Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Karib-szigetek

Go down 
+3
Victoire Weasley
Savannah Bay
Brianne Stacks
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
SzerzőÜzenet
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 12 EmptySzomb. Márc. 19, 2016 8:53 pm

-Wáó! -gorsan felvettem a versenyt Bree-vel, de a kíváncsiság és döbbenet miatt akaratlanul is lefékeztem, hogy be tudjam fogadni a várrom látványát. A nap már lemenőben volt, és pirosas narancs sugarai szemgyönyörködtető külsőt kölcsönzött az egyébként is csodaszép, festői épületnek. Érdeklődve méregettem a kaput.
-Itt csak úgy random lehet ki-be járkálni? Mármint, nekünk biztos igen, de hivatalosan? -kérdeztem huncut hangon.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 12 EmptySzomb. Márc. 19, 2016 8:45 pm

- Yay - ugrottam egyet örömömben, mire a napszemcsim lecsúszott a hajamról az orromra. Ahogy visszatettem, megpillantottam a várromot. - Ott van, gyertek!
Elkezdtem futni, hogy elsőként érjek a várt körülvevő kőkerítéshez.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 12 EmptySzomb. Márc. 19, 2016 8:42 pm

-Bevallom, az elején haragudtam, és még akkor is, mikor a repülőn ültünk, mert fogalmam se volt, hogy mire számítsak. De már nyoma sincs ennek.-nyugtattam meg.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 12 EmptySzomb. Márc. 19, 2016 8:37 pm

- Ennek nagyon örülök - sóhajtottam fel megkönnyebbülten. - Attól tartottam, hogy haragudni fogsz, amiért elrángattalak.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 12 EmptySzomb. Márc. 19, 2016 8:16 pm

-Figyi, én nagyon hálás vagyok azért, hogy itt lehetek. Most olyan dolgokat tapasztalok meg, amiket eddig még soha, de másoknak elég megszokott. Most vagyok először igazi tengerparton. Meg úgy általában nyaraláson. És az ágyam, Merlinre, annyira kényelmes, én még sosem feküdtem ilyenben. Meg az ebéd is fantasztikus volt! Csak tudom, nem nagyon látszik rajtam, ha valami boldogsággal tölt el. De most tényleg az vagyok. És olyan kikapcsoltnak érzem magam. -mondtam halvány mosollyal,de csillogó szemekkel. Nem akartam hangosan beszélni, mert annyira nem akartam másoknak reklámozni, hogy nekem mekkora újdonság ez a nyaralás.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 12 EmptySzomb. Márc. 19, 2016 8:10 pm

Egy kicsit közelebb mentem Ralph-hoz.
- Hogy vagy? Hogy érzed magad? Remélem, nem bántad meg, hogy eljöttél, tudom, hogy nem szereted az embereket...
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 12 EmptySzomb. Márc. 12, 2016 10:02 pm

-Akkor menjünk, jó ötlet. -törtem meg a csendet, már régen szólaltam meg. A többiek is helyeselték, így elköszöntünk a cukrászdából, és követtük Bree-éket, ők már jól tudták az utat.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 12 EmptySzomb. Márc. 12, 2016 9:59 pm

- Amúgy, ha már így felvetetted, van egy szellemszálláshoz hasonló hely a falu mellett, csak ez nem egy roskatag ház, hanem egy vár és be tudunk szökni, ha szeretnétek. Van hozzá egy király legenda is, ha érdekel titeket, majd elmeséljük.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 12 EmptySzomb. Márc. 12, 2016 9:54 pm

-Ja, hát persze, ez a hely fantasztikus! El sem hiszem, hogy itt vagyok! -vigyorogtam rá. Azt hittem, így is épp eléggé nyilvánvaló az őrült lelkesedésem, de ezek szerint eléggé visszafogott vagyok. Hiába, öregszem...
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 12 EmptySzomb. Márc. 12, 2016 9:51 pm

- Én most konkrétan a szigetre meg az egészre gondoltam, de örülök, hogy ízlik a fagyi - nevettem el magamat.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 12 EmptySzomb. Márc. 12, 2016 9:49 pm

-Isteni ez a fagyi! -jelentettem ki. -És most mi lesz? Van még valami izgi hely? -érdeklődtem lelkesen.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 12 EmptySzomb. Márc. 12, 2016 9:47 pm

- Egyelőre hogy tetszik nektek? - néztem körbe a társaságon, miközben egy gyors pillantást vetettem Vicky-re, aki láthatóan élvezte a helyzetet.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 12 EmptySzomb. Márc. 12, 2016 9:32 pm

Hagytam, hogy a többiek a fagyijukkal elmenjenek valami ülőhelyet keresni és ott fogyasztani el a rendelést, én viszont inkább maradtam a pultnál, és málnás-kókuszos fagylaltomat a a pultos sráccal való romantikázás közben tüntettem el. Még a nevét sem tudtam meg, de igazából nem is érdekelt. Egyszerűen csak ki akartam kicsit nyújtóztatni eddig gondosan visszatartott véla-érzékemet, és megkavarni vele valaki másnak nyugodt állóvizű életét.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 12 EmptySzomb. Márc. 12, 2016 9:27 pm

-Ralph, te milyet szeretnél? -kérdeztem barátságosan, miközben mellé álltam, és együtt bámultuk még pár pillanat erejéig a kínálatot. -Én asszem megpróbálkozom egy kókuszossal.
-Hm... Én meg a banános-fűszeresnél maradok. -mondta halvány mosollyal, majd odalépett a kiszolgálóhoz és kért. Közben szórakozottan figyeltem Vic viselkedését. Vajon minden szembejövő karibi sráccal el fogja ezt játszani? Mindegy is, ez most mindenesetre egész aranyos meg vicces is.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 12 EmptySzomb. Márc. 12, 2016 9:20 pm

- Khrm... - próbáltam megtörni az aktív flörtölést a pultnál, hogy megszerezzem az áhított fagyit. Én kértem a testvéreimét is, hogy ne tartsuk fent feleslegesen a sort. - Én egy citromos-mangós fagyit kérek, egy csokis-mentásat és egy narancs-ananászosat.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 12 EmptySzomb. Márc. 12, 2016 9:17 pm

Engem nem is annyira a fagyik, sokkal inkább a pultos fiú nyűgözött le. Kifejezetten szép arca volt, a karibi időjárásnak megfelelően bronzbarna bőréhez képest csak úgy világítottak fehér fogai, amelyet viszonylag gyakran volt alkalmunk megcsodálni, ugyanis szinte állandóan mosolygott. Mindez a megpillantásától számított öt másodperc alatt futott át az agyamon, és miután magamban megállapítottam, hogy kifejezetten jól mutatnánk együtt, hagytam a többieket a rendelésükön tűnődni, és a pultra támaszkodva a szokott módon könnyed flörtölésbe kezdtem vele. Jól esett egy kicsit megint annak a szörnynek lenni, ami valójában vagyok, szinte lubickoltam abban, ahogy az érzéseivel játszadoztam, és így egy kis időre képes voltam elnyomni azt az üvöltő hangot a bensőmben.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 12 EmptySzomb. Márc. 12, 2016 9:08 pm

Kíváncsian léptünk be a kis, barátságos helyiségbe. A stílusa teljesen passzolt a karibi hangulathoz: háncsból font székek és asztalok fogadtak minket, és a gyönyörű, egzotikus fából faragott pult mögül egy fiatal srác köszöntött minket széles mosollyal. Álmékodva mértük fel a választékot. Mindenféle hűtött sütemények trópusi gyümölcsökkel díszítve, na meg számtalan fagyi, amik szemmel láthatóan nem gyári, műízű utánzatok voltak, hanem valódi, helyi készítmények. Összefutott a számban a nyál, hogy végigolvastam a listát, majd mély tanakodásba estem, hogy melyiket is válasszam.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 12 EmptySzomb. Márc. 12, 2016 9:02 pm

15-20 perces séta után már láttuk a távolban a falu házait.
- Én azt javaslom - szólalt meg Chase. - , hogy először a kis cukrászdába menjünk el. Nagyon jó a fagyijuk.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 12 EmptySzomb. Márc. 12, 2016 8:47 pm

-Menjünk - egyeztem bele én is vigyorogva, majd egy fél órás készülődési és emésztési szünet után kényelmes, városnézős ruhában és kis hátizsákokkal a hátunkon gyülekeztünk az előtérben.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 12 EmptySzomb. Márc. 12, 2016 8:41 pm

-Jó ötlet, én benne vagyok. -jelentettem ki.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 12 EmptySzomb. Márc. 12, 2016 8:40 pm

- Elmehetnénk túrázni, de ahhoz szerintem most nincs túl sok kedvetek így rögtön ebéd után. Viszont van egy nagyon jó kis mugli falu nem olyan messze innen, oda esetleg elsétálhatunk - vetettem fel az ötletet.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 12 EmptySzomb. Márc. 12, 2016 8:38 pm

Tele hassal dőltem hátra a kényelmes székben, és elégedetten néztem végig a megannyi elpusztított finomság romjain. Amikor Bree végül feltette a kérdést, hogy délután mit szeretnénk csinálni, legszívesebben a semmit választ vágtam volna rá, annyira tele voltam, de aztán eszembe jutott, hogy mégiscsak a Karib-szigeteken vagyok, úgyhogy egyetlen értékes percet sem szabad elvesztegetnem a lustálkodásra.
-Mit érdemes itt megnézni? Szerinted mi az, amit feltétlenül látnunk kell? - dobtam vissza a kérdést Brianne-nek, kissé előredőlve a székemen fürkésztem őt kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 12 EmptySzomb. Márc. 12, 2016 8:32 pm

- Igazán nincs mit, de tényleg - mosolyogtam rá. - Én köszönöm, hogy eljöttél.
Ebéd után kíváncsian néztem körbe a barátaimon, hogy vajon mit szeretnének csinálni.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 12 EmptySzomb. Márc. 12, 2016 8:28 pm

-Szuperül, talán még sosem éreztem magam ilyen... szabadnak. És kipihentnek. Vagy nem is tudom. -feleltem mosolyogva, és most tényleg nem túloztam ezzel a tőlem szokatlanul pozitív válasszal. A szendvicsem mellé most tettem pár aprócska és finomnak ígérkező grillezett rákot is, itt az ideje, hogy megkóstoljam. -Köszönöm, hogy itt lehetek. -jutott eszembe.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 12 EmptySzomb. Márc. 12, 2016 8:23 pm

Vidáman falatoztam, majd a mellettem ülő Ralph-ra néztem. Mintha egy cseppet felszabadultabbnak tűnt volna, mint általában.
- Na, hogy érzed magad? - kérdeztem tőle.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karib-szigetek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 12 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Karib-szigetek
Vissza az elejére 
12 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Mugli világ-
Ugrás: