Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Karib-szigetek

Go down 
+3
Victoire Weasley
Savannah Bay
Brianne Stacks
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next
SzerzőÜzenet
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 10 EmptyHétf. Márc. 28, 2016 6:33 pm

- El fogom hányni magam... - forgattam a szememet nevetve és hozzájuk vágtam egy díszpárnát, hogy hagyják abba. - Amúgy meg majd improvizálok, az úgyis mindig olyan jól megy nekem.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 10 EmptyHétf. Márc. 28, 2016 6:31 pm

-És mit fogunk neki mondani, ha felébredt? -kérdeztem, miközben tanácstalanul rágcsáltam egy hajtincsemet. Erre a velem ugyanabban a fotelben nyomorgó Hudson a hátam közepébe bökött, kifejezve nemtetszését ezzel a hülye szokásommal kapcsolatban, mire kisebbfajta cicabunyót bonyolítottunk le.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 10 EmptyHétf. Márc. 28, 2016 6:28 pm

- Akkor nincs ok a vitára - nyugtáztam mosolyogva. - Egyelőre megtartjuk.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 10 EmptyHétf. Márc. 28, 2016 6:27 pm

-Nem, nem, egy szóval se mondtam ilyet. -válaszoltam, próbálva elkerülni, hogy mélyebb vitába kerüljünk.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 10 EmptyHétf. Márc. 28, 2016 6:22 pm

- Még nincs eszméleténél, úgyhogy nem tehetjük ki az utcára - tettem keresztbe a kezemet és eldöntöttem balra a fejemet. - Vagy talán szerinted ki kéne fektetni az útszélre?
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 10 EmptyHétf. Márc. 28, 2016 6:20 pm

-Tartsuk meg? Hát, ez érdekes szemlélet. Most nem azért, de te mit szólnál, fordított helyzetben? Mi van, ha ő el akar innét menni mert például egy tök más életet élt eddig, ami megfelelt neki? -próbáltam nem arrogánsan hanem inkább diplomatikusan fogalmazni. Ha engem rángatott volna el eszméletlen állapotban egy random nem idevalósi csaj, én tuti menekülnék innét, mihelyst magamhoz térnék. Reméltem, mások is osztják a véleményemet.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 10 EmptyHétf. Márc. 28, 2016 6:15 pm

- Tartsuk meg! Légyszi, légyszi, légyszi! - néztem Apura kiskutyaszemekkel. - Az én hibámból került ide, úgyhogy az a minimum, hogy segítek neki felépülni. Légyszi!
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 10 EmptyHétf. Márc. 28, 2016 6:13 pm

-És most mi legyen vele? Mármint, teljesen random idehoztuk, de ez vajon mennyire ellenkezett az Ő akaratával? -kérdeztem, miközben nem ellenségesen, de azért gyanakodva tanulmányoztam a lány arcát.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Karib-szigetek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 10 EmptyHétf. Márc. 28, 2016 5:55 pm

- Minden bizonnyal meg fog maradni - mosolygott ránk Hudson, majd fejcsóválva Bree felé fordult. - De azért igazán lehettél volna vele kíméletesebb, Bree.
- Dehát én csak... - kezdett volna bele a magyarázkodásba, de inkább csak vállat vont. - Nem akart előjönni.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 10 EmptySzer. Márc. 23, 2016 10:02 pm

Amíg Hudson vizsgálta a lányt, megálltam az egyik ablak mellett, és azt résnyire kinyitva egy pillanat alatt elernyedtek megfeszült idegeim. Talán nem is igazán a tengerre vágytam, hanem csak az illatára. Mélyet szippantva a sós levegőből, már sokkal nyugodtabban vártam, hogy Hudson kimondja a diagnózist.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 10 EmptySzer. Márc. 23, 2016 9:58 pm

-Hudsooooonn! -ordítottam fel a mi szobánk irányába, de nem találtam sehol. Végül a teraszajtóban jelent meg, egy szál vizes fürdőgatyában.
-Hát te? -kérdeztem fevont szemöldökkel.
-Ja, csak a kerti slag javításában segítettem Jacknek. Mi az, mit csináltatok ti?
-Találtunk egy ismeretlen, korunkbeli lányt a várban, harcképtelenné tettük és elhoztuk magunkkal. -vázoltam felröviden. Elkerekedett szemekkel bámult rám pár pillanatig, majd elvezettem a szobába, ahova egyenlőre lefektettük.
-Te azért mégicsak orvos vagy, mi a véleményed a csajról? -kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Karib-szigetek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 10 EmptySzer. Márc. 23, 2016 9:52 pm

Hát, nem volt nehéz a lány, de azért pihekönnyű sem egy ilyen hosszú úton.
Bree apukája valóban nem lepődött meg különösebben, rögtön mutatta, hogy hova tudom letenni és hozott mindenféle szükséges felszerelést.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 10 EmptySzer. Márc. 23, 2016 9:50 pm

-Már látom a házat, nincs sok hátra! - kiáltottam hátra Houstonnak, egyrészt, hogy őt, másrészt, hogy magamat biztassam.
Már csak pár végtelenül hosszú perc, és végre elmehetek fürödni a tengerbe!
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 10 EmptySzer. Márc. 23, 2016 9:42 pm

-Ja, háát...- vigyorodtam el bizonytalanul. -Csak gyakorlom a hatásos közlését a pozitív gondolataimnak, ami még elég furán megy, tudom. De tényleg jó itt.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Karib-szigetek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 10 EmptySzer. Márc. 23, 2016 9:40 pm

- Ez olyan tévésreklám volt - nevettem el magamat. - De örülök, hogy nem érzed magad rosszul.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 10 EmptySzer. Márc. 23, 2016 9:39 pm

Valami ösztönösen azt súgta, hogy neki még mézesmázosabban kéne lefesteni, hogy milyen jól érzem magam itt.
-Nagyon tetszik, gyönyörű. Még sosem voltam ilyen szép helyen, és azt hiszem, nem is lennék sosem, ha nem adták vona meg ezt a lehetőséget Stacks-ék. Olyan... frissnek és kipihentnek érzem magam ettől a jó kis óceáni klímától. Meg a szállásunk is varázlsatos. -próbáltam nem természetellenesnek tűnni, miközben ezt előadtam egy halvány mosoly kíséretében.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Karib-szigetek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 10 EmptySzer. Márc. 23, 2016 9:34 pm

- Szerintem kibírom - mosolyogtam rá. Ennél rosszabbak is voltak a kiképzésen. - Mizujs, hogy tetszik ez a hely?
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 10 EmptySzer. Márc. 23, 2016 9:32 pm

Az út egyharmadánál lehettünk, a falura már alkony borult.
-Nem fáradtál el? Szívesen átveszem. -ajánlottam fel menet közben a lányt cipelő Jeffrynek.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 10 EmptySzer. Márc. 23, 2016 9:29 pm

A lányt egy laza csuklómozdulattal Houston karjába ejtettem, majd türelmetlenül tovább vezettem a csapatot szálláshelyünk felé. Már alig vártam, hogy végre megérkezzünk!
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 10 EmptySzer. Márc. 23, 2016 9:27 pm

- Szerintem le kéne tenni - jegyeztem meg. - Mármint elmegyünk a falu mellett és nem szeretném minden arrajárónak kitörölni az emlékezetéből a dolgot.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 10 EmptySzer. Márc. 23, 2016 9:25 pm

Kérdőn néztem a többiekre. Hát jó, akkor induljunk, vontam vállat, majd az eredeti útvonaulunkon visszamasíroztunk a kerítésig. A lány testének átlebegtetése itt sem okozott gondot, Vicky egy pálcamozdulattal megoldotta. Ralph ismét tartott nekem bakot az átmászáshoz, Chase eközben arra figyelt a fal tetejéről, hogy nem jön-e erre senki, aki esetleg kissé furának találná, hogy egy csapat tizenéves mászkál át a kastély falain és egy eszméletlen lány teste lebeg utánuk.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 10 EmptySzer. Márc. 23, 2016 9:20 pm

-Majd viszem én - szóltam közbe, és mielőtt még bárki ellenkezhetett volna, előkaptam a pálcámat, és pár egyszerű mozdulatot követően a lányt a levegőben vízszintesen lebegő helyzetbe hoztam, és, a többiekre hátra sem pillantva, varázserővel magam után csalva megindultam kifelé a várból.
Mivel már alig vártam, hogy végre újra a tengerparton süttethessem a hasamat, szinte rohantam kifelé a romos épületből, és szinte repdestem az örömtől, hogy a hátam mögött lebegő ismeretlen lány végre okot szolgáltatott az indulásra.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 10 EmptySzer. Márc. 23, 2016 9:14 pm

- Valószínűleg volt pisiszüneten és nem töltött minden másodpercet itt - feleltem kedves mosolyt az arcomra erőltetve Vicky-nek, majd Vannah-hoz fordultam. - Nem ez lenne az első alkalom, szerintem nem nagyon lepődne meg. Viszont hogy nem én fogom cipelni, az biztos. Fiúk, aktivizáljátok magatokat.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 10 EmptySzer. Márc. 23, 2016 9:12 pm

Vadul kalapáló szívvel próbáltam közelebb férkőzni hozzá és szemügyre venni. Hát ez aztán nagy meglepetés!
-És mit szólna ehhez apukád? Hogy beállítunk egy random ájult vadidegen tinédzser lánnyal? -kérdeztem aggódva.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 10 EmptySzer. Márc. 23, 2016 9:07 pm

-Te jó Merlin - illesztettem a halántékomhoz ujjaimat, fájdalmas grimaszt vágva próbálva csillapítani nem létező fejfájásomat, de annak ellenére, hogy semmi bajom nem volt, azért így tettem, mert kétségtelenül jól állt nekem a mozdulat.
Végül Houston helyreutasító, mogorva pillantására válaszul nyelvet nyújtva a fiúnak, befejeztem önmagam produkálását, és áttértem arra a problémára, ami végül is egészen idáig zavart.
-Amúgy hogyhogy nem találkoztatok még vele, ha egyszer végig itt élt? - dobtam be a kérdést a közösbe, miközben a többiek izgatottan sustorogva a rövid, szőke hajú, alélt lány köré tömörültek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karib-szigetek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 10 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Karib-szigetek
Vissza az elejére 
10 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Mugli világ-
Ugrás: