Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Griffendél klub

Go down 
+4
Ralph Blackwine
Jordan Young
Brianne Stacks
Admin
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 3 EmptyPént. Nov. 20, 2015 8:57 pm

- Nekem oké - egyeztünk bele mindannyian.
Kényelmesen elhelyezkedtem az egyik fotel lábának dőlve, amiben Jeffry ült. Már vagy háromszor kérdezte meg, hogy ne cseréljünk-e helyet, de jobb' szeretek a földön ülni.
- Kezdek - szóltam. - Hogy hívják az öcsédet, Vicky?
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Griffendél klub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 3 EmptyPént. Nov. 20, 2015 8:48 pm

-Hát, egy tett vagy őszintére gondoltam első körben - feleltem, miközben lábaimat kényelmesen magam alá húzva befészkeltem magam a fotel ölelésébe. - Tudom, hogy kívülálló vagyok a társaságból, és azt is tudom, hogy sokan nem bíznak bennem, így szeretném, ha most jobban meg tudnátok ismerni, és a kirándulás kezdetén már minimum, mint jó ismerősök keljünk útra - magyaráztam könnyedén. - Nem veszem olyan komolyan ezt a játékot, amire nem szeretnétek, nem kell válaszolni, és hazudni is lehet, ha úgy gondoljátok. Szóval semmi személyes, magánélet-sértő meg hasonlók, csak ismerkedés - fejeztem be végül halvány mosollyal. - Remélem, így rendben lesz.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 3 EmptyPént. Nov. 20, 2015 8:42 pm

/Elkezdődött a folyosón/

Otthagytam egy rövid időre Vicky-t és Katie-t lent és felugrottam a testvéreimért és Jeffry-ért, hogy elegen legyünk a játékhoz.
- Konkrétan mire gondoltál? - kérdeztem, miután megvolt egy gyors bemutatkozás.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 3 EmptySzomb. Nov. 07, 2015 7:56 pm

- Értem - bólintottam, majd visszadőltem a fotel háttámlájának. - Kérdés: Ha már szóbakerültek más emberek, mi a véleményed Jeffry-ről?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 3 EmptySzomb. Nov. 07, 2015 7:52 pm

-Hát, annyira nem nekem való a személyisége, hogy nem érzem szükségesnek azt, hogy összebarátkozzunk. Nem utálom, csak akkor, ha ráerőlteti magát ránk. Szóval nem utálom, de nem is kedvelem. De megmondom őszintén,kíváncsi vagyok, hogy fog-e változni. Mert ha esetleg megkomolyodna, nyugisabbá válna, biztos jól el tudnánk lenni. Meg, hát, elég nehéz elviselmen a sokat dumáló lányokat, és ő erősen ebbe a kategóriába tartozik. Úgyhogy általában komolyan gondolom, amit mondok róla.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 3 EmptySzomb. Nov. 07, 2015 7:44 pm

- Első benyomás? Konkrétan berobbant az életünkbe, mint egy hiperaktív mókus - nevetteme el magam. - Semmi képpen sem látszatbarátság, legalábbis az én részemről biztosan nem. De még nem vagyunk "öribarik". És neked mi a véleményed róla? Néha nehéz eldönteni, hogy kedveled, csak furán mutatod ki, vagy mindent komolyan gondolsz.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 3 EmptySzomb. Nov. 07, 2015 7:40 pm

-Ja, én azt hittem, az alap, hogy a pálca mindig magunknál van, mert ha nem, akkor persze én is vinném. -módosítottam. -Ja, most én kérdezek. Mit nem mernék tőled alapból, hm...? -gondolkodtam. -Mi volt az első benyomásod Savannah-ról, mikor először szóba álltál vele? És most ti tényleg jóban vagytok vagy csak amolyan látszatbarátság, mennyire jöttök ki tényleg?
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 3 EmptySzomb. Nov. 07, 2015 7:32 pm

- Szerintem a pálcámat - válaszoltam rövid gondolkozás után. - Nem igazán ragaszkodom tárgyakhoz, de a pálcámmal annyi mindent végigcsináltunk már, hogy nagyon megszerettem.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 3 EmptySzomb. Nov. 07, 2015 7:25 pm

-Köszi. -mondtam, nagy megkönnyebbüléssel. -És visszatérve a tüzes kérdésre, te mit vinnél magaddal? -jutott eszembe.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 3 EmptySzomb. Nov. 07, 2015 7:23 pm

Szépen lassan lapozgattam végig a füzeten. Az első rajzok is jók voltak, de nagyon látszott az első és az utolsó rajz között a fejlődés.
- Wow... Nagyon sokat fejlődtél a két év alatt - mosolyogtam rá. Tényleg elképesztő volt, hogy minden bizonnyal tanár nélkül, önerőből ért el ennyit. - A kedvenceim azok voltak, amiket növényekről készítettél. Olyanok voltak, mint a mugli botanikus könyvegben szoktak lenni.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 3 EmptySzomb. Nov. 07, 2015 7:17 pm

Most így, hajnalok hajnalán semmi kedvem nem volt ellenkezni, plusz nem is láttam értelmét, mert Bree elég őszinte ahhoz, hogy ne csak megjátszva, erőltetetten dicsérgesse őket, és más ember nem volt a láthatáron.
-Oké, pillanat, hozom. -mondtam nem éppen lelkesen, miközben felálltam és halkan felosontam a hálókörletbe. Útközben eszembe jutott, hogy Vannah-al is emiatt vesztünk össze anno.
-Tessék. Úgy nézd, hogy két évvel ezelőtt kezdtem a füzetet, de ott van az összes hátulján a dátum. -adtam át neki megsemmisülten. Idejét sem tudom, mikor látta magamon kívül bárki más a rajzaimat.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 3 EmptySzomb. Nov. 07, 2015 7:10 pm

- Van nálad most pár rajz? Megmutatod? - ültem vele szembe. - Légyszi, légyszi, légyszi!
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 3 EmptySzomb. Nov. 07, 2015 7:07 pm

-Az emberek biztonságban vannak? Ha igen, és csak a személyes cuccokra kéne gondolni, akkor... Hát nem tudom. Komolyan. A macskámat mindenképpen a hónom alá csapnám, de ő nem tárgy. Ha muszáj tárgyat választani, akkor mondjuk a rajzcuccomat. De nem ragaszkodom hozzá, úgyis csak rosszul vagyok a régi rajzaimtól.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 3 EmptySzomb. Nov. 07, 2015 7:02 pm

- Persze... De nem szeretném, hogy miattam ne legyenek boldogak - vontam meg a vállam, majd egy tök jó kérdés jutott eszembe. - Ha kiütne a tűz és csak egy dolgot menthetnél meg, mi lenne az?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 3 EmptySzomb. Nov. 07, 2015 6:59 pm

Végiggondoltam a problémáját, habár én sosem leszek ilyen helyzetben, mivel se tesóim, se valódi barátaim nincsenek rajta kívül.
-De legalább jóban vagytok annyira, hogy ezt meg tudjátok beszélni, ha mégis így fog alakulni a dolog, nem? -kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 3 EmptySzomb. Nov. 07, 2015 6:56 pm

- Én végig a bátyáimmal voltam, különösebben nem barátkoztam meg senkivel, csak esetleg Katie-vel a kviddics miatt - feleltem. - Ezt még nem mondtam ki soha hangosan, de... egy kicsit félek attól, hogy most, hogy Chase-nek és Adamnek barátnőik vannak, le fognak passzolni. Tudom, hog hülyeség, mert én a húguk vagyok, de akkor is. Sokkal kevesebb időt töltünk együtt, mint pár hónapja.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 3 EmptySzomb. Nov. 07, 2015 6:52 pm

-Tehát akkor egyértelműen választod a mágusságot is. Hát ja, jó ez így. Mindkét életformából kiválogatjuk a hasznos dolgokat. -állapítottam meg.
Közben már az újabb nemhétköznapi kérdésen gondolkodtam.
-Korábban, mondjuk, másod-vagy harmadévesen egész más emberek voltak a barátaid, mint most, vagy megmaradtál kábé ugyanazoknál? Mármint, ebbe engem meg mondjuk Vannah-t ne számoljuk, mert mi nem olyan régóta vagyunk jóban veled. -juttott eszembe egy ilyen teljesen random dolog.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 3 EmptySzomb. Nov. 07, 2015 6:44 pm

- Megértem - mosolyogtam rá. - Én mindig próbáltam egyszerre mind a két életformát kihasználni.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 3 EmptyVas. Nov. 01, 2015 8:54 pm

-Ja igen, igaz. Most azért már azt mondanám, hogy oké, jöhet. Mert a mindennapi életben nagy előnyeink vannak, amiket persze szeretek. Na meg a gyógynövénytan... Már el se tudnám képzelni az életem nélküle. -mosolyodtam el kedvenc tárgyamra gondolva.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 3 EmptyVas. Nov. 01, 2015 8:51 pm

- De most mit mondanál? Még mindig inkább jobb ötletnek gondolod a muglilétet? Mert nem válaszoltál tisztán a kérdésemre.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 3 EmptyVas. Nov. 01, 2015 8:49 pm

-Hm... Sokszor azt mondanám, hogy nem, illetve tíz évesen biztos hogy nemet mondtam volna. Megvolt az én saját világom, tök jól elvoltam egyedül világéletemben. Iskolába utáltam járni, és azt a társaságot úgy-ahogy megszoktam, de úgy éreztem akkoriban, hogy képtelen leszek ekkora váltásra. De aztán a nagyszüleim sok mindent meséltek az egész világról, és biztattak, hogy semmi félnivaló ezen. Ők konkrétan nem azok, csak apai ágon a felmenőim voltak varázslók.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 3 EmptyVas. Nov. 01, 2015 8:44 pm

- Ne aggódj, mi kezdünk valamit az antiszocságoddal - löktem meg egy kicsit a vállammal. - Ha választhattál volna, hogy mágus legyél-e, akkor te mit mondtál volna? Mármint, tudom, rossz kérdésnek tűnik, de azért ez sem fenékig tejfel.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 3 EmptyVas. Nov. 01, 2015 8:41 pm

-Hát, én például a sarokba söpröm az összes problémát. Meg sokszor csak sodródom az eseményekkel, ilyen lesz-ami-lesz alapon. Meg hülye szokásaim vannak. És nem tudok mit kezdeni az antiszocságommal, és nem is akarok az esetek nagy százalékában. -érdekes, gondolkodnom sem kellett nagyon, rögtön sorjában jutottak eszembe ezek a dolgok. Már untam a lángok lobogását bámulni, ezért inkább becsuktam a szemem és összekuporodva, államat a térdemnek támasztva beszéltem.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 3 EmptyVas. Nov. 01, 2015 8:36 pm

- Egyszerűen tökéletes vagyok, ez mégis milyen kérdés? - mosolyodtam el, majd komolyra vettem a szót. - Türelmetlen vagyok, és éppen ezért néha hamarabb cselekszem, mint gondolkozom. Makacs is vagyok, de ez néha azért jól jön. Illetve néha érzéketlennek tűnök mások szemében... ja, és imádom az irányításom alá venni a dolgokat, bár ezt általában manipulálással érem el, így nem engem dícsérnek meg a végén, de jól esik... Szerinted nekem mik a rossz tulajdonságaim? Tudom, még van egy tonna, de kíváncsi vagyok, te mit látsz. Utána elmondhatod, hogy neked mik a rossz tulajdonságaid szerinted.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 3 EmptyVas. Nov. 01, 2015 8:30 pm

Hirtelen nem jött semmi ötletem, így csak a tűzbe bámultam én is pár másodpercig. Furcsa ötlet, de mennyire hatásos. Érdemes most ilyenekkel régi dolgokat felkavarni?
-Mit tartasz a legrosszabb tulajdonságaidnak? -tettem fel egyfajta bemelgítő kérdést.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Griffendél klub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Griffendél klub
Vissza az elejére 
3 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Hollóhát klub
» Mardekár klub
» Hugrabug klub

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: