Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Karib-szigetek

Go down 
+3
Victoire Weasley
Savannah Bay
Brianne Stacks
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Madeline Kinley

Madeline Kinley


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2016. Mar. 23.

Karib-szigetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 8 EmptyPént. Ápr. 15, 2016 10:04 pm

-Oké - bólintottam, kissé hátrahőkölve Brianne fegyvernek minősülő eszközétől, de amikor újra visszafordultam munkám felé, nem tudtam letörölni arcomról a hitetlenkedő, boldog mosolyt.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 8 EmptyPént. Ápr. 15, 2016 10:03 pm

- Úgyhogy nincs kifogás, értve vagyok? - mutattam rá a késsel, amivel a hagymát szeleteltem és összehúztam a szememet.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 8 EmptyPént. Ápr. 15, 2016 10:02 pm

-Csak nem gondolod, hogy egyedül fogod abban az elhagyatott romban tölteni a karácsonyt? -kérdeztem megbotránkozva. -Ez éppen egy kiváló alkalom, hogy összeismerkedjünk, és rengeteg új élményt szerezz! Neked tényleg itt a helyed. -mosolyogtam rá biztatóan.
Vissza az elejére Go down
Madeline Kinley

Madeline Kinley


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2016. Mar. 23.

Karib-szigetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 8 EmptyPént. Ápr. 15, 2016 9:58 pm

-Köztetek? - billentettem enyhén félre a fejemet. - Hiszen alig ismertek - nevettem fel kissé hitetlenkedve.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 8 EmptyPént. Ápr. 15, 2016 9:57 pm

- Ne hülyéskedj, Maddie! A karácsony a szeretet, az elfogadás és a törődés ünnepe. Itt a helyed köztünk.
Vissza az elejére Go down
Madeline Kinley

Madeline Kinley


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2016. Mar. 23.

Karib-szigetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 8 EmptyPént. Ápr. 15, 2016 9:55 pm

-Áááá, világos - bólogattam hevesen, majd ismét a krumplipucolásnak szenteltem teljes figyelmemet, néha-néha egy-két lopott falattal megajándékozva Makotót.
Körülbelül két percig néma csendben végeztük a dolgunkat, majd villámcsapásszerűen jutott eszembe valami.
-Ó, Brianne - fordultam a lányhoz. - Szerintem én a krumplipucolás után visszatérek a várba. Köszönöm a vendéglátást és az ételt, de igazán egyáltalán nem szeretnék a terhetekre lenni - főleg nem karácsony este - mosolyogtam rá szégyenlősen. - De tényleg, nagyon köszönöm, hogy gondomat viseltétek.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 8 EmptyPént. Ápr. 15, 2016 9:51 pm

- Ez látod, egy nagyon jó kérdés - nevettem el magam. - Jeffry szerette volna elhozni, én meg nem tiltakoztam.
Vissza az elejére Go down
Madeline Kinley

Madeline Kinley


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2016. Mar. 23.

Karib-szigetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 8 EmptyPént. Ápr. 15, 2016 9:49 pm

-Akkor miért van itt? - kérdeztem kíváncsian, nagy szemekkel pislogva a többiekre, hiszen tényleg nem értettem, hogy ilyen körülmények között miért hívták meg a lányt velük nyaralni.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 8 EmptyPént. Ápr. 15, 2016 9:47 pm

- Nem ismerjük eléggé ahhoz, hogy konkrét véleményt alkossunk róla - feleltem diplomatikusan. - Viszont abban szerintem mind megegyezhetünk, hogy nem egy hétköznapi egyéniség és kell egy bizonyos idegállapot, hogy jobban megértsük.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 8 EmptyPént. Ápr. 15, 2016 9:44 pm

-Nem. -vágtam rá tömören és gondolkodás nélkül. Lehet hogy túlzás volt? Mindegy, majd Bree kifejti árnyaltabban a vele való kapcsolatunkat, gondoltam.
Vissza az elejére Go down
Madeline Kinley

Madeline Kinley


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2016. Mar. 23.

Karib-szigetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 8 EmptyPént. Ápr. 15, 2016 9:42 pm

-Naná, hogy ő - értett egyet a konyhába belépő fiú (azt hiszem, Ralph).
Brianne fáradt sóhajjal égnek (jelen esetben plafonnak) emelte pillantását. Kíváncsian, félrebillentett fejjel figyeltem a jelenetet.
-Nem szeretitek? - érdeklődtem kedvesen, Brianne-n és Ralph-on kívül Vannah-nak is címezve szavaimat.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 8 EmptyPént. Ápr. 15, 2016 9:39 pm

Mielőtt még bármi mást mondhatott volna, gyorsan közbevágtam.
- Várj, várj, ne mondj semmit, kitalálom! - a kezemmel a halántékomat dörzsöltem, mintha éppen a gondolataiban próbálnék olvasni. - Valami szőkeséget látok... Ahogy parancsolgat... Vicky lesz az...
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 8 EmptyPént. Ápr. 15, 2016 9:37 pm

-Én...Én ezt nem fogom tudni elviselni, sajnálom. -jelentem meg gyászos hangolatban a konyhában. Nem idegesítettem fel magam, már megtanultam, hogy hogyan ne kapjam fel a vizet idegesítő emberek jelenlétében. Egyszerűen nem veszek tudomást róla és próbálom kikerülni az ilyen személyeket, aki jelen esetben Victoire volt, akinek sehogy sem volt megfelelő a bejárati ajtó fölé általam felimádkozott égősor. Kétszer voltam hajlandó átigazgatni, a harmadik kifogásnál egyszerűen leszálltam a létráról és távoztam. A pálmafát, amit errefelé ilyenkor feldíszíteni szokás, már Hudsonnal és Jeffryvel elintéztük békében és hatékonyan. Már csak a díszek kellenek rá.
Vissza az elejére Go down
Madeline Kinley

Madeline Kinley


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2016. Mar. 23.

Karib-szigetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 8 EmptyPént. Ápr. 15, 2016 9:29 pm

-A szőke, pattogós, parancsolgatós lányra gondolsz? Mert ha Őrá, akkor igen - válaszoltam Brianne kérdésére. - Eléggé a kezébe vette az ügyet. Parancsokat osztogat meg minden - nevettem fel. - Teljesen olyan, mint egy őrmester.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 8 EmptyPént. Ápr. 15, 2016 9:26 pm

- Csak akkor lehet dumcsizni, ha dolgoztok, különben az életben nem leszünk készen - figyelmeztettem őket és a kezükbe nyomtam a hámozókat. Leültem én is közéjük a hagymákkal, amiket elkezdtem pucolni. - Vicky intézi a dekorációt, ugye?
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 8 EmptyPént. Ápr. 15, 2016 9:23 pm

-Persze, tessék. -nyomtam a kezébe villámgyorsan pár szemet. Hasznossá is teheted magad azzal, ha elkezded pucolni őket, elég sok kell majd a krumplisalátához. Segítek. -előkotortam egy találomra kinyitott szekrényből két tálat, egyiket a héjnak, és két hámozót.
-Nem tudod, a többiek hogy állnak? A fa már bekerült? -érdeklődtem tőle, hátha látott már valamit.
Vissza az elejére Go down
Madeline Kinley

Madeline Kinley


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2016. Mar. 23.

Karib-szigetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 8 EmptyPént. Ápr. 15, 2016 9:19 pm

-Halihó, lányok! - kukkantottam be vidoran a konyhába. - Woah, mennyi finom étel! - vonta el a figyelmemet azonnal a megannyi ínycsiklandozó finomság, amely alatt csak úgy roskadoztak a polcok. - Krumpli van? - kérdeztem aztán sürgetően, de még mindig csillogó szemekkel bámulva az ételrengeteget.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 8 EmptyPént. Ápr. 15, 2016 9:08 pm

- Rendicsek - feleltem. - Addig én előkészítek mindent.
A kamrában matattam, amikor hallottam, hogy valaki bejött a konyhába.
- Hallihó, ki vagy? - kiabáltam ki, háttal a látogatónak.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 8 EmptyPént. Ápr. 15, 2016 8:34 pm

-Szerintem jó lenne, majd megkérdezem mindjárt a többieket, mit kívánnának. Biztos van valakinek valami elmaradhatatlan tradicionális karácsonyi kedvenc sütije.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 8 EmptyPént. Ápr. 15, 2016 8:32 pm

- Desszertre nem gondoltam volna, de ha van bármilyen ötleted, megvalósíthatjuk.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 8 EmptyPént. Ápr. 15, 2016 8:29 pm

-Hmm, jól hangzik. És desszertek terén? -érdeklődtem tovább.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 8 EmptyPént. Ápr. 15, 2016 8:26 pm

- Az alapmenü a rántott hal krumplisalátával, de majd körbejárok és megkérdezem mindenkitől, hogy van-e valamilyen különleges igénye - magyaráztam fakanállal a kezemben.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 8 EmptyPént. Ápr. 15, 2016 8:21 pm

-Oksi. És mit sütünk? -kérdeztem, miközben kíváncsian lézengtem a szuperül berendezett, barátságos konyhában.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 8 EmptyPént. Ápr. 15, 2016 8:18 pm

- Szerintem én is megyek a konyhába - feleltem. Szépen elosztódtunk, mindenki ment a maga dolgára. Hárman mentünk lányok a konyhára, de amikor bementem, még csak Vannah volt ott. - Fél perc és előveszem az összes hozzávalót.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 8 EmptyPént. Ápr. 15, 2016 8:16 pm

-Én segítek sütni, imádok mindent, amit konyhában kotyvasztás! -jelentette ki lelkesen Savannah mellettem.
-Én meg segítek szívesen a nappali átrendezésében, meg ha kültéri dekorációt kell feltenni. -ajánlkozott Hudson is.
-Nekem teljesen mindegy, de talán ezekben lehetne a legtöbb hasznomat venni nekem is. -csatlakoztam a fiúhoz. -Csak mutasd meg, Jack, hogy hova gondoltad a fát a nappaliban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karib-szigetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Karib-szigetek
Vissza az elejére 
8 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Mugli világ-
Ugrás: