Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

  Nagyterem

Go down 
+5
Emily Anne Cave
Savannah Bay
Brianne Stacks
Jordan Young
Admin
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Emily Anne Cave

Emily Anne Cave


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2015. Jun. 19.

 Nagyterem  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 10 EmptyHétf. Jún. 22, 2015 7:50 pm

- Nézzétek, kell csapatnév! – mutatott a lapra Beth.
- Beth, komolyan, nem rosszindulatból kérdezem, de komolyan? Magas sarkú? Egy versenyre? – kérdezte Jeanice, miközben Beth lábán lévő fehér topánkára nézett.
- Miért? De mi legyen a csapatnevünk? Ötlet?
Beth kérdésére összenéztünk és különféle ötletek merültek fel.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 10 EmptyHétf. Jún. 22, 2015 7:48 pm

- Megyek én - próbáltam kikerülni ebből a helyzetből, különösen, mert én állítottam fel. Khrm... Mondjuk azt, hogy mindenképpen össze szeretném hozni ezt a két varázslót. - Addig találjatok ki valami ütős csapatnevet!
Ott hagytam a méltatlankodó csapattársaimat, hogy ne tudjanak megállítani. Harmadikként értem oda, úgyhogy viszonylag hamar sorra kerültem.
- Akkor tudjátok, hogy egy órátok van a teszt kitöltésére, minél hamarabb végeztek, annál hamarabb tudtok a következő állomásra jutni - adta át a borítékot Mr. B. Látszott rajta, hogy nagyon koncentrált, nehogy elrontson vagy elfelejtsen valamit. - Az idő is számít.
- Köszönöm - vettem át a borítékot.
- Megkaptad az üzenetet?
- Igen, köszönöm, hogy szólt - bólintottam, majd visszamentem a csapatomhoz, ahol egy kisebb harmadik világháború alakult ki.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 10 EmptyHétf. Jún. 22, 2015 7:43 pm

-Én ebben a csapat-összeállításban nem hiszek annyira. -jegyeztem meg, miközben igyekeztem levegőnek nézni Savannah-t. Hm, vajon mennyire lenne bunkó, ha ártatlanul megkérdezném, hogy lehet-e még variálni a csapattagokat. -Na, ki megy ki? -kérdeztem kedvtelenül.
Vissza az elejére Go down
Emily Anne Cave

Emily Anne Cave


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2015. Jun. 19.

 Nagyterem  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 10 EmptyHétf. Jún. 22, 2015 7:36 pm

Beth magabiztosan ment ki Mr. Baily-hez, majd átvette a borítékot. Miután az összes tanár elmondta azt, amit akart, elvonultunk így, öten egy kissé félreesőbb helyre, ahol csak kevesebb csapat volt és elkezdtük az első feladványt.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 10 EmptyHétf. Jún. 22, 2015 7:33 pm

- Szia Jordan! - köszöntem ártatlanul mosolyogva. - Remélem, nem vártál túl sokat. Most jut eszembe, ti már találkoztatok. Hupsz.
Már Jordan éppen szóra nyitotta a száját, amikor végre-valahára Mr. B elkezdte a verseny bevezetését.
- Üdvözlök mindenkit a Csapatversenyen! - szólalt meg, mire mindenki elcsendesedett. Olyan magabiztosnak, határozottnak tűnt a beszéd közben... - Kérlek titeket, hogy a csapatokból egy-egy tag jöjjön ki, hogy átvegye a borítékokat, ahol rövid utasítást kapnak. Az első feladat, a kvíz kitöltésére egy órátok van, amint végeztek, adjátok le itt, nálam, hogy minél hamarabb induljatok a következő állomásra. Remélem, örömmel fog telni mindenkinek a következő pár óra!
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 10 EmptyHétf. Jún. 22, 2015 7:28 pm

Gyanútlanul fordultam meg a távolból jövő ismerős hangokra, amikor megpillantottam a híres-neves Viráglányt. Na ne.
Villámló tekintettel üdvözöltem Bree-éket, amiből már feltételezhetően látták a véleményemet az ötödik csapattársunkról.
Vissza az elejére Go down
Emily Anne Cave

Emily Anne Cave


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2015. Jun. 19.

 Nagyterem  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 10 EmptyHétf. Jún. 22, 2015 7:25 pm

Szeptember – Hétfő

- Oké, kezdek izgulni! - mondtam, miközben a hatalmas embertömeget pásztáztam. – Merre van Beth?
A Nagyteremben voltunk, és mint ahogyan említettem, már csak Beth hiányzott.
- Ilyen nincs! Tuti, hogy a haját igazgatja. Megint.  – húzta el a száját Jeanice.
- És igazad van. - mutatott Eric a Nagyeterem bejárata felé, ahonnan Beth jött be. Jeanice meg akart még valamit jegyezni, de az új tanár erőteljes hangjára mindenki elhalkult.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 10 EmptyHétf. Jún. 22, 2015 7:23 pm

- Nem hiszem el... - morogtam hangosan, miközben villámló pillantást vetettem rá miközben beléptem a Nagyterembe. - Hogyan szorult be a fejed a kéménybe?! HOGYAN?
- Ha nem kéne sietni, még nevetnék is - csóválta a fejét Chase. Ő egy kicsit hidegvérűbben kezelte a helyzetet. - Látjátok Jordant vagy Savannah-t?
- Ott van Jordan! - mutatott előre Adam és gyorsabban elindult a fiú irányába hátrahagyva minket.
- Bree, Chase, várjatok! - szólt mögülünk egy lányhang.
- Szia! - köszöntem Viráglánynak. - Akkor már teljes a csapat.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 10 EmptyHétf. Jún. 22, 2015 7:19 pm

Ma reggel kilencre hatalmas tömeg gyűlt össze a Nagyteremben. Nem is gondoltam volna, hogy ekkora lelkesedést fog kiváltani ez a verseny. Rosszkedvűen pásztáztam a tömeget, és azt találgattam, ki lehet ez a Viráglány, vajon merre lehet, jön-e már. Egyenlőre még csak én lézengtem a Griffendél asztala körül a mi csapatunkból, remélem észrevesznek a többiek is. Mr. Bailey még egyelőre sehol. Pedig elvileg itt fogjuk megkapni rövidesen a versenyfeladatokat.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 10 EmptyVas. Jún. 21, 2015 10:24 pm

-Jó, akkor oké. Ajánlom is.- tettem hozzá halkabban, aztán bűnbánóan rámosolyogtam egy pillanatra. Ezek szerint megvan a csapat. Na jó, már kezdett a tiltakozásom halványodni, inkább a kíváncsiság kezdett felerősödni ezzel a versennyel kapcsolatban. Hát, érdekes lesz, az biztos...
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 10 EmptyVas. Jún. 21, 2015 10:20 pm

- Ne aggódj, ha kitalálom neked A Nevet, akkor engedélyt kérek ahhoz, hogy így szólítsalak - legyintettem. - Általában a karakteresebb vonásokat ragadom meg. Nem feltétlenül azt, ami a felszínen van, hanem lehet, az is, amit csak kevesen látnak. Például ezért nem hívlak téged Némagyereknek, mert tudom, hogy van valami, ami különleges. Csak még nagyon nem tudom, mi az.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 10 EmptyVas. Jún. 21, 2015 10:17 pm

-Viráglány...-mormogtam halkan. Akárki is, de ezek szerint tuti ráillik a név. -Gőzöm sincs, kicsoda lehet, de tartok, hogy nem fogjuk tökéletesen zökkenőmentesen megérteni egymást. De hé. Ezek szerint engem is valami másnak hívsz magadban és nekik is? -mutattam a fiúkra. Minek? Akarok egyáltalán tudni?
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 10 EmptyVas. Jún. 21, 2015 10:09 pm

- Mert részt szeretnél venni egy olyan közösségi eseményben, ami hetekig beszédtéma lesz és így könnyebb lesz beszélni a random emberekkel, akikkel összehozunk - magyarázta Chase.
- Szóval mindenképpen jössz, mert ez segít abban, hogy beszélj másokkal - bólogatott Adam is. Én pedig elégedetten mosolyogva néztem Jordanre. Tudom, hogy tudja, hogy tudom, hogy tudja, hogy úgysem felejtjük el a küldetésünket.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 10 EmptyVas. Jún. 21, 2015 10:06 pm

Jaj, ne. Ez rosszul kezdődik. "Néhányszor összefutottunk." -ezzel aztán nem lettem előrébb, mert senkivel sem szoktam úgy összefutni, hogy kiemelhető lenne bármilyen más átlagos, napi osztálytársnak köszönéstől. -Na jó, és még valami? Nem tetszik ez a dolog. Amúgy megjegyezném, meg sem kérdeztétek, hogy akarom-e ezt egyáltalán. -tettem hozzá egy kicsit durcásan.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 10 EmptyVas. Jún. 21, 2015 10:01 pm

- Hé, ne parázz. Nem ez az igazi neve, csak mindenkit elnevezek magamban valaminek, ha valami jobban illik hozzá, mint az eredeti neve - legyintettem. - Nem különösebben ismered, néhányszor összefuthattatok, de semmi lényeges... Adam, passzold ide az almát, kérlek!
Mivel Adamnek, ha azt mondom, hogy passzoljon valamit, akkor passzolni is fog, épp'hogy sikerült megállítanom egy kisebb katasztrófát a joghurttal teli tállal kapcsolatban.
- Kösz - haraptam bele a friss gyümölcsbe.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 10 EmptyVas. Jún. 21, 2015 9:57 pm

-Jézusom, az meg ki? -kérdeztem egyszerre ijedten és idegesen. Akinek ilyen neve van, uh... -gondoltam iszolyogva.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 10 EmptyVas. Jún. 21, 2015 9:55 pm

- Mivel már megvagyunk négyen, csak egy ember kell és szerintem Viráglány tökéletes lenne - közöltem a többiekkel lelkesen.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 10 EmptyVas. Jún. 21, 2015 9:53 pm

-Nem hangzik rosszul... -futottam végig a kiírást. -De kiket raknátok a csapatba?
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 10 EmptyVas. Jún. 21, 2015 9:48 pm

Szeptember

Az első hét nagyon gyorsan eltelt. Jó, tudom, hogy csak szerdán kezdődött, de akkor is. Amúgy pénteken tényleg jött velem futni a tanár úr. Nem tudom, hogy megtartja-e ezt a szokását, de nem bánnám, jó vele lenni. Kellemes társaság, még akkor is, ha némán futunk egymás mellett.
- Embereeek - ültem le az asztalunkhoz reggelikor. Bár ma, mivel vasárnap volt, nem mentem el futni, mégis frissen ébredtem, mert tegnap korán lefeküdtem aludni. - Láttátok a kiírást?
Félretoltam a még kicsit álmos Chase-t és beültem ő és Adam közé. Velünk szemben ült Jordan. Meglobogtattam előttük a papírt.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 10 EmptyPént. Jún. 19, 2015 10:44 pm

Na jó, majdnem kegyelemdöfés így elsőre. És most kénytelen leszek átvészelni. Pár pillanatig a bögrével szórakoztam, közben összeterelgettem a gondolataim.
-Magyarországról jöttem, azaz az isten háta mögül. Amúgy jó hely, mi főleg jó helyen lakunk, a Balaton partján. Tudjátok, az a nagy tó... Na, szóval itt lakom a nagyszüleimmel. Amikor három éves voltam, a szüleim egyszer kiruccantak Szardíniára. De soha nem jöttek vissza. Földrengés volt, és mindenki odaveszett, ők is. Ezért lakom a nagyszüleimmel, hogy azelőtt mi volt, már nem emlékszem. Mivel senki velem hasonló korú nem lakott a környéken, kénytelen voltam egyedül játszani mindig. De remekül elvoltam. Az állatok és növények lettek a barátaim. Imádtam, illetve imádok még mindig erdőkben, mezőn mászkálni, sokféle növényt és állatot felismerek. Van két kutyám, akikkel rengeteg új helyet fedeztem fel. A nagypapám megtanított barkácsolni, szerelni mindenfélét, valamint kertészeti dolgokra. Ezek nagyon fontosak lettek számomra, szerettem segíteni nekik. Nagyjából ennyi. Remélem ezzel részben megmagyaráztam az antiszociálisságomat. Kénytelen voltam egyedül tölteni a kisgyerekkoromat, hát már mindegy. Amúgy egyik nagyszülőm se mágus, valami kicsit távolabbi rokonunk az volt, úgyhogy nem ért senkit teljes sokként a dolog. -foglaltam össze nagyjából az életem.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 10 EmptyPént. Jún. 19, 2015 10:23 pm

- Akkor kezdjük is - ivott bele a poharába Chase. - Mesélj magadról egy kicsit. Hovavalósi vagy, mit csináltál a Roxfort előtt, hobbik, barátságok... Minden érdekel.
Élvezet nézni, amikor Chase belelendül egy-egy projektjébe. Minden agysejte erre fókuszál és semmi mással nem törődik.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 10 EmptyPént. Jún. 19, 2015 10:16 pm

-Jó, jó oké... -hagytam jóvá már végre nevetve. Feloldódott a hangulat, pedig már azt hittem, hogy a fölém tornyosuló képzeletbeli sötét felhők ott maradnak fölöttem. Azért a dumagép-részére befizetek, na mindegy, majd meglátjuk.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 10 EmptyPént. Jún. 19, 2015 10:07 pm

- Figyelj, nincs nagyon választásod - bokszoltam vállba nevetve. - Be fogunk idomítani. Pár hónap múlva te leszel a legbeszédesebb srác, akivel valaha is találkoztál.
Éreztem, hogy ez egy kicsit meredek lesz neki, de tudtam, hogy végig kell rajta vezetni. Ezen életek múlhatnak!
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 10 EmptyPént. Jún. 19, 2015 10:06 pm

Pár másodpercig szótlanul meredtem a bögrémre. Húha. Ez meredek.
-Azt hiszem... Nos, hogy nagy fába vágjátok a fejszéteket. De persze köszönöm. -mondtam még mindig a semmibe bámulva, kissé lefagyva. Hát, érdekes lesz. -Hú, tényleg, bocsi, hogy itt áramszünetem van egy időre, csak most fogom fel. Tényleg... Ez nagy segítség, erre nem számítottam. Próbálok majd normális lenni, ígérem. -mondtam halvány, erőtlen mosollyal. Zavarban éreztem magam, úgy, mintha egy ketrecbe zárt vadállat lennék, és az orrom előtt társalognának arról, hogy majd megszelídítenek, meg hogy vagy megszokik, vagy megszökik. Félénken járattam a tekintetem három testvér között.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 10 EmptyPént. Jún. 19, 2015 9:51 pm

- Nem babzsákot dobáltunk volna, de ja, az lehet, hogy kevésbé veszélyes... - gondolkozott el Adam. - Szóval maradnánk az eredeti tervnél és...
- Savannah - mondtam a nevét. - És például bemutatnánk pár embernek. Beszélgetnél velük, de mi is ott leszünk vész esetén.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





 Nagyterem  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 10 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem
Vissza az elejére 
10 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: