Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Folyosók

Go down 
+3
Emily Anne Cave
Ralph Blackwine
Brianne Stacks
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 4 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 6:30 pm

Erre nem tudtam mást tenni, csak nagyokat néztem rá. -Hű. Oké. Még valami ami fontos, hogy teljes legyen a kép? Persze hallgatni fogok, mint a sír, de gondolom ezt sejthetted. -mosolyodtam el halványan. -Csak hogy legalább értsem teljesen. -néztem mélyen a szemébe.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 4 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 6:24 pm

Végigpörgettem a fejemben a lehetőségeket. Kitalálhatok valamit, amit eddig is mindig tettem, amikor Jordan gyanakodott, viszont akkor valószínűleg nem hinne úgy nekem és minden a visszájára fordulhat. Ha elmondom neki, hogy mi történik valójában akkor lehúzom a maszkot és ezzel is kockáztathatom az egész küldetést - de így kisebb az esélye annak, hogy katasztrófa lesz. Megbízom benne.
- Lehet, hogy ezzel tönkreteszek mindent, lőttek a karrieremnek és majd a trollok után takaríthatok, de kénytelen vagyok megbízni benned, Jordan - néztem a szemébe, hogy teljességgel komolyan vegyen. - Vicky szülei és az én szüleim a Főnix Rendjén keresztül ismerik egymást, aminek én is tagja vagyok.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 4 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 6:19 pm

-Nem, nincs, térj inkább a lényegre! -mondtam, miközben egyre idegesebb lettem. Már azt hittem, hogy el akarja terelni ezzel a főtémát.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 4 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 6:16 pm

- Vicky, ez a lány igazi neve, egy prefektus, akit McGalagony kért meg, hogy nézzen körbe, mert úgy gondolja, valami készülődik és van besúgójuk. Ezért álnéven kutatgatott - kezdtem a legegyszerűbben elmagyarázhatóval. - És Vicky-vel kiskorunk óta ismerjük egymást, mivel a szüleink is jóban vannak. Ez így eddig mennyire érthető? Van ehhez a részéhez kérdés?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 4 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 6:10 pm

-Úgy, hogy mindenki rohadtul átvágott. Az hagyján, hogy ez a lány mindenféle álneveken adja be magát másoknak, miközben mások után szaglászik, de hogy te is keversz?! No mindegy, nekem most az esett le, hogy ti valahonnét marhára jól ismeritek egymást és egyébként a Houston névre hallgatsz. -mondtam, még mindig elég félelmetes tekintettel.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 4 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 6:04 pm

- Mielőtt bármit is elkezdenék - sóhajtottam remélve, hogy nem lesz belőle akkora zűrzavar, mint amire számítottam. - Te jelenleg hogy látod a képet?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 4 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 6:02 pm

Feszülten hallgatóztam, majd mikor úgy vettem ki zajokból, hogy a lány elmegy, gyorsan átlendültem a fülke tetején és elegánsan leugrottam, épp amikor Jeffry visszajött.
-Haver, most sürgősen elmagyarázol mindent. -közöltem szikrázó szemekkel.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 25, 2015 10:28 pm

-Később is megfelel - bólintottam elégedetten. - Nagyon örülök, hogy ma a hatodikra jöttem körbeszaglászni - jegyeztem meg még önelégülten. - Köszönöm szépen, akkor holnap délben találkozunk a könyvtárban. Megőrzöm a titkod! - kacsintottam még rá, majd gyors puszit nyomtam az arcára, és boldog mosollyal az arcomon végigtáncoltam a folyosón, és eltűntem a lépcsőfordulóban.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 25, 2015 10:23 pm

Ez a lány valóban tud alkudozni, de így kapja meg azt, amit szeretne. Ügyes.
- Áll az alku - mosolyogtam úgy, mint amikor kiskorunkban állapodtunk meg valamiben. - Most szeretnéd az infókat vagy majd később leülünk valahova átbeszélni a dolgokat?
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 25, 2015 10:20 pm

-Na, végre egy nyelvet beszélünk! - hajoltam előre izgatottan. - Természetesen hajlandó vagyok fedezni benneteket, ha elmondasz mindent, amit tudsz Ralph Blackwine-ról, és a jövőben is megosztasz velem bármilyen jellegű információt, amelyben a fent nevezett személy akár csak egy kicsit is érintett. Megegyeztünk? - hunyorítottam rá vidáman.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 25, 2015 10:16 pm

- Ezt úgy mondod, mintha mindig ezt csinálnám - csóváltam a fejem. Ez a lány mindig is jobban átlátott a szitán, amióta csak ismerem. Bár nem mondanám, hogy barátok vagyunk, de pár Főnix Rendje gyűlés alatt, mikor kisebbek voltunk, ültünk kint együtt hallgatózva és azért az közelebb hozza az embereket. - Nem szeretnélek lepattintani. Azt szeretném, hogy ne köpj be minket, sőt fedezz. Viszont ismerlek, minden bizonnyal ennek van valamilyen ára, úgyhogy ki vele!
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 25, 2015 10:13 pm

-Hát, nem sokat - válaszoltam tűnődve. - Az biztos, hogy kérdéses fülkében volt még egy fiú, abban a pillanatban éreztem a jelenlétét, hogy feltűntem a színen, kétségtelenül nem szeretné, hogy a titka napvilágra kerüljön - feltehetőleg a barátai miatt. És biztos vagyok benne, hogy animágus-főzetet kotyvasztotok. Meg még egy csomó mást is, de most nem untatnálak vele - töröltem bele a pálcámat a taláromba. - És, most mivel szeretnél lepattintani? - néztem a fiú szemébe végül angyali mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 25, 2015 10:08 pm

- Mert... - kezdtem volna, de inkább hagytam. Minél kevesebbet magyarázok, annál kevesebb lesz a gond. Talán először ki kéne puhatolózni, mit tud, mit szeretne tenni. - Pontosan mit is tudtál meg abból, ami bent történt?
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 25, 2015 10:06 pm

-Már miért akadnék ki? - piszkáltam ki a körmöm alól a pálcám hegyével az odaragadt koszt.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 25, 2015 10:06 pm

- Oké, itt vagyok - csuktam be az ajtót, majd, még mielőtt megfordultam volna, hozzátettem. - Légyszi, ne akadj ki!
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 25, 2015 10:02 pm

-Őőő... Ja, persze. Megpróbálom. -nyögtem válaszként, de nem volt időm persze hogy bármiféle felháborodást fejezzek ki. Fedőt raktam az üstre, pár üvegcsét besuvasztottam a csövek mögé és a tartály tetejére (azokat, amik tényleg használatosak egy szerelmi bájitalnál), a többit pedig zsebre vágtam. A nagy részét, amiben a legritkább hozzávalók vannak, már szerencsére elraktároztam a szobámban korábban. Gyorsan átmásztam az ajtó tetején és az összes ablakot kinyitottam, így a büdösség nagy része elillant. Visszamentem a fülkébe és feszülten vártam.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 25, 2015 9:48 pm

- Szóval akkor ki is mehetnénk a folyosóra, hogy azt, aki ennyire küzdd a szerelméért, nyugodtan egye meg majd a fene, ha rájön, a szag alapján mennyire elrontotta a főzetet - folytattam, időt sem hagyva a lánynak, hogy tovább kavarjon. Mennyit kell majd még Jordan-nek magyarázkodnom. Átkaroltam Vicky-t és kivezettem az ajtón, hogy még csak a mosdóban se legyen. - Ó, én buta, bent felejtettem a... fésűmet. Egy pillanat, és jövök, csak bemegyek érte. Te maradj itt! Ez mégis csak egy fiúmosdó, nem igaz?
Válaszra sem várva visszamentem Jordan-hez.
- Figyu, én szerintem kimegyek és elterelem a prefektusunk figyelmét a főzetről. Vagy megpróbálom meggyőzni, hogy ne köpjön be minket. Rendet tudsz itt rittyenteni valamennyire, ha mégsem sikerülne? - kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 25, 2015 9:35 pm

Most komolyan, egy nap alatt két ember nem csinálhat hülyét belőlem! Vagy de? Az a fura szőke csaj csaj, aki valami teljesen más néven mutatkozott be és kérdőívet töltetett ki velünk, most meg Jeffry... Vagyis Houston?! Kezdtem egyre idegesebb lenni. Most vajon ebből a bakiból hogyan szedik ki magukat?
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 25, 2015 9:26 pm

- Jeffry, ha nem emlékeznél - néztem rá jelentőségteljesen, miközben a hangommal sértettséget tettettem. - Pedig azt hittem, hogy felejthetetlen vagyok... És amúgy is, animágia? Úgy ismersz te engem, Vicky? És szerintem csal az orrod. Inkább szerelmi bájitalnak tűnik, ha engem kérdezel. Az meg ártatlan diákcsíny.
Reméltem, hogy hamar fogja az adást, hogy nem vagyunk egyedül. És azt is, hogy Jordan nem ront ki a fülkéből.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 25, 2015 9:21 pm

-Nahát, Houston! - mosolyogtam rá még szélesebben, alig észrevehetően, de megnyomva a nevet. - Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen körülmények között látlak viszont... Talán csak nem egy animágus-főzet fő odabent? - mutattam a pálcámmal a bezárt vécéfülke irányába, még mindig édesdeden mosolyogva a fiúra.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 25, 2015 9:16 pm

Némán hápogtam pár másodpercig szoborrá meredten a fülkében. Most mi az öreg Merlin haragja folyik itt? Ez ugye nem az a csaj? És mit beszélnek ezek itt össze-vissza? És miért Vickynek szólítja és ezek honnét ismerik egymást és mi ez az egész? Én valahogy alaposan félre vagyok tájékoztatva. Egyelőre úgy döntöttem hogy csendben maradok és hallgatok, bár legszívesebben dühösen ordítva ugrottam volna elő, ahogy realizálódott a helyzet bennem.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 25, 2015 9:10 pm

Összerezzentem a lány ismerős hangjára, de mosolyogva fordultam meg.
- Vicky - néztem rá vissza ugyanazzal a tekintettel, amivel ő nézett rám. - Öröm látni téged, mint mindig. Már többször is meg szerettelek volna keresni azóta, hogy itt vagyok a Roxfortban, de eddig mindig csak az igazgatóságon sikerült összefutnunk...
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 25, 2015 9:06 pm

December

-Mik vannak mára felírva? - kukucskáltam át Dorian válla fölött, sikertelenül próbálva csupán csak egy röpke pillantást vetni a kezében tartott pergamenre.
-Nem sok - nyújtotta inkább át nekem a papirost magában mulatva a fiú. - Nagyon alacsony vagy - mosolygott le rám derűsen, miközben a listát böngésztem.
-Inkább te vagy égimeszelő - nyújtottam ki rá a nyelvemet.
Miután mindketten tüzetesen átböngésztük a listát, Dorian rábökött a papír egy pontjára.
-Ma én megyek az ötödikre, rendben? - mutatott az említett emeletre a fiú.
-Jó, én vállalom a hatodikat - bólintottam, majd a talárom zsebébe süllyesztve a papirost, felágaskodva gyors csókot nyomtam a fiú szájára. - Két óra múlva a klubhelyiségben - intettem, majd befordulva egy titkos alagútra, pár perc múlva már a hatodikon is voltam.
Halkan dudorászva, pálcámat hanyagul az ujjaim között forgatva, szinte tánclépésben róttam a folyosókat, amikor is, nagyjából negyed óra céltalan bandukolás után, a fiú WC-k környékén valami furcsa bűzre lettem figyelmes. Először nem ismertem fel a szagot, de ahogy egyre közelebb araszoltam, úgy sejlett fel lelki szemeim előtt egyre kivehetőbben az animágia elsajátításához szükséges főzet képe. Itt valakik tilosban járnak. Önkéntelenül is önelégült mosolyra húzódott a szám, ahogy macskaléptekkel megközelítettem a WC-t. Először csak az ajtóra tapasztottam a fülem, hallgatóztam egy kicsit, majd inkább a drasztikusabb megoldás mellett döntöttem. Felegyenesedtem, majd könnyed mosollyal az arcomon egész egyszerűen benyitottam a mellékhelyiségbe, és megjegyeztem:
-Legközelebb más helyet válasszatok a tilosban járáshoz, ha nem akarjátok, hogy elkapjanak benneteket - hunyorítottam a tükör előtt álló fiúra huncutul.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 25, 2015 8:55 pm

- Inkább kihagyom - ráncoltam az orromat és egy lépéssel hátrébb mentem. - De te nyugodtan nézz rá egyedül, én itt megvárlak kint.
Honnan szeretnének ezek a választott állatoktól alkotórészeket keresni? Az még egy kifejezetten vicces menet lesz, az biztos.
Odamentem a csaphoz, és a repedezett tükörben a képmásomnak bajúszt és kalapot rajzolgattam, amíg Jordan matatását hallgattam.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 4 EmptyVas. Okt. 25, 2015 8:49 pm

-Még 8 nap és kész. Aztán majd szerezni kell a kívánt állat valami alkotórészét is, meg még hasonló viccességek is kellenek. -foglaltam össze. -Ha gondolod, mássz át és tekintsd meg ezt a mesterművet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Folyosók
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: