Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

  Nagyterem

Go down 
+5
Emily Anne Cave
Savannah Bay
Brianne Stacks
Jordan Young
Admin
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 6 EmptyHétf. Aug. 03, 2015 10:53 pm

- Ajajajajajajaj... - motyogtam magamban. Itt beszél nekem folyamatosan, valamit reagálnom kellene, de nem tudom, hogy mit. Mégis mit lehet erre válaszolni? Ajmár, nagyon rossz barát lehetek. Nincs erre valamilyen könyv vagy különóra? - Öhm... Nem viselkedtél úgy, mint egy ötéves. Csak szokatlan volt a szituáció.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 6 EmptyHétf. Aug. 03, 2015 10:48 pm

-De valahogy össze kell kanalaznom magam olyan állapotba, hogy valamilyen szinten felvállalhassam magam előtte. -aggódtam, miközben végiggondoltam, hogy vajon lesz-e egyáltalán merszem visszamenni. -Habár jelenleg legszívesebben eltűnnék előle. Illetve nem. Vagy mi van? Teljesen értelmetlenül viselkedtem vele. Szó nélkül kifutottam a gyengélkedőből, mint egy megsértett ötéves. Idióta vagyok. -sóhajtottam kissé lelombozódva.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 6 EmptyHétf. Aug. 03, 2015 10:43 pm

- Van választásom? - nevettem fel, miközben kifejezetten érdekesen éreztem magam. Sosem volt szerencsém szerelmes lányhoz és kifejezetten meglepett a viselkedése. Mármint, eddig csak fiúkkal volt dolgom, és az teljesen máshogy néz ki. Meg minden. Ez egy kicsit meglepett, egy picit ijesztő is volt, de érdekesnek is találtam egyben.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 6 EmptyHétf. Aug. 03, 2015 10:39 pm

-Persze, hogy tetszik. Mi az, hogy tetszik. Fülig szerelmes vagyok belé. Belé vagyok esve. Zúgva. Bele vagyok habarodva. Oké, minden szinonimát felsoroltam? Szóval igen, ez van. Nem tudom, nem hiszem, hogy jó ötlet lenne visszamennem. Egyedül semmiképpen. De majd később úgyis felnézünk még Jordanhoz, hogy mi van vele, nem? -kérdeztem, miközben vadul csavargattam egy hajtincsemet, csak hogy lefoglaljam a kezem valamivel.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 6 EmptyHétf. Aug. 03, 2015 10:35 pm

- Merlinre, neked tényleg tetszik Hudson - esett le nekem. - Mármint mondtad, hogy tetszik, de most látom is. Merlinre, neked tényleg tetszik Hudson! Bocsi, tudod, ez olyan, mint néhány vicc. Vissza szeretnél menni?
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 6 EmptyHétf. Aug. 03, 2015 10:32 pm

Merlin, ez a kérdés komolyan megijesztett. Van erre egyáltalán jó válasz? Idegesen harapdáltam az ajkam pár másodpercig, hogy összegereblyézzek valami olyan mondatot, aminek van állítmánya.
-Öh... Nem tudom megfogalmazni. Az egész lénye. Az hagyján, hogy nagyon jóképű, meg minden, de... A személyisége. A kisugárzása. Teljesen le tud venni a lábáról azzal a hihetetlen hozzáállásával a munkájához. -próbáltam körülírni.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 6 EmptyHétf. Aug. 03, 2015 10:24 pm

- Mármint nem is köszöntél el? Semmi? - egy ideig vártam a válaszra, de arra jutottam, hogy hallgatás, beleegyezés. - Oké, figyelj, ne érezd magad rosszul emiatt. Egy fiú sem teheti tönkre a napodat, rendben? Nem csináltál semmit rosszul, csak... nem vagy jártas az ilyesfajta beszélgetésekben azzal, aki tetszik neked. Normális, szerintem én is ugyanígy jártam volna, ha nekem tetszene. És miért baj, hogy megtudta, hogy nincs párod? Kit érdekel, hogy van-e párod? Egyedül is jól tudod érezni magad! De te még egyedül sem vagy, mert együtt jöttünk, mint egy nagy család. Végül is, nekem sem olyan párom van, mint Chase-nek meg Adam-nek, de nem érzem magam rosszul miatta. Viszont egy fontos kérdésem van. Mi tetszik benne? Mármint, Hudsonban.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 6 EmptyHétf. Aug. 03, 2015 10:10 pm

Pár pillanat erejéig a kezembe temettem az arcomat, és hagytam, hogy kitisztuljon a fejem. Vettem pár mély levegőt, és közben próbáltam összerendezni a gondolataim.
-Oké, szóval. Miután kimentetek, én még ott maradtam, és amíg Hudson háttal volt nekem, áhítattal legeltettem e szemem rajta, majd még mielőtt ezt észrevehette volna, gyorsan az ablak felé fordultam és csak bámultam kifelé. Aztán egyszer csak valami ilyesmit mondott: 'Hogyhogy nem mentél vissza többiekkel, nem jó a buli? Nem azért kérdem, nem zavarsz amúgy.' Jó nem pont ezt, de ez volt a lényeg. Én meg teljesen leblokkoltam attól, hogy kérdezett tőlem. Aztán nagy nehezen összemakogtam valami választ, már azt sem tudom mit. Ja de. Kibukott belőlem, hogy nincs is partnerem. Merlin alsógatyájára, miért kellett kikotyognom? De azt is mondtam, hogy mindjárt megyek vissza, mert amúgy nem rossz. És éreztem, hogy az arcomba száll az összes vérem, nem mertem a szemébe nézni, annyira zavarba hozott. És hirtelen felindulásból elhagytam a helyszínt. -adtam elő most lassabban, de még mindig teljes sokkhatás alatt.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 6 EmptyHétf. Aug. 03, 2015 9:58 pm

- Oké, lassíts, nyugodj meg - tettem le a poharamat, mielőtt még ő is elájul itt nekem. Úgy voltam vele, hogy nem kéne mégegyszer végigjátszani az estét, de jobb az elővigyázatosság. - Nagy levegő, pozitív gondolatok. És ha végeztél, akkor szépen, lassan, artikulálva, tagolva elmondod azt, amit az előbb, mert az egyetlen szó, amit értettem, hogy Hudson - láttam, hogy megint egy szusszra szeretné elmondani, úgyhogy még gyorsan megállítottam. - Á-á-á! Mit mondtam? Lassan, nem rohanunk sehová.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 6 EmptyHétf. Aug. 03, 2015 9:54 pm

Lihegve álltam meg előtte, feltételezhetően még mindig rákvörösen és olyan szétvagyokzilálvakanalazzatokössze-arcot vágva. Kicsit odébb tereltem, az asztalok egy üres szakaszához, mert nem akartam a tömegben közölni ezt az egészet.
-Hudson. Hudson. -csak ennyit nyögtem ki először. -Megkérdezte, hogy talán nem jó a buli, azért maradtam fenn, de mondta azt is, hogy amúgy nem zavarok, nem azért kérdezi. Én meg alig bírtam valami értelmes választ összekaparni, aztán annyira megijedtem ettől az egész szituációtól, meg tuti rákvörös voltam, meg előtte őt bámultam, amikor nem vette észre, meg... -zagyváltam össze-vissza, teljesen feldúltan.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 6 EmptyHétf. Aug. 03, 2015 9:48 pm

- Héj, csajszi, úgy nézel ki, mint aki maratont futott - néztem a terembe érkező Viráglányra. - Minden okés? Talán Jordannel történt valami? Vagy veled?
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 6 EmptyVas. Aug. 02, 2015 8:01 pm

- Merlin hétszáztonnás prémbundájára... - kaptam el a fiút gyorsan. Nagyon nehéz volt nekem, de úgy ahogy meg tudtam tartani. Szerencsére pont körülöttünk állt Adam, aki rögtön odaállt mellém és segített tartani. Vagyis, pontosabban átvette tőlem. Körbenéztem. A zene továbbra is üvöltött, de mindenki minket nézett. Mindenki tehetetlen volt, a tanárok túl messze voltak, hogy tudják, mi történt, ezért kezembe vettem az irányítást. - Helyet emberek, ha körénk gyűltök nem éled fel! Chase, Ralph segítsetek Adamnek! Felvisszük a gyengélkedőre! Viráglány, vezesd őket a gyengélkedőhöz! Christine keresd meg a tanárokat! Katie, te gyere velem, előre megyünk, hogy szóljunk nekik! Tempó emberek, nem tudom, mi van, de minél rövidebb ideig van így, annál jobb!
Katie-re néztem, aki addigra már mellém keveredett. Összenéztünk, majd elindultunk az emberek labirintusában. Tudtuk, hol van a másik, olyan volt, mintha kviddics lenne a földön. Csak most nem a győzelem volt a cél.

/Folytatódik a gyengéledőben/
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 6 EmptyVas. Aug. 02, 2015 7:54 pm

-Jól van, nem haragszom. -mondtam, de ezt inkább olyan hangnemben sikerült, hogy csak megnyugtassam. -Amúgy nem haragudtam direkt rád különösebben, csak egyszerűen szerencsétlennek és nem ide valónak érzem magam. Oké, menjünk, ha ez az ára a szabadulásomnak. -egyeztem bele fásultan.
Nem tudom, hogy nézhettünk ki, de elég érdekesen, mivel a zene is valami meghatározhatatlan stílusú és hangulatú volt, és én csak próbáltam Bree mozdulatait utánozni. Közben éreztem, hogy egyre szűkebb terem lesz, megint visszaözönlött a nép. Már egész este fáradt voltam, de most kezdett a látásomból is valami zavaros szemcsés, akadozó egyveleg lenni, és éreztem, hogy nincs vér az arcomban. Meg sehol. Egy pillanatra megálltam, és ijedten tapogattam végig a bal kezemet, ami most éppen az előbb nem kellett a táncmozdulatokhoz.
Tehát nem éreztem rosszul, hogy teljesen elzsibbadt és semmit nem érzékeltem vele, valamint jéghideg volt. Megpróbáltam megrázni, de az izmaim nem engedelmeskedtek. Kiáltani akartam Bree-nek, de nem láttam már semmit, csak sötétséget. Botladozva, az emlékezetemre támaszkodva próbáltam kivergődni a táncparkettről, de közben elkezdett zúgni a fülem, és elvágódtam a hideg kőpadlón.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 6 EmptyVas. Aug. 02, 2015 7:41 pm

- Légyszi, próbálj nem haragudni nagyon rám - néztem rá bociszemekkel. A zene váltott. - Gyere, ezt táncold velem végig, utána mehetsz és utálhatsz a klubhelyiségben. Kérlek!
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 6 EmptyVas. Aug. 02, 2015 7:37 pm

-Váá! Máskor szólj, ha random rám törsz! -jól megijesztett. -Valaki olyat keresek, aki meg tudja mondani, hogy miért is vagyok itt! Az előbb már rosszul voltam és ki kellett mennem a friss levegőre, hogy magamhoz térjek. -vázoltam fel ingerülten a helyzetem.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 6 EmptyVas. Aug. 02, 2015 7:18 pm

- Bú! - fogtam meg Jordan vállát hátulról. Ralph-nak sem, meg nekem sem volt kedvem ehhez a számhoz, úgyhogy lejöttünk a tánctérről. - Kit keresel?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 6 EmptyVas. Aug. 02, 2015 7:15 pm

Nos, ha már most, így két hangosan bömbölő szám után kezdek rosszul lenni a buliban, nem tudom, mi lesz velem, de kezdem megunni, hogy csakis kizárólag Bree kedvéért dekkolok itt. Nem tudom, miért gondolja, hogy jól fogom itt érezni magam bármikor is. Reménytelen. Alapesetben fejvesztve menekülnék innét, mert számomra a pokol egyenlő emberek tömegével, sötéttel és üvöltő zenével. Az előbb kimentem pár percre, hogy magamhoz térjek a szédülésemből a csípős, ősz esti levegőtől. Most is szinte kapaszkodnom kell a jéghideg tökleves poharamba, ami lassan kezd felmelegedni a szorításomban. Idegesen próbáltam keresni tekintetemmel valakit a táncoló forgatagban.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 6 EmptyVas. Aug. 02, 2015 7:06 pm

- Akkor még nem lógott meg - mosolyogtam megkönnyebbültem. Akkor érezném magam a legjobban, ha nem haragudna rám semennyire sem. Vagy csak egy kicsit.
Véget ért a dal és egy mai sláger indult el, úgyhogy elengedtem Ralph-ot és egy lépést hátráltam, hogy jól körbe tudjak nézni egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 6 EmptyVas. Aug. 02, 2015 7:02 pm

-Láttam, hogy pár perce kiment, biztos levegőzött egyet. De várj, mintha... Látom, ott van, már visszajött. -tájékoztattam halkan, mivel pont ráláttam a bozontos fejére, valahol a félhomályban.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 6 EmptyVas. Aug. 02, 2015 6:57 pm

A tömeget néztem Ralph válla felett. A párok színes kavalkádja - bár magamnak is nehezen vallom be - gyönyörű volt. A sok-sok szín a fekete-kék-barna minden árnyalatával körülölelve egyszerűen varázslatosan festett. Néha-néha összefutottunk ismerősökkel, voltak, akik mosolyogtak, de voltak, akik intettek is. Pontosabban csak egy pár integetett, Adam és Christine. Bár látszott, hogy a lánynak nem volt a legtökéletesebb a ritmusérzéke, azért nagyon jól mozogtak együtt, ráadásul Adam kitűnően tudott vezetni. Csak a testvéreimnek és Apunak tudtam átadni teljesen a vezetést, még Ralphnak sem tudtam, de őszintén szólva nem is akartam. Mindig is szerettem, hogyha egy bizonyos részben én irányíthattam a dolgokat, de gondolom, erre már ti is rájöttetek.
- Jordant nem láttad? - jutott eszembe hirtelen. Majdnem elfeledkeztem a fiúról, pedig bármelyik pillanatban megléphet, ha nem figyelek rá.
Miután feltettem a kérdést, jöttem rá, hogy milyen udvariatlanság tánc közben a partnertől egy másik fiúról érdeklődni.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 6 EmptyVas. Aug. 02, 2015 6:49 pm

Ez a fajta tánc azért volt most számomra előnyös, mert sokkal több tér jutott egy-egy párnak, mint bármikor máskor. A ritmusérzékem állítólag egész jó, csak éppen ritkán veszem hasznát, de most jól jött. Próbáltam spontán maradni, de akaratlanul is azon járt az eszem, hogy most Bree hogy érezheti magát? Feszeng? Nincs is kedve az egészhez, vagy nem is velem képzelte el az egész estét? Vagy azon aggódhat, hogy én érzem magam kényelmetlenül ekkora tömegben? Nem tudtam kisilabizálni. Kissé meglepődtem, hogy ennyit törődök valakivel, mint vele. Én mindenesetre próbáltam hozni a legjobb formámat, hogy tényleg megbízhatónak és lovagiasnak tűnjek, ami most nem is esett nehezemre. Sőt, nem is mertem volna másmilyen lenni most.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 6 EmptyVas. Aug. 02, 2015 6:42 pm

Egy pillanatra kirázott a hideg a fiú hangjától, mert elmerültem a gondolataimban és mert eléggé közel hajolt hozzám.
- Aha, miért is ne? - mosolyogtam rá és fejben hálát adtam a fiúknak azért, amiért egyikük sem tudta a lány részt semelyik táncnál sem. Beálltunk a táncoló párok forgatagába és hagytuk, hogy elragadjon minket az emberek hulláma.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 6 EmptyVas. Aug. 02, 2015 6:35 pm

Feltételezem, hogy csak halálsápadtan ácsorogtam valamelyik kevésbé zsúfolt sarkában a teremnek és Bree-t néztem, ahogy figyeli a bátyját. Úgy tűnik, tényleg buknak egymásra a csajjal. Mire vége lett az első, ijesztő, igazi halloweenes bemelegítő számnak, átváltottak valami komolyabb,lassabb és jóval halkabb keringőzős számra. A párok szinte egyszerre váltottak táncstílust, a vad ugrálások és hullámzások gyengédebb keringőre szelídültek. Valamikor nagyon régen, talán még akkor, amikor árvaházban voltam, kínkeservesen megtaníttatták nekem a 'mindenkinekilliktudnia'-keringőt. Nincsenek jó emlékeim ezzel kapcsolatban, de legyőztem őket, és mivel észrevettem, hogy Bree így most egyedül maradt, melléslisszantam és a fülébe súgtam:
-Szeretnél táncolni?

Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 6 EmptyVas. Aug. 02, 2015 6:22 pm

Megvan mit kap karácsonyra - ez volt az első gondolatom, amire hangosan fel is nevettem. Biztos érdekesen nézhettem ki.
- Merlin trottyos alsónadrágjára! - sikkantott fel Katie, majd rögtön elnevette magát és Chase-re nézett. - Ugye táncolunk?
- Persze - mosolygott a bátyám. Alig vártam, hogy bemutassa a tánctudását. Nem gondolnátok, de apa alsós korunkban járatott táncórákra, mármint rendesen. Társastánc, balett, hiphop, diszkó minden. Mert szerinte sosem lehet tudni, hogy mikor lesz szüksége az embernek erre. És nem csak úgy bedobott minket, hogy elvan a gyerek, hanem végig ott volt. És ő is tanult. Nagyon király ám. De nagyjából ennyi közünk maradt a zenéhez. Illetve az, hogy délelőtt Chase és Adam közölte, hogy márpedig most gyakorolni fogunk, mert nem tudja egyikük sem a lány részt. (Azért megnéztem volna azt a pár percet, amíg erre rájöttek). - Szabad egy táncra?
- Aham - mosolygott vidáman Katie. Chase még egy "vááá"tekintettel visszanézett ránk Katie válla mögött, majd eltűntek a tömegben.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 6 EmptyVas. Aug. 02, 2015 6:14 pm

-Fogalmam sincs. Csak tudnánk róla, ha lenne valami zenekara a sulinak a kóruson kívül...-mondtam, miközben izgatottan pörögtem-forogtam és álmélkodva figyeltem, ahogy felkerülnek a szebbnél szebb színes világítások. -Úú, mindig is akartam a szobámba olyan színes lampionfüzért! - mutogattam ugrálva Bree-nek a fejünk fölött végighúzódó gyönyörűségre. Nem volt olyan tipikus diszkóhangulat, ami a mugliknál olyan menő, hanem inkább olyan hangulatos-hátborzongató végeredmény sült ki. Ekkor mindenkit jól megijesztve váratlanul beindultak a szekrény méretű hangszórók.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





 Nagyterem  - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem
Vissza az elejére 
6 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: