Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Griffendél klub

Go down 
+4
Ralph Blackwine
Jordan Young
Brianne Stacks
Admin
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 2 EmptyPént. Dec. 18, 2015 9:01 pm

- Majd meglátod, meglepi - mosolyogtam rá titokzatosan, amikor Vicky esett be szószerint a portrélyukon.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 2 EmptyPént. Dec. 18, 2015 8:55 pm

-Frankó. -mormogtam. -Még fél óránk van.
Gondoltam, hogy kitörök és dühösen közlöm, hogy hagyjon mindenki békén, én ugyan nem fogok szerencsétlenkedni a bálon, de nem akartam Bree-t lehangolni.
-Milyen ruhád lesz? -kérdeztem, csak hogy szóljak valami hasznosabbat is.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 2 EmptyPént. Dec. 18, 2015 8:51 pm

- Invito alma! - legyintettem a pálcámmal, majd lehuppantam a fotelbe. - Ötkor, ha jól emlékszem.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 2 EmptyPént. Dec. 18, 2015 8:49 pm

-Szia! Aha, köszi. -feleltem, közben nagyjából már arra sem emékeztem, hogy mire válaszoltam. -Hánykor is kezdődik ez a cirkusz? -tudakoltam meg, csak hogy lelkileg felkészülhessek, itt a kanapéra omlott állapotban.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 2 EmptyPént. Dec. 18, 2015 8:44 pm

Imádom Mr. B-t! Amikor az utolsó óránk után feljöttem a hálókörletbe, ott pihent a ruhám. Biztos vagyok benne, hogy tökéletes lesz. Miután elvettem egy almát a kosárból, visszamentem a klubba, ahol Jordan éppen akkor ült le a kanapére fáradtan.
- Hallihó! Kérsz te is egy almát? - kérdeztem tőle?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 10:31 pm

-Az egyik az, hogy többet lehessek a nagyszüleimmel... Ezt mondjuk konkrétan egy extrahosszú téli szünettel lehetne megvalósítani, amiben lenne időm otthon karácsonyozni, meg veletek is nyaralni a Karib-szigeteken. Akkor ez elmegy másodiknbak, hogy rendesen jöjjön össze ez is. Aztán még... hogy velem lehessenek a kutyáim, itt a Roxfortban, mert hiába van macskám, közel sem tudja pótolni őket. Most ezek jutottak eszembe, de ha tovább gondolkodnék, biztos lett volna értelmesebb ötletem...- tettem hozzá még félhangosan.
-Hé, van még valakinek kérdése? Úgy látom, többen is ásítoztok. -állapítotte meg Bree a többieken végignézve.
-Én is amondó vagyok, menjünk, jól elment az idő. -állapítottam meg, majd szinte pánikszerűen vettem magamhoz a rajzaimat és slisszoltam fel a hálószobámba.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 10:21 pm

- Mivel sokat utazunk, utaztunk, nincsen kedvenc helyem, igazából mindenhol jó, ahol a családommal vagyok - felelte Chase diplomatikusan. - Jordan, ha megjelenne a jótündér és kívánhatnál hármat, akkor mi lenne a három kívánságod?
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Griffendél klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 10:17 pm

-Hát, McGalagonnyal szinte állandóan összeveszünk, nem is tudom, miért...? - tettem fel a költői kérdést színpadiasan sóhajtva. - Legutoljára például konkrétan kiátkozott az irodájából, miután kopogás nélkül mentem be - vontam vállat. - A többi tanárral nincs különösebb bajom, valahogy mindig csak vele veszem össze... Chase, melyik a kedvenc helyed az egész világon?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 10:13 pm

Na, az megint olyan, amire először csak tátogtam egy sort, aztán elkezdtem végiggondolni. Ez nekem túl elvont volt már. Inspirálni? Motiválni? Ha arra gondolok, hogy mit szeretek rajzolni, akkor mindenképpen a természetet kell említenem.
-Mondjuk a természet. Számomra minden szép, amit egy erdőben látok, és mindig kedvem támad lerajzolni, vagy közelről megivzsgálni, minnél többet megtudni az ottani növényekről, állatokról. Meg sok emlékezetes élményem van ilyenről, és ha ezek eszembe jutnak, segít, hogy jobb kedvem legyen. -magyaráztam, remélve, hogy nem valami nagyon másról beszélek, mint amire ő gondolt.
-Victoire, mi volt az eddigi legjelentősebb összezördülésed valaki itteni tanárral? -használtam ki a lehetőséget, hogy most tőle kérdezzek.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 10:05 pm

- Igen, igen - bólogattam. - Imádom a kviddicset. De most akkor végre én jövök megint. Jordan, mi tud téged a legjobban inspiráln és/vagy motiválnii?
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Griffendél klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 10:02 pm

-Azt talán még én is láttam - mosolyodtam el. - Bree, Te is játszol, nem? Terelő, ugye? - tettettem tudatlanságot.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 9:59 pm

Elnevette magát.
- Sok volt - mosolygott. - De ha választani kéne, akkor azt mondanám, hogy akkor volt, amikor megfáztam és tüsszentettem egy nagyot. Lendületmegragadás-törvénye vagy mi...
- Lendületmegmaradás - javította ki rögtön Chase.
- Akkor az... - legyintett Adam. - Szóval egy kicsit leestem.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 9:56 pm

-Hát... -gondolkodtam el magam elé bámulva egy pillanatra. Még sosem gondolkodtam azon, hogy mi lett volna ha a másik kettő közül valamelyikbe jutok. Huh, fura lenne. -A varázsló rokonaim mind ide jártak, valamint nem is nagyon tudtam a másikakról, szóval egyértelmű volt, hogy ide jövök. -válaszoltam. -Adam, mi volt a legcikibb kviddicses bakid, amit meccsen csináltál és valószínű mindenki látta? -léptem tovább gyorsan.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Griffendél klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 9:52 pm

-A Karácsony, és a Weasley-pulcsik, amiket Molly mama szokott kötni nekünk. Illetve természetesen a hó és a csípős, mégis kellemes szél, ami ilyenkor bizsergeti a bőröd - feleltem halványan mosolyogva. - Jordan, miért a Roxfortot választottad varázslóiskolának?
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 9:49 pm

Hátradöntöttem a fejemet, hogy felnézzek Jeffryre, miközben beszélt.
- Hát... Ott is van jóslástan, és egyszerűen ki nem állhattam - felelte rövid gondolkozási idő után. - Örülök, hogy itt már nem kellett felvennem... Vicky, mi a kedvenc dolgod a téllel kapcsolatban?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 9:44 pm

Kicsit tolakodónak éreztem a kérdést, de még mindig jobb, mintha valami ennél is személyesebb hülyeséggel jött volna elő.
-Kutya. Konkrétan szibériai husky. -feleltem minden különösebb lelkesedés vagy érzelem nélkül. Közben a többieket pásztáztam, és azon gondolkodtam, kinél kockáztassak meg valamiléyen kérdést, ami azért ilyen 'őszinte vagy őszintébe' illik, de azért mégsem túl titkolnivaló Victoire előtt. Frusztrált érzésem támadt, bár magam sem tudom, miért.
-Jeffry, melyik tantárgyat utáltad legjobban a Durmstrangban, és miért? -tettem fel egy biztonságos kérdést.


A hozzászólást Jordan Young összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 20, 2015 9:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Griffendél klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 9:34 pm

-A Karib-szigetekre - mosolyogtam hamiskásan. - Jordan, mi a patrónusod? - hajoltam kissé előbbre izgatottan.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 9:30 pm

- Na, ott artottunk, hogy Jeffry jön - kapcsoltam vissza a játékba.
- Hm... Ha bárhová elmehetnél a világon, hova mennél? - kérdezte.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 9:28 pm

A legkevesebb kedvem sem volt hozzá, és már épp ellenkeztem volna, amikor Bree egy felém küldött pillantásából kivettem, hogy erősen ajánlja, maradjak. Így aztán feszengve ültem le közéjük a földre, közben a mappámat észrevétlenül leraktam a kandalló mellett álló mindenes polcra.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Griffendél klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 9:23 pm

-Hello, Jordan! - integettem felé kedélyesen mosolyogva én is. - Tett vagy őszintézünk, beszállsz?
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 9:22 pm

- Ne rohanj sehová, gyere, ülje le közénk - állítottam meg Jordant, aki megpróbált elslisszanni a fal mellett. - Éppen játszunk.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 9:18 pm

A mai délutánt arra szenteltem, hogy kerestem egy magányos folyosórészt, ahol az ablakok a Tiltott Rengetegre néznek, felültem a párkányba és lerajzoltam a havas tájat. Most nem voltam túl elégedett a végeredménnyel, mert akárhányszor ránéztem, mindig találtam egy-két aprócska csiszolnivalót. Már esteledett, mire visszakeveredtem a klubhelységbe. Elég meglepő látvány fogadott: Bree-ék, Victoire és Jeffry, felettébb jó hangulatban üldögélnek és beszélgetnek. Halkan köszöntem nekik, majd a lehető legkevesebb feltűnéssel, a rajzmappámat magamhoz szorítva indultam gyorsan a hálókörlet felé.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Griffendél klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 9:08 pm

-Van, Dorian Hidney a neve, szintén Hollóhátas, és ötödéves, mint én - válaszoltam. - Chase, te magadtól vagy ilyen okos, vagy tanultad? - interjúvoltam meg a legidősebb testvért is.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 9:04 pm

- Sportolni - felelte szinte rögtön Adam. - Mindenfélét, de a kviddicset tudom a legjobban gyakorolni érthető okokból. Van barátod?
- Neked van barátnőd - lökte oldalba Chase.
- Már kérdezni sem szabad? - nézett rá angyali szemekkel Adam. - Sok mindent elmond egy lányról, hogy van-e kapcsolata.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Griffendél klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 9:00 pm

-Louis Weasley - válaszoltam könnyedén mosolyogva.
A többiek értetlenül néztek ránk, valószínűleg senki nem értette, mire fel volt ez a kérdés, de Brianne mintha egy kicsit megnyugodott volna, hogy ez legalább mintha úgy hangzott volna, mint egy igazság.
-Adam, mit szeretsz legjobban csinálni szabadidődben? - fordultam a középső Stacks-testvérhez.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Griffendél klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Griffendél klub
Vissza az elejére 
2 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Hollóhát klub
» Mardekár klub
» Hugrabug klub

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: