Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Karib-szigetek

Go down 
+3
Victoire Weasley
Savannah Bay
Brianne Stacks
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
SzerzőÜzenet
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 11 EmptySzer. Márc. 23, 2016 9:02 pm

- Nem kell úgy pánikolni, Viráglány, nincs semmi komoly - forgattam a szemem, magam után húzva a lányt le a lépcsőn. - Viszont van egy ájult boszorkányszerűségünk. Szerintem vigyük haza.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 11 EmptySzer. Márc. 23, 2016 8:56 pm

Mi a Merlin pöttyös alsógatyája történik? -kérdeztem idegesen. Lendületesen elindultam abba az irányba, amerre eltűntek.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 11 EmptySzer. Márc. 23, 2016 8:53 pm

-Na, nektek aztán heves vérmérsékletű egy testvéretek van - jegyeztem meg félhangosan, a fejemet csóválva, Chase-nek és Adamnek címezve szavaimat.
Mindenki belefagyott a megkezdett mondatába, majd egy emberként, elkerekedett szemekkel néztek rám, csak Houston lövellt felém egy "ezt most komolyan te mondod?"-típusú pillantást. Rávigyorogtam.
-Várj, azt mondod, te tudod, mi történik ott fent? - ocsúdott fel legelőször Chase.
-Ühümm. Különleges képességem - kacsintottam rá, majd vélaérzékemet ismét Bree-ékre fókuszálva megjegyeztem: - Hmm... Úgy látom, lassan jönnek lefelé...
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 11 EmptySzer. Márc. 23, 2016 8:42 pm

- Gyere elő, nem bántalak! - mondtam a lehető legmagabiztosabban, majd miután nem jött ki semmi, odaléptem és lerántottam a leplet a dologról. Egy lány volt alatta, aki ijedten nézett rám, majd egy kézmozdulattal növényszerű dolog tekeredett a pálcás kezemre. Reflexszerűen átvettem a másik kezembe a pálcát és határozottan kimondtam a varázsigét. - Petrificus totalus!
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 11 EmptySzer. Márc. 23, 2016 8:39 pm

Közben és is megragadtam a pálcámat és óvatosan pár méternyi távolságra araszoltam Bree mögé és lélegzetvisszafojtva figyeltem, hogy most mi lesz. Óráknak tűnő másodpercekig meredt a meg-megmozduló árnyra, mivel a teremnek ezen része egészen félhomályba borult, nem lehetett kivenni, mi vagy ki lehet az.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 11 EmptySzer. Márc. 23, 2016 8:35 pm

Majdnem eluntam az életemet, miközben a felderítőútra indult Bree-re és Ralph-ra vártunk. Unottan piszkálgatva a körmeimet csak fél füllel hallgattam a többiek találgatását az esetleges szellemről - közben viszont én már régen tudtam, hogy egy korunkbeli lány lapul odafent a takarórengeteg alatt. Vélaérzekem segítségével azonnal megtaláltam, és beazonosítottam, de hagytam, hadd játsszon Bree és Ralph egy kicsit nyomozósdit. Végül is, ha ők ezt élvezik... Habár azt még mindig nem értettem, miért pont egy ilyen elhagyatott és lepusztult helyre kellett jönnünk. A kilátás szép, de azért annyira nem, hogy órákat bámuljam. A Karib-szigetekről nekem mindig is a türkizkék víz jutott eszembe, nem valami omladozó vár...
Hatalmas puffanás szakította félbe a gondolatmenetemet. Miközben a többiek ijedten ugrottak egyet, vagy a hangos zaj eredetét nyomozták, addig én vélaérzékemmel csak unottan szemrevételeztem a fenti - igencsak érdekes - szituációt.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 11 EmptySzer. Márc. 23, 2016 8:23 pm

A kis szoba úgy nézett ki, mintha már évek óta nem jártak volna itt, ami azért volt érdekes, mert tudtam, hogy nem igaz. Egy árva lelket sem láttam - aztán megmozdult valami a sarokban. Ösztönösen a pálcámért nyúltam és lassan a mozgó kupac felé közelítettem. Biztos egy macska - gondoltam.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 11 EmptySzer. Márc. 23, 2016 8:18 pm

Gyorsan gondolkodtam, és úgy döntöttem, legjobb lesz, ha most gyorsan megállok és úgy csinálok, mint aki visszafordul. Pár másodpercig hallgattam a távolodó lépteit, majd halkan utánaosontam. Elhatároztam, hogy csak messziről kísérem figyelemmel a dolgokat.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 11 EmptySzer. Márc. 23, 2016 8:15 pm

- Nincs szükségem a segítségedre - feleltem neki és előresiettem. A rövidnadrágomból kikandikáló pálcámhoz nyúltam, hogy bármikor kéznél legyen. - Rengeteg varázsigét ismerek, szerintem nem lesz gond.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 11 EmptyVas. Márc. 20, 2016 8:48 pm

-Veled megyek!-jelentettem ki halkan és ellentmondást nem tűrően. Az ilyen gyanús helyzetekben valamiért mindig automatikusan harci készültségbe kerülök. Egy mozdulattal nyugtáztam, hogy a zsebemben van a pálcám, bár remélem, nem kell majd használnom semmire.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 11 EmptySzomb. Márc. 19, 2016 10:32 pm

Mikor harmadjára is hallottuk a reccsenést, megelégeltem a dolgot.
- Én felmegyek, nem érdekel, mi van ott - közöltem velük és még mielőtt bármit is tehettek volna ellene, elindultam felfelé a rogyadozó csigalépcsőn.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 11 EmptySzomb. Márc. 19, 2016 10:30 pm

Még pár perc erejéig megigézve keringtünk fel-alá és gyönyörködtünk a kilátásban, amikor megint valami reccsenés szakította meg a csendet.
-Na jó, most biztos hogy nem csak egyszerre álltunk meg. -jelentette ki Savannah, de a hangja nem tűnt ijedtnek. Zsebre tett kezekkel kóvályogtam tovább, és végigjárva a kis terasz széleit, lenéztem, de sehol nem láttam senkit lent.
-Merlinre nem vagy tériszonyos? -nézett rosszallóan a lány.
-Nem. -vontam vállat, miközben tovább gondolkodtam, mi lehetett a hang.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 11 EmptySzomb. Márc. 19, 2016 10:24 pm

- Már többször is el akartunk menni oda - feleltem. - De még nem igazán jött össze, mert...
Mielőtt befejezhettem volna a mondatot, nagy reccsenés hallatszott az emeletről. Megfagyott körülöttünk a levegő.
- Ti is hallottátok? - kérdezte Christine.
- Nem, csak véletlenül álltunk meg egyszerre - morogtam neki válaszképpen.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 11 EmptySzomb. Márc. 19, 2016 10:21 pm

Miután végighadonásztam magunk előtt az utat, aminek köszönhetően kisebb-nagyobb karcolások lettek a karjaimon a növényzettől, egy nem túl emberbarát lépcső előtt találtuk magunkat. Ez nem olyan meglepő egy ilyen régi várnál. Lihegve és szédelegve küzdöttük fel magunkat rajta, de a kilátásért mindenestere megérte. Beláthattuk az egész falut és a tengert. Ekkor vettem észre, hogy nem is olyan messze van egy pici sziget.
-Tudtok valamit arról a kis szigetről ott?-kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 11 EmptySzomb. Márc. 19, 2016 10:14 pm

- Hát, ha keresztül-kasul nem is, a lényeget azért ismerjük - mosolygott Chase. - Ha ott átvágunk, akkor fel tudunk menni A Toronyba.
El is indult a mondott irányba, mi pedig szépen követtük a bozóton át.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 11 EmptySzomb. Márc. 19, 2016 9:45 pm

Ez a tény tovább csigázta a kínáncsiságomat, így Vannah-al az élen már sokkal határozottabban átvágtunk a csarnokon. Itt azonban több lehetőség is állt rendelkezésre: egy hosszú, szűk és sötét folyosó kezdődött balról, míg a jobb oldalon egy kis belső udvar kezdődött, amin látszott, hogy hosszú évek óta ember nem nyúlt az itt kialakult élővilághoz.
-Merre? Ha már itt vagyunk, és elég sokan, mehetünk valami számotokra is új irányba. Már amennyiben nem tudjátok kívülről keresztül-kasul az utat mindenfelé. -vetettem fel.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 11 EmptySzomb. Márc. 19, 2016 9:40 pm

- Persze, akárhányszor itt voltunk, mindig ellátogattunk ide - bólintottam.
- És egyszer hallottuk is Lady Moore-t! - újságolta lelkesen, de azért suttogva Adam.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 11 EmptySzomb. Márc. 19, 2016 9:38 pm

Eddig csak némán próbáltam minnél többet megjegyezni abból, amit a falon túl látok, és magamban már építettem fel a vár lehetséges alaprajzát. Azt azonban már nem hagyhattam, hogy Vannah csak úgy nekivágjon az első kínálkozó beszökési lehetőségnek, így gyorsan mellészegődtem és óvatos léptekkel egyre beljebb hatoltunk a természet által félig-meddig már visszavett csarnokba.
-Itt konkrétan már voltatok azért, ugye? -fordultam vissza Bree-hez, aki közben beért minket.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 11 EmptySzomb. Márc. 19, 2016 9:29 pm

- Csak nyugodtan menj előre - mosolygott rá Chase bíztatóan. - Ha van szellem, akkor nem árthat sokat. Ha meg mégis, akkor hát... Járulékos veszteség
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 11 EmptySzomb. Márc. 19, 2016 9:27 pm

-Ez nagyon menőn hangzik! -jegyeztem meg, bár már pár okkal halkabban, hiszen eszembe jutott, hogy gyakorlatilag tényleg lehetnek itt szellemek. Kíváncsian elindultam az egyik falon tátongó lyuk felé, amin kényelmesen átfér egy ember, és benéztem. Világos volt, tehát egy nyitott teremszerűség lehet, és láttam, hogy még sokfelé folytatódik.
Átléptem egy kupac törmeléken, majd kérdőn sandítottam a többiek felé.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 11 EmptySzomb. Márc. 19, 2016 9:22 pm

- Ha egy kicsit ásnánk, valószínűleg találnánk jópár csontvázat, mert a vár népe mind ide veszett - mutattam körbe a várkerten. - Viszont a hadseregből is rengetegen vesztek. Majdnem a fele eltűnt a kétezer fős seregnek a kétszáz fős várral szemben. S amikor a várlakók meghaltak és már csak Lady Moore maradt, beszorították a nőt a vár legmagasabb tornyába. Egyszerre öten támadtak rá mindig, mert többen nem fértek be, de a túlerővel szemben is nagyon jól küzdött. Vagy tíz-tizenöt hulla volt a földön, amikor sikerült bekeríteniük, lefogniuk. Élve elkezdték megnyúzni, s mikor egy rövid időre kiszabadította az egyik kezét, nem a sebeivel foglalkozott, hanem behúzott egy jókorát a hadnagynak, aki dühében lelőtte a nőt. Azt mondják, a mai napig itt kísérti az errejárókat és kardjaival támad rá az illetéktelen behatolókra.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 11 EmptySzomb. Márc. 19, 2016 9:13 pm

-Hű! És vannak valami erre utaló jelek itt? Vagy egyáltalán mi minden maradt meg? -forogtam közbe, hogy felmérjem, de a random féig ledöntött kőfalak között nem láttam át, mennyire épek egyes részei.
Itt, a kőfalak árnyékában egész hűvös volt, de nem zavaróan, pont jól esett a forró nyári délután végén. Kellemes növényillat úszott a levegőben, valamiféle elvadult fűszercserjéktől származhattak.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 11 EmptySzomb. Márc. 19, 2016 9:09 pm

- Szóval ennek a helynek igazán érdekes története van - jelentem meg Viráglány mögött. - Azt mondják, itt élt a Föld legharcosabb nője, és minden bizonnyal a legharcosabb embere. Ez több, mint 400 évvel ezelőtt történt, úgyhogy képzelhetitek, hogy az akkori uralkodó mennyire örült egy ilyen személynek, különösen egy fehérnépnek, így ráküldte a hadseregét a várára, erre a várra.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Karib-szigetek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 11 EmptySzomb. Márc. 19, 2016 9:04 pm

Nem mondhatom el magamról, hogy sosem másztam még át illegálisan bizonyos kerítéseken, de a rajtam lévő, nem éppen falmászásra kitalált egy-két pántból álló szandálom miatt most ez nehézségebe ütközött. Adam gondolkodás nélkül követte húgát, közben bemutatva a helyes technikát, Chase azért megkérdezte, hogy menni fog-e nekünk is.
-Igen, biztos. Van gyakorlatom. Meg gondolom neked is, Ralph. -biztosítottam a fiút, hogy mielőbb ő is átmásszon, így maximum Ralph lássa a bénázásomat.
-Hát akkor jó. Azért szóljatok, ha kell segítség. -mondta, majd ő is átlendült a kerítésen.
-Csak utánad. -ajánlotta fel Ralph.
-Öh... Oké, megyek. -zavartan méregettem a kövek közötti mélyedéseket, majd megkapaszkodtam két dudorban, de a lábam megcsúszott a szandálban, és idegesen kerestem egy másik helyet, de a kövek túl csúszósak voltak a cipőmnek.
-Várj, tartok bakot. -szólt a fiú, és kénytelen voltam elfogadni. Így már gond nélkül felkerültem a fal tetejére, ahonnét vigyorogva megkösztöntem neki, majd leugrottam a túloldalra. Utána ő is átmászott.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Karib-szigetek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 11 EmptySzomb. Márc. 19, 2016 8:54 pm

- Hivatalosan? Nem igazán. Nekünk? Szintén nem igazán. De megoldjuk - kacsintottam rá, majd egy nagy lendületet véve felmásztam a két méter magas fal tetejére. Mielőtt leugrottam volna a túloldalra, hátranéztem rájuk. - Ne kelljen sokat várnom rátok!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karib-szigetek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karib-szigetek   Karib-szigetek - Page 11 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Karib-szigetek
Vissza az elejére 
11 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Mugli világ-
Ugrás: