avatni. Vagy hát... Áh, biztos ellenezné. Vagy Merlin tudja. Chase, Adam, szerintetek ellenezné? -fordultam hozzájuk, ők bizonyára jobban értenek ehhez.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Griffendél klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub EmptyHétf. Dec. 21, 2015 8:47 pm

- Nem is tudom... - nézett rám bizonytalanul Chase, mintha tőlem várt volna bárminemű támaszt.
- Hát, tényleg meredek lenne, de ha ügyesek lennénk... - játszottam a bizonytalant. - De mi lenne Bree-vel?
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Griffendél klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub EmptyHétf. Dec. 21, 2015 8:39 pm

Egy pillanatra csönd lett. Veritaserum... Nahát, hogy ez mekkora ötlet! De mégis olyan kegyetlen...
-Már hogyne adhatnánk neki! -bukott ki belőlem hirtelen, miközben végigpörgettem az agyamban a lehetőséget. -Habár, na jó, tényleg merdek ötlet. De legalább megtudnánk, mitől ilyen, amilyen. Ez így nem lesz jó hosszútávon.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Griffendél klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub EmptyHétf. Dec. 21, 2015 8:33 pm

- Én is szoktam néha úgy érezni... - jegyeztem meg. Óvatosnak kell lennem, hogy biztosan a kellő végeredményhez jussak. - De nem adhatunk neki Verita serumot, hogy kiderítsük!
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub EmptyHétf. Dec. 21, 2015 8:12 pm

-Hát ja, van benne valami fura... Korábban nem zavart, de mostanra már nekem is nagyon feltűnt, hogy tényleg csak Bree-vel hajlandó kommunikálni. -nyilatkoztam. -Engem az bosszant, hogy úgy viselkedik, mintha valamit titkolna, és azért inkább meg sem szólal legtöbbször.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Griffendél klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub EmptyHétf. Dec. 21, 2015 8:05 pm

- Én nem kifejezetten kedvelem - szólalt meg először Chase. - Mindig olyan fura érzés fog el, amikor Bree közelében látom... De lehet, csak a testvéri törődésem miatt gondolom így. Viszont nem tudom... Az elejétől kezdve nem volt valami szimpatikus, de amíg nem csinál bajt, addig csak szemmel tartom.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Griffendél klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub EmptyHétf. Dec. 21, 2015 8:01 pm

-Hátőő... Nem tudom. Én is néha gondolkodtam már ezen. Olyan fura. Mindenkivel. Képtelenség kiismerni. Meg Bree se nagyon nyilatkozik róla. -elmélkedtem. -Ti hogy látjátok, vagy mennyire ismertétek meg eddig? Nekem például még beszélgetni sem volt alkalmam vele, pedig az ritka, hogy valakit nem tudok szóra bírni.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Griffendél klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub EmptyHétf. Dec. 21, 2015 7:57 pm

- Amúgy most ők hogy vannak? Mert néha olyan érzésem van, mintha Ralph kihúzná Bree-t közületek, közülünk. Nem mintha zavarna, csak furcsa - jegyeztem meg óvatosan. Ha most ez összejön, akkor sikerülne közelebb kerülnöm a küldetésem teljesítéséhez. - De szóljatok, mert lehet, hogy rosszul látom.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Griffendél klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub EmptyHétf. Dec. 21, 2015 7:54 pm

-De várjatok csak, Ralph már megjött. Kint beszélgetnek a folyosón. Vagyis, próbálnak beszélgetni. -pontosítottam kissé elgondolkodva, miközben leültünk Hudsonnal együtt a szőnyegre.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Griffendél klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub EmptyHétf. Dec. 21, 2015 7:49 pm

- Sziasztok! - köszöntem elsőként Vannah-nak és Hudsonnak. Alig bírtam visszatartani a fülig érő vigyoromat, mert aznap délután beszéltem Hudsonnal, aki Vannah-ról mesélt. Viszont jó baráthoz híven csendben maradtam és magamban somolyogtam. - Én már kész vagyok, ahogy nagyjából mindenki. De még szerintem fölösleges elindulnunk. Bree kint megvárja Ralphot, aztán, ha ő is megjött, akkor kitalálunk valamit.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Griffendél klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub EmptyHétf. Dec. 21, 2015 7:44 pm

-Halihó! -rontottam be a többiekhez izgatott vigyorral az arcomon. Közben Hudson is beért, vele nyitattam ki a klubhelység bejáratát. (hiszen ő mindenhova tudja a jelszavakat...)
-Na, hogy álltok, felkészültetek? Gondoltam, bekukkantok hozzátok, ha nem baj. -néztem végig a társaságon.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Griffendél klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub EmptyPént. Dec. 18, 2015 9:46 pm

-De ez olyan rettenetesen szűk ez a ruha! - szűrte a szavakat a fogai között idegesen Dominique, miközben a szoknyája alját tépdeste idegességében rendületlenül, a szobájában álló tükörben véve szemügyre magát.
-Ugyan már, Dom, nagyon szép alakod van, ezt igenis meg kell mutatni az embereknek! - vontam el szelíden a kezét ruhája szegélyétől, mire húgom arcszíne zöldről sárgára változott, és valami olyasmit motyogva, hogy neki most azonnal el kell mennie a mosdóba, elrohant a WC irányába, feltehetőleg hányni.
Sóhajtva néztem utána, remélve, hogy nem rókázza le a gyönyörű ruháját, amit az utolsó utáni pillanatban találtunk neki a szekrényem mélyén, miután megközelítőleg másfél órán keresztül győzködtük Lucy-val, Molly-val és Teddel, hogy igenis menjen el azzal a fiúval a bálra. Előzetesen már tüzetesen megvizsgáltuk a kiszemelt háttértörténetét, megtudtuk, hogy jó tanuló, kicsit kockafej, de tud vagány is lenni, egyszóval megfelelő első parti a húgomnak. Azonban azzal nem számoltunk, hogy, miután belement, Dominique (akit egyébként normál esetben senki és semmi nem tud elbizonytalanítani) az izgulás összes létező tünetét be fogja produkálni fél órán belül. Azonban most már ezt sem fogadhattam el kifogásként, hiszen, ellenőrizve az időt, meglepve vettem észre, hogy a bál hamarosan kezdődik. Így, miután Dom visszatért a mosdóból, és az arcsszíne is már egy kicsivel egészségesebbnek tűnt, ellentmondást nem tűrően karon ragadtam, és elindultunk a klubhelyiségbe. Teddel, Matt-tel (Dom párjával) és Dorian-nel úgy beszéltük meg, majd a Nagyterem előtt találkozunk, így, minden lépéssel komolyan megszenvedve (húgom minden második lépés után meg akart futamodni, így szabályosan végigrángattam a lépcsőkön), végül sikerült az ájuldozó Dom-ot kiángatnom a Griffendél kllubhelyiségéből, és elindulnunk a bál helyszíne felé.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub EmptyPént. Dec. 18, 2015 9:29 pm

Felvettem a ruhámat, a tükörben a ruhához illően átcsináltam a hajam, majd lementem a klubhelységbe, ahonnan már az emberek izgatott hangja szűrődött fel.
Griffendél klub CVpcFS-VAAEr9Vu
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub EmptyPént. Dec. 18, 2015 9:25 pm

Rosszkedvűen kotorásztam a szekrényemben, és szerencsére meg is találtam a zakómat a hozzáillő nadrággal, épségben, de felettébb gyűrötten, amin egy egyszerű vasaló bűbájjal segítettem. Na és a nyakkendő? Most komolyan? Muszáj? Na jó, egyszer van karácsony, örülhet mindenki. Kelletlenül kötöttem meg, eközben elhatároztam, hogy szokásomhoz híven semmit nem fogok csinálni a hajammal. Hamarabb végeztem, mint számítottam, de nem volt kedvem visszamenni a klubba, ahol már velem együtt tömegnek számító három ember lenne, így a szobámban vártam inkább.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub EmptyPént. Dec. 18, 2015 9:18 pm

- Ráér az - legyintettem, majd ahogy a kipirult arcát elnéztem, intettem neki a fejemmel a hálókörzet felé. - De menj nyugodtan, látom, hogy sietsz.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub EmptyPént. Dec. 18, 2015 9:11 pm

-Na jó, tényleg, azt se tudom hova tettem az öltönyömet. Megyek és előkotrom. -álltam fel, és gyorsan távoztam.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Griffendél klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub EmptyPént. Dec. 18, 2015 9:09 pm

-Na, és merre van... - kezdtem a kérdést Ted-nek lihegve a vállam fölött, amikor is megpillantottam Bree-t és Jordan-t a klubhelyiségben.
Észrevettem, hogy felismertek, így kénytelen voltam, számat automatikusan szívélyes mosolyra húzva lefékezni előttük.
-Ó, sziasztok! Nem mintha nem örülnék Nektek, de hogyhogy nem a bálra készültök? Mindjárt kezdődik! - érdeklődtem sugárzóan mosolyogva, próbálva elterelni a figyelmüket a sietségemről.
Tudtam, hogy Dom most nagyon ki lehet borulva, és nem tett volna jót neki egy nagyobb közönség, így próbáltam semmitmondó kérdésekkel egyrészt elvonni a figyelmüket, másrészt óvatosan, lassan, feltűnés nélkül elhaladni mellettük, hogy kezelésbe vehessem a húgomat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Griffendél klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub Empty

Vissza az elejére Go down
 
Griffendél klub
Vissza az elejére 
1 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Hollóhát klub
» Mardekár klub
» Hugrabug klub

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: