Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

  Nagyterem

Go down 
+5
Emily Anne Cave
Savannah Bay
Brianne Stacks
Jordan Young
Admin
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 3 EmptySzomb. Jan. 02, 2016 11:08 pm

-Egész tűrhető lett volna, ha nem lett volna minden ember az aurámban. -feleltem még mindig kissé duzzogva, majd gyorsan eltűntem az italos asztal körül tolongó tömegben.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 3 EmptySzomb. Jan. 02, 2016 11:06 pm

- Na, nagyon borzalmas volt? - kérdeztem Jordant a végén. - És most kivételesen nem akartál belehalni.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 3 EmptySzomb. Jan. 02, 2016 10:51 pm

Dorian elmondása szerint még egy jó fél óra után, miután már én is úgy ítéltem meg, hogy kellően sokat táncoltunk, végül hagytuk a többieket is érvényesülni a táncparketten, és az oldalt felállított, frissítőkkel telepakolt asztalok felé vettük az irányt.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 3 EmptySzomb. Jan. 02, 2016 10:48 pm

-De én nem tudok táncolni...- nyögtem elhaló hangon, de már úgysem figyelt rám, csak erőteljesen vontatott a táncoló tömegbe. Legszívesebben odavágtam volna neki, hogy ha megint azt akarja, hogy ájultan rogyjak össze, mint azt előző bálon is, akkor hajrá, jó úton van felé, de inkább hagytam, már késő volt. Ügyetlenül utánoztam a többieket, mire nagy nehezen megéreztem a ritmust, és nagyon koncentrálva ugyan, de sikerült megtartanom. Bár ettől függetlenül egy csöppet sem lett jobb kedvem.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 3 EmptySzomb. Jan. 02, 2016 10:45 pm

- Még fél órája sem vagyunk itt, ezt el is felejtheted - álltam meg határozottan. - Gyere, táncolj velem! Jeffry nem fog megsértődni. Ugye?
- Dehogyis - mosolygott ránk a fiú.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 3 EmptySzomb. Jan. 02, 2016 10:43 pm

-Rám itt már semmi, de semmi szükség nincs. És fáradt vagyok. Bocsi, de lépek. -közöltem bágyadt mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 3 EmptySzomb. Jan. 02, 2016 10:42 pm

- Azt hitted, hogy elosonsz anélkül, hogy észrevennélek? - jelentem meg Jordan előtt. Jeffry mosolyogva nézett minket pár méterrel odébb.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 3 EmptySzomb. Jan. 02, 2016 10:35 pm

Ahogy az nálam már megszokott dolog volt, táncolás közben teljesen elveszítettem az időérzékemet, így amikor Dorian hozzám hajolva és a fülembe súgva megjegyezte, hogy Dominique és Matt már fél órája ácsorognak és beszélgetnek félszegen a tánctér szélén, de táncolni egyáltalán nem táncolnak, meglepve néztem a szemébe, azt gondolván, hogy viccel.
-Már fél órája táncolunk? - kérdeztem hitetlenkedve.
-Többé-kevésbé - válaszolta halvány mosollyal Dorian.
-Nagyon jól bírom - nyugtáztam elégedetten, majd Matt és Dom párosára fordítottam a figyelmem.
Amennyire meg tudtam állapítani (és én köztudottan tehetséges vagyok ilyenekben), húgom és kísérője, bár rettenetesen zavarban voltak, de ennek ellenére jól szórakoztak, így nem akartam belerondítani az idillbe, és megzavarni az ismerkedésüket. Így aztán csak biztosítottam Dorian-t arról, hogy jól van ez így, és a felhevült diákok sűrűjében utat törve magunknak, saját tündérvilágunkban járva, megállíthatatlanul jártuk tovább légies táncunkat.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 3 EmptySzomb. Jan. 02, 2016 10:28 pm

Unottan bambultam a táncoló tömegre. Hála Merlinnek, senki sem foglalkozott velem, és szerencsére Bree-t elhívta Jeffry, így ő is békén fog hagyni és remélhetőleg nem talál ki valami agyatlanságot, hogy mit csniáljak, vagy kivel táncoljak. Tökéletes idő arra, hogy szép diszkréten elhúzzam a csíkot, gondoltam, majd feltűnés nélkül, zsebre tett kézzel elkezdtem a kifelé sétálni, közben azon imádkozva, hogy ne vegyen észre Bree.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

 Nagyterem  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 3 EmptySzomb. Jan. 02, 2016 10:22 pm

Rettenetesen örültem, hogy Bree igent mondott és reméltem, hogy a gyakorlással töltött órák megértek minden fáradozást. Ő nagyszerűen táncolt és érezte a ritmust.
- Ügyes vagy - szólalt meg.
- Most ezt úgy mondod, mintha nem nézted volna ki belőlem - mosolyodtam el.
- Nem tudtam, mire számítsak - vonta meg a vállát pajkos mosollyal. - Mi a véleményed a párosokról?
- Hát... Adam és Christine ügyesek, Chase és Katie szintén, de ők direkt a másik irányba mennek, úgyhogy eléggé viccesek, különösen, hogy ők sem bírják nevetés nélkül - követtem a szememmel a szóban forgó párost. - Hudson pedig láthatóan nagyon kedveli Vannah-t, aminek örülök.
- Amúgy te honnan ismered ilyen jól Hudsont?
- Honnan veszed, hogy olyan jól ismerem?
- Ahogy néha egymásra pillantotok olyan, mintha régóta ismernétek egymást.
Mielőtt bármit válaszolhattam volna, összeütköztünk Chase-Katie párosával, minek következtében a két lány átesett egymáson, majd nevetésben törtek ki, úgyhogy megkönnyebbülten felsóhajtottam. Egy hazugsággal kevesebbre kell emlékeznem.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 3 EmptySzomb. Jan. 02, 2016 10:14 pm

Miközben Dorian karjaiban végigsuhantam a táncparketten (nem akarom dicsérni magam, de azt kell hogy mondjam, ma kivételesen jól táncoltam), felfedeztem pár ismerős arcot a tömegben. Bree Houstonnal táncolt, de Adam és Christine, Teddy és Molly, valamint Chase és Katie párosát is felfedeztem a táncolók között. Ami viszont kis híján megállásra és méla szájtátásra késztetett (pedig Merlin a tanúm rá, hogy még egyetlen tánc közben sem álltam meg, soha, soha, soha) az Hudson és Vannah párosa volt.
-Láttad ezt? - súgtam Dorian fülébe elképedve, miközben eltáncoltunk a meglepő páros mellett.
-Mire gondolsz? - forgatott meg a fiú, zafírkék szeme jégszikrákat vetett a gyertyák fényében.
-Hudson-re és Savannah-ra - nyújtogattam a nyakam, hogy jobban lássak, de a tömeg már összezárt, a pár eltűnt a szemem elől.
Dorian azonban csak leheletnyit megrántotta a vállát, és óvatos mosollyal még egyszer megforgatva, a tánc hevében elveszve, szinte azonnal el is felejtettem a meglepő párost.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 3 EmptySzomb. Jan. 02, 2016 10:05 pm

-Aaanyira jó veled! -suttogtam neki, miközben egy arra alkalmas mozdulatsor közben gyorsan megöleltem, erre ő lopva egy puszit nyomott az arcomra.
-Nézd, Jeffry felkérte Bree-t és már táncolnak is! -hívtam fel Hudson figyelmét, persze azért diszkréten.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 3 EmptySzomb. Jan. 02, 2016 10:00 pm

Unatkozva piszkáltam a ruhám szélét, miközben azon gondolkoztam, mivel lehetne Jordant lefoglalni, amikor Jeffry megállt előttem.
- Szabad egy táncra? - nyújtotta a kezét.
- Persze - mosolyogtam rá.
Pillanatokon belül már a táncparketten voltunk.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 3 EmptySzomb. Jan. 02, 2016 9:58 pm

Talán nem lepődik meg senki, ha elárulom, hogy szinte a legelső pillanatban, közvetlenül McGalagony és Hagrid után (akik nem mellesleg rettentően érdekfeszítő, furcsa és kacagtató látványt nyújtottak) perdültünk a tánctérre Dorian-nel, hiszen már az igazgatónő beszédének első mondatai után elkezdtünk olyan halálos mértékben unatkozni, hogy a lakoma előtti óráknak tűnő percekben, amíg McGalagony szónokolt, folyamatosan farkasszemet nézve versenyeztünk azon, hogy ki bírja tovább nevetés és/vagy hangos sóhaj nélkül. Nem csoda hát, hogy a nevetségesen hosszúra nyúlt lakoma után szinte pánikszerűen menekültünk a táncparkettre, hogy végre belefeledkezhessünk abba, ami miatt tulajdonképpen megtiszteltük jelenlétünkkel az eseményt - a táncba.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 3 EmptySzomb. Jan. 02, 2016 9:50 pm

Csak a legvállalkozóbb szelleműek perdültek nagy kuncogások közepette a táncparkettre, köztük mi is Hudsonnal. (Szerencsére nem kellett rángatnom, meglepő módon magától jött...) Nem tudom hogy csinálta, de elég volt húsz másodperc, hogy teljesen elvarázsoljon. Egy egyszerű keringővel kezdtünk, de szinte fel sem fogtam, hogy mi történik igazából. Csak sokára érzékeltem, hogy már a diákok jelentős része szép fokozatosan csatlakozott. Közben eszembe jutott: mit gondolhatnak most a többiek rólunk? Vajon irigyek? Vagy szimplán hülyének néznek minket? Esetleg Hudsont? Áh, mindegy is, próbáltam elhessegetni ezeket a kérdéseket, inkább csak még szorosabban fogtam a kezét.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

 Nagyterem  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 3 EmptySzomb. Jan. 02, 2016 9:39 pm

Miután mindenki befejezte a vacsorát egy varázsütésre (szó szerint) eltűntek az asztalok és McGalagony Hagriddal az oldalán elkezdték az első táncot a szokáshoz híven. Én félve Bree-re pillantottam, hogy elhívjam-e táncolni, de végül amellett döntöttem, hogy megvárom, amíg többen lesznek a tánctéren.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 3 EmptySzomb. Jan. 02, 2016 9:27 pm

Csillogó szemekkel mértem fel a kínálatot, majd igyekeztem nem fiúkat is megszégyenítő mennyiséget magamhoz venni és enni. Közben Penny, a hugrabugosok közül a legjobb barátnőmnek számító szintén félbolond lány végigkommentálta, hogy ki milyen ruhában van, meg hogy kinek ki a párja.
Oda sem figyeltem, csak szórakozottan ettem és már rég azon járt az eszem, hogy perceken belül életem szerelmével táncolhatok.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 3 EmptySzomb. Jan. 02, 2016 9:20 pm

Miután Jordan elrontotta egyetlen szórakozásomat, már-már látványosan szenvedtem a beszéd közben. Megváltás volt, amikor végre valahára megjelentek az asztalok és elkezdhettünk enni. Vacsora közben nem beszéltünk túl sokat, mert mindenki már a bált várta.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 3 EmptySzomb. Jan. 02, 2016 8:14 pm

-Jó érzés? -mordultam halkan Bree felé aki, mint közben rájöttem, az előttem heverő szalvétát mozgatta ide-oda valami bűbájjal, és direkt úgy, hogy idegesítsen. Egy gyors mozdulattal lecsaptam az ártatlan szalvétára és rajta tartottam az öklömet, így az néhány próbálkozó moccanás után feladta.
Végre valahára, McGalagony jó étvágyat kívánt és a semmiből belebegtek az előételek. Ha jól láttam, a világ minden tájáról a tipikus karácsonyi ételek best of-ja alkotta a menüt, de általában nincs kedvem próbálgatni mindenféle különlegességet, ellentétben a többiekkel. Ilyenkor már túlságosan eluralkodik rajtam a honvágy, ezért csak kedvetlenül turkálok a számomra is ismerős kis adag valamiben.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 3 EmptySzomb. Jan. 02, 2016 8:02 pm

Nem tetszett Jeffry arca, de nem akartam tovább faggatni, mert McGalagonynak ebben az évben így is elég fejfájást okoztam és mégiscsak a szeretet ünnepe közeledik vagy mi. Jövőre ráér kikészíteni. Úgyhogy egyszerűen csak asztal alól varázsolgattam apró, nem feltűnő dolgokat, mert azért oké, hogy jövőre is van év, de amit megtehetsz ma, ne halaszd holnapra. Úgyhogy egy egyszerű varázslattal mozgásra bírtam Jordan szalvétáját, ami akárhányszor félrenézett, lépett egyet balra épp' annyira feltűnően, hogy a szeme sarkából észrevegye. Hihi.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 3 EmptySzomb. Jan. 02, 2016 7:50 pm

Majdnem bealudtam a tanárnő beszédén, pedig egyáltalán nem jellemző, hogy ilyen sokáig nyújtja. Unottan bámultam random embereket, akik úgysem figyeltek felém, vagy Vannah-t figyeltem, ahogy folyamatosan mutogatott és hangtalanul beszélt Hudson felé, aki a tanári asztal legszélén foglalt helyet és néha zavartan bólogatott vagy némán szavakat formált felé. Ralph a szokásosnál is magába zuhantabbnak tűnt, könyökölve támasztotta a fejét a Mardekáros asztal végén, és a semmibe bámult gondterhelten.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

 Nagyterem  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 3 EmptySzomb. Jan. 02, 2016 7:43 pm

Mi helyet foglaltunk a saját asztalunknál, de a lehető legközelebb a mardekárosokhoz és a hugrabugosokhoz.
Bús melancholiával (na, honnan idéztem?) gondoltam vissza azokra a karácsonyi vacsorákra, amit a barátaimmal töltöttem itt...
- Hé, mi a baj? - lökött meg oldalról egy kicsit Bree.
- Semmi, semmi, csak... - McGalagony közbevágott a karácsonyi beszédjével, így szerencsére nem kellett újabb történeteket kitalálnom, hogy miért szomorkodom.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 3 EmptySzomb. Jan. 02, 2016 7:40 pm

Leesett állal fékeztem le a Hugrabug asztalánál. Mint ahogy megszokhattuk, lenyűgöző díszítés fogadott minket, egy halom karácsonyfát cipelhetett be Hagrid ma, ahogy mindenféle koszorúkat és hatalmas, ember magasságú gyertyatartókat is. Ezernyi apró, világító csillag lebegett a fejünk fölött. Izgatottan foglaltunk helyet, és vártuk, hogy megjelenjem McGalagony professzor.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 3 EmptySzomb. Dec. 12, 2015 8:46 pm

-Hurrá. -mormogtam, miközben az pörgött le előttem, ahogy elszánten keresgélnek valami csajt nekem. Ennek hatására még a nutellás gofrimtól is elment a kedvem, rosszkedvűen toltam odébb.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 3 EmptySzomb. Dec. 12, 2015 8:41 pm

- Ne aggódj, találunk neked párt - kócoltam össze a haját, majd leültem Chase és Jeffry közé. - Max megint csoportban megyünk és akkor béke lesz. A lényeg az, hogy legyél ott te is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





 Nagyterem  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem
Vissza az elejére 
3 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: