Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Karib-szigetek

Go down 
+3
Victoire Weasley
Savannah Bay
Brianne Stacks
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 6 EmptySzomb. Május 07, 2016 9:20 pm

-Most miért adjátok itt a hülyét? A Szövetség, akik felkaroltak a semmiből, a nyomorgásomból tíz éves koromban. Cserébe jelentek nekik ezt-azt, ami érdekli őket. Egykor Voldemort csatlósai voltak, és most próbálják újra felépíteni a halálfalók közösségét. Most már remélem, emlékeztek! Az szent, hogy párszor már meséltem róla! -tettem hozzá felháborodva.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Karib-szigetek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 6 EmptySzomb. Május 07, 2016 9:16 pm

- Még nem - ültettem le a fotelbe, nem törődve a döbbent arcokkal. - De szívesen meghallgatom, amit mondani szeretnél. Mire vannak a barátok? Szóval, mi is van ezzel a Szövetséggel? Kik ezek?
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 6 EmptySzomb. Május 07, 2016 9:09 pm

-Hát tudjátok... A Szövetség. Akikhez kábé havonta titokban ellátogatok. Biztos, hogy meséltem róla. -néztem rá értetlenül.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Karib-szigetek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 6 EmptySzomb. Május 07, 2016 9:06 pm

- Milyen szövetség? - ráncolta össze a szemöldökét Chase gyanakvóan.
Huh, ezek szerint mégsem allergiás... - gondoltam.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 6 EmptySzomb. Május 07, 2016 9:03 pm

-Fogalma sincs senkinek a Szövetségből, hogy épp a Karib-szigeteken nyaralgatok! Pedig direkt akartam nekik szólni az utolsó gyűlésen, hogy valószínű ez lesz! -ismételtem makacsul, saját feledékenységemen dühöngve. Csak most ébredtem rá, mekkora galibát okozok ezzel. Mindenki abban a tudatban van, hogy szorgalmasan kémkedek, figyelem a változásokat a tanárok hozzáállásában, hogy éppen mi köti le őket,hogy mikor lesz alkalmas az idő arra, hogy további lépéseket tegyenek a halálfalók...
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Karib-szigetek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 6 EmptySzomb. Május 07, 2016 8:59 pm

- Nyugodj meg, Ralph, mi a baj? - tettem a vállára a kezemet. Komolyan aggódtam érte. Lehet valaki allergiás a szérumra? Merlin, mi van, ha allergiás?
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 6 EmptySzomb. Május 07, 2016 8:57 pm

A szörp meglepően jó volt, tényleg igazi gyümölcs íze volt, így egyből le is hajtottam. Kelletlenül közelebb húzódtam, bár enélkül is automatikusan elém rakták a kiszámolt hét lapot.
Hirtelen valami hideg fuvallat ért, bár bent voltunk a nappaliban, a kandalló közelében. Ösztönösen dörzsölgetni kezdtem a karjaimat, de ezzel nem lett vége a furcsaságoknak. Valami megmagyarázhattalan nyomás nehezedett rám, az érzés arra hasonlított, mint mikor beteg vagyok és próbálom legyűrni a gyengeségemet.
-Te jó ég! -álltam fel hirtelen kissé bizonytalanul. Lüktető, tompa fájdalom jelentkezett a fejemben. -Elfelejtettem! Elfelejtettem szólni a Szövetségnek! A francba! -idegesen elkezdtem járkálni a szoba pár szabad négyzetméteren.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Karib-szigetek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 6 EmptyPént. Május 06, 2016 10:34 pm

Próbáltam csak a szemem sarkából figyelni ahogy Ralph beleiszik a szörpbe.
- Szerintem legyen ez! - emeltem ki egy UNO-hoz hasonló kártyajátékot. - Van egy nagyon jó muglijáték, amire ez nagyon hasonlít. Ki van velem?
Senki sem ellenkezett, így kibontottam a dobozt, és elkezdtem összekeverni a kártyákat.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 6 EmptyPént. Május 06, 2016 10:30 pm

-Hát, szerintem ez jobb, de lehet hogy csak elfogult vagyok. -feleltem nem túl meggyőzően. Éreztem a magamon nyomást, hogy most márpedig jó hangulatot kell csinálnunk, legalább annyi időre, hogy Ralph-nak is kedve legyen belekortyolni a szörpbe.
-Nekem mindegy, melyikkel játszunk, nem ismerem őket annyira. -tettem hozzá, miközben felálltam, és elkezdtem a szörpök higítását. A magamét mentessel öntöttem fel.
-Valaki még sima vízzel? -mutattam fel az üveget kérdőn.
-Én is úgy kérem, köszi. -szólalt meg Ralph, aki épp próbált valami kényelmes pozíciót találni és szemmel láthatóan erősen küzdött, hogy úgy tűnjön, jól érzi magát. Miután megcsináltam neki, rögvest a kezébe is nyomtam az ő nevével ellátott poharat.
Minek cicózni, indítsuk el a lavinát...
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Karib-szigetek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 6 EmptyPént. Május 06, 2016 10:23 pm

- Szóval, mivel fogunk játszani? - ült le Chase törökülésben. Nagyon jól játszotta a lazát. - Ti döntetek, mert ti vagytok a vendégek.
- Köszönjük, Jordan - mosolyogtam a fiúra. - Kíváncsi vagyok, hogy milyen a magyar szörp. Ugyanolyan, mint az angol?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 6 EmptyPént. Május 06, 2016 10:12 pm

-Aha, hozom... -Beléptem a konyhába és kissé remegő kézzel ugyan, de fogtam a hat névre szóló poharat tartalmazó tálcát, amikbe már be volt készítve a hígításra váró szörp. Ralph-éban egy hajszálnyival több sötétpiros lé volt, de szinte észre se lehetett venni, hiszen amúgy sem sikerültek egyformára. Hónom alá kaptam a mentes és a szénsavas vizespalackot, majd mindenki eldönti, hogyan akarja inni a szörpöt. Letettem a nappali asztalára, aminek a környékén épp most kezdték az egyik kedvelt mágikus társast előszedni.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Karib-szigetek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 6 EmptyPént. Május 06, 2016 10:06 pm

A délután hamarabb eljött, mint amennyire szerettem volna. Odaléptem Jordanhoz.
- Akkor behozod te a névre szóló poharakat, ugye? - súgtam oda neki. - Adam elmegy Bree-vel sétálni, úgyhogy lesz fél-háromnegyed óránk.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 6 EmptyPént. Május 06, 2016 10:01 pm

-Hát... Ha belegondolunk, ez a szérum pontosan ilyen helyzetekre lett kitalálva, szóval reménykedjünk, hogy meg fogja érni a kockázatot. -mondtam, miközben elgondolkodva meredtem a tenger élénkkék sávjára.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Karib-szigetek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 6 EmptyPént. Május 06, 2016 9:59 pm

- Tudod, ezzel egyszerre veszélyeztetem az állásom, de azt is teszem, amit tennem kell - nevettem el magam. - Remélem, fontos dolgok derülnek ki, különben nagy bajban leszek.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 6 EmptyPént. Május 06, 2016 9:58 pm

-Rendben. Mi lenne, ha délután, a tervezett társasjátékozós összeröffenés alatt belecsempésznénk a poharába a szert? És valakit beszervezünk, hogy arra a bizonyos fél órára Bree távol maradjon tőlünk. -vázoltam fel egy ötletet.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Karib-szigetek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 6 EmptyPént. Május 06, 2016 9:53 pm

- Hát, akik hallották az eredeti ötletet - vontam vállat. - Vannah, Vicky, Chase... Viszont minél hamarabb cselekednünk kéne.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 6 EmptyPént. Május 06, 2016 9:51 pm

-Jaja. Hú, hát nem lesz könnyű, de most a legalkalmasabb, az iskolán kívül megejteni a dolgot. És ki tudjon még erről az egészről szerinted?
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Karib-szigetek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 6 EmptyPént. Május 06, 2016 9:50 pm

- Elsőkörben el kell valahogy tűntetnünk Bree-t és Ralph-ot - közöltem suttogva. - Utána bele kell kevernünk Ralph kajájába, majd meg kell várnunk, hogy megegye. Bree-t távol kéne tartani, amíg faggatózunk.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 6 EmptyPént. Május 06, 2016 9:42 pm

Miközben a többség önfeledten szórakozott a kellemesen meleg tengerben, magamhoz intettem Jeffry-t.
-Itt van nálam a szérum. Van már valami terv, hogy mikor, hogyan és kik adják be neki? -kérdeztem halkan, bár amúgy sem volt a közelünkben senki.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 6 EmptyPént. Május 06, 2016 9:22 pm

Nekiláttunk a finomságoknak, mindenki evett a legszimpatikusabbakból. Körbevezettük Jordant a házban és a környéken, majd kimentünk a partra fürdeni.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 6 EmptyPént. Május 06, 2016 9:20 pm

-Értem. -motyogtam, miközben elmerülten bontottam ki és forgattam a kezeim közt a kis szerkezetet. -Én sem jöttem üres kézzel ám! -ötlött az eszembe hirtelen. Kinyitottam a bőröndömet, és egy hatalmas műanyag dobozt nyomtam Bree kezébe.
-Ajándék úgy a komplett háznak. Van benne mindenféle finom, nézzétek meg. -adtam át szerény mosollyal. A nagymamám mindenféle házi készítésű dolgot, például szörpöt és lekvárt küldött velem.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 6 EmptyPént. Május 06, 2016 9:15 pm

- Mindenkinek vettünk - mosolyogtam rá. - Napelemes töltője van, mert a nyomi Roxfortban nincs semmi elektromos.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 6 EmptyPént. Május 06, 2016 9:14 pm

-Jaj, hát igazán nem kellett volna... Köszönöm! -meghatódva bontogattam, ügyelve, hogy a zsiráfos csomagolópapír ép maradjon. Legnagyobb meglepetésemre egy walkie-talkie-t rejtett a csomag.
-Wáó, ez nagyon szuper ötlet volt! Király, mindig is akartam ilyet, egy igazi mugli walkie-talkie-t, de sosem lett volna kivel használnom. És kinek van még ilyene? -kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 6 EmptyPént. Május 06, 2016 9:10 pm

- Van egy ajándékom a számodra! - jutott eszembe, és rögtön el is tűntem a lépcsőfordulóban. - Boldog karácsonyt!
Átadtam neki a dobozt, aminek a csomagolásán vidáman táncoló zsiráfok voltak.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 6 EmptyVas. Május 01, 2016 9:27 pm

Savannah egy nyílvessző sebességével száguldott felém le a lépcsőn, majd tőle is kaptam egy örömkitörést, aminek még mindig nem nagyon tudtam ellenkezni a meglepetéstől. -Boldog karácsooonyt!-kócolta össze a hajamat miközben átölelt.
-Sziasztok. És boldog karácsonyt nektek is! -vigyorogtam mindenkire zavartan. -Ez aztán a fogadtatás!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karib-szigetek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Karib-szigetek
Vissza az elejére 
6 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Mugli világ-
Ugrás: