Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Park és Udvar

Go down 
+5
Emily Anne Cave
Savannah Bay
Jordan Young
Brianne Stacks
Admin
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 4 EmptyVas. Okt. 25, 2015 3:08 pm

- Hú, bocs, akkor tönkretettem neked a hűvös magányt - húztam el a számat. - Csak gondoltam, jó lenne beszélgetnünk.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 4 EmptyVas. Okt. 25, 2015 3:03 pm

-Ja, semmi különös. Úgy szeretek ilyenkor erre mászkálni. Csönd van, sehol senki, szép a táj. -próbáltam elkerülni a valódi gondolataim feltárását, miközben valami tényleg szép tereptárgyat kerestem a tekintetemmel.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 4 EmptyVas. Okt. 25, 2015 2:58 pm

- Láttam, hogy itt sétálgatsz, gondoltam, idejövök. Mizujs? Rég beszéltünk. Min gondolkoztál? - mosolyogtam, miközben megigazítottam a sálamat.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 4 EmptyVas. Okt. 25, 2015 2:54 pm

-Merlin! -rezzentem össze halálra váltan, majd kissé nehezen, de rávettem magam a mosolygásra. -Szia. Hát te? -kérdeztem mert hirtelen fogalmam sem volt hogy hogyan került ide a semmiből.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 4 EmptyVas. Okt. 25, 2015 2:50 pm

Tél, tél, tél, tél! Bár ilyenkor a hideg és a fagy megnehezíti a reggeli futásokat, mégis imádom ezt az évszakot. Most is kint sétáltam, mert vége volt az edzésünknek, de semmi kedvem nem volt még visszamenni. A távolban megpillantottam Ralph-ot, ahogy egyedül sétál, úgyhogy majdhogynem teljesen néma léptekkel gyorsítottam, hogy utolérjem.
- Bú! - löktem meg játékosan a fiút, majd elnevettem magam. Igen, pár hónap és nagykorú leszek, na és?
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 4 EmptyVas. Okt. 25, 2015 2:44 pm

December

Végre tél, a kedvenc évszakom. Ilyenkor különösen szeretek kimenni mert a zimankós idő már mindenkit elrettent attól hogy kinn töltse az időt. Már most is mínuszok röpködtek, de mivel sosem voltam kifejezetten fázós,( illetve régen elég jól hozzászoktam a hideghez) csak egy vastag pulcsit vettem fel és úgy kószáltam a deres fűben. Mindeközben próbáltam rájönni, hogy mi volt ez az egész roxfotos ötlete a Szövetségnek. Alig tudtam meg valamit, és bántott ez a dolog, mert pont engem érintene leginkább. De mindenestre összehívnak jövő héten is rendkívüli gyűlést, akkor csak megtudom a részleteket.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 4 EmptyVas. Szept. 27, 2015 6:36 pm

- Megbeszéltük - bólintottam. - Én addig beszerzem a szükséges eszközöket.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 4 EmptyVas. Szept. 27, 2015 6:34 pm

-Merlinre, ti aztán ott vagytok a szeren! -képedtem el. Álmomban nem gondoltam volna, hogy én ezeket az infókat így percre pontosan megtudom. -Szóval, ez olyan mint egy matekfeladat, ki kell számolni, hogy mikor tiszta a levegő, meg hogy elég percünk legyen a bejutásra. -állapítottam meg. -Hát ez menő lesz. Akkor este fél tíz előtt egy kicsivel találkozzunk a klubhelyiségben? -javasoltam. Olyan 6-8 perc alatt bőven el tudunk majd onnét jutni a könyvtárba (hacsak a lépcsők nem lesznek vicces kedvükben).
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 4 EmptyVas. Szept. 27, 2015 6:28 pm

- Szóval. A könyvtáros elmegy a szobájába tíz óra nyolc perckor, megzuhanyzik, majd tíz óra harminchatkor jön vissza, hogy végigsétáljon a sorok között, majd bezárjon. Szóval a köztes időben kell bejutnunk és kijutnunk. Általában mindig a másodikkal van gond, de ha tudjuk tartani az időt, akkor meglesz. A nehézség az, hogy a folyosón minden hatodik percben, illetve negyedkor elhalad Frics.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 4 EmptyVas. Szept. 27, 2015 6:22 pm

-Ja, mert hogy ti ezt megoldanátok helyettem? Persze, attól függetlenül eljönnék, ha nem csak zavaró tereptárgy lennék a tervben. És köszi. Hogy képzeled el a megvalósítást? -kérdeztem már jóval megkönnyebbülten. Bár már pár tervet kitaláltam az unalmas órákon, de egyik sem volt túl könnyen kivitelezhető.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 4 EmptyVas. Szept. 27, 2015 6:19 pm

- Szeretnél velünk jönni? - kérdeztem, miközben a fejemben már alakultak a tervek.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 4 EmptyVas. Szept. 27, 2015 6:18 pm

-Hát minél előbb. Akár ma éjjel. Mert gondolom csak éjjel van esélyünk. Nos?
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 4 EmptyVas. Szept. 27, 2015 6:17 pm

- Mikorra kéne? - kérdeztem vissza rögtön. Reméltem, hogy nem tűnök túl magabiztosnak, de igazából nem olyan nagy cucc bejutni a tiltott részlegbe, a tesóimmal már többször is voltunk ott.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 4 EmptyVas. Szept. 27, 2015 6:15 pm

December
Miután nagy nehezen magamra erőltettem húsz percnyi egy helyben ülést és tanulást, megjutalmaztam magam azzal, hogy kimegyek a parkba egyet sétálni. Sajnos mostanában sok a tanulnivaló, a tanárokra rájött a közeledikakarácsonyiszünetgyerünkméghúzzatokbele- időszak. Hideg volt már, de még nem annyira, hogy bármi esélye is legyen a hónak, egy pulcsiban bőven el lehetett lenni kint.
Ekkor megláttam a parkot keresztülszelő úton Bree-t szembejönni. Erről eszembe jutott, hogy ha akarunk valamit kezdeni az animágiálással, akkor szakirodalmat kellene szerezni, méghozzá a könyvtár tiltott részlegéből. Körülnéztem és ellenőriztem, hogy egy lélek sincs a közelben, majd megszólítottam.
-Szia, jó hogy megtaláltalak. Van bármi ötleted arra, hogy hogyan szerezzem meg a szükséges animágiával foglalkozó könyveket a tiltott szekcióból? -kérdeztem tőle halkan, minden különösebb bevezetés nélkül.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 4 EmptyHétf. Aug. 10, 2015 10:55 pm

Felnevettem, majd bíztatólag vállba bokszoltam.
- Rám számíthatsz, Viráglány - mosolyogtam. - De ha este tizenegy és hajnali öt között zavarni mersz, kitekerem a nyakad.
Még egy ideig beszélgettünk, aztán vissza mentünk a suliba, mert ijesztően szürke felhők közeledtek sebesen. Bár még kifejezetten új nekem a lány barát, de azért nem olyan rossz. Hozzá tudnék szokni - és ahogy Vannah-t ismerem, hozzá is kell szoknom egy idő után.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Park és Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 4 EmptyHétf. Aug. 10, 2015 10:51 pm

-Igen, ahogy mondod!-kezdtem el én is vihogni magamon. -De attól tartok, hozzá kell szoknod mostanában az ilyen jellegű kirohanásaimhoz. Meg a 0-24 órán belül bármikori random támadásaimra és helyzetjelentéseimre. -tájékoztattam. Még nem voltam szerelmes eddig, de annyira ismerem magam, hogy ilyeneket simát fogok csinálni.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 4 EmptyHétf. Aug. 10, 2015 10:47 pm

- Merlin... - nevettem el magamat. Egyszerűen már nem bírtam tovább. - És ez volt az, ami miatt ide kellett rángatnod? Ez nem bírhatta tovább?
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Park és Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 4 EmptyHétf. Aug. 10, 2015 10:45 pm

-Hűű, oké. Köszönöm! -villanyozódtam fel. Tényleg jól esett, hogy így állt hozzá, és remélem, tényleg igaza lesz. -De azért még nem volt semmi komoly, csak egy bálra hívás, meg tánc. De mindezt elég ötletszerűen tette, és direkt miattam... -mondtam olyan hangon, mint akit mindjárt lenyel az a bizonyos rózsaszín köd.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 4 EmptyHétf. Aug. 10, 2015 10:41 pm

Próbáltam nem nevetni, de egyszerűen olyan aranyos volt ahogy Hudson-ról beszélt.
- Szerintem senkit sem zavarna, de tényleg - feleltem inkább mosolyogva. - Mármint, aki meg beszólna neki, vagy neked, annak velünk gyűlik meg a baja. Nem kell semmiért aggódnod, rendben?
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Park és Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 4 EmptyHétf. Aug. 10, 2015 10:36 pm

-Hű. Hát akkor jó. Engem emlékeztetett egy volt diákra, de már pár éve végzett. Biztos csak véletlen egybeesés. -mondtam el az egyetlen kételyemet, de az sem volt igazán olyan, ami a srác ellen szólt volna. -Amúgy az eredeti tervem persze más volt. Méghozzá: Ugye, úgy tűnik, hogy ez a Hudsonos dolog kezd komollyá válni. És hát eléggé népszerű ember, mármint gyakorlatilag mindenki ismeri, de azért mégsem diák és... Szóval, olyan fura lenne, ha mi járnánk. Vagy mi. Nem? Mármint érted, hogy értem. Nem tudom, hogy reagálna erre mindenki. Na jó, nem szokásom más emberek véleményét lesni, de nem miattam, hanem miatta jutott ez eszembe. Meg ugye szerelmes vagyok, és kissé megkavarta az egész lényemet. -adtam elő, igyekezve olyan mondatokba foglalni, amiknek van állítmánya.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 4 EmptyHétf. Aug. 10, 2015 10:28 pm

- Bulgáriából jött, helyes, hatodéves, jól néz ki, Griffendéles, jóképű, okos... - soroltam. - Még nem beszéltünk sokat, csak órák között meg egy kicsit tegnap vacsi előtt. Szóval még nem igazán volt szerencsém megismerni, de hamarosan. Chase-nek bejön, úgyhogy ez jelent valamit.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Park és Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 4 EmptyHétf. Aug. 10, 2015 10:25 pm

-Hát, eredetileg másról, de most teljesen váratlanul ért ez a Jeffry. Te tudsz róla bármit is konkrétabban? -kíváncsiskodtam.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 4 EmptyHétf. Aug. 10, 2015 10:24 pm

Mielőtt még válaszolhattam volna bármit is, már fogta a csuklómat és végigráncigált a folyosón.
- Tudod, ha megmondtad volna, hova megyünk, akkor követtelek volna - dörzsöltem meg a csuklómat jelzésképpen. - Szóval, miről szeretnél beszélni?
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Park és Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 4 EmptyHétf. Aug. 10, 2015 8:49 pm

- Igen, most jöttem át a Durmstrangból, Bulgáriából - bólintottam, majd észrevettem a labdát. És sajnos ő is. - Köszönöm, hogy segítettél megkeresni. Majd még dumálunk!
Intettem, majd elindultam vissza az iskolába.
Vissza az elejére Go down
Emily Anne Cave

Emily Anne Cave


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2015. Jun. 19.

Park és Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 4 EmptyHétf. Aug. 10, 2015 6:53 pm

- Emily Anne Cave, de hívj Emnek. Hollóhátas vagyok, egyébként. - mondtam és felálltam.
Álljunk csak meg! Jeffry Rye!?
- Nem is láttalak még itt. Most jöttél? - kérdeztem, lehetőleg nem bizalmatlanul. De miért hallgattatta el a McGalagony Hudsont, mikor róla beszélt?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Park és Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Park és Udvar
Vissza az elejére 
4 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: