Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Karib-szigetek

Go down 
+3
Victoire Weasley
Savannah Bay
Brianne Stacks
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 4 EmptyCsüt. Május 19, 2016 9:31 pm

A szoba egyetlen ablaka előtt álltam, hátrakötött kézzel. Mikor észrevettem Bree-t, fogalmam sem volt, mit csináljak vagy mondjak. Nem számítottam rá. Pár másodperc erejéig üresen meredtem rá, közben rájöttem, hogy mint egy kilyukadt lufi, teljesen leeresztettem. Lelkileg. Agyilag. Mindenhogy. Bizonyos értelemben már halott vagyok.
-Mit akarsz? -kérdeztem fakó, halk hangon.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 4 EmptyCsüt. Május 19, 2016 9:27 pm

- Nem baj - kiabáltam vissza. Megkerestem a szobát, amibe Jeffry betette, majd kopogtam. Rájöttem, hogy némítóátkot is tett rá, úgyhogy nem fog válaszolni. Óvatosan benyitottam. - Szia!
Levettem róla az átkot, hogy tudjunk beszélni.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 4 EmptyCsüt. Május 19, 2016 9:25 pm

-Hát erre kíváncsi leszek! -vágtam rá azon ötletére, hogy most, ilyen állapotban, beszél vele.
-Bree, várj, biztos jó öltet most beszélni vele? Biztos nagyon zaklatott, lehet jobb lenne várni, míg kicsit lehiggad. -kiáltott utána aggódva Vannah.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 4 EmptyCsüt. Május 19, 2016 9:22 pm

- Nem tudod, hogy mi miről tudunk vagy nem tudunk beszélni! És komolyan te papolsz itt nekem az antiszocialitásról? Ha én nem lennék, akkor te is a sarokban ülnél mélabúsan a gondolataidba mélyedve - pattantam fel. - Megyek, és beszélek vele, mert szeretném tőle hallani.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 4 EmptyCsüt. Május 19, 2016 9:20 pm

-Ugyan miért nem? Hagynunk kellett volna, és ölbe tett kézzel nézni, ahogy teljesen kiszámíthatatlanul, mélyen a gondolataiba merülve kóvályog veled, és tulajdonképpen beszélgetni sem tudtok semmiről, mert annyira antiszociális és elvont?! És mennyire lehet nem komolyan venni azt, hogy Tudjukki egykori pártolói újra összeállnak? És gyűléseket tartanak és tervezik megtámadni az iskolát? Ébredj már fel! -vágtam vissza már ingerültebben.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 4 EmptyCsüt. Május 19, 2016 9:14 pm

- Nem is biztos, hogy ez igaz, és ahogy Jeffry is mondta, nem lehet tudni, hogy milyen komoly a helyzet! És akkor sem ez lenne a megoldás, ha igazatok volna.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 4 EmptyCsüt. Május 19, 2016 9:12 pm

-Bree, az nem zavar, hogy a barátodról olyan dolgok derültek ki, amiket ha nem tudtunk volna meg, katasztrófához vezethet? És a gyanússágát rajtad kívül mindenki érzékelte, ezért döntöttünk így. -feleltem higgadtan és tárgyilagosan.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 4 EmptyCsüt. Május 19, 2016 9:08 pm

- Igen. Nem ártott ő a légynek sem, egyszerűen semmi indokot nem volt - vetettem a szemükre. - Ha bármi problémátok van az én barátommal, akkor gyertek hozzám, és ne illegáliskodjatok.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 4 EmptyCsüt. Május 19, 2016 9:05 pm

-Mármint hogy miért döntöttünk úgy, hogy bevetjük a Veritaserumot? -kérdeztem vissza, állva a tekintetét.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 4 EmptyCsüt. Május 19, 2016 9:04 pm

- Miért? - szólaltam meg. Eddig csak csendben hallgattam a többieket, de most feltettem az egyetlen kérdést, amit nem értettem. Mindenkinek a szemébe néztem, aki részt vett benne. - Miért?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 4 EmptyCsüt. Május 19, 2016 9:02 pm

-Van még valakinek kérdése? Eddig csak mi kérdeztünk. -sandítottam a többiekre.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Karib-szigetek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 4 EmptyCsüt. Május 19, 2016 9:01 pm

- Eléggé nehéz élete volt, mivel árva - feleltem kapásból, és előszedtem az összes információt, amit az aktájából összeszedtem. - A mágusoknak sokkal nehezebb beilleszkedniük, különösen, ha nincs családjuk.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 4 EmptyCsüt. Május 19, 2016 8:59 pm

-Hm. És mit értett az alatt, hogy a nyomorból szedték őt össze? -kérdeztem még egyet, mert ez volt a másik dolog, ami leginkább felkeltette az érdeklődésemet Ralph vallomásából.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Karib-szigetek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 4 EmptyCsüt. Május 19, 2016 8:40 pm

- Napi rutin, esetleges őrjáratok, fontosabb emberek gyerekei... - soroltam. - Leginkább ezekről lehet szó.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 4 EmptyCsüt. Május 19, 2016 8:20 pm

-Én egyvalamit nagyon nem értek. -kapcsolódtam be, mire végre képes voltam megint beszélni. -Mi a Merlin alsógatyáját tudott jelentgetni a Szövetségnek? Miről tudhatott beszámolni, ami érdekelhette őket a Roxfort mindennapjaiból?
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Karib-szigetek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 4 EmptyCsüt. Május 19, 2016 8:18 pm

- Nem tudom, mivel nem tudtunk eleget kiszedni Ralph-ból - feleltem. - Lehetnek páran, és csak társasozni ülnek össze, de az is lehet, hogy már egy kész hadsereg van. Nem tudom, de mindenképpen jelentenem kell majd.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 4 EmptyCsüt. Május 19, 2016 8:17 pm

-Oké, akkor kezdeném is. Szerintetek mennyire kell komolyan venni ennek a Szövetgségnek a bosszúhadjárati tervét? Meg úgy egyáltalán, ezt az egész bagázst? -néztem végig mindenkin.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Karib-szigetek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 4 EmptyCsüt. Május 19, 2016 8:14 pm

Miután bevittem Ralphot az egyik szobába, visszamentem a többiekhez.
- Oké, szóval most mindenki tegye fel sorban a kérdéseit, és aki tudja, megválaszolja - néztem körbe. - Rendben?
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 4 EmptyCsüt. Május 19, 2016 8:11 pm

-Igen.- egyezett bele pár bátortalan hang. Jelenleg olyan állapotban voltam, hogy fel sem ismertem őket. Sőt, azt sem tudtam igazán eldönteni, mit érzek. Haragot? Csalódást? Félelmet? Talán mindegyiket, és ez teljesen lebénított. Csak arra voltam alkalmas, hogy félelmetesen meredjek a többiekre, mint valami sarokba szorított vadállat.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Karib-szigetek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 4 EmptyCsüt. Május 19, 2016 8:05 pm

- Valóban van - vettem egy nagy levegőt. - Elviszem az egyik szobába, bezárjuk egy darabig. Kijövök, és megbeszélünk mindent. Jó lesz ez így?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 4 EmptyPént. Május 13, 2016 11:17 pm

-NYUGALOM! Mindenki lenyugszik és abbahagyja a pánikot! -bődültem el, amennyire a hangomtól tellett, bár nem igazán vagyok hozzászokva az ordibáláshoz. Végignéztem a szétzilált társaságon. Ralph változatlanul megkötözve meredt ránk, tényleg nagyon ijesztően, Vannah szemmel láthatóan még nem birkózott meg a tényekkel, amit röviden felvázolt neki Jffry az előbb, a többiek meg nem tudták, hogyan tehetnék magukat hasznossá, ami szintén érthető volt.
-Biztos, hogy ennek lesz egy értelmes, emberi úton történő megoldása. -közöltem kimérten, remélve, hogy Jeffry megerősíti, és valamennyire rendet teremtünk, legalábbis átmenetileg.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Karib-szigetek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 4 EmptyPént. Május 13, 2016 11:13 pm

- Nem szeretném használni, mert ellent mond a szabályainknak - néztem rá jelentőségteljesen Jordanre, miközben azon gondolkoztam, hogy mennyire elronthatom másodpercek töredéke alatt az auror-karrieremet, majd a dühöngő Bree-re pillantottam. - Egyelőre van elég gondom.
- Van elég gondod? VAN ELÉG GONDOD? - visszhangozta a lány.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 4 EmptyPént. Május 13, 2016 11:09 pm

Villámgyorsan pörögtek az események, és én még mindig feszülten markolásztam a zsebem, amiben a pálcám volt. Ekkor eszembe jutott egy fontos lehetőség.
-Hé, Jeffry... -húztam el a lehető legmesszebb Ralphtól, nem különösebben foglalkozva ennek feltűnőségével. -Nem tudsz te egy olyan Exememoriant adni Ralphnak, amivel csak pont annyit felejt el, hogy be volt Veritaserum-ozva és mindent elmondott? Vagy ez csak olaj lenne a tűzre? -kérdeztem már-már suttogva.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Karib-szigetek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 4 EmptyPént. Május 13, 2016 11:00 pm

- Igen - bólintottam. - És sokminden érdekes kiderült, amit Ralph meg is magyarázhatna, ha van kedve.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 4 EmptyPént. Május 13, 2016 10:59 pm

-Hogy miii? -bukott ki belőlem is majdnem egyszerre Bree-vel. -És én ezt végighallgattam? Meg Jordan is, meg mindenki...?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karib-szigetek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Karib-szigetek
Vissza az elejére 
4 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Mugli világ-
Ugrás: