Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Griffendél klub

Go down 
+4
Ralph Blackwine
Jordan Young
Brianne Stacks
Admin
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 6 EmptySzomb. Okt. 10, 2015 8:58 pm

-Oks, én meg akkor kotyvasztok. -mondtam, miközben a receptet böngészve ellenőriztem, hogy tényleg megoldható lesz-e, hogy egy vécéfülkében felállított üstben főjön, aminek kell. -És mi lesz, ha nem találsz valamit a tanárnál? -vetettem fel, mert ez is előfordulhat.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 6 EmptySzomb. Okt. 10, 2015 8:53 pm

-Persze, hogy van - hajoltam be a fiúk köze és átvettem tőlük a könyvet a recepttel. - A beszerzést megoldom egyedül. Minél kevesebben vagyunk, annál kisebb az esély arra, hogy lebukjunk. Ráadásul csak én férek be a bájitaltantanár asztali szekrényébe vész esetén.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 6 EmptySzomb. Okt. 10, 2015 8:46 pm

-Ó, az nagyszerű! Akkor nézzétek meg ezt a receptet, remélem nem fogja elvenni még az életkedveteket is. -toltam eléjük a receptet, amin a ritkábbnál ritkább dolgok nevét sorolta fel. -Csak van valamelyik tanárnak belőlük...
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Griffendél klub - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 6 EmptySzomb. Okt. 10, 2015 7:48 pm

- A Stacksokból ki is nézem, hogy már most megvan egy kész tervük, ami még egy régebbi csínytevésből maradt fenn - nevettem el magam.
- Hát ti miket feltételeztek rólunk? Mi sosem szegnénk meg a szabályokat - hallottam Chase hangját mögülünk. Ő és Adam megbántott arcot vágtak, majd felnevettek. - Kit nevettessünk? Még szép, hogy van kész tervünk!
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 6 EmptySzomb. Okt. 10, 2015 7:43 pm

-Ó, igen, tökre szeretek főzőcskézni. -jelentettem ki. Nem véletlenül vagyok az egyik legjobb Bájitaltanból. -A hol?-ra azt mondom, hogy létezik elég használaton kívüli fiúvécé, ahova senki sem jár, gondolj csak bele, annak idején Harry Potterék is egy vécében kotyvasztották ki a Százfűlé-főzetet. A miből-re várom a lelkes jelentkezőket elsősorban a Stacks családból, akiknek remélhetőleg lesz ötletük a dolgok beszerzésére. A hogyan meg az előbbi kettő összetétele. -válaszoltam a kérdésére.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Griffendél klub - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 6 EmptySzomb. Okt. 10, 2015 7:38 pm

- Szeretsz főzőcskézni? - kérdeztem vissza. Még mindig eléggé vívódtam amiatt, hogy elmondjam-e bárkinek is, mert eléggé rossz következményei lehetnek ennek az egész animágiálásnak, és ha bármi is történik velük, az én hibám. - És gondolkoztál már azon, hogy hol, miből és hogyan lehetne megvalósítani?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 6 EmptySzomb. Okt. 10, 2015 7:34 pm

-Hát, most így nem tudom felsorolni a címeket, de négy hasznosnak tűnő szakirodalmat hoztunk el. -tettem le elé azt asztalra azt, amit olvastam eddig. A többiektől függ, hogy mikor kezdjük, miattam akár most is, de az alapfőzetet meg kéne csinálni, amikhez nem éppen hétköznapi alapanyagok kellenek. Szóval az is jó kis projekt lesz, hogy megszerezzük a hozzávalókat. -állapítottam meg, miközben az alapfőzet receptjénél kinyitottam neki a könyvet.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Griffendél klub - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 6 EmptySzomb. Okt. 10, 2015 7:16 pm

- Örülök. Miket találtatok? - kérdeztem kíváncsian és közelebb húztam egy fotelt. - Mikor szeretnétek kezdeni?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 6 EmptySzomb. Okt. 10, 2015 7:15 pm

-Igen, Adam és Chase percre pontosan kiszámított és megtervezett mindent. De úgy tényleg! Visszafelé úton megláttuk Mrs Norrist, és kicsit megijesztett, de gyorsan bementünk az első legközelebbi ajtón, így talán nem vett minket észre. -foglaltam össze.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Griffendél klub - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 6 EmptySzomb. Okt. 10, 2015 7:10 pm

- Tudom - bólintottam. - Mármint, sejtettem, hogy azt olvasod ilyen elmerülten. Minden jól ment?
Houston, figyelj már, majdnem elszóltad magad!
Szóval, igen, kicsit figyeltem őket, nehogy bajba keveredjelenek.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 6 EmptySzomb. Okt. 10, 2015 7:07 pm

-Szia! Hát, nem kifejezetten. Mert azért nem volt olyan hű de átlagos a tegnapi este. -halkítottam le a hangomat. Örültem, hogy vele találkoztam, akit be lehet végre avatni a fejleményekbe. -Megszereztük a szükséges könyveket tegnap a könyvtárból. -közöltem halkan.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Griffendél klub - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 6 EmptySzomb. Okt. 10, 2015 7:05 pm

- Hello! - köszöntem Jordan-nek. - Mit csinálsz itt ilyen korán? Nem tudtál aludni?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 6 EmptySzomb. Okt. 10, 2015 7:02 pm

A könyvszerzős incidens után annyira aktívnak éreztem magam, holott már éjfél felé járt az idő, mikor befeküdtem az ágyamba, hogy muszáj volt fenn maradnom még és olvasnom. Két könyvet magamhoz vettem, a többi Bree-éknél maradt. Kíváncsian lapozgattam bennük, és eléggé elmerültem ebben, úgyhogy már fél kettő volt, mikor észbe kaptam. Nagy nehezen elaludtam.
Másnap már korán felkeltem, hiába volt szombat. Lementem a klubhelyiségben, és tovább olvastam az animágiálás gyakorlatát tárgyaló szakkönyvet. Azonban hogy ez ne legyen olyan feltűnő másoknak, akik esetleg reggel háromnegyed hétkor ide tévednek, rátettem egy gyógynövényes könyv borítóját, ami pont illett rá.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 6 EmptyVas. Szept. 27, 2015 6:47 pm

-Oké, akkor induljuk.
/folytatódik a Könyvtárban/
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 6 EmptyVas. Szept. 27, 2015 6:46 pm

- Igen - emeltem meg a tágítóbűbájjal ellátott hátizsákomat. - Jordan, próbálj nem lemaradni.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 6 EmptyVas. Szept. 27, 2015 6:43 pm

/elkezdődött a Parkban/
Kíváncsian vártam a fél tízet. Már huszonötre lejöttem a hálókörletből, már csak egy-két ember szunyókált a jegyzetein itt-ott a fotelekben.
-Készen áll minden? -érdeklődtem a hármasikrektől feltűnés nélkül. Én a csak pálcámat hoztam, elvileg náluk lesz minden más fontos dolog.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Griffendél klub - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 6 EmptyVas. Szept. 20, 2015 7:26 am

Egy rövid csend után válaszoltam:
- Szerintem nincs semmi - néztem körbe még egyszer. - Mikor kezdjünk neki? Nekem eléggé sűrűek a hétköznapjaim, szerintem a hétvége lenne a legjobb.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 6 EmptySzomb. Szept. 19, 2015 9:52 pm

-Rendben, köszi. Számítottam rá. De majd kitalálok valami jó taktikát, hogy megszerezzem az infókat. -határoztam el. -Még valakinek valami kérdése, gondja, nyűgje, ötlete? -néztem végig rajtuk.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Griffendél klub - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 6 EmptySzomb. Szept. 19, 2015 9:45 pm

- Könyvtár, tiltott részleg - szólaltam meg először azóta, hogy a klubhelyiségbe vittük át a beszélgetést. Ha már felügyelem őket, akkor normális helyről tájékozódjanak.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 6 EmptySzomb. Szept. 19, 2015 9:42 pm

-Nagyszerű. Szerintetek fogok én bármiféle infót találni arról, hogy hogyan lehet önszorgalomból elsajátítani az átalakulást? -vetettem fel, miközben már gondolatban felkészültem a félnapos feltűnésnélkülkutakodjuknfélnapokatatiltottrészlegenakönyvtárban- programra.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 6 EmptySzomb. Szept. 19, 2015 9:39 pm

- Hm... - töprengett a lány. - Lehetek hótigris?
- Persze, miért ne? - vontam vállat. - Akkor mindenki megvan.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 6 EmptySzomb. Szept. 19, 2015 9:37 pm

-Akkor már csak te maradtál, Katie. Mit választasz?- érdeklődtem, miközben próbáltam fejben tartani a többiekét.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 6 EmptySzomb. Szept. 19, 2015 9:30 pm

- Christine? - néztem a Mardekáros lányra. - Te?
- Szerintem macska - felelte pár másodperces töprengés után. - Fekete macska. Fekete macska kék szemmel.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 6 EmptySzomb. Szept. 19, 2015 9:28 pm

-Szibériai husky.-közöltem. Már egész kicsi koromban is játszottam annak a gondolatával, hogy milyen lehet.
-Wáó. -lepődött meg az újdonsült oroszlán,nagyokat pislogva rám. -Merlinre, most hogy mondod, tényleg. Most végre rájöttem, hogy milyen állatra hasonlítasz. A huskyk is tudnak olyan vérfagyasztóan hidegen nézni azokkal a világoskék szemeikkel, mint te néha... Mint például most... -heherészett. -Hú, meg az a legjobb, amikor ez egyik szemük más színű, mondjuk kék meg barna.- fecsegett tovább. Mostantól Huskynak foglak hívni. -közölte vigyorogva.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Griffendél klub - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 6 EmptySzomb. Szept. 19, 2015 9:19 pm

- Tök jó - mosolyogtam. - Akkor megvan a második négylábúnk is. Jordan?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Griffendél klub - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klub   Griffendél klub - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Griffendél klub
Vissza az elejére 
6 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Hollóhát klub
» Mardekár klub
» Hugrabug klub

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: