Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

  Nagyterem

Go down 
+5
Emily Anne Cave
Savannah Bay
Brianne Stacks
Jordan Young
Admin
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  EmptyHétf. Feb. 01, 2016 3:09 pm

/elkezdődött a Parkban/
Némán sétáltunk vissza Bree-vel a bál helyszínére, közben sikerült legyőznöm a sírásomat. Valószínű még mindig elég viharverten nézhettem ki, de nem érdekelt. A diákok figyelmét McGalagony kötötte le, aki épp a táncparkett közepére sietett, hogy kihirdesse a táncverseny győzteseit.
-Hölgyeim és uraim, most pedig a mai karácsonyi bálunk fénypontja következik... A zsűrizésben az egész tanári kar részt vett, mindenkinek nagyon gratulálunk, aki legalább pár perc erejéig is idemerészkedett, felejthetetlen élmény volt ennyi jókedvű diákot látnunk! Nehéz volt döntetnünk, de végül is sok szempontot figyelembe véve a harmadik helyet Sophie River és Bob White hollóhátas párosának ítéltük! -nagy tapsvihar közepette átvették a bronz szobrocskát. -A második helyezettek nem mások, mint Savannah Bay és Hudson Clarence! -Vannah sikítva ugrott szerelme nyakába, majd már-már örömkönnyeket hullatva vette magához a díjat.
-És a verseny első helyezettje pedig, nem meglepő módon Victoire és Dorian! -a professzorasszony jókedvűen, bár szemmel láthatóan kimerülten gratulált nekik. -Most pedig kérünk mindenkit, hogy távozzon a hálókörletébe, a bálnak ezennel vége, remélem jól szórakoztak! Kellemes karácsonyi ünnepeket kíván az egész tanári kar! És ne felejtsék, holnap délelőtt tizenegykor lehet elhagyni az iskolát és hazautazni.
Bree-vel megvártuk az egyik, folyosón álló kandalló mellett melegedve, amíg a tömeg nagy része felözönlik a lépcsőkön, majd mi is a hálókörlet felé vettük az irányt. Eközben tudatosodott bennem, hogy már csak órák választanak el attól, hogy végre hazamehessek.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  EmptyVas. Jan. 31, 2016 9:03 pm

- Nemáááár... - kaptam észbe, és eszeveszett tempóban kezdtem figyelni az embereket. - Tényleg lelépett. Megyek és megkeresem, mert nem úszhatja meg ilyen egyszerűen! Szurkolok nektek, Viráglány, de most mennem kell.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  EmptyVas. Jan. 31, 2016 8:59 pm

-Negyed óra múlva hirdetik a nyerteseket. -igazgattam a szoknyám, miközben a Nagyterem hatalmas faliórájára tévedt a tekintetem. -Hú, hogy eltelt az idő, Merlinre! Jordant nem láttátok egyébként? Az az érzésem, hogy elszökött. -jutott eszembe.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  EmptyVas. Jan. 31, 2016 8:57 pm

- Mikor folytatódik a verseny? - kérdeztem. - Mert nehogy lekésd miattunk. Vagy már eredményhirdetés lesz? Hogy őszinte legyek, nem figyeltem, amikor McGalagony beszélt...
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  EmptyVas. Jan. 31, 2016 8:55 pm

-Úúú, ez marha jó ötlet! Mindig is arról álmodoztam, milyen király érzés lehet, mikor először sikerül, és kialakul valami rád jellemző állat kavargó fényből... -ábrándoztam. -Ó, jut eszembe, még sose kérdeztem Hudsontól, hogy neki mi a patrónusa. Ezen sürgősen változtatok mindjárt. -határoztam el. Körbenéztem a teremben, de nem láttam sehol, ezért későbbre halasztottam.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  EmptyVas. Jan. 31, 2016 8:52 pm

- Védőbűbájok - mosolyogtam sokatmondóan. - És Jeffry azt mondta, megtanít minket patrónust idézni a Karib-szigeteken!
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  EmptyVas. Jan. 31, 2016 8:51 pm

-Köszi. -mosolyogtam rá. -És mi volt az az érdekesebb téma?
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  EmptyVas. Jan. 31, 2016 8:51 pm

- Nemrég hagytuk abba mi is Jeffry-vel, mert érdekesebb témánk akadt - nyújtottam át a poharamat Vannah-nak, amiből még nem tudtam inni, de úgy nézett ki, neki nagyobb szüksége volt rá. - De ti nagyon jól táncoltatok.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  EmptyVas. Jan. 31, 2016 8:48 pm

Időközben csak durvult a helyzet a táncparketten, egyre vadabb számok kerültek terítékre, az emberek egyre sűrűbben dőltek ki halálfáradtan, de mi Hudsonnal, a külvilágot teljesen kizárva, mintha nem is ott lennénk, csak roptuk és roptuk. Gyakorlatilag fel sem fogtuk, amit csináltunk, csak arra ocsúdtam fel néha-néha, mikor párrablás volt, azaz ha egy párból valaki felmondta a szolgálatot, de a másik még jól bírta, akkor az otthagyta őt, és elszakított valaki hasonlóan jót magának. Hudsont például vagy háromszor is el akarták rángatni tőlem szemtelen mardekáros ötödévesek, de nem persze egyikünk sem hagyta magát, illetve engem is nagyon csábított valami hetedéves griffendéles, de rá se rántottam. Mire végre-valahára befejeződött az utolsó szám is, mindössze hat ember maradt: mi, a Vicky-Dorian-duó és még egy hollóhátas álompárocska. McGalagony elküldött minket, mondván, hogy pihenjünk egy nagyot, majd negyed óra múlva eredményt hirdetnek. Azonnal odarohantam az első ismerősökhöz, akiket felfedeztem, és ez Bree, Jeffry és Ralph volt.
-Huh, ez kemény volt! -estem be közéjük lihegve. -Hát ti mit csináltatok, amíg mi a lelkünket is kiadtuk a parketten? -kérdeztem kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  EmptyVas. Jan. 31, 2016 8:37 pm

- Remélem, volt miről beszélgetnetek - mosolyogtam a fiúkra. - Miután az asztalhoz értem, jutott eszembe, hogy még nem igazán beszélgettetek. Ugye nem volt kínos csend?
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  EmptyVas. Jan. 31, 2016 8:35 pm

-Oké, köszi. -feletem kissé mereven, mivel még Bree-n kívül más soha nem mondott nekem ilyet. Közben már érkezett is vissza, két pohárral, az egyikben magának hozott valamit, a másikban Jeffry töklevét.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

 Nagyterem  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  EmptyVas. Jan. 31, 2016 8:26 pm

- Értem - mosolyogtam rá és tényleg át tudtam érezni a helyzetét. - Nehéz beilleszkedni. Ha esetleg van kedved beszélgetni velem, akkor keress meg nyugodtan.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  EmptyVas. Jan. 31, 2016 8:24 pm

-Hát... -itt megakadtam. Most tartsak kiselőadást a korábbi életemről? Nem, nem fogok, az égvilágon semmi köze hozzá. -Nem tudom. Tényleg. Ezt nehéz megmagyarázni. Fogalmam sincs. Csak azt érzem, hogy senkivel sem tudnék jól kijönni, és nem nagyon bízom az emberekben. -próbáltam körülírni, mire gondolok.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

 Nagyterem  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  EmptyVas. Jan. 31, 2016 8:20 pm

- Meg szerencsére van két fivére is, akik mindig vigyáznak rá - nem akartam a Roxfort biztonságával kapcsolatos érzéseimet közölni vele. - Miért mondtad, hogy feketebárány vagy? Mármint igaz, nem vagy a közösség szíve, de azért annyira nem tűnsz furcsának.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  EmptyVas. Jan. 31, 2016 8:17 pm

-Szerintem mindketten alkalmasak vagyuk nagyjából arra, hogy segítsünk, ha bajba kerülne. De szerencsére itt a Roxfortban biztonságban vagyunk, maximum pár bunkóskodó Mardekáros vagy random trollok jelenthetnek veszélyt. -elmélkedtem, miközben igyekeztem kizárni azokat a gondolatokat a fejemből, amik rögtön eszembe jutottak a Roxforttal kapcsolatos állításomról.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

 Nagyterem  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  EmptyVas. Jan. 31, 2016 8:09 pm

- Igen, van az a jó tulajdonsága, hogy mindenkiben megtalálja a szépet és a rosszat nem veszi figyelembe - néztem én is a lány után. - Csak attól félek, hogy ez a naivitása egyszer bajba fogja keverni. Remélem, hogy valaki ott lesz vele, ha baj történne.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  EmptyVas. Jan. 31, 2016 8:06 pm

Egy alig hallhatót sóhajtottam és a távolba meredtem.
-Hát ja, az biztos. De én személy szerint nagyon örülök ennek. Kábé ő az egyetlen ember, aki rendszeresen szóba áll velem. És mellette nem érzem magam annyira feketebáránynak. -válaszoltam, közben kíváncsian várva a reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

 Nagyterem  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  EmptyVas. Jan. 31, 2016 8:02 pm

Zsebre tettem a kezem és azon gondolkoztam, hogy tudnám a legjobban kihasználni a kialakult helyzetet. Milyen kérdést lehetne feltenni, amivel egy kicsit többet tudnék kideríteni róla...?
- Bree érdekes lány, nem igaz? - végül amellett döntöttem, hogy az egyetlen biztosan közös témát dobom fel: Bree-t.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  EmptyVas. Jan. 31, 2016 7:58 pm

-Nekem nem kell, van még. -emeltem meg a még félig meglévő koktélomat, ami már mellesleg tök langyos volt.
-Nekem egy töklevet, légyszi. -felelt Jeffry, majd Bree el is tűnt a büfé irányába.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  EmptyVas. Jan. 31, 2016 7:54 pm

- Elmegyek, hozok innivalót - jelentettem ki. - Ti kértek? Mert hozok nektek is és addig beszélgethettek.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  EmptyVas. Jan. 31, 2016 7:53 pm

-Oké. -feleltem szórakozottan, miközben kissé ijedten gondoltam végig, milyen következményei lehetnének, ha minden különösebb felügyelet és indok nélkül patrónust idézek.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  EmptyVas. Jan. 31, 2016 7:51 pm

- Ló - felelte Jeffry és egy pillanatra elmerengett. Valószínűleg felidézte a patrónusát. - Nagyon szép. Majd esetleg a szünetben megtaníthatom nektek, ha szeretnétek.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  EmptyVas. Jan. 31, 2016 7:35 pm

-Öh... Nem, még nem. Pedig szívesen kipróbálnám! Mindig is érdekelt, milyen lehet az enyém. -reagáltam egy villanásnyi reakciókéséssel. Ugyanis eszembe jutott, hogy egyszer az egyik gyűlésen kipróbáltatták velem, tehát elméletben tudom, hogyan kell. Bár ez volt vagy két éve, és nem alakult ki még akkor semmilyen konkrét forma a fénynyalábomból. Szóval hogy milyen állat, én sem tudom.
-És milyen állat a tiéd? -kérdeztem Jeffrytől, csak hogy fenntartsam ezt az egész jó témát.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  EmptyVas. Jan. 31, 2016 7:28 pm

- Sziaszia! Bocsi, hogy nem foglalkoztam veled, de olyan jól elvoltam Jeffry-vel... Tudtad, hogy a patrónusokkal lehet üzenetet küldeni? És Jeffry azt mondta, hogy a Durmstrangban megtanították neki - mondtam lelkesen.
- És majd megtanítom neked, ha szeretnéd - mosolygott rám Jeffry. - De persze nektek is, ha van kedvetek hozzá.
- Az az igazság, hogy még sosem idéztem patrónust... - húztam el a számat. - És te, Ralph? Idéztél valaha patrónust?
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  EmptyVas. Jan. 31, 2016 7:14 pm

Szórakozottan bámultam a parkettre, kezemben egy koktéllal és próbáltam úgy tenni, mint aki szakértő szemmel nézi a táncot. Serencsére mindenki békén hagyott egyelőre, de persze annak nem fenyegetett a veszélye, hogy valaki táncolni akar velem, Bree Jeffryvel ment. Most viszont kiálltak már, ahogy kedzett vadulni a verseny. Összeszedtem a gondolataimat, és próbáltam átváltani a normálisanbeszélgetős-nembunkó-üzemmódba, miközben közeledett felém.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





 Nagyterem  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem
Vissza az elejére 
1 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: