Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Karib-szigetek

Go down 
+3
Victoire Weasley
Savannah Bay
Brianne Stacks
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
SzerzőÜzenet
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 14 EmptySzomb. Feb. 06, 2016 8:41 pm

-Savannah, Ralph, kérlek, lassan Ti is gyertek, megmutatom a szobáitokat! - kiáltott a páros felé Jack jókedvűen, majd miután ők is csatlakoztak hozzánk, türelmetlenül megvártam, amíg a többiek hatalmasakat nyögve felnyalábolják a táskáikat, és Chase, Bree és Adam mögött haladva (akik értelemszerűen igyekeztek közel maradni régen látott apjukhoz) beléptünk az ajtón, amely mögött az egész téli szünetre otthonunkat jelentő szobák bújtak meg.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 14 EmptySzomb. Feb. 06, 2016 8:32 pm

Gondoltam, az első és legfontosabb, amit tennem kell, hogy gyönyörködök egy kicsit az itteni természetben, majd felmérem a terepet. Elvileg varázslófalu, tehát mugliknak nagyrészt híján leszünk.
Az út nagy részén azon merengtem, hogy vajon mit fogok itt tapasztalni, milyenek lesznek az itteni mágusok? Biztos kíváncsiak lesznek majd a beszámolómra a Szövetségben, ahol egyébként kifejezetten támogatták az ötletet, hogy éljek a lehetőséggel és elutazzak ide. Így, bár kissé vonakodva, de belementem Bree ajánlatába. Csak éppen fogalmam sincs, mit fogok a sok-sok közös tevékenység során magammal kezdeni. Nem lesz egy túl kényelmes nyaralás nekem, az biztos.
Léptekre lettem figyelmes, majd megfordulva Savanahh-al találtam magam szemben.
-Hali. Ugye, milyen gyönyörű helyre kerültünk? -kérdezte csillogó szemekkel. Na, kezdődik.
-Igen, az biztos. -néztem a végtelen tenger irányába, majd megigazítottam a napszemüvegemet.
-Figyelj, biztos neked fura lesz itt, mármint nagy társaságban tölteni a karácsonyt, de egyébként nekünk is. Légy szíves, mutatkozz be mielőbb Bree apukájának, és kicsit próbálj szociálisabb életet élni a következőkben, nem úgy, mint a repülőn. -mondta eléggé komolyra sikerült hangon. -Ja, és köszönd meg a lehetőséget.
-Oké, oké, két perc, és megyek utánatok. -ráztam le komoran.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 14 EmptySzomb. Feb. 06, 2016 8:20 pm

-Melyik lesz a mi szobánk? Egyáltalán kivel leszek együtt? Tengerre néző szobát kapunk? - kérdezgettem folyamatosan Jack-et, természetesen a csapat élén, a férfi mellett haladva.
Jack türelmesen válaszolgatott a kimeríthetetlen kérdésáradatra, amelyet rázúdítottam, a többiek azonban leginkább nehéz csomagjaikat szerették volna minél előbb biztonságba és a vállaiktól és kezeiktől minimum húsz méteres távolságra elhelyezni, így kénytelen voltam a többiekhez igazodva először ezt az igényt kielégíteni. Pedig mennyi más izgalmas dolgot lehetett volna ehelyett csinálni!
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 14 EmptySzomb. Feb. 06, 2016 8:12 pm

-Hé, Bree, hova tehetjük a cuccainkat? -kérdezte Hudson, aki rogyásig volt aggatva bőröndökkel, mert közben Ralph is lepasszolta neki az övét.
Közben őt próbáltam megtalálni (jellemző, hogy állandóan eltűnik, mikor szükség lenne rá, már megszokhattuk). Kinéztem a kertkapun kihajolva, és megpillantottam, ahogy a parton áll és mozdulatlanul nézi a vizet. Valahogy olyan életidegen látvány volt, nem passzolt a képbe. A repülőút alatt próbáltam vele beszélni, de inkább zenét hallgatott vagy az ablakon át révedt a semmibe. Érdekes lesz vele tölteni pár napot ebben a csodaországban, az biztos. Most utánamenjek? Igen, rá kéne beszélnem, hogy mutatkozzon be Jacknek, meg úgy általános életlejeket adhatna. Fogtam magam, majd lassan közelítettem felé.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 14 EmptySzomb. Feb. 06, 2016 8:01 pm

Miután kigyönyörködtem magam a lenyűgöző tengerparti kilátásban, pillantásomat a nem kevésbé gyönyörű ház felé fordítottam. Elégedett mosollyal nyugtáztam, hogy a hely legalább olyan lélegzetelállító, mint Apolline mamáék háza Franciaországban, így már alig vártam, hogy küldhessek pár képet Louis-nak és Dom-nak, eldicsekedve szerencsémmel. Amint azonban visszafogott lélelgzettel nyugtáztam, hogy minden pontosan olyan fantasztikus, mint amilyennek elképzeltem, őrült boldogság kerített hatalmába, hogy végre-valahára itt vagyok a Karib-szigeteken! Alig mertem elhinni, és csak nagy önuralmamnak volt köszönhető, hogy nem kezdtem el azonnal sikongatni és páros lábbal ugrálni a puha homokon. Minden olyan tökéletes volt!
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 14 EmptySzomb. Feb. 06, 2016 7:45 pm

- Csókolom? - nevetett fel Apa. - Hány évesnek nézek én ki? Negyven?
- Negyvenegy vagy... - jegyezte meg halkan Chase mosolyogva.
- Jack vagyok mindannyiótoknak, rendben? - nézett körbe a társaságon, majd amikor megpillantotta Jeffry-t, egy pillanatra megakadt, de egy nanomásodperccel később máris ugyanolyan vidám vigyor terült szét az arcán. Lehet, hogy csak képzelődtem.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 14 EmptySzomb. Feb. 06, 2016 7:40 pm

-Csókolom! -rohantam kicsivel később oda Bree apukájához. Remélem nem haragszik, hogy magáztam, legfeljebb szól, ha nem akarja. -Először is, nagyon-nagyon köszönjük ezt a csodálatos lehetőséget! Máskülönben sosem juthattam volna el ilyen helyre! -hadartam el nagy lelkesedésemben, sugárzó mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 14 EmptySzomb. Feb. 06, 2016 7:36 pm

Nyugodtan elmosolyodtam és előrementem az ajtóhoz, amíg a többiek a kertben és a közeli tengerpartban gyönyörködtek.
Amikor a kilincshez értem volna, az magától lenyomódott - de ebben semmi mágia vagy high-technology nem volt: Apa állt az ajtóban. Rögtön a nyakába ugrottam. Már nagyon-nagyon hiányzott.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 14 EmptySzomb. Feb. 06, 2016 7:32 pm

-JÓSÁGOS MERLIN! -tört ki belőlem a visítás az álomvilágot meglátva. -Ez... ez elmondhattalanul gyönyörű hely, Bree! Sosem gondoltam, hogy ilyen tényleg létezik! -forogtam jobbra-balra, közben próbálva befogadni a látványt. Már pusztán a kristálykék tenger és a fehér homok látványa elkábított, meg a pálmafák... Hudson szorosan a nyomomban cipelte a két bőröndünket, és ő is szemmel láthatóan le volt nyűgözve.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 14 EmptySzomb. Feb. 06, 2016 7:25 pm

Hogy őszinte legyek, eléggé izgultam. Szerettem volna, hogy a barátaim jól érezzék magukat és végig azon pörögtem, hogy ugye jó lesz, ugye jó lesz... Viszont amint megláttam a házat, ahol minden nyáron eltöltünk egy-két hetet a mágusok számára kialakított nyaralóhelyen, megnyugodtam. Minden rendben lesz, minden rendben lesz... Aztán eszembe jutott, hogy vajon mit fognak szólni a muglidolgokhoz, mert Apu imádja a high-tech cuccokat. Mindegy, biztos érdekes lesz az arcuk.
- Üdv a Föld egyik legjobb helyén! - nyitottam ki a kaput, ami a sövénnyel körbekerített házhoz vezető ösvényre nyílt.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 14 EmptySzomb. Feb. 06, 2016 7:13 pm

Mert aki megteheti...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karib-szigetek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 14 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Karib-szigetek
Vissza az elejére 
14 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Mugli világ-
Ugrás: