Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

  Nagyterem

Go down 
+5
Emily Anne Cave
Savannah Bay
Brianne Stacks
Jordan Young
Admin
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
SzerzőÜzenet
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 12 EmptyHétf. Jún. 15, 2015 8:06 pm

-Hogy őszinte legyek, az esetek többségében én is örülök, hogy nincs tesóm. -mondtam félhangosan, mire hirtelen kaják hadserege jelent meg az asztalokon az igazgató egy pálcaintésére. Lenyűgözve nézegette mindenki a hatalmas kínálatot, én azonban valahogy nem kívántam semmit. Általában ilyenkor ez így van, talán a honvágy miatt, vagy nem tudom.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 12 EmptyHétf. Jún. 15, 2015 8:02 pm

- Tökre irigyellek... - morogta Chase, mire vállba vágtam.
- HUGRABUG! - kiáltott fel a Teszlek Süveg az utolsó kisgyereknél. Ez azt jelentette, hogy vacsoraidő van.
- Végre! - sóhajtott Adam, amint megjelentek az ételek.
- Jó étvágyat! - mosolyogtam és én is nekiláttam az evésnek.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 12 EmptyHétf. Jún. 15, 2015 7:59 pm

-Nem, nekem sincs ismerősöm. Tesóm amúgy nincs is egyáltalán. -tettem még hozzá. Valahogy sosem bántam, még csak az kéne, hogy valami kicsinyített másom kövessen árnyékként mindenhova és hisztizzen. Vagy hogy egy nővér vagy bátyó szekáljon , mint ahogy Briannéknél is épp ez történik, gondoltam.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 12 EmptyHétf. Jún. 15, 2015 7:50 pm

- Nem, nincs senkink - feleltem a fiúk helyett. - Neked? Tesó? Ismerős?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 12 EmptyHétf. Jún. 15, 2015 7:49 pm

-Semmi baj. -húztam vissza kezem amit hirtelen védekezően magam elé kaptam.
-Amúgy van valaki ismerősötök, akiért izgulni kell, hogy griffendéles lesz-e? -kérdeztem, mert hirtelen eszembe jutott. Végigjárattam a tekintetem a maradt csoport gyerekre. Nagyon különbözőek voltak és fogalmam sem volt, mi alapján tudja egy kalap ezeket a csöppségeket besorolni.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 12 EmptyHétf. Jún. 15, 2015 7:45 pm

- Éééhes vagyoook... - nyafogott Adam.
- Könyörgöm, bírd ki, már csak pár gyerek van hátra... - pisszegett rá Chase.
Adam dühében széttárta a karját és majdnem leütötte a mellette ülő fiút a székről.
- Ú, bocsi, Jordan, véletlen volt - kért bocsánatot rögtön a tesóm.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 12 EmptyHétf. Jún. 15, 2015 7:41 pm

Miután leszálltunk a Roxfort Expressről, első utunk a minket az épületig szállító különleges kocsikhoz vezetett, amik természetesen meg voltak bűvölve, így vezető nélkül mentek. Most sem csalódhattunk a fogadtatásban. Miután átverekedtük magunkat a kissé félő és izgatottan mocorgó elsőévesek tengerén, megpillantottuk a gyönyörűen feldíszített Nagytermet. McGalagony ahelyett, hogy a szokásos igazgatói emelvényen állva várta volna az évnyitó ünnep kezdését, a legkisebbeket terelte össze egy oszlopba a Teszlek Süveg széke előtt. Mi, a nagyok helyet foglaltunk a megfelelő ház asztalánál és kíváncsian vártuk a fejleményeket.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2015. Jun. 01.

 Nagyterem  - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Nagyterem     Nagyterem  - Page 12 EmptyHétf. Jún. 01, 2015 8:15 pm

Az iskola földszintjén található Nagyteremben esznek a diákok és itt zajlanak az ünnepségek is.
Vissza az elejére Go down
https://world-of-potter.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





 Nagyterem  - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 12 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem
Vissza az elejére 
12 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: