Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Mardekár klub

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Hannah Roosevelt

Hannah Roosevelt


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2015. Jul. 31.

Mardekár klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mardekár klub   Mardekár klub EmptyPént. Aug. 07, 2015 8:37 pm

- Nem is meséltél a barátaidról - szólt Adam. Még mindig a második vacsoráját eszegette a műanyag tálból, miközben sétálgattunk. - És nem is találkoztam velük. Esetleg nem szeretnél engem…?
- Nem, nem, nem arról van szó - állítottam meg, mielőtt még valami rosszra gondol. - Van egy barátnőm van, Susie. Úgy volt, hogy jön velünk, de aztán összejött pár nappal ezelőtt egy sráccal és azóta nem igazán tudtam vele beszélni. Mármint másról a fiún kívül. Aztán ma azt mondta, hogy inkább vele tölti az estét, mint velem. De örülök, hogy veletek lehettem.
- Nem tűnik olyan jó barátnak - jegyezte meg a fiú. - Biztos nem kérsz?
- Nem, köszönöm, megvagyok - utasítottam vissza. - De, de jó barát. Csak a maga módszereivel.
- Meghallgat?
- Néha. Mert ritkán ér rá. De ha ráér…
- Továbbadja azt, amit elmondtál neki?
- Néha… De csak, ha úgy látja, hogy…
- Ha bajban vagy, rögtön ugrik?
- Az attól függ, hogy…
- Nem a barátod - vonta le Adam. - Vagy legalább is nem jó barátod. Sajnálom.
- De amikor elsőévesek voltunk, akkor ő volt az egyetlen, aki beszélt velem és felkarolt - hangsúlyoztam ki.
- Most hatodéves vagy, Christine - nézett rám a nagy szemeivel. - Az emberek változnak körülötted.
- Itt a lépcső az alagsorba - álltam meg az ajtó előtt és úgy tettem, mintha nem hallottam volna azt, amit mondott. - Köszönöm szépen, hogy elhívtál. Ez volt a legjobb bál, amin valaha voltam. Remélem, még találkozunk! Jó éjt!
Lábujjhegyre álltam és adtam egy puszit az arcára.
- Jó éjt! - mosolygott zavartan, majd ügyetlenül megölelt vagy mi.
Elmondtam a jelszót, majd beléptem a falon. A hálókörletünkből én voltam az első, aki megérkezett. Nyugodtan átöltöztem pizsamába, majd éppen bemásztam az ágyba, amikor Susie megjött.
- Szia! - köszöntem neki.
- Szia! Milyen volt az este? - kérdezett vissza. Megmondtam, jó barát. Kíváncsi arra, hogy milyen volt a napom.
- Nagyon jó, képzeld Adam… - kezdtem bele, de közbevágott.
- Aham, tök jó. Szóval egész este teljesen varázslatos volt, az elején... - ült le az ágyára és végtelen mesélésbe kezdett.
Talán tényleg igaza volt Adamnek. Új barátokat kéne találnom... - ez volt az utolsó gondolatom, mielőtt elaludtam volna.
Mardekár klub 2zsmyxy
Vissza az elejére Go down
Hannah Roosevelt

Hannah Roosevelt


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2015. Jul. 31.

Mardekár klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mardekár klub   Mardekár klub EmptyVas. Aug. 02, 2015 2:13 pm

Október

Tegnap sikerült megtalálni a Tökéletes Ruhát. De tényleg. Kék, masnival az elején, oldalt egy kicsit kivágott és van hozzá tiara… Én ezt nem tudom olyan jól elmondani, úgyhogy itt egy kép, amit Susie készített rólam.

Mardekár klub B24385a4ebb64c93b20f11dc4b889ae6

Ugye milyen szupi-szuper? De azért nehogy úgy gondoljátok, hogy ilyen hercegnős az egész, mert egy csini bakanccsal dobtam fel, ami amúgy teljesen beleillik az összképbe.
Már alig fél óra van hátra a bál kezdetéig és azt beszéltük meg Adammel, hogy az egész csapat (pontosan nem tudom, hogy ez mit jelent) tíz perccel a kezdés előtt találkozunk a Seprűtároló előtt. Még addig negyed óra van hátra! Ráadásul oda Susie nem jön (szeretne kettesben lenni a párjával, ha nem haragszom), így egyedül kell odamennem. Egyedül! Nem mintha betoji lennék, vagy valami. Csak egyedül kell odamennem egy társasághoz, amiből csak egy embert ismerek, a többit vagy látásból, vagy sehogy.
Öt percig fel-alá járkáltam a hálókörletben, majd úgy döntöttem, hogy ennyi, kimegyek a Seprűtároló elé már most, mert 1) nem szeretnék elkésni, 2) jó lenne felmérni a terepet.
- Hát, akkor megyek - mondtam csak úgy magamnak, majd kiléptem az ajtón.
A klubból kliépve a hideg folyosón egyedül találtam magamat. Bár már sokszor végighaladtam a hosszú, nyirkos alagúton, most mégis félelmetesebbnek tűnt.
- Jó estét kisasszony, csak nem a bálra igyekszünk? - szólalt meg egy hang a sötétből, mire ijedten felsikkantottam. A sötétből egyszerre a Véres Báró alakja lebegett elém. Ügyet sem vetett arra, hogy éppen szívrohamot hozott rám.
- Jó… jó estét, Véres Báró - köszöntem illedelmesen, majd miután tudtam, hogy nincs mit beszélnünk, gyorsan elindultam a bejárati csarnokba felvezető lépcsők felé.

/Folytatódik a Nagyteremnél/
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Mardekár klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mardekár klub   Mardekár klub EmptyCsüt. Júl. 16, 2015 8:11 pm

Este kilencre volt megbeszélve a találkozó, avagy akkorra kellett eljutnom a Roxfortból kivezető egyik titkos alagúton, ami hivatalosan a Mézesfalás pincéjébe vezet, de pár éve tovább bővítették, és egy teljesen átlagosnak tűnő roxmortsi családi házban köt ki. Itt van minden hónapban egy-egy megbeszélése a Szövetségnek.
Vegyes érzelmekkel készülődtem. Nyugtalanul várakoztam már egész délután, nem tudtam semmivel sem lekötni a figyelmem. Direkt miattam vannak mindig péntek esténként a gyűlések, mert ilyenkor tudok eltűnni egy-két órára feltűnés nélkül. Kétpercenként nézegettem az órámat, miközben fel-alá járkáltam és próbáltam összeszedni a gondolataimat. Nem izgultam, mert tudtam, hogy túl becses tagja vagyok a társaságnak ahhoz, hogy kiakadjanak rám azért, mert nem tudok sok hírrel szolgálni. Elvégre nincs még egy ilyen fiatal és ilyen fontos helyen kémkedő tagjuk, mint én. Végre idő volt, így halkan, de határozottan kisétáltam a klubból. Elmentem az egyik folyosón álló, púpos boszorkányt formázó szoborhoz, és a szokásos módon a pálcámmal megérintettem a púpját, elmotyogtam a jelszót, és gyorsan bemásztam.
Nem tartott sokáig eljutni a gyűlés helyszínéig. Egy háromnegyed órát dumáltunk, pontosabban dumáltak volt halálfalók és utódaik, én meg csendben figyeltem. Kilencen voltunk most, konkrét főnökünk nincs, és csak tervezgetünk. Kaptam egy-két bókot a kedveskedni akaró középkorú boszorkányoktól, hogy milyen jóképű fiatalember lett belőlem, meg hogy csak figyeljek, tanuljak, mert még sokra vihetem majd. Az utolsó percekben előhozakodtam ezzel az ablakbetörős esettel. Egy idős, kopaszodó, messziről teljesen ártalmatlannak tűnő apukaforma- varázsló erre a vajsörös korsójába kapaszkodva kezdett röhögni, majd miután befejezte, még mindig fuldokolva kinyögte, hogy az egyik haszontalan fia volt az, aki idén végzős, és épp lázadó hangulatában volt, plusz szórakozott a feketemágiai ismereteivel, és ő törte be az ablakot minden ok nélkül. Mert ilyen kedve volt. De ez a srác nem tagja a szövetségnek, mert túl nagyszájúnak és szétszórtnak vélték a felnőttek hozzá. Ismertem látásból, de ha jól sejtem, kissé irigy rám. De mindegy, ennyivel is többet tudok a dologról.
Régebben, amikor kisebb voltam, minden egyes alkalommal a lelkemre kötötték gyűlés végén, hogy kuss legyen, nem is voltam itt, nem tudok semmiről, satöbbi, barátok sem tudhatnak róla, senki az égvilágon. De már hat év alatt rájöttek, hogy én tényleg kussban vagyok és senkinek nem árulok el semmit. Háromnegyed tízre már vissza is értem a klubhelyiségbe, és senkinek sem tűnt fel a jelenlétem hiánya, ahogy általában szokott lenni.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2015. Jun. 01.

Mardekár klub Empty
TémanyitásTárgy: Mardekár klub   Mardekár klub EmptyHétf. Jún. 01, 2015 8:21 pm

A mardekáros diákok klubhelyisége.
Vissza az elejére Go down
https://world-of-potter.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Mardekár klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mardekár klub   Mardekár klub Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mardekár klub
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: