Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Karib-szigetek

Go down 
+3
Victoire Weasley
Savannah Bay
Brianne Stacks
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek EmptySzer. Márc. 08, 2017 11:05 am

-Nézd, Bree. Nem szándékom átverni az egyetlen embert, aki mellettem áll és érdekli, hogy mi van velem. A Roxfortban leszek, mivel ott érzem magam tökéletes biztonságban. De ha ez megnyugtat, majd beszélünk a Hoprendszeren keresztül. Van a nyaralóban kandalló, ugye?
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek EmptySzer. Márc. 08, 2017 11:01 am

Nem tetszett ez az ötlet. Mi van, ha hazudik? Ha nem látom többet?
- Mi a biztosíték arra, hogy a Roxfortba mész és nem Merlin tudja, hova? - kérdeztem tőle óvatosan, nehogy véletlenül támadásnak vegye.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek EmptySzer. Márc. 08, 2017 11:00 am

Tanácstalanul meredtem magam elé. Valójában így is, úgy veszélyben lennék. De valahogy nem volt egy cseppnyi hangulatom sem megint a többiek szeme elé kerülni.
-Megyek, összeszedem a cuccaimat s inkább elmennék Roxfortba. Ne haragudj. Én ezt látom a legjobb megoldásnak. -döntöttem.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek EmptySzer. Feb. 22, 2017 10:25 am

- Ha elmondom, akkor nem lesz meglepetés - nevettem. - Szóval, jössz? - kinyújtottam a kezemet felé.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek EmptySzer. Feb. 22, 2017 10:24 am

Erőtlenül elmosolyodtam, de csak egy pillanatnyi időre. -Akarom én tudni, hogy mit tartalmaz az a "kezdőcsomag?" -kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek EmptySzer. Feb. 22, 2017 10:22 am

- Evés közben jön meg az étvágy, vagy mi. És hidd el, ez a bulikkal kapcsolatban is igaz. Tapasztalat - nevettem el magam. - De, ha úgy érzed, hogy inkább nyugodtabb körülmények között szeretnéd köszönteni az új évet, akkor az se para. Nem fogod elhinni, de nekem van ilyen kezdőbulicsomagom, amit mindenhová magammal viszek.
- Komolyan mondja... - hallottuk Adam hangját a faházon kívülről.
- Látod? - mosolyogtam a fiúra.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek EmptySzer. Feb. 22, 2017 10:19 am

-De miért mérgezzem itt tovább a levegőt? Így is széttrancsíroztam a hangulatot elég rendesen. Valahogy nem tudom elképzelni, ahogy felhőtlenül bulizunk holnap... -válaszoltam fakón, miközben már azon járt az agyam, hogy Roxfortot vagy esetleg az otthonomnak csúfolt jó öreg padlásszintet az állítólagos nagymamám házában célozzam meg.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek EmptySzer. Feb. 22, 2017 10:16 am

- Meg tudjuk védeni magunkat - közöltem vele nemes egyszerűséggel. - Ráadásul szerintem nem is tudhatták meg, mivel Apu eléggé komolyan veszi a biztonságunkat. Lehet, hogy nem tűnt fel, de mindig van a ház környékén kb. öt auror. Eléggé nagy veszélynek van ő is, mi is kitéve alapból, így nem hiszem, hogy sikerült bárkinek meghallania téged... a nappalinkban.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek EmptySzer. Feb. 22, 2017 10:12 am

-Hát csak ennyire. Hogy szépen hazatűzök innét. Nem akarlak titeket is a pácba keverni, elsősorban az én fejemet akarják leszedni, de ha változtatom a helyem, akkor ti itt nem lesztek bajban. Az a baj, hogy valójában nem tudom, mire terjed ki a nyomkövetési képessége a szövetségnek. Gőzöm sincs, mennyire tudnak figyelni.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek EmptySzer. Feb. 22, 2017 10:09 am

- És mire jutottál? - próbáltam leülni mellé. Egy kicsit rosszul esett, hogy rólam nem tudja eldönteni, hogy az oldalán állok-e vagy sem, pedig mindig támogattam, akkor is, ha nehéz volt... De most a lényeg az, hogy segítsek neki, hogy ne történjen semmi rossz vele. - Nekem elmondhatod, remélem, tudod...
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek EmptySzer. Feb. 22, 2017 10:06 am

Egy pillanatig éreztem, ahogy a vérnyomásom az egekbe szökik, mivel olyan volt az egész, mintha egy csintalan kiskutyaként kezelnének, aki csak úgy viccből elbújt a gazdái elől.
-Én már nem tudom követni, hogy ki van az én oldalamon, vagy mi a Merlin gatyáját akartok velem csinálni, de a legjobb lesz, ha visszamegyek és összecsomagolok, majd távozom innét. -feleltem a tenger felé meredve. -Bocsánat, csak szükségem volt egy kis egyedüllétre, hogy átgondoljam a dolgokat. -tettem hozzá, de még mindig nem mozdultam.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek EmptySzer. Feb. 22, 2017 10:01 am

- Tudod, már nekem is szenvednem kell csupán attól, ahogy most kinézel... - jegyeztem meg mosolyogva, hogy lehetőleg ne vegye sértésnek. - Hajlandó vagy hazajönni végre?
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek EmptySzer. Feb. 22, 2017 10:00 am

Épp a takarómat igazgattam és próbáltam a nyomasztó gondolataimat elkergetni, ám reménytelen vállalkozás volt. De hiába volt az egész bújócska, ugyanis határozott kopogás törte meg a csendet. Most játsszak óvodást, és ne nyissak ajtót? De Bree-éket ismerve, előbb-utóbb leszedik az a rozoga ajtót. Így inkább a másik opciót választottam. Fel sem kellett állnom, csak kicsit nyújtózkodnom, és eltoltam a reteszt. Elég nyomorultul festhettem a padon, pokrócba burkolózva kuporogva.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek EmptySzer. Feb. 22, 2017 9:54 am

Akármennyire is dühös voltam amiatt, hogy Ralph elment, "mentőexpedíciót" szerveztem. Nem bírtam ki a sok vidám ember között.
Adam egy szó nélkül segített, és Chase és Jeffry is velünk jött (valószínűleg inkább a bűntudat hajtotta őket, mint a vágy, hogy viszontláthassál Ralphot...). Egész délután kerestük, már esteledni kezdett, amikor már a parton sétáltunk. Az egyik öltözőkabin előtt friss nyomokat találtam, úgyhogy gondoltam, bekopogok.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek EmptySzomb. Okt. 22, 2016 10:14 pm

Azt hittem, hogy hihetetlenül lassan vánszorog az idő, de mikor az órámra pillantottam, rájöttem hogy ez nem igaz, már esteledik. Mi lesz az éjszaka folyamán? Már annak gondolatára is, hogy esetleg visszamenjek a nyaralóba, hányingert keltett bennem. Kénytelen leszek itt maradni.
Valami mélyre elásott búvóhelykereső-reflexszel, minden érzékszervemet bevetve vágtam neki valamivel később a partszakasznak, hogy találjak egy alkalmas helyet. Kifejezetten jólesett kiszabadulni a kényelmes, de zsúfolt, zajos és folyton nyüzsgő házból.
Észrevettem egy elhagyatott öltözőkabint a pálmafák között. Szerencsére elég nagy volt, egy széles paddal benne. Téptem néhány pálmaágat, majd egy nem is olyan régen tanult varázslattal egy vastag, bolyhos takaróvá változtattam őket. Beburkolóztam, és a kabin falának dőlve megpróbáltam elaludni, de persze nem sikerült.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek EmptySzomb. Okt. 22, 2016 10:02 pm

Teljesen kivoltam, de próbáltam elvonni a figyelmemet a történtekről és teljesen a bulira koncentrálni. Felpörögtem annyira, hogy nem igazán tudtak velem mást csinálni, mint követni.
- Remélem, jól fogjátok érezni magatokat - pördültem meg séta közben. - De jó tanács. Ha egy lila-kék-narancs hajú férfi hasonló színű itallal kínál meg titeket, NE fogadjátok el. Egyszerűen csak ne.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek EmptySzomb. Okt. 22, 2016 9:56 pm

Kissé meghökkentett a hirtelen témaváltás, de örültem neki.
-Hm, oké. Ha belegondolok, tényleg jó lenne a szilvesztert egy jó kis tengerparti buli formájában eltölteni, úgyis pont erről álmmodoztam idefelé a repülőn! -vallottam be. Adam diszkréten távozott, majd Bree elkezdett keresgélni. Miközben szórakozottan bambultam a polcait, gondolataim minduntalan visszakalandoztak az elmúlt órák eseményeire. Biztos, hogy olyan jó lesz a hangulat azon a partin? Mit meg nem adnék, hogy a jövőbe lássak, és végre tudjam, hogy mi lesz Ralph-al!
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek EmptySzomb. Okt. 22, 2016 9:50 pm

- Nem tudom, de nem is szeretnék most ezen gondolkozni - felpattantam a földről, a lendülettől kicsit megszédültem, meg kellett kapaszkodnom a szekrényemben. - Gyerek, Viráglány, van egy tök jó ruhám a számodra. A parton lesz egy buli, amit a világért sem fogok kihagyni.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek EmptySzomb. Okt. 22, 2016 9:48 pm

-Maradhatok? -kérdeztem, de már közben ültem is le az ágy szélére.
-Szerintetek nem fog valami nagy meggondolatlanságot csinálni Ralph, amíg egyedül kóvályog valahol? -vetette fel, remélve, hogy ezzel nem robbantok ki megint egy újabb konfliktust vele kapcsolatban.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek EmptySzomb. Okt. 22, 2016 9:40 pm

- Minden okés - kiabáltam vissza a legmeggyőzőbb hangomon. Adam közben felnyúlt a kulcshoz, és kinyitotta az ajtót. - Csak egy kicsit le kellett dőlnöm, hogy fel tudjak dolgozni mindent.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek EmptySzomb. Okt. 22, 2016 9:35 pm

-Előbb inkább lesd meg, milyen állapotban van Bree. -javasolta Hudson, aki eddig teljesen szótlanul meredt maga elé és az egyik inggomját csavargatta gondterhelt bambulással.
Több se kellett, most már nem sutyiban, felmentem hozzájuk.
-Na mi a helyzet? -kiáltottam be a zárt ajtón át, de nem erőltettem inkább semmi vidámságot a hangomba, úgyis fölösleges.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek EmptySzomb. Okt. 22, 2016 9:31 pm

- Köszönöm szépen, hogy meghallgattál - piszkáltam a szőnyegem rojtjait. A földön feküdtünk egymás mellett, mint amikor kicsik voltunk.
- Hát, nem vagyok a legokosabb, de hallgatni nagyon jól tudok - borzolta össze a hajamat. Mondjuk annak már úgyis mindegy. - És kérlek, ne haragudj Chase-re sem. Ő csak aggódott érted.
- Azért az aggódásnak is vannak határai - már nem voltam rá annyira dühös, de azért még mindig meg tudtam volna fojtani egy kanál vízben.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek EmptySzomb. Okt. 22, 2016 9:27 pm

-Jeffry-t elnyelte a konyha? -kérdezte értetlenül Vannah, neki tűnt fel először a hiánya.
-Nem, nem, csak a teraszon át kiment, sétál egyet, mert ő sincs a legjobb formájában jelenleg. -adtam elő a megbeszélt magyarázatot.
-Oké, és amúgy nem kéne megkeresni Ralphot? -ugrott a következő problémára Viráglány.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek EmptySzomb. Okt. 22, 2016 9:02 pm

Miközben megcéloztam a kietlen partszakaszt, berögzött, ideges mozdulatokkal tapogattam a zsebemben a pálcámat, ellenőrzive, hogy megvan-e. Rettenetesen dühös voltam, a szégyent és a kétségebeesést már kezdtem legyőzni. Nem érzékeltem, hogy kánikula van, tűz a nap és békésen morajlik a tenger. Minél távolabbi, nehezen észrevehető területre igyekeztem, hogy tényleg ne találjanak meg, ha esetleg valaki utánam jön. Találtam is egy cserjés-sziklás kupacot, leültem az árnyékba és megpróbáltam gondolkodni.
Végigpörgettem, hogy mi mindent tudok a Szövetség képességeről. Nem tudnak figyelni, nem tudhatják, hogy most épp a világ másik végén vagyok. És még azt sem tudják, hogy Veritaserum hatása alá kerültem. De mihelyst valaki beköpi az általam kibeszélt terveket, azt meg fogják tudni, hiszen sok beépített ember van a Minisztériumban. És én lehetek az elsőszámú gyanúsított, hiszen én vagyok az egyetlen kapocs a szövetség és a Roxfort között. De mi van, ha mégis tudják követni a mozgásomat? És ki fog köpni, és mikor? -még számtalan kérdés keringett a fejemben, és sehogy sem tudhattam meg rá jelenleg a választ.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Karib-szigetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek EmptySzomb. Okt. 22, 2016 8:51 pm

- Köszi - mondtam, bár nem hallotta valószínűleg.
Előkészítettem mindent, majd erősen koncentrálva beleléptem a zöld tűzbe.
Ismerős helyre érkeztem, de nem láttam senkit az irodában.
- Szép napot, Mr. Hennel! - az igazgatónő a hátam mögül került elő. A macskaszobor. Hát persze... - Nem számítottam Önre, hogy őszinte legyek.
/folytatódik a Roxfortban/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karib-szigetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek Empty

Vissza az elejére Go down
 
Karib-szigetek
Vissza az elejére 
1 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Mugli világ-
Ugrás: