Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

  Nagyterem

Go down 
+5
Emily Anne Cave
Savannah Bay
Brianne Stacks
Jordan Young
Admin
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 5 EmptyPént. Aug. 14, 2015 10:24 pm

-Őőő... Semmi baj. Csak már szükségem volt egy kis céltalan mászkálásra, így kerültem ide tulajdonképpen. Merlinre, mintha a nagymamámat látnám. Amikor odamegyek hozzá a konyhába, és épp vág valamit, akkor az szent, hogy miközben beszél hozzám, a késsel mutogat. -jutott eszembe egy halvány mosoly kíséretében. Jó volt hazamenni az őszi szünetre hozzájuk, de most azért elég nagy veszekedéseket komponáltam vele, pedig nem állt szándékomban. -És a bájitaltan házival kínlódtam. -válaszoltam a másik kérdésére.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 5 EmptyPént. Aug. 14, 2015 10:19 pm

- Szia! - köszöntünk mind a négyen lelkesen. Most a triónkhoz hozzácsapódott Jeffry is, akinek nagyon sikerült Chase szívébe lopnia magát.
Jordan leült velem szemben és amikor ránéztem úgy vettem észre, hogy a szokásosnál is unottabb fejet vágott.
- Hé, mi a baj? - szegeztem rá a késemet, amivel éppen a narancsomat hámoztam. - Mit csináltál egész délután?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 5 EmptyPént. Aug. 14, 2015 10:15 pm

November

Átlagos, hétköznapi este, semmi extra esemény. Nem mintha társaságra vágytam volna, de kezdtem unatkozni, és vacsoraidő volt, ezért aztán otthagytam a gyakorlatilag üresen álló klubhelyiséget és elindultam hogy mászkáljak egyet a folyosókon, vagy csak amerre ötletszerűen kedvem lesz. Hiányzott már a mozgás, mert egész délután egy helyben ültem, hála a kéttekercses Bájitaltan házi dolgozatnak.
A nagyterem környékére tévedtem, gondoltam egyet, és odamentem a Griffendél asztalához, mert hirtelen megjött a kedvem az evéshez. Bree-éket is itt találtam, így leültem melléjük.
-Sziasztok.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 5 EmptyPént. Aug. 07, 2015 6:17 pm

-Ja, ja, persze, menjünk és nézzük meg! -egyeztem bele. Kicsit szégyelltem magam, amiért így megfeledkeztem róla, de hát kinek jut eszébe ilyen, miközben élete pasijával táncolt!
Vissza az elejére Go down
Hannah Roosevelt

Hannah Roosevelt


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2015. Jul. 31.

 Nagyterem  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 5 EmptyPént. Aug. 07, 2015 6:11 pm

- Nem megyünk fel megnézni, hogy van Jordan? - kérdezte Adam.
Szívesen felmegyek, amennyiben nem fognak kinézni onnan. Persze, ezt nem hangosan mondtam, csak mosolyogtam. Remélem, hogy egyszer majd befogadnak maguk közé. Például csinálhatnánk egy csajos estét az ősziszünetben! Akkör közelebb tudnék kerülni Bree-hez is és Vannah-hoz is. Meg Katie-hez is, bár ő nincs annyira benne a csapatukban, de neki is jót tenne. Ez tök jó ötlet! Már csak valahogy fel kéne hozni.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 5 EmptyPént. Aug. 07, 2015 6:06 pm

-Őőő. Oké. És...- itt tuti fülig vörösödtem, de a csudába is, mit tegyek ellene. Legalább félhomály volt csak. -Hé! Nyugi, nem hinném, hogy erre az összejövés lenne a legjobb szó, csak mert táncoltunk egyet! Kettőt. De akkor is! -háborodtam fel, de nem voltam rá mérges igazándiból. Mondjuk egy Stacks-től milyen reakciót várjak ilyen helyzetre? -Biztos vagyok benne, hogy meglesznek azok a magasröptű társalgásaitok ezután is!
Vissza az elejére Go down
Hannah Roosevelt

Hannah Roosevelt


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2015. Jul. 31.

 Nagyterem  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 5 EmptyPént. Aug. 07, 2015 6:01 pm

- Nem láttuk - feleltem, majd azért a biztonság kedvéért körbenéztem. Én a százhatvan centimmel. - Nem, nincs meg.
- Amúgy hogyhogy Hudsonnal táncoltál? - kérdezte Adam kíváncsian. - Figyelj, engem nem zavar, ha összejöttök, de ha nem tudok vele ugyanannyi időt tölteni, mint eddig, akkor haragudni fogok. Kellenek azok a kviddics lesérülés utáni beszélgetések.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 5 EmptyPént. Aug. 07, 2015 5:58 pm

-Hali! -köszöntem vissza nekik szórakozottan. -Na, jó a buli, elvagytok? -kérdeztem csak úgy általában, mert gyakorlatilag másra nem is tellett tőlem, amilyen állapotban vagyok megint. -Hú, tényleg, nem tudjátok, mi van azóta Jordannel? Nem engedték már ki, vagy valami? -kétlem, hogy tudnának róla, de hátha.
Vissza az elejére Go down
Hannah Roosevelt

Hannah Roosevelt


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2015. Jul. 31.

 Nagyterem  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 5 EmptyPént. Aug. 07, 2015 5:55 pm

- Tudod - néztem Adam szemébe táncolás közben, ami azt jelentette ilyen közelségben, hogy (lassú szám volt, vííííííííí) kitört a nyakam. Én alacsony vagyok ő meg magas. - Úgy érzem, hogy Bree nem különösebben kedvel engem. Mármint, kedves meg minden, de azt mondta, hogyha megbántalak kicsinál.
- Ja… - mosolyodott el féloldalasan. Olyan szépen csillogott a szeme… - Hát, néha egy kicsit túlaggódja a dolgokat. De ne is törődj vele, nagyon rendes lány, csak meg kell ismerned. Ha sikerül levetkőznie magáról az anyatigris szerepet.  De szerintem neked sikerülni fog.
- Csak, tudod, el tudom képzelni, hogy kicsinál… - tettem hozzá, miközben próbáltam leküzdeni az eufórikus érzést magamban amiatt, hogy itt lehet a karjaiban, hogy átölel, átölel engem.
Hirtelen átváltottak valamilyen furcs techno számra, úgyhogy a kezét a vállamról a kezemre csúsztatta és megfogta, az érintése nyomán libabőrös lettem.
- Szia! - köszöntünk Savannah-nak, aki a terem szélén botladozott és úgy nézett ki, mint aki negyven méterrel a felhők fölött járt.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 5 EmptyPént. Aug. 07, 2015 5:44 pm

Egyszerűen csodálatos volt Hudsonnal táncolni. A keringő alatt még nagyon izgultam, végig azon kattogott az agyam, hogy Merlinre, mi ez az egész, miért hívott el egyáltalán és mit keresek én itt, vele a táncparketten? Aztán minden átmenet nélkül valami zúzós számra váltottak át, ezalatt kimentünk és ittunk töklevet, aztán csak nem akart normálisabb zenére váltani, ezért kénytelenek voltunk visszatérni, és valami hülye, de aranyos táncot találtunk ki, és azzal tök jól elvoltunk. Végre nem csak magam éreztem bolondnak, hanem velem együtt remélhetőleg ő is. Nem nagyon volt időm figyelni, hogy mások mit szólhattak a jelenlétére (amúgy sem nagyon szokásom más véleményét figyelembe venni),de max egy-két csodálkozó pillantást kaphattunk, azt is inkább a táncra. Szinte dőltünk a röhögéstől, amikor megint visszakászálódtunk a tomboló tömegből. Hihetetlen volt észrevenni magamon, hogy teljesen felszakadtak a gátlásaim, már nem annyira görcsöltem, mikor vele együtt voltam, de lehet hogy csak az eleve őrült hangulat teszi.
Azonban hamarosan elvált tőlem, arra hivatkozva, hogy rá kellene néznie a gyengélkedőben lévőkre. Bár Madam Pomfrey addig felügyelt rájuk, de megígérte, hogy nem lesz el sokáig. Gyakorlatilag tíz centivel a föld fölött jártam a boldogságól, és csak szórakozottan kóvályogtam fel-alá, hátha valakit végre meglátok, akinek elújságolhatom a dolgot.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 5 EmptyKedd Aug. 04, 2015 9:55 pm

Merlin alsógatyájára, itthagy Bree, az egyetlen reménysugaram ebben a bődületesen ostoba és váratlan helyzetben? Szerintem az emberi arckifejezésem eltűnt rólam most pár pillanatra, amíg kétségbeesetten pillantottam utána, ahogy elveszik az álldogáló csoportok sűrűjében. Ijedten perdültem vissza Hudson felé.
-Szóval, felkérhetlek egy táncra? -kérdezte, miközben lovagiasan felém nyújtotta a kezét. Mint a filmekben. csak tőle nem hatott természetellenesnek, egyáltalán. Te jó ég. Elvesztem abban a gyönyörű mogyoróbarna szempárban, aminek a váltakozó fények csak még lenyűgözőbb csillogást kölcsönöztek.
-Igen. -mondtam rémülten, majd megfogtuk egymás kezét, és bevezetett a parkett egy üresebb részére. Éreztem, hogy remeg a kezem, de próbálom minden pillanatát kiélvezni, megjegyezni és elraktározni.
Már pár perce csak keringőhöz való számok mentek, és ez most sem volt másképp. Hagytam, hogy irányítson, amit nagyszerűen csinált.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 5 EmptyKedd Aug. 04, 2015 9:41 pm

- Úúúúúú... - mosolyogtam, majd melékesen hozzátettem: - Ez jobban hangzik, ha a tesóimmal csináljuk, de ők nincsenek itt. Amúgy meg nem zavarlak titeket. Jó táncolást!
Intettem és otthagytam őket. Pontosan nem tudtam, hova megyek, de úgy voltam, hogy egyszer csak kilyukadok valahol.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 5 EmptyKedd Aug. 04, 2015 9:39 pm

És én még azt hittem, hogy edzett vagyok a váratlan események terén!
-Öh... Szia! -köszöntem én is, miközben zavartan odébbsöpörtem a szemembe lógó hajtincseket. Most pontosan úgy éreztem magam, mint egy hisztis tinilány főszereplő valami buta mugli sorozatban, amikor megjelenik az orra előtt hirtelen álmai hercege. Hadd ássam el most magam, légyszi!
-Köszöni, egész jól, de azért még egy kicsit jobb, ha ott marad. És azért jöttem, mert az előbb mintha azt hallottam volna, hogy Savannah-nak nincs partnere a bálra... -mondta Hudson, miközben huncut tekintettel méregetett.
Azt hittem, menten elájulok.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 5 EmptyKedd Aug. 04, 2015 9:32 pm

- Szia Hudson! - köszöntem válaszra sem méltatva Savannah-t. Már túl közel volt akkorra a fiú, hogy válaszoljak neki. - Mi járatban vagy itt? Jordan hogy van?
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 5 EmptyKedd Aug. 04, 2015 9:30 pm

-Oké, de azért néha feléd is nézek. -indultam volna vissza, amikor...
A Nagyterembe vezető folyosó végén Hudsont pillantottam meg. Határozott léptekkel közeledett ebbe az irányban. És... És öltönyben. Magasságos Merlin. Gyorsan odaugrottam Bree mellé, és valami leírhatatlan arckifejezéssel néztem rá egy pillanatra, aztán nem túl diszkréten megfogtam a fejét és arra irányítottam.
-Ugye nem az, akire gondolok? -kérdeztem tőle pánikolós-hisztis-rinyálós-sírós hangon.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 5 EmptyKedd Aug. 04, 2015 9:26 pm

- Én nem szívesen mennék vissza a táncparkettre - húztam el a számat. Nem az én világom. Csoda, hogy eddig kihúztam. - De te menj nyugodtan, elleszek.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 5 EmptyKedd Aug. 04, 2015 9:25 pm

-Én már maximum csak a táncparkettig vagyok hajlandó közlekedni, hogy valami primitív törzsi tánccal múlassam az időt. -közöltem, totál retardáltan. Pedig még közel sincs vége a bálnak.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 5 EmptyKedd Aug. 04, 2015 9:22 pm

A Nagyterembe visszaérve összefutottunk egy aggódó Adammel.
- Hol voltatok? Mindenütt kerestelek titeket - sóhajtott nagyot. - Már azt hittem, hogy veletek is történt valami.
- Hé, attól, hogy Jordan elájul, nem dől össze a világ - mosolyogtam rá. Néha túl tudja spilázni a dolgokat. - Viszont, majd ha együtt lesz a banda valamikor, mesélünk valamit. De szerintem nem ma este.
- Oké... - nézett rám furán a bátyám, majd Christine-hez fordult. - Visszamegyünk még egy táncra?
- Aha, miért is ne? - mosolygott a lány, bár látszott rajta, hogy még mindig ott van a fejében az udvari történet. - Sziasztok!
- Szia! - köszöntem el integetve, majd Vannah-hoz fordultam. - Most hova?
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 5 EmptyKedd Aug. 04, 2015 8:33 pm

-Bevallom őszintén, ez csak nemrég jutott az eszembe, nincsenek pontos tervek, de majd ügyesek leszünk és megoldjuk. -pontosítottam az elképzelésemet. -Ja és visszamehetünk, én benne vagyok! -eszembe se jutott ellenkezni ennek a zseniális ötletnek. Mondjuk nekem minden zseniális, ami kockázattal/veszéllyel jár és/vagy őrültség. (Most ez annyira egyiknek sem számít de azért mégis...)
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 5 EmptyKedd Aug. 04, 2015 8:28 pm

- Hogy mi? Afterparty? Takarodó után? - néztem rá döbbenten. - És nekem miért nem szóltál?
- Komolyra véve a témát - kapcsolt vissza az eredeti témánkra Christine. - Nem tudom, mit kéne tenni. Mármint, Mr. Bailey tud róla, mi mást tehetnénk? Biztos, szólt az igazgatónőnek. De esetleg ne menjünk vissza megnézni, hátha találunk valamit?
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 5 EmptyKedd Aug. 04, 2015 8:25 pm

-Igen és akkor most mit tegyünk? Vagy kell bármit is csinálnunk? Szólni valakinek? Vagy mivel random eltűnt, ne szóljunk senkinek és tegyünk úgy, mintha mi sem történt volna? -vetettem fel a lehetséges következő lépéseket, még mindig hápogva a meglepettségtől. -És én még azt hittem, hogy fergeteges afterpartit is csapunk valamikor éjfél és hajnali négy között... -tettem hozzá lemondó sóhajjal.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 5 EmptyKedd Aug. 04, 2015 8:20 pm

- Viráglány, nyugi, nem kell erről mindenkinek tudnia - csitítottam Vannah-t. - Biztos vagy benne?
- Nem képzelődtem, nem beöltöztek, a tudatmódosítóról nem tudok - felelte Christine. - Halálra rémültem, akármilyen nehéz is bevallanom, de így van. És az a lány is. És ott volt Mr. Bailey is, ő is tud róla.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 5 EmptyKedd Aug. 04, 2015 8:17 pm

Egyik ámulatból estem a másikba. Na jó, ez az este kicsit töményebbre sikerült, mint ahogyan arra számítottunk.
-Hogy... MIVAAAN? TROOOL? -kérdeztem a képébe ordítva, hogy halljon az üvöltő zenén át is. -Ez kicsit magas nekem. Egy... Merlinre, egy TROLL? Nem szórakozik csak valaki? Nem csak képzelődtél, vagy valakik beöltöztek vagy, vagy tudatmódosító szert tettek a töklevetekbe vagy mittomén? TE JÓSÁGOS MERLIN!
Vissza az elejére Go down
Hannah Roosevelt

Hannah Roosevelt


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2015. Jul. 31.

 Nagyterem  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 5 EmptyKedd Aug. 04, 2015 12:02 pm

Nem szívesen vallom be, de meg voltam ijedve. Csak egy kicsit, de mégis. Amikor a Nagyterembe sikerült visszaosonnom,  rögtön elkezdtem Susie-t keresni, de ő éppen el volt foglalva (éppen a párjával hevesen táncolt/csókolózott) és tudtam, hogy úgy is elküldene. De muszáj volt valakivel beszélnem. Ráadásul Adam még mindig nem jött vissza a mosdóból
Olyan elveszettnek éreztem magam, nem tudtam hova menni. Mint egy kisegér a forgalmas londoni sétálóutcákon.
 Nagyterem  - Page 5 Nnlma9
Ekkor láttam meg a tömeg szélén félig táncoló, félig beszélgető Bree-Savannah párost. Ha belegondolok, akkor rajtuk kívül jelenleg senkire sem számíthatok. Egy kicsit tétováztam, de végül odamentem hozzájuk és reméltem, hogy nem fognak kinevetni.
- Sziasztok! - köszöntem, mosolyt és nyugalmat erőltetve az arcomra. - Beszélhetnénk egy kicsit?
- Persze - mosolygott melegen Bree, majd kicsit sötétebbre váltott a szemszíne. - Történt valami?
- Nem… - vágtam rá rögtön, de eszembe jutott, hogy igazándiból történt valami. - Vagyis igen.
- Kezd elegem lenni ebből az estéből - sóhajtott Bree, majd egy kicsit kevésbé forgalmas helyre terelt minket. - Most ki ájult el?
- Ja, nem, nem senki - állítottam meg gyorsan. - Mindenki eszméleténél van. Csak éppen kint voltunk a parkban beszélgettünk, meg…
- Nem vagyok kíváncsi a részletekre - szakított félbe.
- Meg néztük az eget - fejeztem be a mondatot. - A lényeg az, hogy szeretett volna elmenni mosdóba, úgyhogy kint maradtam egyedül, mert nem tudtam volna hova menni, meg amúgy is szép volt az ég…
- A lényeget… - Bree próbálta felgyorsítani a történetet.
- Bocsi, bocsi, csak még nagyon új… Szóval a parkban voltam és fura hangokat hallottam a fák felől, de nem volt ott senki… Azt hittem, hogy csak képzelődtem… Láttam, hogy egy kislány ül a padon… kislány, bocsi, harmadéves volt… És ő is hallhatta, amit én, mert felállt és körbenézett. Engem nem láthatott, mert leguggoltam egy bokor mögé és onnan figyeltem a lányt és a hangokat. Olyan volt, mintha állna valaki a lány mellett, de túl sötét volt, hogy meg tudjam határozni. A lány is észrevette és az a sötét alakból a fejénél kék fény jött ki. Nem hallottam őket, de ezután egy nagy, nagyon nagy alak közeledett. Már elkezdtem felállni, hogy odamenjek a lányhoz, amikor egy srác rohant oda hozzá és elrántotta a nagy lény útjából. Viszont a troll, mert troll volt, nem csinált semmit, csak ment előre. Előre, felém. Mármint, felém tartott. Szinte láttam, hogy engem néz és értem jön. Felálltam, és elkezdtem hátrálni, de elestem valami gyökérben. Megállt felettem, felemelte a kezét, meglendítette és… És eltűnt. Mármint köddé vált. Mármint eltűnt. Mármint értitek.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 5 EmptyHétf. Aug. 03, 2015 10:57 pm

-Oké, látom, egyikünk sincs a helyzet magaslatán. Gondolom te sem vagy sokkal tapasztaltabb a témában, mint én. -mosolyogtam rá. -De ígérem, lenyugszom, és majd valamit próbálok lépni, remélhetőleg valami értelmeset. És most próbáljunk meg visszatérni a buliba és jól érezni magunkat! -javasoltam, bár már előre tudtam, hogy ez nekem lesz a legnehezebb.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





 Nagyterem  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem
Vissza az elejére 
5 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: