Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Griffendél klub

Go down 
+4
Ralph Blackwine
Jordan Young
Brianne Stacks
Admin
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 5 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 8:24 pm

- Chase, tudnál nekik mesélni a helyről, amíg én Jordannel beszélek? - néztem a fivéremre.
- Persze - bólintott készségesen és máris belekezdett a nyaralónk ecsetelésébe, amíg én félrevontam Jordant.
- Miért nem szeretnél jönni? - kérdeztem tőle.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 5 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 8:22 pm

-Őőő... Köszönöm a lehetőséget, de kétlem, hogy meg tudnám oldani. -erőltettem magamra udvariasságot. -Inkább maradnék otthon a nagyszüleimmel. -mondtam halkan.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 5 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 8:10 pm

- Ők is jöhetnek - mosolyogtam, majd a maradékra, azaz Jordanre néztem. - Jordan? Veled mi a helyzet?
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Griffendél klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 5 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 8:07 pm

-Értem. Engem is beleszámíthattok! -jelentettem be. -Habár remélem, nem lesz kifogása a szüleimnek.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 5 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 8:05 pm

- Mi hárman biztosan jövünk, Chris és Katie is. A többiek még nem mondtak semmit - néztem kérdőn a körbenülőkre.
- Én szívesen jövök - szólalt meg Jeffry a féloldalas mosolyával.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Griffendél klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 5 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 8:03 pm

-Merlin alsógatyájára! -teljesen leesett az állam. -Hát erre nem számítottam... EZ FENOMENÁLIS! -tomboltam. És ki tudja még biztosan rajtam kívül? -érdeklődtem izgatottan. -Vagy legalábbis szeretne...?
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 5 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 8:01 pm

- Akik most itt vannak, plusz Chris és a családjaik, akik szeretnék hozni - feleltem ragyogva, mivel végre valaki értékelte az ötletemet. - Lehet egész szünetes, eredetileg úgy terveztem, de küldjetek haza baglyot, hogy megbeszéljük. A helyszín pedig nem más, mint... dobpergést kérek...
Chase az ő és Adam pálcájával elkezdett dobolni az egyik fotel háttámláján.
- A Karib-szigetek!!!
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Griffendél klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 5 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 7:57 pm

-Wáóó, ez király! És hova? És kik még? És mennyi időre? Ééés...? Ja, ennyi. Merlinre, ez fantasztikusan hangzik! -lelkesedtem be.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 5 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 7:47 pm

- Ha szóltok neki, hogy tökre nem tűnt fel, hogy még nem jött meg, akkor végetek - néztem a társaságra gyilkos tekintettel.
A portrélyukon beengedtem Savannah-t.
- Végre itt vagy! - üdvözöltem ujjongva Viráglányt. - Szóval, hírünk van a srácokkal. Közös telelés a szünetben! Hát nem nagyszerű? Család is jöhet. És mindent mi állnánk.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Griffendél klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 5 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 7:28 pm

Tanácstalanul ácsorogtam a Kövér Dáma portréja előtt és azon gondolkodtam hogy a) mi lehet a jelszó és b) a festmény melyik stabil felületén tudnék kopogni. Végül aztán, hiába próbáltam dörömbölni a festmény keretén, erre felébredt az idős hölgy és elkezdett méltatlankodni. Rá sem hederítve jól kieresztettem a hangom és elordítottam magam:
-Haaahhóóó!
-Ó, ez Viráglány lesz! Neki is szóltam, mert persze őt is érinti a dolog. -mondta Bree, majd beeresztett.
-Hali! Szóval, mi a kupaktanács tárgya? -érdeklődtem miközben lehuppantam az egyik puha szőnyegre, feltételezve, hogy már lemaradtam a lényegről.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 5 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 7:20 pm

- Ajánlott - néztem a fiúra szúrós, de mosolygós szemekkel. Egyszerűen annyira fel voltam dobva az ötletemtől, hogy még az sem tudott letörni, hogy valószínűleg ezerrel kell majd győzködnöm Jordant. - Örülnék, ha mindannyian el tudnátok jönni, mert egyszerűen ez lesz az évezred legkirályabb téli szünete! Ki van benne?
Chris-t már Adam megkérdezte hamarabb, mert ő most nem tudott itt lenni, úgyhogy biztos voltam benne, hogy legalább egy vendégünk mindenképpen lesz.
- Én benne vagyok - mosolygott vidáman Katie Chase-re.
A többiekre néztem várva a reakciójukat.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 5 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 7:13 pm

-Mert a többi kötelező? -használtam ki gyorsan a hirtelen beállt rövid, de döbbent csendet.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Griffendél klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 5 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 7:12 pm

- Na végre, hogy itt vagytok ti is - ültetett le minket Bree, amint beléptünk a portrén. Olyan határozottan parancsolt ránk, hogy különösebben nem is tudtunk ellenkezni neki. - Akkor már mindenki megérkezett, ugye?
Chase - aki Adammel Bree oldalán állt - bólintott.
- Valamiről lemaradtam? - nézett ránk a mellettem ülő Katie.
- Szerintem nem - suttogtam. - De ha igen, akkor én is.
- Nincs duma! - pirított ránk Brianne. - Szóval, bejelenteni valónk van. Remélem nincs semmi extra tervetek a téli szünetre, mert ti és a családjaitok mind elmegyünk együtt telelni! A család nem kötelező, csak ha szeretnétek.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 5 EmptySzomb. Okt. 10, 2015 9:56 pm

-Mehet mindenki a dolgára. -határoztam, mert nem volt más tervem eddig. Furcsa, hogy mindenki tőlem vár engedélyt mindenre. Nekem mindenesetre majd elő kell készíteni a terepet a főzőcskéhez, de azt megoldom magam is, később.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 5 EmptySzomb. Okt. 10, 2015 9:39 pm

- Most fogunk csinálni valamit vagy oszolj van és mehet mindenki a maga dolgára? - kérdeztem visszafojtott türelmetlenséggel. - Mert nekem most igazán el kéne mennem egy kis időre.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 5 EmptySzomb. Okt. 10, 2015 9:36 pm

-Hm... Most egyelőre nem jut eszembe semmi, de majd közben kiderül, és akkor szólok mindenképpen. Köszi előre is. -mondtam nekik.
Furcsa, hogy teljesen megmozgatott ez az animágia-dolog. Sokat gondolkodtam rajta, hogy vajon mennyire lesz nehéz rávennem magam, hogy igenis a többiekkel összedolgozva megvalósítsuk, és most bizonyára rám sem ismernek, úgy sürgök-forgok.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 5 EmptySzomb. Okt. 10, 2015 9:33 pm

- Mi tudunk valamit segíteni? - kérdezte Chase.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 5 EmptySzomb. Okt. 10, 2015 9:31 pm

-Akkor elmondom, hogy kell elképzelni a főzet elkészítését. Szóval valószínűleg az ötödik emeleti fiúvécé egyik fülkéjében fogom felállítani az üstöt. Előtte néhány védőbűbájjal bebiztosítom, aztán elkezdtem. Sajnos nem túl gyorsan fog működni, de állítólag 13 nap alatt elkészül. -tájékoztattam őket.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 5 EmptySzomb. Okt. 10, 2015 9:25 pm

- Mint a karikacsapás - legyintettem, s próbáltam eltakarni a horzsolásokat a karomon, illetve nem sántítani. Amiről nem tudnak, az nem fáj. Remélem, legalább is, miután elmentem a gyengélkedőre.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 5 EmptySzomb. Okt. 10, 2015 9:21 pm

-Azta... -kerekedtek el a szemeim. -Minden elismerésem. Köszi! -néztem végig megigézetten a szerzeményeken. -Hogy ment?
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 5 EmptySzomb. Okt. 10, 2015 9:19 pm

Amikor beléptem a portrélyukon, a kanapén ültek és beszélgettek. Letettem az asztalra a kis táskát, amiben üvegcsék, füves zacskók és tubusok voltak.
- Remélem, minden megvan.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 5 EmptySzomb. Okt. 10, 2015 9:14 pm

-Akkor miért akarsz találkozni? -dünnyögtem, miközben indultam is le a nagyterembe, hogy hozzak valami kaját.
5 perc múlva beállítottam egy banánnal és egy két mogyorókrémes croissantal.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 5 EmptySzomb. Okt. 10, 2015 9:05 pm

- Beszerzésre egyedül megyek - ismételtem meg. - Ti addig szerezzetek nekem reggelit. Most azt hiszem, kihagyom.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 5 EmptySzomb. Okt. 10, 2015 9:04 pm

-De várjatok, kellek én hozzá egyáltalán? Mert nem akarok fölösleges, útban lévő ember lenni. -kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 5 EmptySzomb. Okt. 10, 2015 9:00 pm

- Roxmorts - vontam vállat, majd, amikor leírtam mindent az alkaromra, visszaadtam a könyvet. - Hol találkozunk?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Griffendél klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Griffendél klub
Vissza az elejére 
5 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Hollóhát klub
» Mardekár klub
» Hugrabug klub

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: