Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

  Nagyterem

Go down 
+5
Emily Anne Cave
Savannah Bay
Brianne Stacks
Jordan Young
Admin
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 7 EmptyVas. Aug. 02, 2015 6:06 pm

- Ó, nemár, volt tökös muffin? - néztem az egyik srác után, aki elsétált mellettem. Nem hittem el, hogy van ilyen igazságtalanság a földön, de végül csak sóhajtottam egy nagyot és beletörődtem keserű, tökös muffinmentes életembe. - Ajj, mindegy. Majd máskor... Nem tudjátok, hogy kik fognak játszani? Vagy csak úgy menni fog valamilyen zene?
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 7 EmptyVas. Aug. 02, 2015 6:02 pm

Csak hogy megnyugtassam, szedtem magamnak egy sült almát de valahogy olyan émelyítő és értelmetlen íze volt, hogy két falat után hagytam, és egyébként sem lenne szükségem semmire, máskor sincs.
Az elején nehezen indult ugyan, de aztán sikeresen végigbeszélgettük a fél órát, de nem emlékszem miről, én és Jordan voltunk a legszótlanabbak, mert gondolom egyikünket sem érdekelték ezek az átlagos, ismerkedős-semmilyen témák. Én csak akkor nyilatkoztam pár tőmondatban, ha kérdeztek. Nem kötött le eddig semmi, és egyébként is úgy képzeltem el, hogy csak addig maradok, ameddig nagyon muszáj. Szívem szerint már most elhúztam volna a csíkot, de mivel senki más nem tett így, és nem akartam csalódást okozni Bree-nek, inkább maradtam.
Végre-valahára, miután nagyjából végzett mindenki, egy pálcaintésre eltűntek a tányérok, felálltunk, és valami láthatatlan erő kezdte el oldalra tolni az asztalokat. A terem egy perc alatt átalakult egy táncparketté.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 7 EmptyVas. Aug. 02, 2015 5:53 pm

- Én is csak egy sült almát ettem, de legalább ennyire szükséged lesz - súgtam vissza és odanyújtottam neki a szedőt. - Hosszú még az este.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 7 EmptyVas. Aug. 02, 2015 5:51 pm

-Nem annyira. -válaszoltam halkan. -Meg nem is vagyok éhes, sosem szoktam rendesen vacsorázni, nem ehhez vagyok szokva. -tettem még hozzá. És egyébként tényleg, reggelin és ebéden kívül nagyjából sosem látni az étkezőben.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 7 EmptyVas. Aug. 02, 2015 5:46 pm

- Nem ízlik? - kérdeztem halkan, amikor néztem Ralph-ra, aki alig evett eddig valamit, csak kotorászott a tányérján, de pontosan láttam, hogy még alig tűnt el valami. - Vagy van valami, ami bánt?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 7 EmptyVas. Aug. 02, 2015 5:43 pm

-Köszönöm.-mondtam diplomatikusan, miközben végre valahára megszabadíthattam magam ettől a teljesen értelmetlen kiegészítőtől. Ingerülten vágtam zsebre, majd eggyel lejjebb gomboltam az ingemet, hogy tényleg megszüntessem a fullasztó érzést.
-Jó, jó, vége, szeressétek egymást, mindenki szeret mindenkit! -jelentette ki vidáman Vannah, hogy lezárja a konfliktusos helyzetet.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 7 EmptyVas. Aug. 02, 2015 5:39 pm

- Leveheted - továbbra sem szakítottam meg a szemébe nézést. - Viszont akkor táncolsz legalább egy lánnyal. Vagy felőlem fiú is lehet, de táncolsz.
Muszáj volt, hogy valamelyest elérjem, hogy akarata ellenére jól érezze magát. egyszerűen nem bírtam volna ki, ha egész este ilyen bús-ideges fejet vág.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 7 EmptyVas. Aug. 02, 2015 5:37 pm

Kicsit összerezzentem, mint általában, ha valaki hirtelen hozzám ér.
-Nézz körül, az itt tartózkodó fiúk legalább 20 százaléka már megszabadult a nyakkendőjétől. -mondtam teljesen komolyan, állva a tekintetét, de azért abbahagytam a csomó kikötését. -És ebben, annak az esélye hogy jól érezzem magam, végképp nulla alá fog csökkenni. -tettem hozzá.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 7 EmptyVas. Aug. 02, 2015 5:32 pm

- Légy szíves - halkan mondtam, miközben megállítottam a kezét és mélyen a szemébe néztem. Most nem próbáltam elviccelni a helyzetet, egyszerűen csak a tekintetemmel üzentem neki mindent. - Nem tudod, mi fog történni most és ki tudja, még jól is érezheted magad.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 7 EmptyVas. Aug. 02, 2015 5:30 pm

-Egyébként ki mondta, hogy tudok táncolni? Úgy nézek én ki? Na jó, erre inkább ne válaszolj, de szóval, tájékoztatlak, hogy nem tudok táncolni. És hadd pontosítsak: ez akkor lenne életem estéje, ha békén hagytatok volna, és nem kellene ebben a díszpinty-felszerelésben feszengnem. -közöltem, miközben már szorgalmasan fejtettem ki a nyakkendőm csomóját, mert már tényleg nem bírtam tovább benne.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 7 EmptyVas. Aug. 02, 2015 5:24 pm

- Most eltekintek attól, hogy azt mondtad, hogy inkább, mintha egy veszélyes ember lennék és azt válazsolom, hogy szívesen táncolok veled, de fogsz Savannah-val is - mosolyogtam rá kedves határozottsággal. - Ha már vettem a fáradságot, hogy elhozzalak életed estéjére, akkor legalább ennyivel tartozol nekem.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 7 EmptyVas. Aug. 02, 2015 5:20 pm

-Inkább ÁÚ téged, mint Savannah-t. -közöltem, miközben reflexből odanyúltam a lábamhoz, ahova kaptam a 'legyintést'. Ma már másodszorra találom magam szemben Bree erejével.
-Ez azért szemtelen volt, Chase Stacks. -közöltem vele gyilkos tekintettel, mivel sosem szerettem annyira, amikor így fogalmaz.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 7 EmptyVas. Aug. 02, 2015 5:14 pm

- Illetve életcélt kell teljesítenünk - tette hozzá Chase. - Jordanból embert faragni.
- Tudom, Jordan, hogy el szeretnéd hívni egy táncra - néztem Jordanre, akinek pont mellém sikerült ülnie, úgyhogy sípcsonton tudtam legyinteni.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 7 EmptyVas. Aug. 02, 2015 5:08 pm

-Nos én azt erősen kétlem. -közölte Jordan viharfelhős tekintettel, miközben idegesen dobolt párat az ujjaival az asztalon.
-Jah, igen, nem tudom mennyire tudjátok, de mi... Nekünk elvileg meg kéne próbálnunk jóban lenni, és remélem, látjátok a mi, lányok törekvéseit ezért a célért. -tájékoztattam vigyorogva a közönséget.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 7 EmptyVas. Aug. 02, 2015 5:04 pm

- De, viszont egy kis apróság közbe jött - egy pillanatra véletlenül Ralphra néztem. Reméltem, hogy senki sem vette észre. - És teljesen kiverte a fejemből. Amúgy is, elég nehéz volt öltönybe varázsolniuk a fiúknak. De mindenképpen fel fog kérni egy táncra, ne aggódj.
Örültem, hogy Viráglánynak sikerült feldobnia egy témát. Még, ha le is esik, most adtunk lehetőséget mindenkinek, hogy beleüssön a labdába.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

 Nagyterem  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 7 EmptyVas. Aug. 02, 2015 5:01 pm

Láttam és éreztem is, hogy most nekem kéne megcsillogtatnom a csevegési tehetségemet. Egy ideig mérlegeltem, hogy vajon milyen csúnyán fog rám nézni Jordan, ha megkérdezek valamit, amit nagyon szerettem volna. De aztán arra jutottam, hogy nem baj, legalább egy jót derülök az idegeskedésén.
- Mondd csak Bree, nem akartad volna elérni azt, hogy együtt jöjjünk el ide Jordannel? -kérdeztem széles vigyor kíséretében, de persze olyan hangnemben, amiből érezni lehetett, hogy csak a fiú idegesítése kedvéért kérdeztem. Közben a szemem sarkából figyeltem a reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 7 EmptyVas. Aug. 02, 2015 4:53 pm

- Jó étvágyat! - mosolyogtam az asztaltársaimra, majd vettem magamnak egy sült almát.
Az elején nagyon csendben ettünk - senki sem tudta, mit kéne bedobni témának. Segélykérően arra néztem, aki a legjártasabb a beszélgetésekben - Viráglányra.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 7 EmptyVas. Aug. 02, 2015 4:48 pm

McGalagony nem szokta törni magát azzal, hogy hosszú és ünnepélyes beszédeket mondjon az ilyen bálok megnyitóján, hanem csak valami rövid, de velős pár mondatban elintézi a mondanivalóját, amiben gyorsan fel is vázolja, hogy mi mettől meddig tart, mi meddig lesz elérhető. A vacsora most egy fél óráig fog tartani, aztán gyorsan átrendeződik a terem, és egy táncparkett lesz kialakítva és egy hosszú svédasztal mindenféle finomságokkal és italokkal. Kissé meglepődtem, amikor észrevettem, hogy ez a Christine mindenkit hogy végigtanulmányozott és -gondolom- mindenkiről mindenféle következtetéseket vont le. Mondjuk ez jellemző a mardekárosokra... Én is már gyorsan és feltűnés nélkül végigpásztáztam a tömeget, szemmel tartottam egy-egy másodpercre az olyan embereket, akiket úgy éreztem ösztönösen, hogy szükséges. Ekkor megérkeztek a finomabbnál finomabb ételek csak úgy hirtelen, a semmiből, ahogy már megszokhattuk.
Vissza az elejére Go down
Hannah Roosevelt

Hannah Roosevelt


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2015. Jul. 31.

 Nagyterem  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 7 EmptyVas. Aug. 02, 2015 4:34 pm

Tudom, hogy illene figyelni, amikor az igazgató beszél, de túlságosan új volt a helyzet ahhoz, hogy lekössön a beszéd. Mint Mardekáros, hamar megtanultam, hogyan kell megfigyelni más embereket, de mivel nem vagyok jó Mardekáros ezért nagyon ritkán használtam. Általában máshol járt az agyam - persze, mindig odafigyeltem az apróbb részletekre, de tudatosan csak néha-néha fordult elő. Most viszont sorra vettem az embereket úgy, ahogy tanították - mintha csak körbenéznék.
Adam ült a jobb oldalamon, amikor gyorsan rápillantottam, vidám mosollyal nézett rám. A pártized másodperc alatt azt sikerült levennem róla, hogy kicsit zavarban van, vidám. Viszont, amikor továbbsiklott a tekintetem, észrevettem, hogy egy aggódó pillantást vetett az asztal túlsó felén ülő húgára.
Adam másik oldalán ült Katie, aki éppen Chase-szel beszélgetett halkan, de izgatottan. Rögtön látszott, hogy már régóta ismerik egymást - nem csoda, hiszen Chase testvérei mind kviddicscsapattagok, ahogy a lány is. Nem hallottam pontosan, miről is beszélnek, de nem is érdekelt különösebben, mert már a következő személyt néztem ki magamnak.
Savannah izgatott volt, annak ellenére, hogy nem volt párja - bár az elején azt hittem, hogy Jordannal van együtt. Bár nem szeretem a sztereotípiákat, de a boszorkányról rögtön lejött, hogy Hugrabugos - vidáman mocorgott, mosolygott, nézelődött.
A mellette ülő fiú, akiről azt hittem, hogy a párja, Jordan úgy nézett ki, mint akit akarata ellenére rángattak volna el ide - és a félmondatokból, amiket az utóbbi fél órában hallottam, úgy éreztem, hogy ez a teória nem áll távol az igazságtól.
A tekintetem tovább siklott az utolsó párosra - Bree-re és a bal oldalamon ülő Ralphra. Bree, bár nem hercegnősen, de kiöltözött a bál alkalmára. Látszott rajta, hogy ez nagyon nem a megszokott viselete, mivel folyamatosan igazgatta a szoknyáját - de ezt a zavara miatt is csinálhatta, amit Ralph okozott. Igen, jól olvastad, Ralph zavarba hozott valakit, egy lányt! És nem azzal, hogy megalázta volna. Jujjuj, ezután az este után pletykaözön várhatóóó!
Amikor Bree-ről a köztünk ülő fiúra vetettem egy pillantást, észrevettem, hogy engem nézett. A csudába, vajon mióta? Idióta Mardekárosok... Mindig jönnek a megfigyelésükkel.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 7 EmptyVas. Aug. 02, 2015 4:15 pm

-Á nem, csak egy kicsit. Sőt, ha esetleg a lába elé nézett volna, ki is kerülhette volna ezt a barátságos emlékeztetőt, hogy nem ártana figyelni az emberekre. -nyugtattam meg, miközben a többség ámélkodva fordult a mennyezet felé, ami tényleg gyönyörűen volt feldíszítve. Ekkor az általános nyüzsgés elhalt, mert megjelent a tanári emelvényen az igazgatónő.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 7 EmptyVas. Aug. 02, 2015 4:10 pm

- De ugye nem fájt neki? - kérdeztem, miközben befelé haladtunk. Nem támogattam a fölösleges erőszakot (mondja a kviddicsező). A többiek már rég bekeveredtek és szerencsére tudtak foglalni nekünk helyet.
A terem amúgy szokásosan varázslatos volt - a szó szoros értelmében.
 Nagyterem  - Page 7 200_s
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 7 EmptyVas. Aug. 02, 2015 4:06 pm

-Kapott visszajárót. -közöltem csak úgy mellékesen, miközben úgy helyezkedtem, hogy én is kevésbé legyek veszélyben, de azért tudjam őt is védelmezni. Egy jó fél percig némán várakoztunk, hogy elvonuljon a csorda, majd mikor már majdnem kiürült a folyosó, egy két fejvesztve rohanó kis harmadévest leszámítva, akik azt hitték, hogy elkéstek, mi is elsétáltunk az asztalokhoz, ahol már a többiek foglaltak nekünk két helyet.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 7 EmptyVas. Aug. 02, 2015 4:01 pm

- Figyi, ha leguggolsz, te is úgy fogsz járni, mint én - nevettem. Nagyon örültem, hogy legalább egyvalaki megtalált a tömegben. Jó azoknak, akik 170 centi felett vannak. - De amúgy nem fáj semmim, kemény vagyok, mint Tarzan sarka. Csak könnyebb és alacsonyabb, mint az a tahó, aki fellökött.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 7 EmptyVas. Aug. 02, 2015 3:57 pm

Na ha valamit nagyon utáltam, az a tömeg. Undorodva kerülgettem mindenkit, miközben próbáltam figyelni Bree-re. Jordan is valahol a környéken próbált előrébb haladni, hasonló utálattal az arcán, de ő jó magas volt, és a kisebbek általában messzire kotródtak tőle, már amennyire lehetett ekkora káoszban. Ekkor láttam, hogy valami tapló hugrabugosnak marha fontos dolga lehetett, mert vadállat módján száguldott el és lökte fel Bree-t, mire ő tüntetően leült valami kevésbé forgalmas fél négyzetméterre, és várta, hogy elvonuljon a csorda. Jól tette, gondoltam, de nem illett volna otthagyni egyedül, ki tudja, mikor megy neki megint valaki. Egy kínálkozó fél másodpercben sunyin a hugrabugos jóember elé tartottam a lábam, mire olyan szerencsétlenül esett el, hogy nekiszédült a falnak, de hamar magához tért, és villámló tekintettel húzta el a csíkot a diákok forgatagában. Gyorsan odaslisszantam Bree mellé, leguggoltam hozzá, és megkérdeztem:
-Minden oké? Nem fáj semmid? -próbáltam kellő hangerővel, de nem feltűnően ordítva megtudakolni.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

 Nagyterem  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 7 EmptyVas. Aug. 02, 2015 3:47 pm

- Próbáljunk együtt maradni, hogy együtt tudjunk ülni! - adtam ki a parancsot és reméltem, hogy mindenki hallotta.
Hirtelen óriási lett a tömeg, diákok százai csődült le a lépcsőkön. Eléggé lökdösődősek tudnak lenni az emberek, ha arról van szó - és mindenki elsőként akart bejutni a Nagyterembe. Először egy-két ember mászott be közénk. Adam észrevette, hogy engem, mint az egyik legkisebb tagját a csoportunknak (azért egyik, mert Chris is olyan magas, mint én), kezdenek elsodorni az emberek, úgyhogy amíg egyik kezével Christine kezét fogta, a másikkal az enyémet, hogy ne hagyjanak el. Egy ideig jól ment, de valamelyik böhöm nagy Hugrabugos srác meglökött és elestem - Adaméket pedig magával ragadta az emberek hulláma.
- Bunkó! - morogtam, majd próbáltam feltápászkodni, de folyton vissza-visszalöktek. - Nézzetek már a lábatok elé!
Végül rájöttem, hogy egyszer úgyis elfogynak, úgyhogy leültem törökülésbe és vigyáztam, nehogy fejberúgjon valaki.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





 Nagyterem  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem     Nagyterem  - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem
Vissza az elejére 
7 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: