Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

  Nagyterem

Go down 
+5
Emily Anne Cave
Savannah Bay
Brianne Stacks
Jordan Young
Admin
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 4 EmptySzomb. Dec. 12, 2015 8:38 pm

Majdnem megkérdeztem szórakozottan, hogy voltak-e kevésbé legális kanbulik különböző kreatívan kitalált okokból, de aztán eszembe jutott, hogy ezzel csak tovább bonyolítanám a helyzetét, ezért nem tettem.
-Dee... Ez ugye nem megint ilyen párral-menős bál lesz? -kaptam fel a fejem rosszat sejtve.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 4 EmptySzomb. Dec. 12, 2015 8:35 pm

- Jaj, kezdesz belejönni - mosolyogtam rá, majd Jeffry-re néztem. - Te szeretnél jönni? A roxfortos bálak nem olyan hűdekirályak, de ilyen biztosan nem volt a Durmstrangban.
- Nem... Nem volt... - nézett fel a pirítósából. - Az egy fiúsuli, úgyhogy ritkák az ilyesféle bálok.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 4 EmptySzomb. Dec. 12, 2015 8:31 pm

-Mi az, hogy! Az egy ilyet nem lehet kihagyni. -egyezett bele a lány.
-Hát jó, akkor asszem el van döntve az én sorsom is. Azaz: addig nyúztok amíg meg nem ígérem, hogy én is jövök. Igaz? -néztem megsemmisülten Bree-re.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 4 EmptySzomb. Dec. 12, 2015 8:28 pm

- Katie? - nézett össze Chase a barátnőjével. - Mi megyünk, ha ti is.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 4 EmptySzomb. Dec. 12, 2015 8:25 pm

-Én tökéletesen jól szórakoznék utolsó este anélkül is, hogy elmennék rá.- jegyeztem meg a közleményre sandítva. -Srácok, ti? -passzoltam a kérdést Chase-éknek.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 4 EmptySzomb. Dec. 12, 2015 8:23 pm

December

- Láttátok? - tettem le a papírfecnit az asztalra, amelyen a karácsonyi bálról írtak. - Karácsonyi bált rendeznek. Mit szóltok hozzá? Elmenjünk?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 4 EmptySzomb. Szept. 19, 2015 8:18 pm

-Igaz, akkor majd este a klubhelyiségben még visszatérünk erre. -indítványoztam, majd gyorsan befejeztük az ebédet, és rohantunk a további órákra.
/folytatódik a Griffendél klubhelyiségben/
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 4 EmptySzomb. Szept. 19, 2015 8:16 pm

- Én benne vagyok - hajolt Jordan és Chase közé Katie, majd helyet szerzett magának. Chase-szel gyors puszival üdvözölték egymást. - És amúgy nem ilyen helyen kéne erről beszélni, vagy nem ilyen hangosan.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 4 EmptySzomb. Szept. 19, 2015 8:15 pm

-Ezaz! Benned azért reménykedtem. És még kiket szedjünk össze, akiknek lenne még kedve és/vagy bátorsága? -kértem tőlük ötletet.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 4 EmptySzomb. Szept. 19, 2015 8:13 pm

Megértettem, miért aggódott Jeffry. Tudtam én, hogy nem kéne belemenni, mert valóban veszélyes.
Viszont ott van az a viszont. Teljesen kivoltam, elfáradtam, sok minden összejött és úgy voltam vele, hogy miért ne, úgy is mindegy. A legrosszabb dolog az az, hogy lebukunk és büntetést kapunk, illetve a Szent Mungóba leszünk száműzve egy jó időre. Na és?
- Én teljesen benne vagyok - feleltem túlcsorduló lelkesedéssel. - Jeffry úgyis ott lesz és vigyázni fog ránk, nem igaz?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 4 EmptySzomb. Szept. 19, 2015 8:07 pm

-Ó, értem. Hát oké, köszi. -megbízhatunk egyáltalán benne? Vagy kár volt az egészet előtte szóba hozni? Mi van ha beköp minket? Ezek csak utólag jutottak eszembe, késő bánat. De hát ha egyszer már eljött velünk éjszaka közepén a Rengetegbe, csak nem  fog hirtelen ellenünk fordulni...
-Többiek? Mi legyen? -kérdeztem, már valamivel kevesebb lelkesedéssel.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

 Nagyterem  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 4 EmptySzomb. Szept. 19, 2015 8:03 pm

- Voltak haverjaim a Durmstrangban, akik megpróbálták - dőltem hátra a széken. Nem akartam betojinak tűnni, de ha ebbe belemegyek, lőttek a karrieremnek. - De ha akartok, csináljátok, én nem fogom. Viszont vállalom a biztonsági őr és/vagy feltakarító szerepet.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 4 EmptySzomb. Szept. 19, 2015 8:00 pm

-Most ezt úgy mondod, mintha már tudnál, vagy legalábbis megpróbáltad volna. -mondtam kérdőn felvont szemöldökkel.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

 Nagyterem  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 4 EmptySzomb. Szept. 19, 2015 7:50 pm

- Amikor utoljára néztem, illegális volt, ha jól emlékszem - jegyeztem meg. Pontosan tudtam, hogy illegális, mint aurortanonc, ezzel teljességgel tisztában voltam. - És nem is olyan egyszerű dolog ám, nehogy azt higyjétek. Veszélyes is lehet.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 4 EmptySzomb. Szept. 19, 2015 7:32 pm

November
A halloweeni bál után pár viszonylag eseménytelen hét telt el. Már éppen kezdtük volna unni az életünket, amikor egyik éjszakai takarodó-utáni-illegális-beszélgetésünk alkalmával valaki, már nem emlékszem ki, felvetett egy fontos kérdést, méghozzá, hogy mi a helyzet az animágiálással, hogyan szokás ezt a legális úton kívül elsajátítani? Másnap órák alatt végig azon ábrándoztam, hogy milyen állat lennék, meg a többiek, és alig vártam, hogy végre ebédnél megkérdezzem a többieket, hogy ők hogy képzelnék ezt el. Így aztán elő is hozakodtam vele Bree-éknek.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 4 EmptyPént. Aug. 14, 2015 11:11 pm

-Okés, jól hangzik. Akkor ezt holnap este meg is ejtjük, igaz? -végül is megegyeztünk ebben, majd még pár finomítást megbeszéltünk a tervben, hogy hol találkozzunk és mikor, meg ilyeneket. Elégedetten tértem vissza klubhelyiségbe, és tényleg ultra nagy betűkkel véglegesítettem a hat mondatomat bájitaltanra.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 4 EmptyPént. Aug. 14, 2015 11:07 pm

- Szóval - kezdett bele a terv részletezésébe Chase. - Katie, Chris, Vannah és Bree tud csempészni kaját a konyháról. Adam és te segítetek nekik majd elcipelni az erdő széléig. Jeffry és én pedig biztosítjuk az zökkenőmentes utat a tisztásig. Igazából, ha kijutottunk a kastélyból, már minden megy magától.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 4 EmptyPént. Aug. 14, 2015 11:04 pm

-Jó, de hogy képzeltétek el ezt részletesebben? -érdeklődtem a további terveik felől.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

 Nagyterem  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 4 EmptyPént. Aug. 14, 2015 11:02 pm

- Én is - vágtam rá lelkesen.
Pontosan tudom, hogy nem vagyok diák és nekem kéne a legjobban követnem a szabályokat, hogy példát mutassak, de volt két nyomós indokom is, hogy elfogadjam az ajánlatot.
1. Az volt a feladatom, hogy megvédjem őket és ez kifejezetten nehéz, ha nem lehetek ott velük
2. Nem szerettem volna gyávának tűnni, vagy hasonló, mert akkor nem vesznek be maguk közé (ezzel szintén nem teljesíteném a feladatomat)
+1. Imádtam a Tiltott Rengeteget, ez van. És amiről McGalagony nem tud, az nem fáj, nem igaz?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 4 EmptyPént. Aug. 14, 2015 10:58 pm

-Álnok! Gonosz! Sátán! -néztem rá a tipikus gyilkos tekintetemmel. Ez volt az automatikus válaszom arra, hogy Savannah-t is el akarja hívni. -De persze nem azért mondom, hogy nem jövök el, csak hogy érezd a törődést. Vagy mittomén. Tudod, néha csak úgy kibukik az emberekből az első reakció. -közöltem ártatlanul. -Szóval, én benne vagyok.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 4 EmptyPént. Aug. 14, 2015 10:51 pm

- Van tervetek holnap éjszakára? - kérdezte Chase halkabb hangon Jeffry-től és Jordantól. - Mert arra gondoltunk, hogy kimehetnénk piknikezni éjszaka a Tiltott Rengetegbe.
Kíváncsian néztem a fiúkra, hogy mit felelnek. Bár mintha Jordannel régebben is beszéltünk volna róla, de még soha nem jutottunk a tettek mezejére. Ami Jeffry-t illeti... reméltem, hogy jön.
- Még Viráglányt is mindenképpen megkérdezzük - tettem hozzá gyorsan, csakhogy Jordan ne mondhassa, hogy csőbe húztuk.
- És, ha nem gond, elhívnánk a barátnőinket - ezt Adam olyan hangsúllyal mondta, hogy muszáj volt elnevetnem magamat.
- Büszkék vagytok, mi? - forgattam a szememet, majd visszafordultam a kérdezettekhez. - Na, mit gondoltok?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 4 EmptyPént. Aug. 14, 2015 10:47 pm

-Így van. -vigyorodtam el. -Mondjuk fogalmam sincs, hogy csináltam. -tényleg, nem vagyok nagy dumás, de valahogy meg tudom győzni szóbeli feleleteknél a tanárt, hogy nem vagyok hülye az adott tárgyhoz, és szépen hagyjon békén, mert elmondtam a lényeget.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 4 EmptyPént. Aug. 14, 2015 10:43 pm

- És íme az élő csoda, akinek így sikerült átélnie öt évet és a hatodikat is megkezdhette - váltottam kommentátor hangra.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 4 EmptyPént. Aug. 14, 2015 10:38 pm

-Nos, én ezt már kábé négy mondat után befejezettnek éreztem, mert lehetetlen témát adott meg, ráadásul tök unalmas, és lehet hogy most a szokásosnál is szemtelenebbül nagyobb betűkel írom meg azt a négy plusz kettő mondatomat, mert ez már tolerálhatatlan. Tudjátok, én mindent szeretek egyszerűen, röviden és világosan leírni, nem mindent kifejteni meg túlmagyarázni, rizsázni. Képtelen vagyok rá. -vázoltam fel a házidolgozat-írási szokásaimat.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 4 EmptyPént. Aug. 14, 2015 10:29 pm

- Ha nem én lennék, valószínűleg nem örülnék neki, hogy a nagymamádra emlékeztetlek, viszont mivel rólam van szó, köszi, ezt most bóknak veszem - mosolyogtam és nekiláttam a végre meghámozott narancsomhoz. Megérdemeltem ennyi szenvedéssel.
- Mi már megcsináltuk a házit - Chase összenézett Jeffry-vel. - Még aznap, amikor feladta.
- Nyomik - nevetett Adam, majd észbe kapott. - Mikorra is kell ez az izé?
- Holnapra - jegyeztem meg. - Nekem is megvan, de én tegnap csináltam meg. És befejezted már, Jordan?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





 Nagyterem  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem
Vissza az elejére 
4 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: