Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Karib-szigetek

Go down 
+3
Victoire Weasley
Savannah Bay
Brianne Stacks
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Karib-szigetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 5 EmptyPént. Május 13, 2016 10:46 pm

- Beveritaserumoztuk Ralphot, aki miután rájött, törölte Bree emlékeit, majd a tiédet is, mire én megkötöztem - foglaltam össze röviden, de hamar rájöttem, hiba volt.
- HOGY MIT CSINÁLTATOK? - kiabált Bree még mindig a földön ülve.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 5 EmptyPént. Május 13, 2016 10:36 pm

-Mi ez a... Ez az egész? Miért fekszik Bree a földön? Mi az a háborús övezet itt? -néztem körbe szörnyülködve. -Fogalmam sincs, mi történt itt. Felvilágosítanál? -néztem rá totál értetlenségben, a fejemet tapogatva, ami úgy sajgott, mintha jól bevertem volna egy bútorba.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Karib-szigetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 5 EmptyPént. Május 13, 2016 10:32 pm

Odaléptem Vannah mellé, mert ő volt hozzám közelebb.
- Jól vagy? Emlékszel bármire is az elmúlt egy órából? - kérdeztem, miközben óvatosan felsegítettem.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 5 EmptyPént. Május 13, 2016 10:24 pm

Ösztönösen megpróbáltam kiszabadulni, de egy pillanat töredéke alatt rá is ébredtem, hogy egy mágia által kialakított kötözésből lehetetlen kiszabadulni. Szikrázó szemmel meredtem Jeffryre, de közben már a további lehetőségeket latolgattam. Az már biztos, hogy nem tudom a memóriatörlést végigvinni. Viszont, ha a többiek ezen információk birtokában maradnak, és tudják, hogy a Szövetség szeretne egy komplett bosszúhadjáratot indítani Roxfort ellen... Felverik az egész mágusvilágot, és nekem végem lesz... Mit tegyek, ha kiszabadulok? Nem maradhatok így örökre... Kétségbeesetten kutattam valami megoldást.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Karib-szigetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 5 EmptyPént. Május 13, 2016 10:17 pm

Rögtön bekapcsoltak az auror-ösztöneim. Egyetlen pálcasuhintással fegyvereztem le és kötöztem meg Ralph-ot abban a pillanatban, hogy a rontás elérte Viráglányt.
- Maradj nyugton, és akkor nem esik bántódásod - szegeztem rá a pálcámat, melynek a vége vörösen izzott.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 5 EmptyPént. Május 13, 2016 10:15 pm

Ha Bree nem ugrott volna közéjük, Jeffry-t eltalálta volna a varázslat és annak rendje és módja szerint törlődik az emlékezete. De mivel őt találta el, nem lett sok hasznom. De ezek szerint működik! Ez bátorságot adott, és pillanatnyi zavart kihasználva Savannah-t támadtam hátba.
-Exememorian! -sziszegtem elszántan, mire a lány felsikoltott, és a varázslat erejétől támolyogva ahz egyik fotelre huppant, és teljes zavarral tekintett körbe a felforduláson. Vajon lesz időm gyorsan mindenkin végigcsinálni?
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 5 EmptyPént. Május 13, 2016 10:06 pm

A földön feküdtem, mindenki körbeállt és aggódó arccal figyelt.
- Merlin alsónadrágjára, mi a szösz történt? - támaszkodtam az alkaromra. A fejem rettenetesen sajgott.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 5 EmptyPént. Május 13, 2016 10:03 pm

-Ti... Ti ezt az egészet nem tudhattátok volna meg! A rohadt életbe! Most szúrtam el tényleg mindent, az előbb. Meg fognak ölni! Megszegtem a legfontosabb aranyszabályt! -rémülten eszméltem rá, hogy mekora hibát követtem el, bár akaratomon kívül. Mi volt ez az egész? Csak nem Veritaserum? -futott át az agyamon a gondolat. Szédelegve kapaszkodtam meg az egyik kanapé karfájában, közben próbálva minnél messzebb evickélni a többiektől. Ezek valahogy, akárhogy is, a legféltettebb titkaim elárulására kényszerítettek... Vadul kutatni kezdtem a pálcám után. Vajon van annyi erőm, hogy megpróbáljam a memóriatörlést? Merlinre, az egyik legnehezebb rontás, még sosem próbáltam élesben... Bár egyszer, az egyik szövetségi gyűlésen, még réges-régen megtanították, és ki is próbáltam, de... Na végre, megvan a pálca. De kivel kezdjem? Mindenkinek el kéne mindent felejtenie az elmúlt fél órából. Elkeseredetten előrántottam a pálcát és Jeffryre szegeztem.
-Exememorian! -kiáltottam, próbálva elfojtani a bennem tomboló haragot.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 5 EmptyPént. Május 13, 2016 9:53 pm

- Ralph, nem kéne felállnod - fogtam meg a csuklójánál fogva, és mélyen a szemébe néztem. - El fogsz ájulni, ha erőlteted magad.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 5 EmptyPént. Május 13, 2016 9:31 pm

Remegtem, és elkezdett minden kitisztulni. Ha próbáltam visszaemlékezni az elmúlt negyed órára, erős fájdalom nyilallt a fejembe, de lassan eltűnt a ködfátyol és ráeszméltem valamire. Minden erőmmel ösztönösen próbáltam kimenekíteni magam Bree kényszeres ápolása elől. Durván, mit sem törődve a nedves borogatás egyébként jóleső hatásával, felálltam. A szoba imbolygott körülöttem, mintha egy hánykolódó hajón állnék, és a többiek döbbent-rettegő-tanácstalan arcát látva bebizonyosodott a gyanúm: valaminek a hatása alá kerültem, és mindent elmondtam. Mindent. Amiket nem kellett volna.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 5 EmptyPént. Május 13, 2016 9:23 pm

- Sziasztok! - mosolyogtam mindenkire, egy cápa nyugalmával, majd arréb toltam a döbbent Jeffry-t, és odaguggoltam Ralph mellé, aki eléggé ramatyul nézett ki. - Megtörlöm ezzel a homlokod, aztán majd tedd a tarkódra, jó? Utána jobban leszel, ígérem, jó? Ne foglalkozz velük. Nézz a szemembe. Mély levegő, rendben?
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 5 EmptyPént. Május 13, 2016 9:15 pm

Merlin szuperhősös alsógatyájára! Bree?! Értetlenül hápogtam pár másodpercig, mire értelmezni tudtam a helyzet súlyát. Ralph-ból épp száll el a Veritaserum hatása, de ő és Adam túl korán jöttek haza. Most akkor lebukunk? Vagy még pont menthető a helyzet azzal, hogy a fiú random rosszul lett társasozás közben? Most hirtelen nem mertem megszólalni és csak elszörnyedve bámultam a hullafehérré változó Ralphra.


A hozzászólást Savannah Bay összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 13, 2016 9:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 5 EmptyPént. Május 13, 2016 9:11 pm

- Valaki, hozzon vizes borogatást! - szólalt meg Jeffry aggodalmasan. Mintha valóban aggódott volna Ralph-ért, de lehet, hogy csak ügyesen csinálta. A többiek pár másodperccel később kapcsoltak, de akkorra én már megoldottam a varázspálcámmal a problémát, és átnyújtottam a rongyot. - Köszö... Bree!
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 5 EmptyPént. Május 13, 2016 8:35 pm

-Öhm... Nem annyira. -éreztem, hogy minden vér kiszökik az arcomból és szemcsésen-csillagosan kezdtem látni, majd fülzúgás tört rám. A pohár vészesen remegett a kezemben, ezért inkább gyorsan letettem. Latolgattam, hogy vajon rögvest elhányom magam, vagy egyszerűen elájulok és elterülök a földön. Mi a Merlin szakálláért vagyok ilyen? Mi történt?
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 5 EmptyPént. Május 13, 2016 8:30 pm

Nem értettem semmit. Most mi van a halálfalókkal? Adam rátette a vállamra a kezét. Ránéztem, szemében együttérzés volt, a pillantása azt sugallta: "Én nem akartam, szerintem nem volt jó ötlet."
- Jól vagy, Ralph? - kérdezte aggódva Jeffry. De kedves tőle... Hideg vízzel töltött poharat adott a fiú kezébe, aki remegő kézzel fogta meg az üveget.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 5 EmptyPént. Május 13, 2016 8:28 pm

-Úgyhogy ja. Bosszút akarnak állni. És egyszer, hirtele, hatásosan megjelenni, berobbanni a köztudatba, abban a reményben, hogy a halálfalói előéletű máguscsaládok csatlakoznak hozzájuk és segítenek a bosszú véghezvitelében. -foglaltam össze elbambultan. -Még kíváncsiak vagytok valamire? -kérdeztem, mert hirtelen mindenki kifogyott a szóból. Tompán éreztem magam, mintha valami sűrű levegőközeg lenne közöttem és a többiek között, valamint gondolkodnom, a jelenre koncentrálnom is rettenetesen nehéz volt. Bágyadtan meredtem magam elé.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 5 EmptyPént. Május 13, 2016 8:21 pm

Az egész hazafele úton futottam, miközben válogatottan emlegettem Merlin becses ruhadarabjait. Adam közben próbált nyugtatni.
Amikor a társalgó nyitott ajtajához értem, csak megáltam, néztem őket, vártam, mi folyik ott. Nem vettek észre, mert mindenki Ralph körül ült.
Ki fogom nyírni őket... - gondoltam.
Karib-szigetek - Page 5 3ebc5a8e21eb707d3d70950d8c056b02
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 5 EmptySzomb. Május 07, 2016 10:41 pm

Miután realizálódott bennem, hogy mibe keveredett Ralph, és hogy egy halálfalószövetség tagja, elég nehezemre esett játszani a szerepet, és úgy beszélgetni a témáról, mintha ez teljesen oké lenne. Tompultan hallgattam, ahogy a legmélyebb titkait beszéli ki magából a Verita hatására.
És mindezt én indítottam el. Én tettem az italába! Merlinre, jó ötlet volt ez? Vagy pont hogy erre van szükség? És mi lesz, ha vége, alig tíz perc maradt a hatásából, rá fog jönni, hogy mindent elárult nekünk? Számtalan kérdés tódult elém, és nem tudtam egyikre sem a választ. De most a legfontosabb, hogy ügyes taktikával szedjünk ki belőle még többet.
-És mondd csak, hányan vagytok? Azért kerülnek elő támogatók? -kérdeztem semleges hangon, remélve, hogy ez egy hasznos kérdés.
-Mikor hozzájuk kerültem, alig tizen voltak, most meg... Olyan huszonöt állandó tag, de még legalább ötven emberrel tartják a kapcsolatot, csak a távolságok meg a túlbiztosított Hoprendzser miatt csak levélben kommunikálnak legtöbbször velük. Én vagyok közöttük a legfiatalabb... -mondta Ralph, de nem lehetett eldönteni, hogy undorodik vagy büszke erre a tényre.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 5 EmptySzomb. Május 07, 2016 10:29 pm

- Tudod, ez nagyon hiányzott - mosolyogtam rá Adamre.
- A sziget? - nézett rám furán.
- Nem, te butus - kedvesen oldalba löktem a könyökömmel. - Hanem az, hogy így együtt legyünk. Egy kis tesóidő, érted mire célzok.
- Majdhogynem éjjel-nappal együtt vagyunk, B - nevette el magát. - Csodálkozom, hogy nem kaptál már herótot tőlünk.
- Hát, amióta bevettük a bandába a többieket, azóta alig töltünk időt együtt. Sőt, amióta barátnőitek vannak... - húztam el a számat. - Ne értsd félre, szeretem őket, csak hiányoztok...
- Először is, Jordanékat te fogadtad örökbe - borzolta össze a hajamat. - Ami a lányokat illeti... Ha úgy érzed, hogy elhanyagolunk miattuk, akkor szólj rögvest, rendben? Nem állhat senki közénk.
- Az égvilágon semmi - vigyorogtam rá, kivillantva az összes fogamat.
- Ha már itt tartunk... - az arcára bűntudat ült ki. - Én nem értek velük egyet, ezért vagyok most itt... El kell neked mondanom valamit...
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 5 EmptySzomb. Május 07, 2016 10:21 pm

-Nem tudom, ez elég kiszámíthatatlan. Amit akarnak, azt e is érik. Nagyon elszántak. Többször is emlegették, hogy egyszer ostromot indítanak egész Roxfort ellen, hisezn az a hely a magja a társadalmunknak, az ottanaiknak kell bűnhődniük. -feleltem halkan, de teljesen érzelemmentesen.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Karib-szigetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 5 EmptySzomb. Május 07, 2016 10:17 pm

- Értem - mosolyogtam rá. Kettős érzés volt bennem. Egyrészt örültem, hogy igazam volt, másrészt viszont azt láttam, hogy Ralph nem tehet túl sok mindenről. Még át kell gondolnom, hogy hogyan tudom úgy át adni a Rendnek az információt, hogy ő ne kerüljön bajba. - Tudod, eléggé ügyesen csinálod. És amúgy hogy érzed, veszélyt jelenthetnek rád? Vagy ránk? Vagy bárki másra? Vagy csak tervelgetnek, de nem valószínű, hogy lesz belőle valami?
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 5 EmptySzomb. Május 07, 2016 9:52 pm

-Öh... Hát végül is tényleg... -miért is tartottam magamban olyan görcsösen ezt az egészet? Hiszen megbízhatok bennük, a barátaim. -nyugtázta sebesen valami távoli hang bennem.
-Az a helyzet, hogy még túl kevesen vagyunk... illetve vannak ahhoz, hogy valami konkrétabb lépésre kerüljön a sor. Még erőt és támogatást kell gyűjtenünk. Ügyesen csalogattak magukhoz és most tartanak sakkban. De ugyanakkor boldoggá tesz, hogy annak idején, hat évvel ezelőtt megbíztak bennem, és felkértek arra, hogy legyek a Roxfort-beli mindent látó szemük. Ezekben a mágusokban iszonyú bosszú fortyog, amiért a vezérüket megölték. Én.. Én nem is tudom mit tehetnék. Ha otthagynám őket, hogy hagyjanak békén ezzel sötét dumával, nekem semmi közöm hozzájuk, akkor válogatott módszerekkel kínoznának halálra. De valahol meg mégis, talán tudat alatt, de megértem őket, és egyetértek velük. -fejtettem ki, és minden szóval könnyebb lett a lelkem.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Karib-szigetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 5 EmptySzomb. Május 07, 2016 9:38 pm

Chase is sokkoltan ült fél méterre tőlünk, miközben valami olyasmit motyogott, hogy ő megmondta.
- Viszont úgy érzem, hogy sosem beszéltünk róla jobban - folytattam. - Szívesen végighallgatunk, mert úgy nézel ki, mint akinek nagyon nyomja a szívét ez az egész.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 5 EmptySzomb. Május 07, 2016 9:29 pm

Bár tudtam, mi fog most történni, Ralph szavai sokkoltak. Mi a Merlin alsógatyájáról beszél? Nagyon rossz előérzetem lett. Konkrétan tátott szájjal hallgattam, ahogy egy halálfalócsoportról magyaráz, mintha nem is tudom hányszor már előadásokat tartott volna róla. Te jó ég. A felismerés szép lassan kúszott a tudatomba, és fokozatosan kezdtem összerakni a képet. Az a furcsa viselkedése, az emberkerülése, és mikor olyan borúsan mered maga elé a gondolataiba merülve... Hát ezért nem engedett senkit a közelébe? Elég nehezen kaptam észbe, hogy nem kéne ennyire csodálkozónak lennem. Lopva a többiekre pillantottam, vajon ők hogy reagálnak erre a borzalmas vallomásra?
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Karib-szigetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 5 EmptySzomb. Május 07, 2016 9:22 pm

- Igaz, igaz, bocsi, teljesen kiment a fejemből, de most így tudom - kaptam a fejemhez. - Hát persze, bocsánat, csak eléggé elfáradtam mára. A múltkor is meséltél róla, hogy elmondtad nekik, hogy... Merlin, biztos napszúrást kaptam délelőtt. Hiába a barna bőr, lehettem volna óvatosabb.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karib-szigetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Karib-szigetek
Vissza az elejére 
5 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Mugli világ-
Ugrás: