Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Hugrabug klub

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Hugrabug klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hugrabug klub   Hugrabug klub EmptyVas. Nov. 22, 2015 7:36 pm

December

Szokásos vasárnapban volt részem, délután a kviddicsedzés extraunalmas és extrafagyasztó volt.(Nem akkora élmény fagyban röpködni, ködben, és közben figyelni a csapatkapitány üvöltözésére is…) Kellemes kimerültséggel tértem vissza a hálószobámba, mikor észrevettem egy pici fehér, lezárt borítékot a szekrényemen. Egészen meglepett, mert régen, olyan másod-vagy harmadéves korunkban volt nagy divat így levelezgetni egymással. Gyanútlanul nyúltam utána. Egy sebtében rajzolt, cuki kis cicafej volt rajta, amit megint nem tudtam mire vélni, ezért még izgatottabban kezdtem bontogatni. Remegő kézzel csúsztattam ki a pont beleillő parányi cetlit, amin a következő állt keszekusza betűkkel:

Régen néztél be hozzám, nem harapok ám. Várlak:
H.


Először csak magatehetetlenül tátogtam a rövid szövegre, majd hirtelen ezerrel kezdett verni a szívem és legszívesebben visítozva-ugrálva döntöttem volna romba a szobát örömemben. Merlinre, hogy megfeledkeztem róla! Ó, Hudson. Csak egyszer-kétszer láttam és váltottunk egy-két szót a halloweeni bál óta. Persze megszámlálhatatlanul sokszor gondoltam rá, de pontosan ilyen alkalomra vártam, hogy végre ő nyisson felém. És megtörtént, Merlin trottyos alsógatyájára! Egyszerre annyira jó érzéssel töltött el annak a gondolata, hogy időt szánt rám, írt egy ilyen kis cukiságot, még macskát is rajzolt rá, és hogy egyáltalán eszébe jutottam. Pedig tudom, hogy ilyenkor extra sok beteg köhécsel és fújja az orrát a Gyengélkedőn.

Gyorsan rendbe szedtem magam, nem fecséreltem rá sem sok időt, sem sok aggódást. Úgy nézek ki, ahogy. Szélsebesen elhagytam a klubhelységet, miközben azt találgattam magamban, hogy hogyan csempész(tet)hette be hozzám a levelet?
/folytatódik a Gyengélkedőn/
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Hugrabug klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hugrabug klub   Hugrabug klub EmptyPént. Aug. 07, 2015 10:01 pm

/elkezdődött a Nagyteremben/
Hulla üzemmódban dőltem be az ágyamba, miután megkönnyebbülten nyugtáztam, hogy minden oké Jordannel, és kiengedték a gyengélkedőről. Már nekem sem volt kedvem visszamenni a bálba, ami egyébként is lassacskán véget ér. De: MAGASSÁGOS MERLIN MEG AZ ALSÓGATYÁJA, HUDSONNAL TÁNCOLTAM! És csak miattam lejött az egész banzájba. csak miattam. Csak miattam otthagyta a betegeit. Ez szédítő. És szédítően jófej volt és jóképű is egyszerre.
Még mindig csak emésztgetem ezt az egész estét, szinte össze se tudom szedni, hogy kezdődött és mi minden volt. Jordan elájult, aztán jött ez a trollos dolog, aztán megjelent Hudson, aztán... Á, a franc tudja, biztos kihagytam dolgokat.
Még álmodozva bámultam egy ideig a plafont, miközben nem tudtam kiverni a fejemből a tényt, hogy ezek szerint Hudson is bír. Sőt mi több, tetszem neki. Hát, remélem tényleg így van...
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Hugrabug klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hugrabug klub   Hugrabug klub EmptySzer. Júl. 08, 2015 10:52 pm

Október

A mai napom egy fárasztó kviddicsedzéssel zárult, szerencsére a tanulnivalókat elintéztem korábban, így ma este már nem kell ilyenekkel vesződnöm. (Nem mintha annyi időt pazarolnék a tanulásra… Zseni vagyok, ennyi a titkom.) Mostanság kék hajas- kedvemben voltam, ezért elhatároztam, hogy átfestem az egyik kedvenc, jól bevált árnyalatomra. Tőlem ez nem túl meglepő dolog, már szerintem mindenki hozzászokott, hogy néha átváltok erre a hajstílusra. Szerencsére a tanárok elnézik, így nyugodt szívvel állok neki a színezésnek. Ilyenkor irigylem a metamorf mágusokat, nekik semmi perc alatt megvan, ha máshogy szeretnének kinézni. Persze a varázsvilágban vagyunk, így nekem sem olyan bonyolult, mint például a mugliknak. Olyan tíz perc alatt végeztem, és ilyesmi frizurával jöttem ki a hálótermünk fürdőszobájából:
Hugrabug klub 2958uwl
Néhány barátom azt állítja, hogy a személyiségem is átfestődik kékre ilyenkor. Teljesen másként viselkedem szerintük, de én ezt nem hiszem el. Bár ők maguk sem tudják általában értelmesen körülírni, de állítólag ilyenkor fenségesebb, higgadtabb és hidegvérűbb vagyok, mint ha barna a hajam. Hát, nem tudom. Annyira nem szokott a tudatomban lenni ez a hajszínváltás, de mindegy…
Jó hangulatban töltöttük az estét a klubhelyiségben, majd takarodókor elmentünk aludni. Észre sem vettük, hogy időközben elég komoly szélvihar kerekedett. Habár, már edzés alatt is lehetett érezni hogy kissé nyomott a levegő. Nem szeretem a viharokat, sosem tudok aludni olyankor. Nem félek, hanem egyszerűen úgy érzem, hogy ébren kell lennem, és őrködnöm. Nem hagy nyugodni a tudat, hogy odakinn dörög, villámlik, és vadul csapkolódnak a növények ágai  a süvítő szél erejétől. Feszülten pislogtam az állig felhúzott takaróm alól, hanyatt feküdve és figyelve az ablakon túli eseményeket. Az iskolához tartozó park lámpái gyenge narancsos fényt árasztottak, ami idáig is elért, de a hajlongó fák másodpercenként hol eltakarták, hol nem, így zavaró árnyékok táncoltak az egész szobában. A többiek már rég aludtak, egyenletes szuszogásukból kiderült, hogy rá se hederítenek a viharra. Sosem értettem, hogy konkrétan mi okozza ezt az idegborzoló süvítő hangot, amikor tombol a szél, de mindenesetre teljesen kivoltam tőle. Tekintetem átvándorolt a szintén mozgó árnyékokkal foltozott plafonra, amikor egy hallhatóan erősebb széllöket érte el a kastély falát, és megrepedt a mellettem lévő ablak üvege.  A szilánkok ijesztő gyorsasággal reppentek szét az egész szobában, jó pár az ágyamon landolt. Sikoltva pattantam fel az ágy tetejére, de közben mégis hirtelen eszembe jutott: jobb ha befogom, csitt, a többiek alszanak. Na de betört az üveg! A takarómat magamhoz öleltem és idegességemben az egyik csücskét rágcsáltam. Nagy szemeket meresztettem előbb a formátlan lyukra az ablakon, majd az alvó szobatársaimra. Merlinre, hogy nem ébredtek erre fel? Most felkeltsem őket? Óvatosan lebotorkáltam az ágyról, de közben az alkaromba mélyedt egy szilánk. Azt hittem, hogy menten elüvöltöm magam. Dideregve álltam a többiek ágya előtt. Már kezdett a hideg levegő beáramlani a lyukon és elárasztotta a szobát. Halálfélelemtől eltorzult arccal kapkodtam ide-oda fejem és próbáltam rájönni a most felmerült számtalan rejtélyre. Egy: Mi a fenétől törött be? Elvégre csak egy átlagos erősségű szélvihar van, és Merlinre, a muglik ablakai sem törnek be csak úgy egy széllökésre, maximum csak akkor, ha egy kővel vagy más nehéz tárggyal beütik. De én semmit sem láttam repülni az üvegdarabokon kívül. Kettő: miért nem ébrednek fel a többiek? Vihar van, betörött az ablak, az egyik hálótárs felvisított, mert rövidesen elvérzik egy üvegszilánk miatt. Végül is nem nagy kunszt, alszanak tovább… -hát, oké. Az első ötletem az volt, hogy odamegyek Pennyhez és felrázom, majd sírva követelem, hogy csináljon velem valamit.
-Hahó, Penny, ébr…- szólongattam, mire valami érthetetlen dolgot mormogott, és lendületesen a másik oldalára fordult. Most ezt direkt csinálta? -csattantam fel magamban. -Jó,  tudod mit? Aludj csak tovább! - sziszegtem halkan és sértődötten, majd a takarómba burkolózva elhagytam a hálótermünket. Közben valóban durván vérezni kezdtem. Nem bírom a vér látványát, főleg a sajátomét. Mindig a hányinger kerülget, sőt, ha jól emlékszem, előfordult már, hogy el is ájultam ezen okból kifolyólag. Remegve gyűrtem a sebhez a már lassan átázó ágyneműmet, és nekivágtam a sötét folyosónak.

Most tulajdonképpen hova is akarok menni? Ja igen, a mosdóba. Persze van ám a Hugrabug klubjánál is, de nagy felindultságomban eszembe sem jutott. Ezért is trappoltam elszántan az első legközelebbi folyosóról nyíló lányvécé felé. Még mindig teljesen hatása alatt voltam a megmagyarázhatatlan történteknek. Megálltam az egyik ablak gyenge fényénél és aggódva bontogattam az ágyhuzat-csomót a vérző kezemen. Huh, lehet hogy mégsem kéne megnéznem, mert tényleg elájulok. Inkább el kéne jutnom egy csapig, folyatni rá vizet, aztán ha nagyon súlyosnak ítélem a helyzetet, akkor elmegyek a Gyengélkedőbe.
Ekkor egy sötét árny közeledett felém a folyosó másik vége felől. Holtra váltan pislogtam felé, a takaróba bugyolálva, és próbáltam rájönni, ki lehet. Nyurga alak, sietős léptek… Csak nem egy tanár… Habár már az sem jönne rosszul, amilyen pocsékul kezdek lenni. Ahogy közeledett, az árnyat részletesebben láttam. A magas, vékony alakhoz egy hosszú, borzas hajú fej tartozott. Jordan.
Na ne.
Már csak ő hiányzott, tényleg. Hogy azokkal az ijesztő világoszöld szemeivel végigmérjen a vihar villózó fényeiben, majd idegenkedő hangon megkérdezze, hogy segíthet-e. És gyakorlatilag ezt is tette. Mikor megismert, sietni kezdett felém.
-Merlinre, Savannah, mit művelsz itt? - az arcát nem láttam jól a sötétben, de a hanghordozásából ítélve egyszerre meglepődött, ijedt, de a szokásos stílusát is éreztem ebből az öt szóból.
-Én, semmit, de... Szóval… Öh, mégse. - éreztem magamon a gyilkos pillantást, amit a gyenge hazudási próbáért kaptam. -A vihar betörte az ablakomat a hálóban, és megvágott egy kicsit egy szilánk. - próbáltam ezt egyszerű közlésként tálalni, de nem sikerült. Tudtam, hogy nem fog belenyugodni. Gyengéden, de határozottan megragadta a hátam mögé rejtett vérző kezem. Kibugyolálta, és szakértő szemel felmérte a helyzetet. Én is odasandítottam, de nem kellett volna. Elkezdett forogni velem a föld, majd éreztem, hogy a maradék vérem is elfut a végtagjaimból, meg mindenhonnan és erőtlenül nekiesek valaminek.
-Te jó ég, kapaszkodj, vagy úgy vágódsz itt el a kövön, hogy a Mardekár klubjáig szánkázol! -mondta halkan és parancsolóan, de ez már aligha jutott el a tudatomig. Jordan óvatosan felkanalazott a földről, és elcipelt a Gyengélkedőre. Közben a takaróm vége végigsúrolta a padlót.
/folytatódik a Gyengélkedőben/
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2015. Jun. 01.

Hugrabug klub Empty
TémanyitásTárgy: Hugrabug klub   Hugrabug klub EmptyHétf. Jún. 01, 2015 8:22 pm

A hugrabugos diákok klubhelyisége.
Vissza az elejére Go down
https://world-of-potter.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Hugrabug klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hugrabug klub   Hugrabug klub Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hugrabug klub
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: