Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Griffendél klub

Go down 
+4
Ralph Blackwine
Jordan Young
Brianne Stacks
Admin
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 7 EmptySzomb. Szept. 19, 2015 9:17 pm

Most nagyjából úgy éreztem magam, mintha öt éves lennék, és valami kedveskedni próbáló felnőtt kérdezné, hogy még mindig űrhajós akarok-e lenni.
Nem igazán tudtam már az elején sem, hogy beleegyezzek-e. De már többször is beszéltünk erről a szövetségben, és azt javasolták, ha lesz lehetőségem, hogy egy kisebb csoporttal megpróbáljuk megtanulni, akkor álljak be, mert mindenképpen tudnom kell előbb-utóbb animágiálnom.
-Ja, úgy tűnik...- vontam meg a vállam nem túl sok lelkesedéssel. Képzelem, mit gondolnak most rólam a többiek a hiéna miatt, de nem érdekel. Az leszek, ami akarok.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 7 EmptySzomb. Szept. 19, 2015 9:09 pm

- Oroszlán! - lelkesedett Katie. Teljesen el tudtam képzelni fenséges oroszlánnak.
- Jó ötlet - mosolyogtam, majd Ralphra néztem. A bál óta alig beszéltünk, nem tudtam mire vélni. - És te, Ralph? Még mindig hiúz vagy hiéna szeretnél lenni?
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Griffendél klub - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 7 EmptySzomb. Szept. 19, 2015 9:04 pm

-Vettem észre. -dünnyögtem, miközben Jordan párnahajításait próbáltam kivédeni, de az egyiket akkora erővel vágta nekem, hogy felborultam az ülőpozíciómból. -JORD...Na mindegy. -vontam vissza a leteremtő üvöltésemet. -Katie, Ralph? Ti miknek tudnátok magatokat elképzelni?
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 7 EmptySzomb. Szept. 19, 2015 9:01 pm

- Ikrek vagyunk - emeltük fel a kezünket védekezően egyszerre.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Griffendél klub - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 7 EmptySzomb. Szept. 19, 2015 8:58 pm

Jordan nyerítve röhögni kezdett, mire első reakcióként vagy három díszpárnát vágtam hozzá, majd egy sértődött Hééé!-vel ellenkeztem a bizarr ötletre. -Felejtsétek el. És egyébként is, miért csak madárban gondolkodik mindenki? Annyi király állat van még.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 7 EmptySzomb. Szept. 19, 2015 8:54 pm

- Hm... - gondolkoztam el egy pillanatra, majd eszembe jutott Viráglányra legjobban hasonlító állat. - Papagáj?
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Griffendél klub - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 7 EmptySzomb. Szept. 19, 2015 8:50 pm

-Huh, én még nem is gondolkodtam ezen! Emberek, segítsetek! Milyen állat lenne stílusos nekem? -néztem rájuk őszinte aggodalommal. Tényleg gőzöm sem volt, mit válasszak.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 7 EmptySzomb. Szept. 19, 2015 8:41 pm

- Oké - bólintottam. - Ki milyen állatra gondolt? Én például a sasra.
- Hóbagoly - felelt Chase.
- Sólyom - szólt Adam.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 7 EmptySzomb. Szept. 19, 2015 8:37 pm

Kicsit zavarba jöttem, mintha tőlem várnák, hogy én legyek ennek az egésznek a főnöke, pedig nem értek az ilyesmihez.
-Háát... Attól függ, hogy mik az előkészületek. De amúgy minél előbb, még mielőtt meggondolnánk magunkat. Meg el kéne dönteni, hogy milyen állatok akarunk lenni.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 7 EmptySzomb. Szept. 19, 2015 8:30 pm

Én is felemeltem a mancsomat, majd Christine-re néztem, aki még tétovázott.
- Hát, oké, végül is, jó buli lesz - vont vállat, és az ő keze is a magasba lendült.
- Akkor ezt megbeszéltük - bólintottam. - Mikor kezdünk neki?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 7 EmptySzomb. Szept. 19, 2015 8:27 pm

Felemeltem a kezem, és kíváncsian néztem végig a többieken. Vannah keze is a magasba lendült, miközben vigyorogva biztatta a többieket. Katie, Chase és Adam sem tétovázott beleegyezni. Ralph merengve nézett végig az eddigi jelentkezőkön, majd egy lassú, kiszámított mozdulattal ő is jelentkezett, de nem lehetett eldönteni róla, hogy mennyire akarja egyáltalán.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 7 EmptySzomb. Szept. 19, 2015 8:21 pm

- Szóval, készfeltartással szavazzunk. Ki az, aki benne van? - kérdeztem a klubhelyiségben a földön japánülésben ülve. Ralph, Chris, Katie, Vannah, Jordan, Chase, Adam, Jeffry és én voltunk ott, mindenki más már elment aludni.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 7 EmptyVas. Aug. 09, 2015 10:44 pm

Tudjátok, az embernek kétféleképpen tetszhet meg egy másik személy. Van, amikor szépen-lassan alakulgat valami egy kezdeti parázsból (talán lehetséges, hogy ez van nekem Ralph-fal, de még eléggé parázsállapotban lehetünk, ha nem vagyok biztos benne). A másik, amikor van az embernek egy bizonyos típusa. Tudjátok, mint amikor ruhát vásároltok. Imádom a lilát, ha látok olyan felsőt, nagy eséllyel megveszem. Viszont vannak más színű ruhadarabjaim is, persze, csak azokhoz több idő kell. Nem tudom mennyire értitek ezt az egész dolgot, de a lényeg az, amire ki szeretnék lyukadni. Fú, ezt de jól megmondtam. Szóval, nekem a kifejezett típusom, az afro-amerikai vonások. Ne kérdezd, nem tudom, miért, nem tudom, hogyan, de ez van. Ez olyan, mintha minden fiú 50%-os esélyről indulna (vagy összejön vagy nem), de ők viszont 70%-kal. Nem fer, meg minden, de ez van. Szeretem a lila színt. (Most már valószínűleg mindannyiótokat összezavartam, de sebaj. Én általában értem azt, amire gondolok.)

Griffendél klub - Page 7 Tumblr_n0yyfkp3tT1sw1ji9o1_250

- Örülök, hogy találkoztunk - ismételtem meg mégegyszer. Közben kérdezett valamit, de teljesen kiment a fejemből, hogy mi az. Összezavartak a színek. Chase oldalba bökött, és ez rögtön eszembe jutatta a kérdést. - Jajaja, igen, vacsora lesz nemsokára. Lemehetnénk együtt és akkor még tudnánk beszélgetni.
Még negyedóráig elvoltunk a klubhelyiségben, majd lementünk a Nagyterembe. Ki kell zárnom a fejemből ezt a srácot és lecsökkenteni az esélyeit 50%-ra, mert ez így nem fer a többiekkel (mintha lennének többiek...) szemben. Vagyis, inkább magammal szemben, mivel nincsenek többiek. Még a végén valami olyant hitetek el magammal, ami nincs.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Griffendél klub - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 7 EmptyVas. Aug. 09, 2015 10:33 pm

Bár eléggé utánanéztem ennek a sulinak, jobb lett volna kerülni a témát.
- Mi lenne, ha máskor mesélnék róla? Hiányoznak a barátaim, és most szeretném egy kicsit kiverni a fejemből az egész történetet, ha nem baj - utasítottam el udvariasan a témát, majd megigazítottam a sporttáskám a vállamon. - Ti négyen szoktatok együtt lógni vagy még van más is?
- Van még egy lány, Savannah, aki Hugrabugos - felelt Bree. - Meg még talán Hudson is ide sorolható, mert annyit járunk a gyengélkedőre.
- Most is onnan jövünk - mutatta meg Adam a friss sérülést a kezén. Már gyógyulófélben volt, de azért még mindig látszott.
- Hudson nagyon jófej ember - mosolyogtam, amikor a régi barátomra gondoltam. - Mármint, lehet. Én meg az igazgatónőtől jövök, ott futottam össze vele. Egy ideig együtt mentünk, aztán elváltunk a gyengélkedő előtt.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 7 EmptyVas. Aug. 09, 2015 10:12 pm

-Ó, nem, eddig egyedül boldogultam, de azért köszi, majd meglátom. -köszönte meg.
-Nem szeretnél mesélni a Durmstrangról? Mindig is kíváncsi voltam, hogy milyen suli. De ha nincs kedved, nem baj. -vette fel Chase. Igazándiból már rég otthagytam volna őket, de valamiért még úgy éreztem, kicsit figyelem kéne ezt a fiút.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Griffendél klub - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 7 EmptyVas. Aug. 09, 2015 9:51 pm

- Sziasztok! Jeffry vagyok, Durmstrangból jöttem át és mostantól a ti évfolyamotokba fogok járni - foglaltam össze a lényeget. Végigmértem a hármasikreket, nagyjából úgy néztek ki, mint a képeken. Csak Chase magasabbnak, Adam izmosabbnak és Bree... szebbnek tűnt. De persze ezeket a gondolatokat nem mondhattam ki. - Ti pedig...?
- Adam, Chase és Bree - mutatkozott be mindenki helyett a lány egy kedves mosollyal, majd kezet nyújtott. - Örülök, hogy találkoztunk. Ha esetleg szeretnéd, hogy körbevezesselek, bármikor a rendelkezésedre állok.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 7 EmptyVas. Aug. 09, 2015 9:48 pm

-De igen. Sziasztok! -köszöntem rájuk félig ordítva, hogy erre nézzenek. -Gyertek csak ide! Van egy új évfolyamtársunk, aki... Aki majd elmondja magáról, amit akar. -fejeztem be a mondatomat, mivel utáltam embereket bemutatni egymásnak.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Griffendél klub - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 7 EmptyVas. Aug. 09, 2015 9:44 pm

- Nem ők azok? - kérdeztem meg, amikor a három szóban forgó szamár felbukkant a portrélyukban. - Mert hasonlítanak egymásra és egykorúaknak tűnnek.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 7 EmptyVas. Aug. 09, 2015 9:42 pm

-Hát, nem vagyok akkora közönségkedvenc, sem a világ legbarátkozósabb embere, de például A Stacks-hármasikrek barátaimnak számítanak, nos, ők bármikor megjelenhetnek itt, vagy akárhol. Vagy az is lehet, hogy kviddicseznek. -vontam meg a vállamat.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Griffendél klub - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 7 EmptyVas. Aug. 09, 2015 9:35 pm

- Köszönöm szépen, de szerintem elleszek körbevezetés nélkül is, amíg el nem kezdődnek az órák. Akkor meg majd odacsapódom a tömeghez - mosolyogtam, majd gondoltam, hogy meg kéne keresni a Stacks tesókat is. Minél hamarabb közéjük kéne kerülnöm. - Merre vannak a barátaid?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 7 EmptyVas. Aug. 09, 2015 9:32 pm

-Hát, jó. Értem. -kicsit csillapodott a nyugtalanságom, gondolván, hogy tényleg nem ugrálhat örömében, amiért random idepottyant, tök ismeretlenül, ráadásul tanév közben. Ettől függetlenül rendes srácnak tűnik. -Ha bármiféle segítség kell, vagy kérdésed van vagy nem találsz valamit, vagy akármi, szólj csak nekem nyugodtan. -ajánlottam fel, gondolván, hogy ezt azért az biztos illik, mert elég nagy eséllyel én vagyok az első, akivel összefutott.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Griffendél klub - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 7 EmptyVas. Aug. 09, 2015 9:26 pm

- Eddig a Durmstrangra jártam, Bulgáriában - feleltem készségesen. - Röviden annyit, hogy bizonyos családi okok miatt kellett ide jönnöm, a Roxfortba.
Nem hazudtam, csak a Durmstrangos részben. De bizonyos családi okok miatt jöttem vissza ide. A szüleim aurorok, a Főnix Rendjének tagjai, tehát belerángattak.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 7 EmptyVas. Aug. 09, 2015 9:23 pm

Ez az ember nem hagyott nyugodni. Még mindig nem mondta konkrétan, hogy került ide november elején, mint hatodéves és pont Griffendéles. Ez az egész lehalkította az általános antiszociálisságomat, és tovább kérdezgettem tőle. Próbáltam nem ellenszenvesnek vagy letámadónak tűnni.
-És... Hogyan és/vagy miért kerültél ide így novemberben ide? De ha nem tartozik rám, nem kell kiselőadást tartani, de ez azért nem olyan mindennapi, valljuk be. -mondtam.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Griffendél klub - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 7 EmptyVas. Aug. 09, 2015 9:15 pm

- Nem, nem igazán - húztam el a számat. - Bocs, tesó, de nem tartottam túl érdekesnek, ráadásul McGalagony professzor hamar visszajött, úgyhogy esélyem sem lett volna különösebben megfigyelni. Tudod, a sok új dolog itt a suliban. Remélem hamar megszokom.
Hamar megszokom, hogy újra tizenhat éves vagyok és nem tizenkilenc. És még mindig roxfortos vagyok.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 7 EmptyVas. Aug. 09, 2015 9:12 pm

Kicsit fura magyarázat, nem tűnik túl őszintének, de honnét tudhatná tényleg. Más verziót én sem tudnék elképzelni.
-Merlin, vajon miért lehetett pont az én aktám felül? -kérdeztem őszinte aggodalommal, amire kicsit rá is játszottam. -Nem tudod véletlenül?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Griffendél klub - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Griffendél klub
Vissza az elejére 
7 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Hollóhát klub
» Mardekár klub
» Hugrabug klub

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: