Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Park és Udvar

Go down 
+5
Emily Anne Cave
Savannah Bay
Jordan Young
Brianne Stacks
Admin
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar EmptyVas. Jan. 31, 2016 10:32 pm

-Jó,jó... -próbáltam volna valahogy ösztönből visszautasítani, amiket mond, de nem volt erőm. -Holnapra kiheverem, kutya bajom lesz. De menjünk most már vissza, mert tényeg megfagyunk. -irányítottam magunkat a kastély irányába.
/folytatódik a Nagyteremben/
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar EmptyVas. Jan. 31, 2016 10:29 pm

- Értem, mire gondolsz - próbáltam a szemébe nézni. - De nincs igazad. Szükségem van rád. Ahogy a tesóimnak is, meg, köztünk maradjon, de Viráglánynak is. Szóval ideillesz. Úgyhogy ne depizz, rendben?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar EmptyVas. Jan. 31, 2016 10:23 pm

A ragaszkodása és komolysága kicsit megenyhített, de fogalmam sem volt, mit mondjak. -Figyelj Bree... Ilyen kirohanásom szokott máskor is lenni. Az történt konkrétan, ha ennyire tudni akarod, hogy megijedtem a saját helyzetemtől. Elkezdtem gondolkodni bál közben. Eszembe jutottak a nagyszüleim, meg úgy az egész komplett otthoni életem, és olyan durva honvágy tört rám, meg én nem is tudom mi. Annyira nem ide valónak érzem magam. Na mindegy, ez így kompetten egy nagy baromságnak hangzik, tudom, ne is törődj vele. -hebegtem szaggatottan, és próbáltam nem úgy viselkedni, mint egy kislány.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar EmptyVas. Jan. 31, 2016 10:15 pm

- Jordan, kérlek - megfogtam a kezét, hogy nehogy otthagyjon. Próbáltam visszafogni a remegésem, nagyon-nagyon hideg volt így december végén. - Ne zárj ki!
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar EmptyVas. Jan. 31, 2016 10:14 pm

-Nincs nagyon miről beszélnem. Egyedül akarok lenni. -mondtam már határozottan remegő hangon. Ha nem távozik fél percen belül, szemtanúja lesz annak, hogy elkezdtek sírni, ami még nyomorultabb színben fog feltüntetni.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar EmptyVas. Jan. 31, 2016 10:11 pm

- Nem akarsz bejönni? - vettem vissza a hangomat. - És akkor beszélgethetünk anélkül, hogy megfagynál. Látom, hogy fázol.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar EmptyVas. Jan. 31, 2016 10:10 pm

-Áh, semmi csak kezdtem megfulladni odabent, így gondoltam járok egyet kint! -vágtam vissza dühösen, de erőtlenül.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar EmptyVas. Jan. 31, 2016 10:06 pm

- Mi bajod van, Merlin trottyos alsógatyájára? - förmedtem rá dühösen.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar EmptyVas. Jan. 31, 2016 10:04 pm

-Jó, megtaláltál, itt vagyok. Még valami? -néztem rá hidegen.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar EmptyVas. Jan. 31, 2016 10:00 pm

- Téged kerestelek, szerinted mit csinálok itt? - forgattam a szememet. - És nincs olyan hideg, kibírom.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar EmptyVas. Jan. 31, 2016 9:55 pm

-Én. -feleltem elfojtott dühvel a hangomban. Lassan elindultam felé. -Mit keresel itt ilyenkor? Meg fogsz fázni. -próbáltam kicsit több önuralommal beszélni.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar EmptyVas. Jan. 31, 2016 9:52 pm

Kezdtem teljesen kétségbe esni. Ha nincs az udvaron sem, akkor hol lehet? Csak nem ment be a Rengetegbe? Már éppen azt méregettem, hogy bemegyek az erdőbe és közben áldottam a fejem, hogy mindig kényelmes cipő van rajtam, amikor reccsent egy ág mögöttem.
- Ki vagy? - kérdeztem a legmagabiztosabb hangomon.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar EmptyVas. Jan. 31, 2016 9:46 pm

Hirtelen lépteket hallottam. Na ne. Melrinre, nem vagyok senkire se kíváncsi! Ösztönösen behúzódtam a Rengeteg kezdetét jelző első facsoport mögé és dühösen követtem a tekintetemmel. Mikor közelebb ért, akkor tudatosodott bennem, hogy báli ruhában van, tehát tényleg pánikszerűen rohangált utánam. De akkor nem hagyhatom, hogy miattam fázzon meg! Még vagy fél percig mérlegeltem, majd úgy döntöttem, inkább előjövök és nyugodjon meg végre, majd sürgősen távozzon vissza a kastélyba felmelegedni.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar EmptyVas. Jan. 31, 2016 9:27 pm

Már majdnem elkezdtem pánikolni, amikor kirohantam egy szál báliruhában a parkba. Nem volt sehol Jordan, pedig biztos itt kellett lennie a környéken. Mi van, ha bement a Rengetegbe? Mi van, ha történt vele valami? Futottam a szokásos útvonalom, mert úgy az iskola egész környékét könnyen át tudom vizslatni. Ilyenkor örültem, hogy reggelente továbbra is rendszeresen megyünk Mr. B-vel futni.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar EmptyVas. Jan. 31, 2016 9:13 pm

Már régen teljes sötétség telepedett az udvarra, és kihasználtam az alkalmat, azaz a táncverseny miatt kialakult nagy kavarodást, és leléptem. Zsongott a fejem az emberektől, szinte levegőt is alig kaptam már az utolsó percekben. Ingerülten tettem két-három hatalmas kört a park határán, nem kellett látnom sem, annyira ismertem a járást. Nem érdekelt, hogy mennyire veszélyes, amit most csinálok, főleg amikor közvetlenül a Rengeteg mellett haladtam el. Rám tört valami megmagyarázhtatlan nyugtalanság, valami miatt betelt a pohár, de magam se tudtam, mitől, miért. Valószínű túlteljesítettem azt a kapacitásomat, amennyit kibírok nagy tömegrendezvényeken. És most itt kódorgok egyedül, és nem hiányzok senkinek. Remélem nem tette tűvé értem Bree az egész kastélyt. Fölöslegesen öl ennyi energiát a felügyeletemre, nem tudok megváltozni csak az ő kedvéért. Haza akarok menni a fenébe, most. Rosszkedvűen rugdostam az utamba kerülő olvadozó hókupacokat, és nem tudtam magam rávenni, hogy visszamenjek a kastélyba.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Park és Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar EmptySzomb. Dec. 12, 2015 10:17 pm

Csalódott voltam, de próbáltam megérteni a döntését. Ralph-nak szüksége van rá - és nem mondhatom el bárminemű kételyemet is neki, mivel azt hinné, csak féltékeny vagyok. Úgyhogy inkább csak mosolyogtam, és megmondtam neki, hogy megvárom, amíg megbeszéli a fiúval a fontos dolgot, amit csak négyszemközt beszélhetnek meg.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar EmptySzomb. Dec. 12, 2015 9:54 pm

Lehalkítottan kezdtek beszélni, ezzel biztosra vettem, hogy tényleg arról van szó, amire számítottam, de a konkrét választ már nem hallottam. De már felhagytam az egésszel, lesz ami lesz. Döntsön Ő, hogy kivel megy, hidegen hagy, mint ahogy ez az egész bál tulajdonképen.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar EmptySzomb. Dec. 12, 2015 9:46 pm

- Most el szeretnél hívni a bálba? - próbáltam lefordítani a szavait.
- Ja, nagyjából - vonta meg a vállát zavartan, majd rámnézett a nagy, barna szemeivel. - Mit mondasz?
- Én... - néztem rá, aztán megláttam a háta mögött a lassan távolodó Ralphot. Lejjebb vettem a hangerőt, hogy semmiképpen se hallhasson meg a mardekáros fiú. - Szívesen mondanék igent, de... Ralphot nem hagyhatom magára, mivel eléggé antiszoc és gyakorlatilag én vagyok az egyetlen kapcsolata az emberiséggel. És, bár nem valószínű, hogy elhívna, de szeretném, ha ő is eljönne. Viszont mehetünk csoportként.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar EmptySzomb. Dec. 12, 2015 9:41 pm

A 'bál' szóra akaratlanul is megálltam, de gyorsan rájöttem, hogy ez eléggé feltűnő lehet, úgyhogy folytattam tovább a lassan messzebb sétálást és hegyeztem a fülem. Ugye nem...? Sápadtam el, mikor bevillant, hogy vajon mit is akarhat. Most komolyan ketten versengünk Bree-ért? Végiggondoltam, és valahogy vicces ez az egész. Ő nem az a fajta csaj, akiért minden fiú bolondul. Pont hogy nem. Ő az, aki jófej velünk és mer úgy viselkedni, ahogy más lányok nem, és ezért lettünk haverjai ezek szerint többen is. De most mit csináljak? Hát menjen vele, nem érdekel. Nem fog ezért összedőlni a világ.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Park és Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar EmptySzomb. Dec. 12, 2015 9:33 pm

Bár egy kicsit úgy éreztem, mintha Ralph figyelt volna, az izgalom jobban elvonta a figyelmemet.
- Tudod, igazán ráér...
- Mondd nyugodtan, mostmár Ralph megvár minket - mosolygott rám.
- Tudod, ez lesz az első bálom itt, a Roxfortban... és te vagy lényegében az egyetlen lány, akivel jobban lettem... - kezdtem bele, de nem mertem a szemébe nézni.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar EmptySzomb. Dec. 12, 2015 9:30 pm

-Ja igaz, bocsi, akkor fejezzétek be. -léptem hátrébb, és zavartan körülnéztem. Senki nem volt a környéken. Hirtelen kíváncsi lettem, hogy mit is akarhatott Jeffry tőle, ezért lassan elkezdtem messzebb sétálni tőlük, de igyekeztem úgy, hogy még halljam, miről van szó.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar EmptySzomb. Dec. 12, 2015 9:25 pm

- Jeffry is éppen beszélni szeretett volna velem valamiről... - néztem egyik fiúról a másikra.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar EmptySzomb. Dec. 12, 2015 9:23 pm

-Semmi extra, csak szeretnék tőled valamit kérdezni, plusz beszélgetetünk is. -Tudom, most valószínű én vagyok a bunkó és tolakodó, de valami azt súgta, hogy ha ezt az elhívást meg akarom beszélni, minnél előbb, és addig, amíg el nem megy a kedvem az egésztől.
-Elég sürgős, és négyszemközt jó lenne majd. -közöltem, közben Jeffryn tartva a fél szemem, hogy veszi-e már végre a lapot, de eléggé úgy tűnt, aki épp a mondata közepén tartott és még be akarja fejezni.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar EmptySzomb. Dec. 12, 2015 9:15 pm

- Szia! - köszöntünk egyszerre Jeffry-vel.
Régen láttam már Ralphot. Mind a kettőnket eléggé lefoglalt az iskola, úgyhogy csak nagyritkán beszélgettünk.
- Mizujs?
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Park és Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar EmptySzomb. Dec. 12, 2015 9:14 pm

Határozottan tartottam feléjük, közben le sem vettem a szemem Jeffry-ről. Na, mikor köszön már el végre zavartan és tűz el? De semmi.
-Sziasztok. -köszöntem teljesen semlegesen, mikor már elég közel értem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Park és Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park és Udvar   Park és Udvar Empty

Vissza az elejére Go down
 
Park és Udvar
Vissza az elejére 
1 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: