Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Park és Udvar

Go down 
+5
Emily Anne Cave
Savannah Bay
Jordan Young
Brianne Stacks
Admin
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Park és Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 5 EmptyHétf. Aug. 10, 2015 6:43 pm

- Ha megkérhetnélek - mosolyogtam. És a csali sikeres!!!! Ha ilyen ügyes vagyok, mehetnék horgászni is. - Jobb lenne, ha síkságon helyezkedne el ez az egész suli. Amúgy Jeffry Rye vagyok, Griffendéles.
Vissza az elejére Go down
Emily Anne Cave

Emily Anne Cave


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2015. Jun. 19.

Park és Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 5 EmptyHétf. Aug. 10, 2015 6:25 pm

- Nem, nem láttam. Segítsek megkeresni? - kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Park és Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 5 EmptyHétf. Aug. 10, 2015 6:21 pm

- Szia! - köszöntem, miközben a következő pár mondat hangzott el a fejemben. "Emily Cave, harmadéves, Hollóhátas, különleges képességekkel bír, aminek a lebuktatását meg kell előzni." Csupa üdítő gondolat. - Bocsi, erre gurult el a röplabdám, nem láttad valahol?
Nem rossz ürügy, valóban erre gurult a labdám, de nem teljesen véletlenül.
Vissza az elejére Go down
Emily Anne Cave

Emily Anne Cave


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2015. Jun. 19.

Park és Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 5 EmptyHétf. Aug. 10, 2015 6:18 pm

November

Suli után úgy gondoltam, hogy kicsit kiszellőztetem az agyamat, úgyhogy kimentem a parkba Poppy-val. Lehasaltam a fűbe és olvasni kezdtem.
Pár oldal után észrevettem, hogy valami vagy valaki eltakarja a Napot. Felnéztem, és egy afro-amerikai fiú állt előttem. Magas volt és egészen helyes, de akkor két gondolat futkározott az agyamban:
1: Miért nem láttam még soha?
2: Miért jött ide?
- Szia! - köszöntem neki és felültem.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Park és Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 5 EmptyVas. Aug. 09, 2015 9:45 pm

november 1.

/kezdődött a Hollóhát klubhelyiségében/

A kastély folyosóin végighaladva szerencsémre sok lelkes bőröndhordár-jelölt akadt, akik a legnagyobb örömmel segítették cipelni a csomagjaimat, és még az utat is törték nekem, így fennakadás nélkül jutottunk el a kastély grandiózus, most tárva-nyitva álló kapujáig.
-Köszönöm, innentől magam is elboldogulok – mosolyogtam a fiúra (azt hiszem, Derek. Igen, határozottan Derek volt a neve), aki bárgyú vigyorral az arcán bólintott, majd elpirulva, szemét lesütve elszaladt.
-Merlinre – nézett undorodva a fiú után Lou.
Bezzeg Ő senkit nem kért meg, hogy vigye a bőröndjét, bár jó pár sóvár tekintetű lányt láttam a folyosókon árgus szemekkel lesve az öcsém lépteit.
-Tudom, hogy Te jóval korábban a tinédzserkorba léptél, mint a korosztályod, de azért próbálhatnál kevésbé antiszoc is lenni – löktem meg játékosan Lou vállát, de ő csak felmordult, és maga után húzva a bőröndjét, kilépett a bágyadt őszi napsütésbe.
Összébb húztam magamon a kabátomat, és felnyalábolva a poggyászomat, az erős szél által a szemembe fújt hajam miatt öt másodpercenként átmenetileg megvakulva, de elszánt tekintettel kutattam a kocsikra várakozó csoportok között a Weasley család után. Nem is kellett sokáig keresgélnem.
-Az Ég áldjon meg, Dominique Weasley, utoljára mondom, hogy nem mész innen sehová! – dörgött át Ted Lupin hangja az udvaron, ami meg is adta az irányt, hogy merre keresgéljek.
Vidáman mosolyogva a Tiltott Rengeteg szélén ácsorgó népes csapat felé vettem az irányt. Ahogy közeledtem feléjük, Teddy, aki éppen Dom-mal vívott vérre menő közelharcot, elkapta a tekintetemet, és hálás sóhaj szakadt fel a mellkasából.
-Hála Merlinnek, hogy megérkeztetek – üdvözölt megkönnyebbülten. – Tessék Vicky, mostantól a te gondod – lökte felém két karral Dominique-t.
-Mi a…? – kaptam el a húgomat, elejtve a csomagjaimat.
Miközben én visítozva a szétszóródott ruháimat igyekeztem visszaebrudalni a bőröndömbe, azalatt Dom már vissza is nyerte az egyensúlyát, és vörös hajtincseit köpködve, szikrázó tekintettel meredt Teddy-re.
-Már megint azzal a mugli vacakkal akarta tölteni az idejét – tájékoztatott Ted, mire azonnal el is feledkeztem a csomagjaimról, és felegyenesedve elkomorult szemekkel kerestem Dominique tekintetét.
-Dom? – kérdeztem számonkérően.
Húgom most a földet fürkészte, tekintetében harag csillogott.
-Megígérted, hogy nem teszed többé – kezdtem fenyegető hangon, de azonnal félbeszakított.
-Igen, tudom, bocsánat, most örülsz? – hadarta el, majd durcásan összefonva mellkasa előtt a karját, elfordította tőlünk az arcát.
A körülötte vibráló harag szinte kézzel tapintható volt. Éreztem, hogy akármelyik pillanatban nekem tudna ugrani és széttépni. De egyszerűen nem engedhettem, hogy visszaszokjon arra a mugli szerre.
-Ugyan, ne légy emiatt szomorú, Dominique – simogatta meg húgom karját együtt érzően Lucy, kislányosan magas hangja korának ellenére igen komolyan csengett, szemüvege lencséjén megcsillant a napfény. – Mind tudjuk, hogy az a szer… - és ekkor belekezdett egy olyan hosszadalmas és nyakatekert ismeretterjesztő monológba arról a vacakról, ami csak Percy bácsi sajátja volt a családban. Le se tagadhatná, hogy a lánya.
Teddy-vel aggodalmas pillantást váltottam, aztán lehajolva a ruháimért, kommentár nélkül hagytam, hogy Lucy prédikáljon helyettem. Tudtam, hogy Dominique nekem biztosan nem bocsátaná meg, így inkább csendben maradtam, és a ruháim szedegetésével próbáltam örvénylő gondolataimat elterelni erről a kellemetlen közjátékról.
-Hát ti meg mit csináltok itt, Weasley-k? – hangzott fel Hagrid ismerős dörmögése mellettünk, kunyhója ajtaján kilépve.
Dominique kapva kapott az alkalmon, és jó hangosan válaszolt, félbeszakítva ezzel a már igencsak belelendült Lucy-t.
-Várjuk a kocsikat. Megyünk haza – mutatott végig a bőröndjeinken.
-Jól van, jól van, jól teszitek – veregette meg kedélyesen a legközelebb álló Louis vállát Hagrid, aki kis híján összerogyott a súlyos kezek alatt. – Akkor viszont induljatok is, a kocsik hamarosan megérkeznek – kacsintott ránk, és vígan dudorászva elindult a szállításra várakozó tömeg irányába.
Na, erre az egy mondatra azonnal elszabadult a pokol. Mindenki egyszerre kezdett beszélni, én pedig rangokosként (Teddy a rangidős, de ő nem kívánt belefolyni a fegyelmezésbe) próbáltam összetartani kis csapatunkat, legalább addig, amíg a kocsik megérkeznek.
-Mindenki megvan? – kiáltottam körbe, tekintetemmel számolva a kobakokat.
-Jelen – jelentkezett lelkesen Lucy, a nagy sietségben szemüvege majdnem lecsúszott az orráról.
-Igyekezzünk már, le fogjuk késni a kocsikat! – rángatta húga karját a harmadéves Molly, aki egyszerre akarta két bőröndjét, és a látszólag nagy diskurzusba feledkezett Fred-et és Roxanne-t maga után húzni.
-Megyek már, csak vedd le rólam a kezed – húzódott arrébb Roxy undorodó arckifejezéssel, majd unottan tekergetve egy hajtincsét, fújt egy rózsaszín rágóbuborékot, amelyet Fred azonnal kidurrantott, majd vihogva szaladni kezdett, amikor húga eszeveszett kiáltozással utána rohant.
-Jaj, ne csináljátok már srácok, mindjárt itt vannak a kocsik! – néztem körbe riadtan.
-Egy-kettő, gyerünk! – tapsolt végszóra szigorúan Teddy is, majd egy Mi a… kiáltással a pillanatnyi zűrzavarban a már az erdő felé slisszoló Dominique után vetette magát.
Elképedve néztem végig a káoszon, majd, mivel a kocsik már megérkeztek, nemes egyszerűséggel felnyaláboltam a bőröndjeimet, és Louis-szal (családom egyetlen higgadt és értelmes tagjával) a nyomomban a szállítóeszközök felé vettem az irányt.
-Vicky, ne hagyj itt! – nyávogta kétségbeesetten Lucy, és kisvártatva az ő barna, és nővére vörös buksija is felbukkant mellettem, mindketten küszködtek hatalmas poggyászukkal.
-Hercegnő, belehalnál, ha segítenél egy picit? – üvöltötte valahol mögöttem Teddy, és időnként fájdalmas kiáltásba torzuló hangjából arra tudtam következtetni, hogy ismételten Dominique-kal verekszik.
Hű, de utálok néha nővér lenni. Állandóan engem talál meg a kötelesség, hogy rendet tartsak.
-Merlinre! – álltam meg ingerült fújtatással, majd bőröndjeimet a földre hajítva, kiadtam a következő utasítást. – Louis, keressetek egy kocsit, és induljatok el vele, majd mi utánatok megyünk egy későbbi kocsival. Ti, négyen – mutattam a kerek szemekkel pislogó Lucy-re, Molly-ra és az időközben megérkezett Roxy-ra és Fred-re. – mindenben engedelmeskedtek neki. Lucy, ne beszélj sokat, Molly, ne legyél túlzottan anyáskodó, Roxy és Fred, ti pedig lehetőleg ne öljétek meg egymást – hadartam. – A peronon várjatok meg. Indulás! – adtam ki az ukázt, és futva indultam vissza a Tiltott Rengeteghez.
Az erdő szélén Teddy már éppen úgy-ahogy legyűrte Dominique-ot, de a húgom még mindig veszettül küzdött. Amint odaértem hozzájuk, megragadtam a húgom pólóját, és elrántottam Ted közeléből.
-Mi a fenét csinálsz? – kiáltottam rá, egészen az arcába hajolva, a pillantásom izzott visszafojtott dühtől. – Hogy merészeled…
-Te hogy merészelted? – sikított vissza Dom, kitépve magát a markomból. – Te nem tudsz semmit sem! Fogalmad sincs… Te csak egy ostoba véla vagy, aki semmi másra nem jó, csak arra, hogy a tökéletességét másokon élje ki! – vágta az arcomba, majd megragadva a bőröndjét, dühösen elvágtatott a kocsik irányába.
Földbe gyökerezett lábbal álltam, és a szavait ízlelgettem. Keserű volt. Nagyon. Egy pillanatra behunytam a szemem, hogy megálljt parancsoljak a könnyeimnek. Teddy keze gyengéden ráfonódott a csuklómra.
-Vicky… - kezdte.
-Nem – állítottam meg azonnal. – Igaza volt. Mindenben.
-Ez nem…
-Elég, Teddy – húztam el a kezemet. – Elég a hazugságokból – nagyot sóhajtottam. – Gyerünk, a kocsik már várnak – mosolyodtam el újra, és nekiiramodtam.
Útközben volt időm letörölni a könnyeimet.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Park és Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 5 EmptyKedd Aug. 04, 2015 9:17 pm

-Na jó, akkor asszem egyértelműen világos mindenkinek, hogy valamelyik szellemmel van dolgunk. Például Hóborccal. Belőle aztán ki lehet nézni, hogy szórakozik. Ja de várjatok, neki nem lehet olyan nagy árnyéka, mert félig-meddig átlátszó, nem? Ahh, összeomlott az elméletem. Szerintem menjünk, mert én idefagyok. -ajánlottam föl, a karjaimat dörzsölgetve.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 5 EmptyKedd Aug. 04, 2015 9:14 pm

- Nincs itt egy lábnyom sem - Christine kicsit kétségbeesettnek tűnt. - Pedig itt volt, emlékszem. Miért nincs meg a lábnyoma?
- Nem biztos, hogy ember volt - jegyeztem meg. - Lehet, hogy annak nincs lábnyoma, mert mondjuk lebeg. Vagy nem lebeg, hanem nem szilárd.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Park és Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 5 EmptyKedd Aug. 04, 2015 9:06 pm

-Na jó, én már nem leszek alkalmas semmilyen agyi tevékenységre mára. -tájékoztattam őket, miközben tanácstalanul forgolódtam a világító pálcámmal a kezemben, de egyetlen trollt sem fedeztem fel. Pedig azért mekkora kaland lett volna egyet élőben látni...
Vissza az elejére Go down
Hannah Roosevelt

Hannah Roosevelt


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2015. Jul. 31.

Park és Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 5 EmptyKedd Aug. 04, 2015 8:56 pm

- Nincs - csóváltam a fejem. Nem vagyok túl jó a tanttárgyból, de ezt még én is tudom. Majd elkezdtem nézni a földet a környéken. - Ha itt volt a troll, akkor itt kellett lennie valahol az árnynak is. A troll mögött volt egy méterre vagy annyira sem.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Park és Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 5 EmptyKedd Aug. 04, 2015 8:51 pm

-Na jó gyerekek, ez nekem annál már morbidabb, hogy ép ésszel fel tudjam fogni. Egyébként vannak egy trollnak hoppanálási képességei? -kérdeztem, még mindig halkan beszélve.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 5 EmptyKedd Aug. 04, 2015 8:46 pm

- Lumos! - suttogtam én is, mire a pálcám vége világítani kezdett. Elkezdtem a földet kutatni. - Nézzétek! Itt nagy lábnyomok vannak, akkorák, mint egy...
- Trollé - fejezte be Christine a mondatomat, majd elkezdte követni a lény útvonalát. - Erre jött és... itt eltűnnek a lábnyomok.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Park és Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 5 EmptyKedd Aug. 04, 2015 8:42 pm

-Én nem látok itt senkit és semmit. -suttogtam a többieknek, miközben tágra nyílt szemmel, izgatottan néztem örül.
Vissza az elejére Go down
Hannah Roosevelt

Hannah Roosevelt


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2015. Jul. 31.

Park és Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 5 EmptyKedd Aug. 04, 2015 8:39 pm

A sötétben vezettem a többieket néha vissza-visszanézve nehogy megint egyedül maradjak.
- Erre van... - mondtam, bizonygatva magamnak is és nekik is. AMikor megláttam a padot és azt a néhány fát, ami a történetem helyszínéül szolgált, megkönnyebbültem sóhajtottam fel. - Itt van! Ez az a pad. Lumos!
Vissza az elejére Go down
Emily Anne Cave

Emily Anne Cave


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2015. Jun. 19.

Park és Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 5 EmptyHétf. Aug. 03, 2015 5:12 pm

Vasárnap

Hú, a mai nap nagyon mozgalmas volt. De kezdjük az elejétől.
Nos, mostanában furcsa dolgok történnek, amik mögött, minden bizonnyal a sötét mágia áll. Talán a Halloween bálon történt események is a sötét mágia által történtek. De ne ugorjunk annyira előre!
Miután mindannyian felvettük a ruháinkat, a Nagyterem táncparkett lett és Jordan Young összeesett, egy ideig mindenki halkan beszélgetett, de aztán újraindult a tánc. Miközben táncoltunk, olyan rossz érzésem támadt. Inkább kimentem egy kicsit és leültem egy padra. Muszáj volt levegőznöm.

A ruhám:

Park és Udvar - Page 5 3067_14_your_a_the_cart_in

Szóval, egy padra leültem, mikor valami hirtelen elsuhant mögöttem. A fejemet hátra kaptam, de a szokásos fákon és bokrokon kívül nem volt semmi. Felálltam és lassan felmértem a ,,terepet”. Semmi nem utalt arra, hogy bárki lenne a közelben. Csak a jelenlétét éreztem.
Nem tudom, hogy volt már-e neked olyan, hogy csak úgy periférikus láttással úgy látod, hogy valami van melletted, de aztán odanézel és eltűnik. Nos, velem is ez történt, de mikor odanéztem a férfialakú árny ott maradt. Hátraléptem egyet, de nem akartam elmenni. Úgy gondoltam lehet, hogy valaki csak szórakozik velem. Mégis Halloween, meg minden.
- Ki vagy? – kérdeztem fenyegetően. – Lépj elő, de rögtön!
Az árny kinyitotta a szemét, ami kéken világított. Nem tűnt fenyegetően egyáltalán. Felemelte a kezét. Mintha intett volna, hogy lépjek odébb.
- Em, menj onnan! – kiáltott rám hátulról Noah és megfogta a karomat a fiú és hátrahúzott. Egy nagy és csúnya troll sétált el előttünk. Az ijedségtől és a fejembe hasító fájdalomtól felsikítottam. Kintről Mr. B rohant ki, utána meg még pár tanár és diákok.
- Tűnés onnan! – ordított ránk Mr. B. Nem tudtam megmozdulni a fájdalomtól, így Noah felkapott és a Nagyterem felé cipelt. Hátranéztem. Az árny nem volt ott, de már a troll sem.
- Ez mégis… Mi volt? – hallottam Mr. B hangját. Nem mondott semmilyen varázslatot, a troll egyszerűen eltűnt. De nem is ez volt a legmeglepőbb.
Tudtam, hogy nem az árnytól fájdult meg a fejem és nem is a trolltól.
Valami vagy valaki más is ott volt még.

/Folytatódik a Gyengélkedőben/
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 5 EmptyPént. Júl. 31, 2015 9:41 pm

-Aham, mehetünk. Már régen voltam, épp itt az ideje már. -egyeztem bele. Nem rám vall, hogy annyira odalennék ezekért a roxmortsi kirándulásokért, de most valamire amúgy is kíváncsi vagyok, amit majd valamikor diszkréten meg is akarok nézni ma délután.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 5 EmptyPént. Júl. 31, 2015 9:37 pm

- Kösz, Tom! - kiáltottam vissza a srácnak, aki csak intett, hogy nincs mit. Szívesen mentem volna Roxmortsba, de ha Ralph nem akart volna, akkor inkább maradtam volna vele. Nem hagyhattam egyedül. - Na, neked van kedved menni Roxmortsba?
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 5 EmptyPént. Júl. 31, 2015 9:34 pm

-Oké, köszi. És téged mennyire hozott ez az egész lázba? -kérdeztem, mert fogalmam sem volt. A lányok többsége már teljesen be van indulva, de Bree-ből aligha nézem ezt ki, hiszen nem éppen átlagos lány.
-Hahó, emberek! Fél óra múlva gyülekező, ha most szeretnétek menni Roxmortsba, most lehet majd! A bál napján mennénk hivatalosan, de inkább áttették mára. -ordította egy negyedéves griffendéles srác valahonnét a háttérből. A parkban tartózkodók elkezdtek mozgolódni, szedelőzködni.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 5 EmptyPént. Júl. 31, 2015 9:26 pm

- Mindegy, úgysem mondott túl sokat - mosolyogtam, majd próbáltam felidézni a meghívó szövegét. - Hát, október 31-én lesz, nem kell jelmezben menni, a ruhákat Mr. Bailey intézi, harmadévesen felüliek jöhetnek. Nagyjából ez volt a lényege a meghívónak, ha jól emlékszem.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 5 EmptyPént. Júl. 31, 2015 9:24 pm

-Öh... Nem tudom. Nem hiszem, nem emlékszem rá. Lehet hogy elkeverték a többiek akikkel egy hálószobában vagyok. Kinézem belőlük, nem vagyunk túl jóban, de nem hinném, hogy lenne bármi értelme annak, hogy eldugják előlem. Vagy csak véletlen elkallódott valahova, az is elképzelhető. -soroltam fel a lehetséges okokat.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 5 EmptyPént. Júl. 31, 2015 9:20 pm

- Te nem kaptál meghívót? Pedig mindenki kapott - csodálkoztam. Biztos, hogy mindenki kapott, Mr. B említette is, hogy az összes házimanót aktiválni kellett, hogy mind a helyén legyen. Miért maradt volna pont Ralph ki?
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 5 EmptyPént. Júl. 31, 2015 9:18 pm

Hirtelen nem is tudtam, mi vezérelt el hozzá. Csak úgy megláttam, és ösztönösen erre húzott valami. Nem jutott eszembe semmi, hogy mit is mondjak.
-Nemsokára itt a halloweeni bál, ugye? Mit kell tudni róla? Nem láttam még róla plakátot vagy ilyesmit, csak úgy az általános pletykát hallottam. -vetettem fel.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 5 EmptyPént. Júl. 31, 2015 9:13 pm

- Nem, nem, nem, nem - tiltakoztam, miközben ülő helyzetbe tornáztam magam. - Csak belemerültem a könyvbe és nem számítottam rád. Vagy bárkire. Amúgy igen, szia!
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 5 EmptyPént. Júl. 31, 2015 9:11 pm

-Így megijesztettelek? Szia. Mondjuk tuti én is összerezzentem volna. -mondtam, miközben szelíden rámosolyogtam és leültem mellé.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 5 EmptyPént. Júl. 31, 2015 9:05 pm

Egy hosszú pénteki nap után (dupla edzésünk volt a végén) úgy döntöttem, hogy megérdemlek egy kis pihenést, úgyis most jön a rövidke ősziszünet. Úgyhogy kimentem a parkba, hogy kikapcsoljam az agyamat. Az egyik Griffendéles plédemen feküdtem és olvastam, amikor valaki hozzáért a hátamhoz. Összerezzentem, kiejtettem a kezemből a könyvet és gyorsan megfordultam.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 5 EmptyPént. Júl. 31, 2015 11:43 am

Október

- Indulhatunk? - kérdeztem a szokásos nyújtások után.
- Persze - mosolygott Mr. B és elindult. Kellemesen hűvös idő volt, legalább is pulcsiban és melegítőben. Mostanában kicsit lassabban futunk az elején, mert eléggé sötét volt reggel hatkor így október második felében. - Hogy vagy?
- Öhm… jól… - kicsit váratlanul ért a kérdés, mert általában nem szoktunk üres csevelyeket indítani. Vagyis, nem általában, hanem úgy soha.
- Komolyan kérdeztem. Kíváncsi vagyok, mik történtek veled - szólt közbe, mielőtt még visszakérdezhetttem volna. - Tanórákon, szünetekben, hétvégén…
- Hát, nem túl sok - vontam vállat. - A tanárok többsége kezdi felvenni egy általános, viselhető tempót. Bár az Asztronómia még mindig kínai a számomra, nem is értem, miért vettem fel. Negyedjére. Jó, tudom, mert úgy gondolom, hogy lehet, a következő évben menni fog, de tudhatnám, hogy béna vagyok hozzá.
- Cserébe Bűbájtanból és SVK-ból nagyon jó vagy, a tanárod büszke lehet rád - mosolygott. - Nem lehet mindenki tökéletes.
- Nem is szeretnék tökéletes lenni, csak… - kezdtem magyarázni, de rájöttem, hogy mindegy. - Oké, lehet, hogy egy kicsit maximalista vagyok.
- Egy kicsit? - nevetett fel. - Chase és Adam hogy vannak?
- Jól, bár most egy kicsit mind a ketten túlpörögtek a bál miatt - forgattam a szemem, majd Mr. B kérdő tekintetére folytattam. - Tudja, a bál… Sosem szerették az ilyeneket, de most van két lány… És ez felborít mindent. Katie és Christine, amúgy, biztos ismeri őket. Katie a kviddicscsapatban van benne, ő a terelőtársam, ötödéves, Christine pedig hatodéves Mardekáros, szőke.
- Igen, igen, tudom - bólogatott. Egy ideig csendben voltunk, majd amikor pár perccel később ráfordultunk a tóhoz vezető ösvényre (amit szerintem mi koptattunk ki az évek során), újra megszólalt. - Úgy érzem, hogy te nem vagy túlságosan elragadtatva a Halloween Báltól.
- Hát, jól érzi - vallottam be. - Sosem szerettem az ilyen rendezvényeket, szerintem nincs túl sok értelme, mert csak a külsőségek körül forog minden, kinek milyen ruhája van, kivel jött a bálba, vagy ki nem jött valakivel… Pletykák szülőhelye egy ilyen helyzet. Szerintem kihagyom, vagy max tíz-tizenöt percre megyek le a tesóim miatt, de ahhoz sem veszek fel semmiféle különleges ruhát. Pozitív dolog benne viszont, hogy nyugodtan csinálhatok bármit a klubban, senki sem lesz ott.
- Ezt nem gondoltam volna - felelte végül a tanár úr.
- Mit? Hogy nem szeretem a bálokat?
- Tudtam, hogy nem vagy az a fajta hercegnős lány, de általában még a legkeményebb magot is meg tudja hatni egy-egy ilyen apróság, még akkor is, ha nem nagyon akarják bevallani maguknak sem - felelte. - Szerintem téged is meg lehetne hatni valamivel, ami miatt még akár várnád is ezt az egészet.
- Érdekes elképzelései vannak, de nem hiszem, hogy történhet bármi is a elkövetkezendő egy hétben, ami megváltoztathatná a véleményemet - nevettem fel. És valóban nem hittem benne.
- Tudod, nálam lehet a ruhát beszerezni. Esetleg benézhetnél egyszer mégis - próbálkozott, hátha rá tud venni.
- Nem igazán érek rá az ilyenekre. Folyamatos edzéseink vannak kviddicsen - legyintettem, majd befordultam az iskola fala mellett haladó ösvényre. - De ígérem, ha nagyon unatkozom, mindenképpen meglátogatom.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Park és Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Park és Udvar
Vissza az elejére 
5 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: