Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

  Nagyterem

Go down 
+5
Emily Anne Cave
Savannah Bay
Brianne Stacks
Jordan Young
Admin
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 11 EmptyPént. Jún. 19, 2015 9:48 pm

-Őőőő... Most várjunk csak. Ez szép és jó dolog, de nem tudom hova rakni. Tudom, hogy problémás vagyok. De én amúgy nem szándékozom többet kommunikálni azzal a csajjal, akinek a nevét még mindig nem árultátok el, úgyhogy nem lesz neki megmondva az, amit amúgy nem is gondoltam őszintén. De még azt áruljátok el, hogy mit akartok velem művelni, azaz mit értetek a bevezetés a szociális életbe? Ugye nem a babzsákdobálós ismerkedős játékokat? -kérdeztem kis félelemmel a hangomban.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 11 EmptyPént. Jún. 19, 2015 9:36 pm

- Nem azzal van a gond, hogy mit mondtál a lánynak. Az most nem olyan fontos - próbáltam tisztázni a helyzetet. - Köszi az almát. Azzal van a gond, hogy veled van a gond. Mármint, muszáj valahogy belevezetnünk téged a szociális életbe. És mondd meg neki te, ha akarod, nem vagyok senki kedvéért sem bagoly.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 11 EmptyPént. Jún. 19, 2015 9:32 pm

Nyugodt tekintettel néztem rá pár pillanatig. -Gyanítom, a csaj valamit félremondott, de miért is lovagolunk ezen a témán már időtlen idők óta? Azért remélem fel tudja dolgozni a kis lelke, hogy nem láthatta a rajzokat. De tudod mit: üzend meg neki, hogy bocsánatot kérek. Ha ezzel valamivel jobbá tudom tenni a rólam kialakított képét, bár mellékesen hozzáteszem nektek, nem teljesen értem a felháborodást. Tessék.- raktam le elé az almát.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 11 EmptyPént. Jún. 19, 2015 9:18 pm

- Mégis kiakadtál attól, hogy egy lány nem ért egyet azzal, amit mondtál - mosolyogtam rá. - Úgyhogy nem, nem magas a küszöbszerűséged. Idepasszolod kérlek azt az almát?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 11 EmptyPént. Jún. 19, 2015 9:16 pm

-Én is kemény vagyok, és nekem elég messze van az a határ, amikor valaki viselkedése nem esik jól. -közöltem szelíden mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 11 EmptyPént. Jún. 19, 2015 9:09 pm

- Most Bree-nek folyamatosan ellentmondasz - jegyezte meg Chase. - Lehet nekik ellentmondani, de úgy, ahogy ha neked mondanák, akkor nem esne rosszul.
- Jó, de ő nem lány - vágta rá rögtön Adam. - Mármint érted. Nem olyan lány. Szóval ő nem számít.
- Köszi, ez a legszebb, amit valaha mondtál - néztem rá meghatottan.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 11 EmptyPént. Jún. 19, 2015 7:55 pm

-Hé, nem elhajtottam! -tiltakoztam. -Nem vagyok pásztor. Mellesleg szerintem se olyan hű de csinos, de ez magánvélemény, és félnapos vitát tudnánk erről nyitni, úgy érzem, de minek.-vontam vállat, de aztán még eszembe jutott valami. - Na jó, de álljunk csak meg. Tudom, hogy félre vagyok tájolódva elég rendesen, meg tesóm sincs, és nem tudom, mi az illem manapság. Mit csinálok rosszul, úgy a lányokkal általában? -kérdeztem Chase-től. -Mondd csak, nem vagyok sértődős. De azért lehet nekik ellentmondani, nem?
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 11 EmptyPént. Jún. 19, 2015 7:43 pm

- Szóval az van, hogy odament hozzá egy csaj, aki véletlenül leszappanbuborékozta, megjegyezném, Jordannak azzal semmi baja nem volt. A lány látta, hogy rajzol, meg akarta nézni, Jordan meg nem túl kedvesen elhajtotta. Hatodéves, csinos - egészítettem ki a történetet.
- Hé, ember, azért vannak bizonyos határok - hördült fel Chase és Adam.
- Há! Látod, nem a lányok reagálják túl! - néztem Jordanra. - Látszott az arcodon.
- Nem akkora életbevágó bűn, de te valóban nem tudsz lányokkal beszélni normálisan - tette Chase Jordan vállára a kezét.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 11 EmptyPént. Jún. 19, 2015 7:39 pm

-De ezt a szituációt látni kellett volna... -mormogtam, miközben belekortyoltam a kakaóba. -Amúgy hogy hívják a csajt?
Közben ideszállingóztak a bátyjai, akik végre az én oldalamra álltak. A lányok reagálnak mindent túl, nem én.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 11 EmptyPént. Jún. 19, 2015 7:30 pm

- Először is ismerem a lányt. Másodszor is lehet azt kedvesebben is. Harmadszor pedig... - lendültem bele. - Hm... Volt harmadik...? Mindegy, a lényeg az, hogy próbálj meg kevésbé hevesen reagálni. Mert ha így folytatod, életcélom lesz az, hogy embert faragjak belőled.
- Bree, hányszor mondtuk, hogy hagyd az anyáskodást - ült le mellénk Chase és Adam. - Hagyd úgy, ahogy van, ne akarj megváltoztatni egy férfit. Szóval, miről is van szó?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 11 EmptyPént. Jún. 19, 2015 7:26 pm

-Ja. Hát... Hé. Honnan tudod, először is? -kérdeztem felvont szemöldökkel. -Ja, és a tuskó költői túlzás. Csak egyszerűen nem akartam megmutatni a rajzaimat, akkora bűn az? -kérdeztem, de nem számonkérően vagy felháborodottan. Nem értem a csajokat, hogy miért csinálnak ekkora ügyet ebből. -És a buborék tényleg nem érdekelt, nem lett tőle semmi bajom amúgy sem.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 11 EmptyPént. Jún. 19, 2015 7:15 pm

- Akkor majd megbeszéljük - bólintottam, majd gyorsan témát váltottam. Tudom, tudom, várni kéne, bla, bla, bla. De kíváncsi voltam, na. És nem várhatott. - Ha már szóba kerültek a lányok... Miért viselkedtél úgy, mint egy tuskó a buborékos lánnyal?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 11 EmptyPént. Jún. 19, 2015 7:13 pm

-Mi az hogy! -vágtam rá kicsit halkabban, mint az előbb.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 11 EmptyPént. Jún. 19, 2015 7:10 pm

- Héhéhé... - néztem rá összehúzott szemmel. - Halkabban, ember! Amúgy ja, gondolkoztunk rajta. De még nincsenek pontos terveink. Jönnél?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 11 EmptyPént. Jún. 19, 2015 7:07 pm

-Üdv. -köszöntem neki, majd leültem mellé egy bögre kakaóval. -Nem terveznek már a bátyáid valami jó kis kalandtúrát a Rengetegbe vagy valami hasonlót? -kérdeztem tréfásan.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 11 EmptyPént. Jún. 19, 2015 7:02 pm

Mivel Vannah elviharzott (nem tudom, hogyan csinálta a lány, de mintha hopponált volna), egyedül léptem be a Nagyterembe. A Griffendél asztalánál keresgéltem a bátyáimat (még nem jöttek le), utána a tanári asztal felé vetettem egy gyors pillantást. És egy ideig el is nézegettem őket, annyira, hogy nem vettem észre azt, aki közben felém jött.
- Upsz, bocsi, elbambultam - kértem bocsánatot a fiútól, akibe belementem. Amikor felnéztem az arcára, megismertem. - Ó, szia!
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 11 EmptySzer. Jún. 17, 2015 9:07 pm

- Láttátok? - szóltam a fiúkhoz, akik pár méterrel előrébb jártak, de megvártak. - Egy lány, aki nem undorodva vagy totálisan lesokkolva reagált rám.
Még mindig tátott szájjal néztem a lány után.
- Téged aztán levettek a lábadról - nevetett Adam.
- Na, menjünk órára - lökött az ajtó felé minket Chase.
/Folytatódik a tantermekben/
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 11 EmptySzer. Jún. 17, 2015 9:02 pm

Ez az ütközés kellett ahhoz, hogy vigyor varázsolódjon az arcomra az elkövetkező pár órára.
-Látom, nem csak én vagyok tök bolond így a kora hajnai órákban, ez megnyugtató. -nevettem rá. -Köszi, neked is. -tettem hozzá egy leheletnyivel komolyabban, de ugyanolyan vigyorgósan.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 11 EmptySzer. Jún. 17, 2015 8:57 pm

- Jaj, ennyire voltál, hogy tönkretedd az új taláromat - játszottam a buta libát, majd elnevettem magamat, amikor a lány döbbenten-elszörnyedve nézett rám. - Semmi para, csak vicc volt!
Jólvanna. Lehet, hogy azért nincsenek (lány)barátaim, mert eléggé érdekesen ismerkedek. És mert úgy nevetek, hogy közben néha felröfögök. Ja, hát nem a legvonzóbb egy lányban.
- Jó étvágyat a reggelihez! - bokszoltam vállba. Igen, lehet, hogy ez sem a legjobb...
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 11 EmptySzer. Jún. 17, 2015 8:52 pm

Első nap. Reggel háromnegyed hét. Kócos haj, álmos tekintet. Nulla százalék kedv felkelni. De muszáj lesz. Ezekkel a gondolatokkal kászálódtam ki az ágyból és közben imádkoztam, hogy normális órarendet kapjak az előttem álló bő háromnegyed évre.
A Nagyteremben már nagy volt a nyüzsgés. Baráti társaságok harsányan beszélgettek a nyári élményekről, míg mások vegyes érzelmekkel tanulmányozták a frissen kiosztott órarendeket. Reggeli terén most sem lehetett panasz, hatalmas választék állt rendelkezésre az éhes ifjúságnak. Fogtam egy tálat, amibe tejet töltöttem, majd elindultam az asztal végén magasodó müzlis tartályokhoz. Eközben azonban véletlenül egy szintén hatodéves körüli barna hajú lánynak mentem neki. Ijedtemben kissé felkiáltottam, de szerencsére a tejből csak az én ruhámra jutott.
-Úúú, bocsi, ezer bocsánat, nem volt direkt! -kezdtem mentegetőzni reflexből.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 11 EmptySzer. Jún. 17, 2015 3:49 pm

Szeptember

Kicsit még álmosan piszkáltam a müzlimet. Reggel már ötkor fenn voltam. Nem tudtam mit csinálni, úgyhogy lementem a klubba gyakorolni pár bűbájt. Remélem, nem felejtettem el semmit és ugyanolyan jó vagyok, mint eddig. Ma harmadik órában lesz Bűbájtan, szóval már eléggé ki voltam készülve. Ráadásul új tanárral leszünk. Mi lesz, ha elrontom? Mi lesz, ha totálisan elrontok mindent? Mi lesz, ha bénának fog találni?
- Ne görcsölj, jó leszel - bokszolt bele a vállamba valaki.
- Szia Adam! - mosolyogtam a bátyámra. - Tudom.
- Dehogy tudod - legyintett, majd leült mellém. - Milyen már, hogy szerda az első tanítási nap. Miért nem várhattunk volna következő hétfőig?
- Mert... nem tudom - vontam vállat. - De jó ez így.
- Tudtad, hogy új tanárunk lesz? - dőlt hátra. - Julian Bailey, ha jól emlékszem.
- Persze - már megint eszembe jutott a Bűbájtan. Király. - Remélem, jófej lesz.
- Ja, én is. Ne menjünk reggelizni? Halálra fogjuk unni magunkat.
- De - álltam fel. - Felkeltsük Chase-t?
- Persze.
Úgyhogy végül hárman mentünk le reggelizni az akkor még majdnem teljesen üres Nagyterembe. Azóta már majdnem teljesen megtelt.
- Nézzétek, nem is lesz sok óránk - tanulmányozta az órarendjét Adam.
- Neked nem... - csóválta a fejét Chase. - De neked csak a kviddics és az Asztronómia az extra.
- Ez van, nem kellett volna mindet felvenned - vontam vállat.
- Mintha te nem vettél volna fel majdnem mindent...
- Hé, kinek van szüksége számmisztikára?
- Mintha az a két óra sokat számítana...
- Sokat is számít. Amúgy te sem vettél fel mindent. Kviddicsre nem mész.
- De az nem számít.
- Dehogynem! Csak lekvár vagy.
- Csak nem vettek be a csapatba.
- Mert nem vagy egy... sportos alkat - mondtam. - Jók a reflexeid, gyorsan tudsz futni, meg tudsz ülni egy seprűn, jól tudsz célozni, de ha ezt csinálom - ütöttem meg egy kicsit Adamet, aki erre elkezdett sipítozni. - Igen, ez történik.
- Hééé, nem is! - nézett ránk csúnyán, amikor nevetésben törtünk ki.


A hozzászólást Brianne Stacks összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 17, 2015 9:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 11 EmptyHétf. Jún. 15, 2015 8:50 pm

-Ahamm, mehetünk. -egyeztem bele, miközben felálltam az asztaltól, ahol szinte érintetlenül hagytam a tányérom.
/folytatódik a Griffendél klubban/
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 11 EmptyHétf. Jún. 15, 2015 8:47 pm

A vacsora hamar eltelt és Chase büszkén állt fel, mint újdonsult prefektus, hogy körbevezesse a töpörtyűket.
- Ha az egó fájna, a földön fetrengne fájdalmában. Vagy már elájult volna tőle - motyogtam mosolyogva az orrom alatt, miközben rettentően büszke voltam rá. - Jordan, tartasz velünk? Hamarabb fel szeretnénk jutni, mint Chase-ék.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 11 EmptyHétf. Jún. 15, 2015 8:41 pm

-De, de persze, csak... Erre rá kell készülni. -mondtam halvány mosollyal. De egyszerűen nem tudtam rávenni magam az evésre. Mindenesetre pakoltam egy kis sült krumplit a tányéromra, a látszat kedvéért.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 11 EmptyHétf. Jún. 15, 2015 8:36 pm

- Te nem eszel? - kérdeztem két falat között Jordantől. - Finom ám.
Amúgy nem szoktam sokat enni. Csak ilyenkor, amikor egész nap utaztunk és pár szem Mindenízű drazsén és a reggelin kívül nem ettem mást. Alaphelyzetben negyedannyit eszem, mint a bátyáim (még ez is a normális felső határán van).
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





 Nagyterem  - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 11 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem
Vissza az elejére 
11 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: