Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Griffendél klub

Go down 
+4
Ralph Blackwine
Jordan Young
Brianne Stacks
Admin
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Griffendél klub - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 8 EmptyVas. Aug. 09, 2015 8:52 pm

- Öhm... - ez egy hiba volt. Egy nagyon-nagyon-nagyon nagy hiba. Nem így kell ismerkedni. - Az igazgatóságon láttam az aktádat. A tiéd volt felül és felismertelek a képről.
Szép mentés, Houston.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 8 EmptyVas. Aug. 09, 2015 8:44 pm

-Oké. És igen, én vagyok. -mondtam, de egészen megijesztett ezzel. -És... Honnan tudod a nevemet? -kérdeztem óvatosan és kissé meglepetten még mindig.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Griffendél klub - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 8 EmptyVas. Aug. 09, 2015 8:42 pm

Nagy levegőt vettem, hogy teljesen át tudjam élni a szerepemet.
- Jeffry Rye vagyok, most jöttem át Bulgáriából - mutatkoztam be. - Te minden bizonnyal Jordan Young vagy.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 8 EmptyVas. Aug. 09, 2015 8:39 pm

November
Viszonylag kipihenten, lehiggadva és feltöltődve érkeztem vissza hazulról. Nagyon jó volt egy hetet otthon tölteni,és úgy hogy ahogy nyáron szoktam, mindenről és mindenkiről megfeledkezni, egyedül császkálni és felfedezni a környékünkön lévő erdőt, gyönyörködni az őszi Balatonban, meg mindenben...
Pont jól jött ki a szünet elosztása, mert vasárnap délelőttre, azaz mára érkeztünk vissza. Felballagtam a cuccaimmal a hálótermünkbe, letettem őket, majd elindultam a klubba, hogy hátha megtalálom Bree-éket vagy valaki normális embert. Ekkor egy teljesen idegen srácot pillantottam meg, akiről gőzöm se volt, hogy ki. Talán másik házból? de akkor hogy tudna bejönni a jelszavas bejáratunkon?
-Szia! -köszönt rám.
-Ö... Szia. -feleltem, miközben próbáltam nem feltűnően ugyan, de végigmustrálni, hátha jutok valamire, hogy ki is ő és mit keres itt.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 8 EmptyPént. Aug. 07, 2015 8:08 pm

Te jóságos Merlin, mi volt ez a nap?! Kimerültem rogytam az ágyamba, miközben gyorsan végigpörgettem az estét. Nem gondoltam volna, hogy egyáltalán ennyi időt eltöltök a bálon, de szerencsére megúsztam a táncolást Savannah-val. De helyette vagy tízszer felrohant hozzám ellenőrizni, hogy minden oké. Meg azért úgy látom, tényleg belehabarodott ebbe a Hudson gyerekbe. Legalább kevesebbet fog rajtam csüngni, remélem.
Már a griffendélesek jó egyharmada visszatért, és mindenki kimerülten vánszorgott fel a hálójába. Fáradtan leráncigáltam magamról a sebtében visszavett inget és a nadrágomat, de összehajtani sem volt kedvem, sem erőm.
Azt vártam, hogy szinte le se teszem a fejem, és alszom, de még sokáig járt az agyam a velem történteken. Furcsa volt, hogy megint előjött ez a keringési bajom, pedig már majdhogynem sikerült megfeledkeznem róla, és azt hinni, hogy nyomtalanul elmúlt. De nem.
Fogalmam sincs, mennyi ideig kínlódtam még oda-vissza forgolódva, de nagy nehezen aztán elaludtam.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 8 EmptyPént. Aug. 07, 2015 5:31 pm

- Köszi, hogy elhívtál - kísértem el a portrélyukig, majd megálltam és vártam, hogy elmenjen. - Na, akkor szia!
Reméltem, hogy nem bánta meg, hogy elhívott. És azt sem, hogy feljött ide.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 8 EmptyPént. Aug. 07, 2015 5:29 pm

-Jó éjt.-köszöntem el mosolyogva. -És köszi, hogy eljöttél velem a bálra. -tettem még hozzá.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 8 EmptyPént. Aug. 07, 2015 5:27 pm

- Oké, szerintem én meg maradok és olvasok - csináltam magamnak az esti terveket. Én is felálltam. - Hát, akkor, izé, jó éjt!
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 8 EmptyPént. Aug. 07, 2015 5:23 pm

-Háát...visszamenni nem nagyon, de gondolom neked se, főleg, hogy át is öltöztél. Tényleg, én is itt kínlódóm még öltönyben, de fel sem tűnik már magamnak. -jutott eszembe szórakozottan. -Figyi, én szerintem visszamegyek, aztán megpróbálok elaludni addig, amíg nem jönnek majd hajnalok hajnalán vissza a többiek és vernek fel mindenkit a vihogásukkal meg további pofázásukkal. -mondtam, miközben felálltam a földről.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 8 EmptyPént. Aug. 07, 2015 5:19 pm

- Igazán nincs mit. Mármint tényleg nincs mit. Csak pár kérdésre válaszoltam, nem nagy ügy - mosolyogtam és beletúrtam a hajamba. - Mihez van kedved?
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 8 EmptyPént. Aug. 07, 2015 5:17 pm

-Igen, azért vannak még felderítendő területek, de most hirtelen nem jut más eszembe. -vallottam be. -És köszönöm szépen.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 8 EmptyPént. Aug. 07, 2015 5:15 pm

- Akkor jó - mosolyogtam, majd újra elrendeztem az asztalon hagyott papírokat, de most nem párhuzamosan, hanem szimmetrikusan. - Esetleg van valami, amit szeretnél még tudni? Mármint, ha tényleg annyi barátod van, amennyi nincs, akkor jó pár kérdés felötölhetett benned.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 8 EmptyPént. Aug. 07, 2015 5:04 pm

-Nem, úgy általánosságban semmit. De régebben mintha kicsit zavarban lettél volna a jelenlétemben. Habár, ha belegondolok, dettó ugyanígy viselkednek más idegenek is, úgyhogy tulajdonképpen nem változtál semmit. -válaszoltam kis gondolkodás után.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 8 EmptyPént. Aug. 07, 2015 4:58 pm

- Wow. Nem tudom, nehéz kérdés - gondolkoztam el egy pillanatra. - Nem igazán tudom, hogy változtál-e. Szerintem nem változtál, csak kicsit közelebb engedtél magadhoz. Már nem akarsz engem is elriasztani, mint a többieket. Vagy már nem annyira. És én? Én változtam bármit is?
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 8 EmptyPént. Aug. 07, 2015 4:51 pm

Furcsa volt egy Griffendélestől hallani, hogy tényleg jól néz ki a klubunk, mert általában csak kölcsönösen ócsároljuk egymásét, akár láttuk már életünkben, akár nem. Pár pillanatig csendben ültünk egymás mellett, mintha még valami kérdésen gondolkodnánk. Aztán nekem eszembe is jutott valami.
-Sokat változtam azóta, hogy ismerjük egymást?
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 8 EmptyPént. Aug. 07, 2015 4:46 pm

- Király - mosolyogtam, ahogy lehunyt szemmel elképzeltem a helyet. Szinte láttam a zöldes fényeket, a sakkasztalnál tanuló diákokat, a kandallót...
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 8 EmptyPént. Aug. 07, 2015 4:45 pm

-Az alagsorban van, egy kőfal rejti a bejáratot, és ugyanígy jelszóra lehet bemenni. Belül nagyon szép, zöld fényű csillárok lógnak, van egy nagy kandallónk, egy kígyót ábrázoló dombormű díszítéssel. Ja meg egy csomó sakkasztal is van, általában ott írunk leckét. -foglaltam össze.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 8 EmptyPént. Aug. 07, 2015 4:38 pm

- Milyen a Mardekár klubhelyisége? - kérdeztem rögtön. - Mert ugye ott még nem voltam és érdekel, milyen lehet. Mert eddig csak mendemondák hallottam róla, de jó lenne tőled hallani egy pontos leírást. Mégis Mardekáros vagy.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 8 EmptyPént. Aug. 07, 2015 4:33 pm

Ezen elmosolyodtam. -Én is tudom, milyen érzés, amikor az embernek kussra lenne szüksége, például amikor a klubhelyiségben tanulni próbálnék, de hordákba verődött fiúk vihognak tényleg ilyen nyerítő hangon, és nem tudod, miről van szó, de már nem is érdekelne, csak hagyják már abba. Ja amúgy te is kérdezhetsz tőlem nyugodtan. -tettem hozzá csak úgy mellékesen, mert szépen néznék ki, ha csak én bombázom mindenféle kérdésekkel, ő meg szorgalmasan válaszolgat rá.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 8 EmptyPént. Aug. 07, 2015 4:28 pm

- Király, de azért néha nehéz. Tudod, eléggé hangosak tudnak lenni - mosolyogtam visszagondolva az utóbbi évekre. Nevetés, játékok, bolondozás... De ha csak egy kicsit ledőlnél délután, vagy olvasnál, akkor nem esik olyan jól, ha mély, nyerítésszerű nevetés szakítja meg a gondolataidat.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 8 EmptyPént. Aug. 07, 2015 4:25 pm

-Ez furán hangzik, de biztos király lehet velük lenni. -ismertem el. Mit is mondott az anyukájáról, hogy elhagyta őket? Ha jól emlékszem igen. Vajon mennyire akadna ki, ha rákérdeznék? Nem hinném hogy nagyon, de azért mégis, nem biztos, hogy illik ilyen témát piszkálni. Kicsit vártam, hátha mond valamit magától is, de ha nem, az sem baj, annyira nem fontos.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 8 EmptyPént. Aug. 07, 2015 4:19 pm

- Inkább mintha a harmadik bátyám lenne - nevettem. - Néha úgy érzem, én vagyok a felnőtt a házban. Tudod, néha megtréfálnak... Viszont bármiről tudok vele beszélni.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 8 EmptyPént. Aug. 07, 2015 4:17 pm

Ühümm. Értem. -dehogyis értettem, azaz felfogtam, de sosem volt olyan felnőtt hozzátartozóm, akit legalább jófejnek titulálhatnék. Szóval nincs sok fogalmam, hogy milyen érzés lehet konkrétan.
-Tehát, ez olyasmi is egyben, mintha egy jó barátod lenne, csak felnőttben? -érdeklődtem még tovább. Kissé megnyugodtam, hogy erről szívesen beszél, szóval nem lesz gond, még ha hülyeségnek tűnő dolgokról is kérdezek.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 8 EmptyPént. Aug. 07, 2015 4:12 pm

- Ő a legjófejebb ember a földön, de tényleg - villanyozódtam fel egy pillanat alatt már csak a gondolatától is. - Jó, mondjuk nem az az általános szigorú apuka, hanem inkább hóbortos nagybácsi, aki nagyon-nagyon félt minket mindentől, de tudja, hogy nem szabad eltiltani minket az összes kicsit is veszélyes dologtól. Ő és a bátyáim jelentenek számomra mindent.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 8 EmptyPént. Aug. 07, 2015 4:09 pm

Jól esett, hogy felajánlotta ezt, mástól hiába várnám. Már hat éve gyűlnek bennem mindenféle kérdések, amiket nem nagyon volt kivel megosztanom, de most hirtelen azt sem tudtam, mivel hozakodjak elő.
-Milyen kapcsolatban vagy apukáddal? Mármint, vele éltek alapesteben, ugye?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Griffendél klub - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Griffendél klub
Vissza az elejére 
8 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Hollóhát klub
» Mardekár klub
» Hugrabug klub

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: