Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Folyosók

Go down 
+3
Emily Anne Cave
Ralph Blackwine
Brianne Stacks
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 7:46 pm

-Hát, jó - tettettem, hogy elszontyolodok kicsit, majd újra sugárzó mosollyal folytattam. - Akkor majd még eldöntöm, ki legyen. Mindenesetre nagyon köszönöm, hogy elmehetek veletek! - mosolyogtam rá hálásan.
Tudtam, hogy már így is kellően felbosszantottam, ez mind a szavaiból, mind az érzéseiből lejött, véla-érzékem már szinte sivítva követelte, hogy tűnjek el innen, vagy legalábbis érzelmileg manipuláljak egy kicsit a beszélgetés fonalán, mielőtt nagyon csúnya vége lesz ennek, de egyelőre még nem engedtem neki. A legvégsőkig szerettem volna meghagyni Brianne szabad akaratát, mielőtt nekem esik.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 7:41 pm

- Hát, nem is tudom... Abban az esetben, ha nem leszel olyan manipulatív, mint a múltkor, te jöhetsz, de szerintem vagy a húgod vagy az öcséd férne csak el, mert lassan betelünk.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 7:40 pm

-Hát, talán a húgom és az öcsém örülnének, ha tudnának jönni, bár ez még nem biztos...
Biztos, hogy nem jönnek. A kérdés, amit feltettem puszta elterelő hadművelet volt két esetenként húzósabb mondat vagy beismerés között, de semmi több. Teddy így is kis híján leharapta a fejem, amikor megtudta, hogy elmegyek, nem hiszem, hogy tolerálná, ha még Dom-ot vagy Lou-t is vinném.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 7:37 pm

- A kor nem magyarázat - húztam össze a szemem. - Szóval, akkor te jönnél el velünk. És szeretnél hozni valakit. Kit is pontosan?
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 7:34 pm

-Hát igen, szerintem sem volt egy okos ötlet McGalagonytól... Bár tény, hogy már nem olyan fiatal - válaszoltam tűnődve.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 7:33 pm

- Egyszerűbb lenne egy kis bűbájt használni, de gondolom, a prefik ilyesfajta trükköket nem használnak csak álnevet és összezavarását...
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 7:30 pm

-McGalagony mindenáron szerette volna a diákokkal kitöltetni azokat a bizonyos kérdőíveket, mert fontosnak ítélte meg a diákokat esetlegesen az iskola falain belül fenyegető veszélyek elhárítását. A prefektusokat bízta meg a feladattal, viszont tartott tőle, hogy a családnevem miatt esetleg nem lenne mindenki olyan őszinte, így azt szerette volna, hogy azoknak a diákoknak, akik még nem ismernek, álnéven mutatkozzam be. Dióhéjban ennyi - vázoltam fel a jó előre kitervelt kamu-magyarázatomat.
Ralph-fal kapcsolatos gyanúmat nem szerettem volna vele megosztani, mert tartottam tőle, hogy figyelmeztetné a fiút, aki így sokkal óvatosabb lenne. Azt pedig nem hagyhattam, hogy megtörténjen, hiszen könnyen lehet, hogy Ralph kulcsfontosságú információkat rejteget.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 7:23 pm

- Öhm... - egy pillanatra a tömeg elválasztott minket, de mivel kíváncsi voltam a folytatásra, újra egymás mellé kerültünk, majd egy kevésbé forgalmas folyosóra oldalaztunk. - Megmagyaráznád?
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 7:21 pm

-Igen, én vagyok az. A nevem Victoire Weasley - válaszoltam könnyedén. - Bocsánat az utóbbiért... McGalagony miatt kötelező volt álnevet használnunk - hárítottam azonnal a felelősséget az igazgatóra, miközben azon gondolkodtam, hogy ha ezt megtudná, akkor már valószínűleg kétszeresen is ki lennék tiltva az irodájából.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 7:16 pm

- Én teljesen pontosan emlékszem arra, hogy valamilyen Vicky-t emlegetett - húztam össze a szemöldököm. Nem tetszik ez nekem...
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 7:15 pm

-Igen - vágtam azonnal a közepébe, bár egyáltalán nem parancsolóan, hanem csevegő, laza, könnyed hangnemben válaszoltam kérdésére, miközben még mindig biztatóan mosolyogtam. - Nem tudom, Jeffry említette-e már - tudom, hogy említette. -, de én lennék az a plusz egy fő, akit betervezett a közös karibi kirándulásotokra, és lenne egy olyan kérdésem, hogy vajon én is vihetnék-e a családomból egy-két plusz főt? - kérdeztem mellékes, kedélyes, laza hangnemben.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 7:11 pm

- Nem... - továbbra is bizonytalanul méregettem, de próbáltam kedvesnek lenni, mert nem szabad senkit elsőre elítélni, még ha nehéz is. - Szeretnél valamit?
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 7:09 pm

-Igen, én voltam. Bocsánat, megzavartam valamit? - érdeklődtem mosolyogva, kíváncsian félrebillentett fejjel.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 7:05 pm

- Hm...? - néztem körbe, mert mintha a nevemet hallottam volna, de lehet, hogy csak tévedtem? Az utóbbi egy hétben sokszor volt olyan, hogy azt hittem, szóltak, de mégsem. Aztán megpillantottam Ashley-t (? ha jól emlékszem a nevére), aki gyanúsan vidám mosollyal figyelt engem. Bizonytalanul néztem rá. - Te szóltál...?
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 EmptyPént. Nov. 20, 2015 7:01 pm

December

Ééés, íme, itt van. Ez a nap is eljött. A Nagy Nap. Nincs visszatáncolás, nincs hiszti, ma van az a nap, amikor mindent tisztáznom kell.
Tulajdonképpen ezidáig tudatosan próbáltam még a gondolatát is elkerülni, hogy valamikor meg kell beszélnem ezt az egész utazás-dolgot Brianne-nel, de miután már Houston is többször emlékeztetett, hogy ideje volna, és már tényleg nem tudtam volna tovább halogatni, így elhatároztam, hogy ma megteszem. Beszélek Bree Stacks-szal.
Egész nap azon tűnődtem, hogyan szólítsam le, viszont mivel tartottam tőle, hogy nem lesz túl kellemes ez a beszélgetés még négy fülnek sem, így inkább megvártam, amíg egyedül találom, és akkor terveztem lecsapni rá. Először nála is fontolgattam valami kis extra meglepetést, amivel nem lenne olyan túl feltűnő hozzá csatlakozásom, de mivel az eddigi stratégiáim (lásd Jordan és a hógolyó) a többieknél nem igazán jöttek be, így végül délután, amikor egyedül láttam kisétálni a griffendélesek utolsó órájáról, nemes egyszerűséggel belevetettem magam a tömeg sodrásába, és optimista mosolyt varázsolva az arcomra, észrevétlenül mellé sodródtam a zajos és jókedvű roxforti diákok lökdösődő sűrűjében.
Először nem vett észre, és azt is érzékeltem, hogy kicsit elgondolkodott, így egy gyors és kedélyes „Szia Bree!” megszólítással, és egy vidám mosollyal keltettem fel a figyelmét.
Az akció elkezdődött.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 EmptyKedd Okt. 27, 2015 10:19 pm

- Ó... - hogy őszinte legyek, sokkal rosszabbakra számítottam, már mindenféle lehetséges verzió végigfutott az agyamon. - De talán pont ezért tudná tőlem jobban elfogadni. Nem vagyok családtag, idősebb vagyok nála, mint te vagy Teddy. És még csak fel sem kéne hoznom a témát első alkalommal. Csak beszélgetnénk.
Láttam Victorie-n, hogy eléggé elkeseredett volt, úgyhogy átkaroltam oldalról.
- Nem lesz semmi baj, nyugi - próbáltam megnyugtatni. Mennyivel jobb lett volna minden, ha én is véla lennék és tudnék rajta segíteni. De csak egy egyszerű varázslóként kénytelen beérni a szavaimmal, még ha azok nem is használnak olyan sokat. Azért tiszta szívemből remélem, hogy minden rendben lesz Dominique-kal.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 EmptyKedd Okt. 27, 2015 10:13 pm

-Már egy ideje... - kezdtem, aztán elakadt a szavam, és lesütött szemmel elfordítottam a tekintetem.
Nem akartam kimondani, mert úgy éreztem, ezzel elárulom Dominique-t. De valakitől pedig muszáj lesz segítséget kérnem, mert Teddy és én sem tarthatunk ki örökké. Houston pedig pont olyan embernek tűnt, aki tényleges segítséget tud nyújtani.
-Szóval, már jó ideje, hogy cigarettázik - mondtam ki gyorsan, hogy minél hamarabb túl legyek rajta. - Próbáltam már lebeszélni, de nem igazán megy... Mindenesetre köszönöm, de egyelőre elutasítom a segítségedet; nem szeretném, hogy téged is megutáljon - mosolyogtam rá keserűen. - Olyan jóban voltatok, amikor kicsik voltunk - emlékeztem vissza kissé melankolikus, távolba vesző mosollyal a régi szép időkre.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 EmptyKedd Okt. 27, 2015 10:06 pm

- Milyen mugli szerre gondolsz? - kérdeztem vissza aggodalmaskodóan. - De bármiről is legyen szó, szeretnéd, hogy beszélgessek vele?
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 EmptyKedd Okt. 27, 2015 9:52 pm

-Hát, nagyon remélem, hogy csak erről van szó... Bár néha kifejezetten aggaszt amiatt a mugli szer miatti, lassan már függőségbe forduló szenvedélye. Nem szeretném, hogy ezen csússzon el az élete - haraptam be egy kicsit az ajkamat gondterhelten.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 EmptyKedd Okt. 27, 2015 9:49 pm

- Persze, elnézve az összes testvérpárt, akiket ismerek... - mosolyogtam sokkal megkönnyebbültem. Már nem voltam feszült, a beszélgetés Vicky-vel segített. A beszélgetés Vicky-vel? Nem hiszem el, hogy megint ezt csinálta... De azért persze örülök neki. - Nehogy azt hidd, hogy nem vettem észre! Előbb vagy utóbb úgyis rájövök a kis trükjeidre. Ha nem vetted volna észre, egy ideje ismerlek! Viszont köszi. Amúgy nem kell aggódnod Dominique miatt, ez csak olyan "örihari, sose bocsi", amit valószínűleg már elfelejtett, de csak és kizárólag miattad tetteti továbbra is. Tudod, kistestvéri kötelesség...
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 EmptyKedd Okt. 27, 2015 9:43 pm

-Dominique? Hát, ugyanolyan, mint mindig - vettem fel könnyedén a beszélgetés fonalát, mintha mi sem történt volna.
Mialatt viszont húgomról szóltam pár szót, kissé kezelésbe vettem Houston-t is - lazítottam kicsit a kötelességtudatán, puhítottam egy aprót a szüleivel való kapcsolatán, és egy kis adag büszkeséget és önbizalmat hagytam magam után, amerre jártam. Aprócska segítség volt, talán fel sem tűnt neki, de válla feszült tartása engedett egy kicsit, és mintha járása is könnyedebbé vált volna a kis kezelésem után. Őszintén reméltem, hogy ezzel segíthettem neki legalább annyit, amennyit ő segített nekem a mai nap során.
-... szóval most kicsit olyan örihari kapcsolatban vagyunk, de ez minden normális háztartásban megesik, nem igaz? - sóhajtottam fel beszédem végeztével színpadiasan, majd vidáman Houston-ra kacsintottam.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 EmptyKedd Okt. 27, 2015 9:36 pm

- Nem volt túl sok esélyem beszélni vele - vallottam be. - Hiába vagyok a Rend tagja, nincs különösebb esélyem beszélgetni a tagokkal. Leginkább ők beszélnek, én hallgatom őket... És anyuék sokkal, de sokkal keményebbek velem ott, mint amúgy. Nem olyan király, mint amilyenre számítottam... Jaj, bocsi, tökre eltértem a témától. Szóval. Louis. És Dominique hogy van? Mintha láttam volna párszor a folyosókon, de nem volt túl sok esélyem beszélni vele.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 EmptyKedd Okt. 27, 2015 9:29 pm

-Kissé antiszoc és gyakran morcos minden ok nélkül, de vannak barátai, és jó Hollóhátashoz híven kitűnő tanuló is egyben, szóval elfogadják, és, amennyire meg tudom ítélni, szeretik is az osztályában - feleltem derűsen; mindig is feldobott, ha a testvéreimről beszélhettem. - Szóval, én azt mondanám, nagyon jól be tudott illeszkedni. De Jeremy bácsi nem mesélt róla? - kérdeztem aztán kissé meglepetten.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 EmptyKedd Okt. 27, 2015 9:24 pm

- Nem is tudom... - tettem zsebre a kezem. - Hogy megy Louis-nak a beilleszkedés?
Louis nagyon aranyos srác, viszont az a baj, hogy viszonylag kevés időt töltöttem vele. Nem lehet hibáztatni, végeztem a Roxforttal, továbbtanultam... Viszont most visszajöttem, úgyhogy ez egy nagyszerű alkalom arra, hogy talán felépítsek normális kapcsolatokat emberekkel, akikkel nem tudtam, mert túlságosan munka- és tanulásközpontúan éltem. És ide tartozik Vicky is.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 EmptyKedd Okt. 27, 2015 9:20 pm

-Inkább a második. Már teljesen kifáradtam attól, hogy csökönyös emberekből próbálom kiszedni legféltettebb titkaikat - húztam el színpadiasan a kezemet a szemem előtt. - Akkor, mire vagy kíváncsi? - indultam el végül a folyosón.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Folyosók
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: