Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Park és Udvar

Go down 
+5
Emily Anne Cave
Savannah Bay
Jordan Young
Brianne Stacks
Admin
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 16, 2015 11:02 pm

Nem vagyok egy érzelemszakértő, de azért már kezdtem megelégelni ezt a lelkizést, nekem ez az egész már túl filozofikussá is vált, úgyhogy rájöttem, hanyagolni kéne a témát. Keressek indokot? Minek? Pár percig csak ücsörögtünk még egymás mellett, aztán felálltam.
-Most mennem kell. Majd még dumálunk. Szia. -köszöntem el tőle, majd eltűntem. A szemem sarkából még láttam, hogy ő is kezd szedelőzködni.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 16, 2015 10:54 pm

Kicsit meglepődtem, hogy hirtelen ennyi szó jött ki belőle. Kicsit nagyon. Mármint, eddig pár mondatnál többet nem nagyon mondott, általában akkor is kérdésre felelt. Most meg... Most meg minilógot (mini monológot) mondott. De azért örültem, hogy kicsit elmondta azt, amit érzett.
- Tudom, hogy érzel - kezdtem el igazgatni a virágokat a takarón. - Valahogy az utóbbi két napban én is egy kicsit szétszórtabb vagyok. Mármint érted. Nem vagy szétszort. Vagy hát nem tudom. Én mondjuk nem vagyok egy rendmániás. Szóval... Látod, erről beszéltem? Elkezdek beszélni.
Nem szerettem volna a szemébe nézni, inkább tovább piszkáltam a százszorszépeket. Még nem voltak párhuzamosak.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 16, 2015 10:45 pm

-Jól van, na. -alapjáraton egyébként a múlt esti gyűlésen gondolkodtam, de nem szándékoztam ezt közölni vele, ezért mondtam valami hülyeséget. De azért valamennyire ez is eszembe jutott olykor-olykor, amit mondtam neki. -Persze hogy azt mondom, csak... Eleve nem túl gyakori nálam, hogy csak úgy ülök valakivel egy takarón, kint a parkban és beszélgetünk. -gondolom, ezzel nem mondtam nagy újdonságot neki.
-Valaminek történnie kéne, azért szedtem virágot. Ezt is csak valami hirtelen ihletre tettem, amúgy megint nem tudom, hogy milyen szándékkal. Kezdek fura lenni most már, hiszen máskor kétszer is végiggondolom, hogy mit csináljak, de most meg... Össze-vissza csinálok mindenfélét.-magyaráztam, mert ez valahogy kikívánkozott belőlem.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 16, 2015 10:27 pm

- Miért gondolkodsz ilyen értelmetlen dolgokon? Úgy válaszolj, olyanokat mondj, amiket te mondanál. De igen, néha valóban vicces egy-egy személlyel végigjátszani pár dialógust. - mosolyogtam. Néha én is csinálgattam. Általában, felelés közben, hátha kisegít. (Megjegyezném, nem jó módszer, csak néha jön össze.) - Történt veled valami érdekes, amióta nem beszéltünk? - kérdeztem. Majd, mielőtt még válaszolt volna, a pokrócon heverő kis csokorra néztem és gyorsan megjegyeztem. - Szépek.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 16, 2015 10:20 pm

Tudom, elég sokszor úgy nézek ki, mint aki nagyon gondolkodik. Most hogy ez mennyire igaz, nem igazán tudom, mivel számomra elég nehéz meghatározni, hogy mások milyenek ezen a téren.
-Leginkább azon, hogy más, átlagos emberek mit mondanának helyettem, ha az én helyemben lennének. Elég szórakoztató a végeredmény. -válaszoltam, már-már vigyorogva. Közben abbahagytam a fű kínzását, inkább szedtem pici fehér százszorszépet, amik mindenhol vannak a fűben. Kis csokorba rendeztem őket, majd odatettem elé a takaróra.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 16, 2015 10:05 pm

- Hé, ha gazolni szeretnél, gazolj nyugodtan, szerintem nem bánják. De a füvet hagyjad - jegyeztem meg, majd úgy helyezkedtem, hogy a legjobban lássam az arcát. - Van valami baj? Min törpölsz?
Tudtam, hogy valószínűleg nem fog válaszolni, de egyszerűen nem tudtam nem megkérdezni. Muszáj volt. Kíváncsi voltam arra, hogy min gondolkozik. Mert ő egyike volt azon embereknek, akiknél nem tudtam megmondani, min gondolkoznak. És ez kíváncsivá tett. Szerettem volna tudni, mi jár az eszében.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 16, 2015 9:58 pm

Hát, hogy kiválasztott-e? Majd elválik. Nem akarnám rögtön elutasítani ezt a lehetőséget, ugyanis kezdtem egyre inkább érezni, már az utolsó beszélgetésünkkor is, hogy nem éppen átlagos lány ő sem. Nem az a törleszkedős kiscica, mint sok csaj, vagy bugyuta vagy nyomulós. Legalábbis egyenlőre nem tűnik annak. De az akkori érthetetlen viselkedését nem tudtam kiverni a fejemből, ahogyan az egész lényét sem, a furcsa hatását, ami miatt egész jó kedvem lett akkor is, és kezd most is az lenni. Nem mondtam egyelőre semmit, csak rámosolyogtam. Egész őszintén.
-Ja, úgy tűnik...- csúszott ki a számon később, csak mert még túlságosan ott visszhangzott a fejemben az utolsó mondata. Elkezdtem kaparászni, tépkedni a füvet, csak hogy lefoglaljam kezeimet valamivel.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 16, 2015 9:49 pm

- Jéj, akkor kiválasztott vagyok - nevettem fel vidáman. Mármint, reméltem, hogy kiválasztott vagyok és megismerhetem, de nem szerettem volna ezt a bizonytalanságot kimutatni.
Igazában a nevetést nem tudtam mivel indokolni, elég furán hathatott, de nem zavart. Inkább a fiút néztem és legbelül azon aggódtam, hogy talán megállít és azt mondja: nem, te nem. És talán a végére még odabök egy bocsit. De valószínűleg nem.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 16, 2015 9:33 pm

Hurrá, tehát mindketten halálosan őszinték vagyunk, erre rájöttünk. De... Most mit kezdjek ezzel a bókkal? Még mindig mereven koncentráltam tekintetemmel a fűszálakra. Nem tudott különösebben meghatni, nem tudom, mit kéne, mondani, csinálni, biztos meg kéne köszönnöm, de teljesen őszintétlenül hangzana tőlem. Akkor minek? Most komolyan, mások tuti azt mondanák, hogy jaj de jó, örülök hogy örülsz. Ugyan már.
-Nem gyakran hagyom, hogy megismerjenek az emberek. -állapítottam meg, de semmi célom nem volt ezzel. Fogalmam sem volt, hogy mit fog erre reagálni.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 16, 2015 9:24 pm

Hogy milyen szép a szeme... Teljesen elmerültem a sötét tekintetben, de nem kaptam el a tekintetemet, akármennyire zavaró és zavarbahozó is volt.
- Nincs annál rosszabb, ha valaki csak azt hajtogatja mindig, amit a másik hallani akar - ismételtem meg az utolsó mondatát. - Én is így gondolom, csak az emberek többsége nem szereti, ha megmondom a szemükbe az igazat. Amúgy nem tudom, hogy mi a baja az embereknek veled. Szerintem kifejezetten érdekes vagy, örülök, hogy van lehetőségem megismerni téged.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 16, 2015 9:20 pm

-Végül is, ha belegondolok, tényleg ez a 95% a reálisabb, igazad van. De szerintem nem szükséges hosszasan magyaráznom, hogy miért van ez így. -mondtam vállvonogatva, miközben a takarón ülve a füvet tanulmányoztam. -És legyél csak őszinte, nem fogok megsértődni. -mondtam komolyan, egyenesen a szemébe. -Nincs annál rosszabb, ha valaki csak azt hajtogatja mindig, amit a másik hallani akar.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 16, 2015 9:14 pm

- Wow, én azt hittem, hogy inkább 95% - 5% az arány - jegyeztem meg. - Ne vedd sértésnek, nem azért mondtam, mert elviselhetetlen lennél, csak éppen nem látlak túl sok emberrel. Hogy őszinte legyek, emberrel is ritkán látlak.
Talán nem kéne mindent kimondanom, amit gondolok. Talán, akkor én is abba az 5%-ba tartoznék, aki beszélget Ralph-fal.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 16, 2015 9:10 pm

-Ja, igen, gondoltam. Az emberek úgy jó nyolcvan százaléka inkább nagy ívben kerül. -közöltem, mint valami teljesen átlagos tényt. Már megszoktam. Közben elkezdtem gondolkodni, hogy megkérdezzem-e, hogy vajon miért gondolja ez a Chase, hogy valami nincs nálam rendben.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 16, 2015 9:03 pm

- Hello! - mosolyogtam rá, majd a fivéreim után néztem. - Igazából csak Chase nem bír. Szerinte valami bűzlik veled, de mindig ilyen paranoiás. Adamnek nincs baja veled. Egyszerűen csak inkább Chase-szel van, mint velünk.
Reméltem, hogy nem sértettem meg azzal, hogy őszintén elmondtam, mit gondol róla a bátyám.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 16, 2015 9:00 pm

-Szia. -köszöntem neki, de ijesztően rekedt volt valamiért a hangom így elsőre, talán azért, mert már vagy fél napja meg sem szólaltam. -Ennyire nem tudnak elviselni engem a tesóid? -kérdeztem így elsőre, már-már kedves hangon.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 16, 2015 8:48 pm

Október

A tesóimmal a parkban lógtunk, mert most viszonylag jó idő volt - a hőmérséklet körülbelül 10-15 fok lehetett - és nem kaptunk olyan sok házit, hogy nem ért volna rá a szünetekben. Vittünk magunkkal pokrócot, Chase törökülésben ükt, míg Adam elhasalt, én pedig a hátamon feküdtem. Beszélgettünk, de most éppen mindenki csendben elmerült a saját gondolataiban. Az égen haladó felhőket nézegettem és közben ezerrel pörgött az agyam.
- Honnan tudod, hogy tetszik neked valaki? - tettem fel a kérdést részben magamnak, részben a tesóimnak.
- Ú, ki az, ki az? - nézett fel rám Adam gonoszan csillogó szemmel. Chase is kíváncsi tekintettel fürkészett, de neki kevesebb “hahatudodhogymostantólnincsnyugtod” pillantása volt. Azt mondtam kevesebb, nem azt, hogy nem volt. Lényeges különbség, érdemes megjegyezni.
- Nincs konkrét ki - blöfföltem. - De ha lenne is, akkor sem kötném az orrodra.
- Miért csak az enyémre nem? Chase-ére kötnéd?
- Hamarabb, mint a tiédre - ráncoltam az orromat. Tudom, rossz szokás. Ez is. - Mert ő csak életem végéig zaklatna, szellemkorunkban már nem.
- Van benne igazság - értette meg Adam. Mind a hárman tudtuk, hogy Adam piszkálna halálra mindenkit, ha összejönne valakivel, de ő támogatna minket a legjobban. És azt is, hogy mindenbizonnyal neki lesz (először) bárminemű kapcsolata. Chase-t azért szeretik meg nehezen a lányok, mert intelligens, őszinte, igazságos. És ha nem értenétek, miért zavarná ez a három jó tulajdonság az embereket? Mert mindig, minden alkalommal őszinte és mindig, majdnem minden alkalommal igaza van. Azt mondja, amit igaznak gondol, nem azt, amit a másik hallani akar. És én ezt szeretem benne, hogy egyenes. Ha nem a tesóm lenne, tuti belehabarodnék. VIszont a tesóm. Szóval csak pfúj! De azért szeretem. Nekem azért nehéz bárkit is találnom, mert én is egyenes vagyok, mint Chase, talán intelligensebb az átlagnál (jó, azért nem 180-as IQ-m van, mint Chase-nek, csak egyszerűen okos és ez egy csomó fiút zavar, el sem tudjátok képzelni, hogy mennyit és mennyire. Nem szeretik, ha kijavítják őket), és eléggé fiús-haverkodós lány vagyok, ezért sokszor nem vesznek komolyan, mint lányt. Ezen felül van két bátyám, akik kinyírnának bárkit, aki megsértené a nővérüket. Igen, mindannyiunknál nehezíti valamennyire az esélyeket az, hogy van mellettünk két másik határozott személy, akik kicsinálják azt, aki bántja a harmadikat. Éljen a csapatszellem vagy mi.
- Sokat gondolsz rá? - kérdezte Chase.
- Viszonylag… - feleltem.
- Szeretsz vele beszélgetni?
- Persze. De én szívesen beszélek majdnem mindenkivel.
- Igaz - meredt a távolba, majd hunyorogni. - Ralph?
- Nem, dehogy, honnan veszed? - daráltam, talán túl hamar.
- Mi? Ja, nem, dehogy - állt fel Chase. - Csak ő közeledik. Én meg megyek. Nem bírom. Adam, gyere!
- He? - nézett fel a tesóm. Ezek szerint egy kicsit elaludt. - Jajaja. Nekem nincs bajom vele, de inkább megyek. Hagy beszélgessetek!
Adam hangsúlyát nem tudtam mire vélni, de nem is volt időm rá, mert Ralph odaért hozzánk. Vagyis, hozzám. Már a fiúk elhúzták a csíkot.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 6 EmptyKedd Júl. 14, 2015 11:04 pm

Örülök, hogy mosolygott és nem sértődött meg rajta.
- Nekem lassan mennem kell. A tesóim már várnak rám - néztem a kastély felé. - Majd máskor is beszélhetnénk, ha úgy van kedved. Szia!
Intettem neki, ő pedig továbbra is mosolygott, majd elkezdtem versenyt futni az idővel a Nagykapu felé. Érdekes volt a beszélgetésünk, de tetszett. Teljesen más oldalát ismerhettem meg Ralph-nak, és ennek örülök.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 6 EmptyKedd Júl. 14, 2015 11:00 pm

-Köszi. -mosolyodtam el, miközben önkéntlenül is odakaptam a vállamhoz, pedig nem fájt a bokszolás, csak meglepődtem. Elsőre nem tudtam hova tenni ezt a gesztust, és lehet, hogyha más lány csinálta volna, furán néztem volna rá, aztán zavartan elhessegettem volna. (Pedig engem szoktak előbb elküldeni.) -Semmi baj. -még mindig tartott a szelíd mosoly az arcomon, pedig nem jellemző. Fura lány ez a Bree, kezd egyre szimpatikusabb lenni. Úgy érzem, érdekes a személyisége, amit biztos nem unalmas dolog megismerni.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 6 EmptyKedd Júl. 14, 2015 10:54 pm

- Hé, szerintem nem vagy az. És a hiénák is királyak - ütöttem ököllel válba. Áááááá, rossz szokás, tudom. Mindig sikerül ezzel beépítenem magam a haverlány státuszba. - Bocsi, rossz szokás. Túl sok időt töltök a bátyáimmal.
Nagyon remélem, hogy nem tartotta gáznak a vállba bokszolást...
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 6 EmptyKedd Júl. 14, 2015 10:52 pm

-Őőő... Nem. Úgy nézek talán ki, mint akinek van? -kérdeztem. Kicsit szórakoztam ezen a kérdésen, mert én a romantikázás két külön univerzumban tartózkodik. -Nem. Általában képtelen vagyok ismerkedni. Vagy ha egy lánnyal eddig közöltem, hogy szerintem a hiénák a legkirályabb állatok, akkor félve rám pislogtak, majd zavartan köhögve elhúzták a csíkot. Ja mások szokták mondani, hogy érzéketlen tuskó is vagyok. -bánom is én, nem igazán tudok ellene mit tenni, talán a gyerekkori életkörülményeimnek köszönhetnem a mostani jellememet.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 6 EmptyKedd Júl. 14, 2015 10:45 pm

- Én is szeretem a hiénákat - mosolyogtam rá. - De a hiúzok is jófejek.
Egy ideig csendben fürkésztük a távoli iskolát, majd egy tök random és eszement kérdés csúszott ki a számon.
- Van barátnőd? - rögtön meg is bántam, hogy feltettem a kérdést, de már mindegy volt.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 6 EmptyKedd Júl. 14, 2015 10:39 pm

-Ja, mindenképpen. Talán hiúz vagy hiéna. Ez a kettő jöhet nálam szóban, de majd még eldöntöm. A hiénákat senki sem szereti. Undorítónak találják őket, de nekem semmi bajom velük, szerintem szépek. -vázoltam fel tömören a terveimet.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 6 EmptyKedd Júl. 14, 2015 10:09 pm

Váratlanul ért a kérdés. Most komolyan, ez hogy jutott eszébe? De jól esett, hogy kérdez valamit, ami velem kapcsolatos. Ezek szerint nem un annyira. Ugye?
- Nem tudom, nem igazán gondolkoztam még el rajta... De szeretném megtanulni... - néztem a fák sűrűjébe. Mi szeretnék lenni? Mi az, ami igazán én vagyok? A totemállatom. - Talán sas. Szeretnék szabad lenni, mindenféle kötöttségek nélkül. Repülni úgy, hogy senki és semmi ne tudjon az utamba állni - egy ideig csendben álltam, lehunyt szemekkel, elképzelve, hogy szárnyalok, mint egy sas. - Te? Te szeretnél animágus lenni?
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 6 EmptyKedd Júl. 14, 2015 9:40 pm

Nem szóltam semmit. Mit mondjak? Jólesett végre, hogy mozoghattam, és mindig is szerettem elbambulni a Tiltott Rengeteg egyszerre csábító és elrettentő vonzerejében. Elmélyülten nézegettem zsebre tett kézzel az égbe nyúló lombkoronákat, amik között nem lehetett két egyformát találni. Most mit kéne csinálnunk? Filozofikus beszélgetéseket kezdeményezni valami sablonos témáról, aminek valamicske köze van az erdőhöz, fákhoz? Ugyan már. Pár percig tehát csak csöndben voltunk.
-Szeretnél majd animágus lenni? Milyen állat lennél? -vetettem fel teljesen váratlanul.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 6 EmptyKedd Júl. 14, 2015 9:29 pm

Válasz helyett követtem a fiút. Tudtam, hogy úgy is hallja, hogy jövök, minek fölöslegesen beszélni?
Az idő kifejezetten jó volt ahhoz képest, hogy október volt. Bár egy kicsit szeles volt az idő, egy pulcsiban kellemesen el lehetett viselni.
Pár lépéssel Ralph mögött haladtam, hogy megfigyelhessem a fiút. Alig hallható, határozott léptekkel haladt előre, most is lehajtott fejjel, közvetlenül maga elé nézett és gondolkozott valamin. Kezeit zsebre vágta, vállát és hátát görnyedten tartotta, de a megjelenése mégsem volt lazagyerekes vagy letojomavilágotos. A szokottnál kicsit hosszabb tincsei enyhén előre lógtak, így oldalról-hátulról nem láttam az arckifejezését, nem láttam, milyen érzések, gondolatok jelentek meg az arcán.
Vajon unja a beszélgetésünket? Engem? Nem, akkor nem hívott volna magával a Tiltott Rengetegig. Tényleg, miért is megyünk oda? Mehettünk volna bárhová, de miért pont a rengeteghez? Lehet, hogy egyszerűen csak szereti a fák közelségét. Vagy nem szereti az embereket és ott kevesebben keringenek körülöttünk, mint a park füves részén. Ha ez a helyzet, akkor megértem. Én sem szeretem, ha túl sok ember vesz körül. Meg szeretne ismerni engem annyira, amennyire én őt? Egyáltalán, szeretné, hogy megismerjem? Vagy az egész csak bájcsevej és vak vagyok?
Lassan közeledtek a Tiltott Rengeteg magas fái, amik sötét árnyékot vetettek ránk. Mélyet szippantottam a kellemes levegőből. Úgy szeretem az erdőt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Park és Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Park és Udvar
Vissza az elejére 
6 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: