Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

  Nagyterem

Go down 
+5
Emily Anne Cave
Savannah Bay
Brianne Stacks
Jordan Young
Admin
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 8 EmptyVas. Aug. 02, 2015 3:39 pm

Eléggé meglepett Bree azzal, hogy bevállalt egy ilyen -egyébként csinos-ruhát, csak valahogy szokatlan volt a stílusához ez az öltözék. De hát bál van, nem lehet megjelenni hétköznapi, kényelmes cuccokban. Na jó, azért én sem lehetek olyan megszokott látvány öltönyben és csokornyakkendőben, utálom, de hát ez van. A két bátyján éreztem, hogy nem rajonganak annyira a jelenlétemért, de a legkevésbé sem érdekelt.
-Úú, kezdődik, szerintem menjünk közelebb! -kiáltott fel izgatottan Savannah, mint egy ötéves, aki azt várja karácsonykor, hogy odaengedjék a fához. Pedig érdekes, neki nem is volt párja.
Vissza az elejére Go down
Hannah Roosevelt

Hannah Roosevelt


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2015. Jul. 31.

 Nagyterem  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 8 EmptyVas. Aug. 02, 2015 3:26 pm

Október

Úgy éreztem, hogy itt én ismerem a legkevesebb embert - Adamen és Ralphon kívül csak a hármasikrek további két tagját ismertem látásból. Izgultam, nem szerettem volna rossz fényben feltűnni Adam barátai és testvérei előtt. Próbáltam jegyezni a neveket. Bree, Adam, Chase, Ralph az alap, ehhez még hozzájön Katie, illetve Jordan.
- Christine vagyok - mosolyogtam kicsit félénken, de izgatottan, miközben az egyik bakancsom orrát piszkáltam a másik sarkával. - Örülök, hogy itt lehetek veletek.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 8 EmptyVas. Aug. 02, 2015 3:23 pm

-Remélem, elégedett vagy. -sziszegtem oda gyorsan és halkan Bree-nek, majd kedvetlenül bemutatkoztam a két új lánynak, akik Adammel és Chase-szel lesznek.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 8 EmptyVas. Aug. 02, 2015 3:12 pm

- Örülök, hogy megérkeztetek. Harminchét másodpercet késtetek - néztem a fiúkra.
- Bocsi, de nem sikerült elsőre ráadni a dolgokat, pálcát kellett elővenni, hogy öltözésre bírjuk - mentegetőzött Chase, de láttam, hogy nem vette különösebben magára.
- Akkor gyors ismerkedés - tettem túl magam a késésükön. - Én Bree vagyok.
- Engem már mindenki ismer - vont vállat Adam, de egy szúrós pillantás (tőlem) után végül bemutatkozottt. - Adam.
- Engem is ismertek, de Chase - forgatta a szemét.
- Katie vagyok - mutatkozott be a terelőtársam főként a két Mardekárosnak és Viráglánynak.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 8 EmptySzer. Júl. 29, 2015 9:27 pm

- Nincs - állítottam meg, majd egy kicsit elgondolkoztam azon, hogy valóban nincs-e. - Nem, nincs. Bocsánat, nekem mennem kell, nagyon fáradt vagyok és holnap nehéz nap áll előttem.
Miután elköszöntünk egymástól, felmentem a klubhelyiségbe. Elalvás előtt még azon gondolkoztam, hogy el fog-e hívni valaki, de arra jutottam, hogy úgy is mindegy ezen gondolkozni, majd eldől minden.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 8 EmptySzer. Júl. 29, 2015 9:17 pm

-Hát, komolyan nem tudom. Most így hirtelen nem is tudnék megnevezni senkit, akiből kinézném valamennyire is. Tudod, most eléggé Hudson körül forog a világ nekem, de ha normális időszakomban lennék, szerintem akkor sem figyelnék fel senkire, aki normális és jófej, és elég lovagias ehhez. Neked sincs senki, akiről esetleg véletlenül valami csoda folytán...? -kérdeztem vissza.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 8 EmptySzer. Júl. 29, 2015 9:11 pm

- Nekem bármikor nyavalyoghatsz - biztosítottam affelől, hogy megbízhat bennem. - És, ha Hudson nem is jönne szóba, ki az, aki esetleg elhívna téged?
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 8 EmptySzer. Júl. 29, 2015 9:10 pm

-Persze. És köszönöm, hogy kinyavalyoghattam minden kínomat, bajomat. -köszöntem meg mosolyogva. Tényleg nagyon jól esett. -Szerintem nem most hallottál utoljára róla tőlem, ahogy ismerem magam. -vigyorogtam rá, már sokkal oldottabban, mint az előbb. Nem is tudom, kinek mondhattam volna még el ezt Bree-n kívül. Minden más barátnőm elég pletykafészek ahhoz, hogy pont ne nagyon bízzak bennük, ha ilyenről esik szó.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 8 EmptySzer. Júl. 29, 2015 9:05 pm

- Ez csak természetes, mindenkivel így van - mosolyogtam, majd egy pillanatra eltöprengtem azon, hogy vajon belőlem is kihozna-e valamit a szerelem, és ha igen akkor mit. Még jó, hogy különösebben nem hiszek benne (persze, mindig nyitott és meggyőzhető vagyok). - Ha bármi van, rögtön szólsz nekem, ugye?
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 8 EmptySzer. Júl. 29, 2015 9:01 pm

-Igazad van. És ez most csak ilyen paranoiás reakcióm a szerelemre, amúgy én is hatalmas ívből tojok mások véleményére, ez alaptulajdonságom. Csak most kicsit ugye el vagyok tájolódva. -mondtam, már jóval vidámabban.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 8 EmptySzer. Júl. 29, 2015 8:59 pm

- Ne foglalkozz mások véleményével, ha nem fontos maga az ember számodra - válaszoltam. - Nekem a testvéreim és az apukám véleménye számít a leginkább, a többiekére nem adok. Mármint a tiédre, meg Jordanéra, meg Ralphéra is odafigyelek, de nem tud annyira befolyásolni. Te se engedd, hogy random, számodra nem lényeges emberek miatt döntsél másképpen.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 8 EmptySzer. Júl. 29, 2015 8:56 pm

-Hát ja, valami olyasmi. Elérhetetlennek tűnik. -nyugtáztam lemondóan. -De azért nagyon kíváncsi vagyok az igazi személyiségére is. Meg nem tudom mit szólnának a többiek... Olyan lehetetlen ez a helyzet, hogy ő a gyengélkedőn dolgozik, olyan felnőtt ezzel, én meg csak ilyen szeleburdi kislány hozzá képest.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 8 EmptySzer. Júl. 29, 2015 8:52 pm

- Beszélhetsz rólunk. Például: "Nem értem, hogy lehet ennyiszer lesérülni. Mintha sportot űznének belőle." Vagy hasonlók - ajánlottam beszédtémát, majd egy kicsit visszavettem a tempóból. - De, ha úgy érzed, hogy ez inkább csak bálványozás, vagy olyan elérhetetlen szerelem, akkor az is oké, nem erőltetek semmit.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 8 EmptySzer. Júl. 29, 2015 8:49 pm

-Igen, és miről? Az erőltetett időjárás-meg hasonló témákat azért hanyagolnám, ha nem baj. Mondom, szinte félek a közelében, és csak messziről csodálnám, ha már muszáj vele egy térben lennem. Mondjuk ebből a verzióból sem jönnék ki egy fokkal értelmesebben az ő szemében, úgy gondolom. -mondtam lemondóan. -Mindenesetre köszi, bár amúgy is benéznék hozzátok, ha valami gond lenne. -tettem hozzá.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 8 EmptySzer. Júl. 29, 2015 8:45 pm

- Mi, a tesóimmal heti szinten járunk a gyengélkedőre, bármikor meglátogathatsz minket, bár húsz percnél tovább általában nem vagyunk bent - ajánlottam fel. - Hudsont viszonylag jól ismerem emiatt, szerintem akkor tudnátok beszélgetni egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 8 EmptySzer. Júl. 29, 2015 8:42 pm

-Olyan jellemző. Mindig is az idősebbekre buktam. -sóhajtottam. -A velem egyidős kölykök sosem tudtak így elbűvölni. De nem, nem menne. Mit mondanék neki? Ez annyira gáz. Jól beledobtak a mélyvízbe ezzel a fazonnal, úgy érzem. Szerintem sikerült olyan képet építeni az agyamban róla, hogy ő valami istenség, tökéletes, és én a közelébe érek, ássam el magam, satöbbi. -folytattam tovább a szívem kiöntését. Nem bántam meg, jólesett, hogy valakinek, aki megbízható, kibeszélhetem mindezt magamból.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 8 EmptySzer. Júl. 29, 2015 8:37 pm

- Azért nem szeretnéd megpróbálni? Mondjuk, beszélgetni vele, ha összefuttok a folyosón - tiszta jó lenne, ha összejönnének. Mármint, milyen király lenne már? Csak a korkülönbség egy kicsit furi. Mennyivel lehet idősebb Hudson? Öt-hat évvel, szerintem. - Szívesen segítek, ha úgy van.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 8 EmptySzer. Júl. 29, 2015 8:35 pm

-Gőzöm sincs. Nem ismerem. Tudod, ez az a fajta szerelembe esés, amikor valakit meglátsz, és néha eszedbe jut, aztán egyre gyakrabban, és nem tudod kivakarni az emlékezetedből, és egyre többször kísért, és azon kapod magad aztán, hogy a nap huszonnégy órájából huszonötön csak rá gondolsz. És nem mersz vele beszélni, ha összefuttok, elvörösödsz, és legszívesebben elásnád magad ott helyben. Úgyhogy semmi reményt nem látok arra, hogy valaha is értelmes kapcsolatot alakítsunk ki. És kizárt, hogy tetszek neki. -hű, fura lehet ezt a panaszkodásáradatot pont tőlem hallgatni. Nem rám vall.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 8 EmptySzer. Júl. 29, 2015 8:28 pm

- Jó, azért biztos, ami biztos - vontam vállat mosolyogva. Nem tudom, miért, de izgatottság fogott el a kijelentéstől. - Ez tök király, amúgy. Mióta? Szerinted neki is tetszel? El fogod hívni? Vagy szerinted el fog ő hívni téged? Csak ott lesz ő is.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 8 EmptySzer. Júl. 29, 2015 8:26 pm

-Igen... -mondtam fogcsikorgatva, vagy nyüsszögve, vagy tudom is én, milyenre sikerült. Most döbbentem rá, hogy komolyabb ez a belezúgás, mint eddig gondoltam. Nagyon fura érzés ezt a nevet más szájából hallani. Elvégre még senkinek sem mertem beszélni erről... -Igen, ő. Nem hinném, hogy van más Hudson a környéken. -tettem hozzá gyászos hangon.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 8 EmptySzer. Júl. 29, 2015 7:54 pm

- Wow - nem tudtam mást mondani. - Mármint, Hudson Hudson? A gyengélkedős Hudson?
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 8 EmptySzer. Júl. 29, 2015 7:53 pm

Miközben tartottam egy kis hatásszünetet, próbáltam összegereblyézni értelmes szavakat, amik vele kapcsolatban keringtek a fejemben már egy ideje.
-Na jó. Szóval, tetszik Hudson. -közöltem, miközben éreztem, ahogy rákvörös leszek, és tekintetem zavartan a dzsemes üvegre vándorol.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 8 EmptySzer. Júl. 29, 2015 7:43 pm

- Vendégem leszel a Három Seprűben? - vetettem fel mosolyogva, majd komolyra vettem a szót. - Ígérem, hogy nem mondom el senkinek. Mondjuk, nincs is kinek, de a szándék a lényeg, tudod.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 8 EmptySzer. Júl. 29, 2015 7:41 pm

-Mit kapok cserébe? -vágtam vissza rögtön tréfásan, persze nem gondoltam komolyan. Színpadiasan sóhajtottam, és csavargatni kezdtem az egyik hajtincsemet. Próbáltam húzni az időt.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 8 EmptySzer. Júl. 29, 2015 7:32 pm

- Ez nem ééér... Aki a-t mond, mondjon b-t is - könyörögtem kiskutyaszemekkel. Már nagyon kíváncsi voltam. - Légyszi, nem csinálhatod ezt velem. Naaa!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





 Nagyterem  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem
Vissza az elejére 
8 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: