Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Karib-szigetek

Go down 
+3
Victoire Weasley
Savannah Bay
Brianne Stacks
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Karib-szigetek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 3 EmptySzer. Júl. 13, 2016 9:40 pm

- Szóóóval, ez érdekes volt, nem igaz? - túrtam a hajamba, miután Bree elviharzott. - Szerintetek utána kéne menni?
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 3 EmptySzer. Júl. 13, 2016 9:37 pm

-Most biztos nem, meg nem is hinném, hogy szimplán egy tanárt ijesztenének halálra ezzel a történettel, hanem nem kisebb valakit mint az igazgatónőt. Aztán szépen vándorol tovább az ügy a Mágiaügyi Minisztériumba... És közben engem eltesznek láb alól, és nekiállnak a Roxfort ostromának. -vázoltam fel a legvalószínűbb esetet, a Szövetséget is ismerve.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 3 EmptySzer. Júl. 13, 2016 9:31 pm

- És mégis kinek jelezne bárki is? - néztem rá furán. Most senki nem fogja felkeresni valamelyik tanárunkat a szünet közepén... Ki másnak mondanák el? Csak diákok vagyunk.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 3 EmptySzer. Júl. 13, 2016 9:30 pm

-És milyen megoldást tudsz erre? Figyelj, ez sakk-matt. Elindítottam egy lavinát. Minden értelmes élőlény, aki hallhatta azt, amit a szérummal kiszedtek belőlem, sürgősen jelzik a szükséges helyeken.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 3 EmptySzer. Júl. 13, 2016 9:27 pm

- Tudom, mondtad, érzem a helyzet súlyát, egyszerűen nem érdekel. A barátom vagy, úgyhogy segítenem kell neked, ha szorult helyzetben vagy - próbáltam nyugodt hangon beszélni. - És most úgy néz ki, szorult helyzetben vagy.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 3 EmptySzer. Júl. 13, 2016 9:24 pm

Kezdett komolyan idegesíteni, hogy nem fogja fel ennek a súlyát, és csak nevetgél.
-Merlin áldjon meg, Bree, ez nem ilyen egyszerű! Nem értesz semmit! Miért nem látjátok már át ennek az ügynek a valódiságát? Halálfalókról beszélünk! -a hangom kezdett a kiabálás felé hajlani a feszültség és az elkeseredettség miatt.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 3 EmptySzer. Júl. 13, 2016 9:15 pm

- Mert szerinted fogom hagyni, hogy kinyúvasszanak? - nevettem el magam. - Felejtsd is el, nem engedem, hogy bántsanak.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 3 EmptyPént. Jún. 10, 2016 9:43 pm

-Ne legyél ostoba, kérlek, és ne is próbálj belefolyni ebbe az ügybe, mert nagyon csúnya vége lehet! Épp elég, ha engem kinyúvasztanak. -válaszuoltam elkeseredetten, akadozó hangon.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 3 EmptyPént. Jún. 10, 2016 9:41 pm

Az volt a kedvenc vázám... Sebaj, egy néma Reparo!-val megoldottam a problémát úgy, hogy ne vegye észre. Leggugoltam a fiúval szembe, és a vállára tettem a kezem.
- Hé, nyugi, majd kitalálunk valamit, jó? - mosolyogtam rá, miközben eszembe jutott az, amit a tesóim mondtak. Hogy "örökbe fogadom" az embereket, mint a kiskutyákat.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 3 EmptyPént. Jún. 10, 2016 9:38 pm

-Nem tudom Bree, fogalmam sincs, mit csináljak! Elvágtam magam. Mindenhol. Mindkét oldalon. Nem tudom, mi lesz velem! -feleltem elcsukló hangon, miközben dühösen megragadtam egy pálmaágakkal teli vázát, ami az ablakban állt, és a földhöz vágtam. Leroskadtam a sarokba és hagytam, hogy follyanak a könnyeim.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 3 EmptyPént. Jún. 10, 2016 9:35 pm

- És tervezed folytatni a... "kettősügynökösködést"? - kérdeztem végül mélyen a szemébe nézve.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 3 EmptyPént. Jún. 10, 2016 9:34 pm

-Az ilyen random sétálgatós beszélgetésekkor? Hazudni nem hazudtam soha, hanem csak a kínos részleteket meg pár fontos tényt, mint amiket most kiszedtek belőlem, elhallgattam. Nem hiába vagyok mindig olyan szűkszavú.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 3 EmptyPént. Jún. 10, 2016 9:31 pm

- Amikor bezsélgettünk... Akkor mennyire voltál őszinte velem?
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 3 EmptyPént. Jún. 10, 2016 9:30 pm

-Mondd, nekem már mindegy. -feleltem lefáradtan.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 3 EmptyPént. Jún. 10, 2016 9:28 pm

- Értem... - próbáltam szépen lassan összerakni magamban a képet. - Lehet egy eléggé fontos kérdésem? Szeretném, hogy mindenképpen őszintén válaszolj rá.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 3 EmptyPént. Jún. 10, 2016 9:26 pm

-Jópár olyan mardekárost, akik halálfaló-felmenőkkel rendelkeznek, illetve pár másikat, akikről tudjuk, hogy a szülei a Gringottsban dolgoznak fontosabb pozíciókban. Meg egy-két olyan végzőst, akikről mindenki tudja, hogy aurornak készül. -soroltam pár példát.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 3 EmptyPént. Jún. 10, 2016 9:21 pm

- És még kiket? - kérdezgettem tovább. Vajon minket is megfigyelt?
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 3 EmptyPént. Május 20, 2016 9:29 pm

-Például. -válaszoltam. Nem engedhettem meg magamnak, hogy ilyen emberek elkerüljék a figyelmemet.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 3 EmptyCsüt. Május 19, 2016 10:06 pm

- Milyen gyerekeket figyeltél meg? Katie-t? - kérdeztem vissza rögtön.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 3 EmptyCsüt. Május 19, 2016 9:57 pm

-Minden apróságot, amire kíváncsiak voltak, elmondtam nekik. Figyeltem fontosabb emberek gyerekeit, a tanárokat... Az egész iskola helyzetét gyakorlatilag. -foglaltam össze.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 3 EmptyCsüt. Május 19, 2016 9:54 pm

- De... Te mennyi információval szolgáltál nekik? - vettem egy nagy levegőt, miközben próbáltam feldolgozni az információkat.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 3 EmptyCsüt. Május 19, 2016 9:49 pm

-Pedig nem hinném, hogy hülyeségeket állítanak rólam. -feleltem nyersen. Itt az ideje, hogy lelohasszam a lelkesedését és azt a szemernyi irántam érzett reményét is -gondoltam. Sajnáltam, hogy hülyét csináltam egy ilyen különleges lányból, mint Bree. Sóhajtva elkezdtem újra az egészet.
-Egy halálfaló-szövetség tagja vagyok. Tíz éves voltam, mikor a saját nagymamám házának padlásán bujkáltam a tudta nélkül és úgy éltem az életem, hogy az égvilágon senkire sem számíthattam. Otthagytam az árvaházat. És ők karoltak fel. Megtudták, hogy a Roxfortba készülök, és segítettek, de cserébe kértek valamit. Azt, hogy járjak nyitott szemmel, és olykor-olykor találkozzunk és számoljak be. Ezt teszem hat éve. -úgy döntöttem, ennyivel nem tudom le, mert amilyen naiv, még elhiszi, hogy ez nem is olyan sötét dolog.
-Ezek az emberek Tudjukki csatlósai voltak, és újra összefogtak, és az egész varázsvilágra dühösek, amiért megölték a vezérüket. És bosszút akarnak állni. Például úgy, hogy letámadják Roxfortot. -mindegy, hogy ezt tőlem vagy tőlük tudja meg. De nekem csak elhiszi tényleg.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 3 EmptyCsüt. Május 19, 2016 9:41 pm

- Ne legyél ilyen negatív - léptem oda hozzá, és leültettem az ágyra. Én is leültem mellé. Eloldottam a kezét. - A többiek össze-vissza hadoválnak, de nem szeretnék elhinni semmit, amíg veled nem beszéltem.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 3 EmptyCsüt. Május 19, 2016 9:40 pm

Nem akartam kifejezni jelenlegi állapotomat a lufihasonlattal, mert bizonyára ostobának hangzott volna. Teljesen ledöbbentett a spontanitása, bár ekkor eszembe jutott, hogy az ő emlékezetét tudtam törölni, tehát valószínű pont nem emlékszik a lényegre.
-Akkor összefoglalom tömören, hogy mi van, már úgyis teljesen mindegy. Inkább tőlem tudd meg, mint a többiektől valami elferdített és kiszínezett verziót. Aztán engem úgyis törölnek az élők sorából rövidesen. -közöltem, miközben mereven bámultam ki az ablakon, bár hogy mit láttam, azt már nem fogtam fel.


A hozzászólást Ralph Blackwine összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 10, 2016 8:58 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 3 EmptyCsüt. Május 19, 2016 9:33 pm

- Hallani, hogy te mit mondasz - feleltem. Becsuktam magam mögött az ajtót, majd leültem az ajtó mellett lévő puffra. - Hogy vagy?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karib-szigetek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Karib-szigetek
Vissza az elejére 
3 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Mugli világ-
Ugrás: