Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Folyosók

Go down 
+3
Emily Anne Cave
Ralph Blackwine
Brianne Stacks
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 5 EmptyVas. Okt. 25, 2015 8:45 pm

- Ha te mondod... - ugrotta be mellé végül. - Hogy áll a főzet? Még mennyi idő kell neki?
Hát, szaga az volt rendesen, meg kell hagyni. Csoda, hogy nem tűnt fel senkinek a folyosókon... Bár ha jobban belegondolok, a fiúwc-knek általában nincsen rózsaillatuk.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 5 EmptyVas. Okt. 25, 2015 8:40 pm

-Igen, nyugi, holtbiztonságos. -mondtam ma már kábé ötödszörre ezt a mondatot. -Ha nem hiszed, gyere, megmutatom. Kitártam a teljesen gyanútlannak tűnő mosdóajtót és odavezettem az utolsó fülkéhez. -Itt sajnos csak a legmezeibb és legprimitívebb módon lehet bejutni, méghozzá átmászással. -mutattam be, miközben máris az ajtó tetején egyensúlyoztam, majd átugrottam a túloldalra. Innen is tovább magyaráztam: -Az ajtót nem lehet Alohomorával, sem simán kilinccsel kinyitni, így biztos csak az mászik be, akinek valóban itt van dolga. Amúgy átlag 0,0318 fő teszi be a lábát naponta ide, és mindenki a legelsőt használja megfigyeléseink szerint. -viccesek lehetünk ahogy épp ismeretterjesztést tartok a roxfortos 6. emeleti fiúvécéről, miközben vígan kotyvasztom az animágiáláshoz szükséges főzetet.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 5 EmptyVas. Okt. 25, 2015 8:21 pm

- Biztos vagy benne, hogy ez egy biztonságos hely? - néztem körbe már kétezredjére idegesen, miközben Jordant nyaggattam. - Mármint nem tűnik annak. Sok az egér, meg mittudomén...
Nem szeretném kockáztatni az aurorkarrieremet pár kísérletező diák kedve miatt, remélem, meg lehet érteni. Nekem a munka a mindenem, nem szeretném veszélyeztetni. Viszont ha nem mennék bele, megcsinálnák úgyis, nekem meg felügyelnem kell, ha bármi baj történik, az én hibám. Szóval patthelyzet van.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 5 EmptySzomb. Okt. 24, 2015 7:14 pm

December
Gyorsan és feltűnés nélkül osontam be az alig használt hatodik emeleti fiúvécébe. Zsebeimben gyógynövényes üvegcsék tucatját csempésztem be magammal, majd átmásztam a speciális, Alohomorával ki nem nyitható záras ajtóval felszerelt utolsó fülkébe. Ezt csak a beavatottak tudják persze, direkt ilyen célokra csinálták meg egyszer leleményes diákok, hogy sehogy se lehessen bejutni, csak átmászva, így biztos csak az illetékesek kerülnek ide. Már felállítottam az üstöt, benne az alapanyagok egyik felével. Figyelmesen tanulmányoztam a vécédeszkának támasztott receptet, majd nekiláttam.
Sajnos két hétig érintetlenül kell hagyni hadd erjedjen/bugyogjon/fődögéljen kedvére. Beállítottam pár egyszerű bűbájjal, hogy milyen időközönként melegedjen fel az üst, majd letettem a vécétartály tetejére a maradék hozzávalókat. Hm, majdnem ugyanezt csinálták végig Harry Potterék, csak százfűlével. Mi meg valami még meredekebb és kockázatosabb dologgal. Na mindegy, majd lesz ami lesz, ha mindent a leírás szerint csinálunk, csak nem lesz bajunk...
Vissza az elejére Go down
Emily Anne Cave

Emily Anne Cave


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2015. Jun. 19.

Folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 5 EmptyHétf. Aug. 10, 2015 10:35 pm

November

Az udvar után én is inkább visszamentem a suliba és úgy gondoltam, hogy most a klubhelyiségben úgyis millióan leckét írnak, így a könyvtárba indultam.
- Szia, Em! - hallottam meg mögülem egy ismerős hangot. Hátrakaptam a fejem és elmosolyodtam.
- Szia, Dwayne!
Ú, nem is meséltem semmit a tegnapról! Nem tudtunk együtt ülni, mivel Mardekáros, de utána beszélgettünk még a folyosón. Kiderült, hogy nagyon vicces, meg 4 tesója van, szereti a bundás kenyeret, szereti a kutyákat, meg hogy indián ősei vannak, meg szeret fotózni... Szóval kb. mindenről beszélgettünk.
- Milyen elvarázsolt tudsz lenni! Már vagy ezerszer szóltam utánad. - nevetett fel a fiú.
- Oké, bocsi! - mondtam és a könyökömmel oldalba böktem. A szokásos fekete pulcsija volt rajta, hátán pedig egy gitártok lógott akkor.
- Kérhetek tőled valamit? - kérdezte Dwayne.
- Attól függ. Mi lenne az?
- Hát, gitározni tanít Hudson...
- Hudson?
- Igen. És azt mondta, hogy gyakoroljak. - mondta és megfogta a kezemet és egy padra leültetett és leült mellém. Kivette a gitárt,  de előtte körbenézett. Nem volt senki a folyosón, így az ölébe helyezte, felsóhajtott és játszani kezdett. Ismeritek az 'Ed Sheeran - Photograph'-ot? Ezt játszotta és közben végig a szemembe nézett. Olyan meseszerű volt ez az egész. Nem tudtam nem mosolyogni, pedig próbáltam, de nem ment! És olyan szépen csillogott a szeme!
Miközben ilyen és ehhez hasonló gondolatok forogtak a fejemben, Dwayne egyre csak játszott és énekelt és mosolygott és néha zavartan elkapta a tekintetét, aztán újra rám nézett... És vége lett a dalnak.
- Na, hogy tetszett? - kérdezte, de nem nézett rám közben.
- Hú. Vagyis, nagyon tehetséges vagy. - mondtam.
- Úgy gondolod? - nézett mélyen a szemembe. Bólintottam. - Köszönöm. Mármint amit mondtál, meg azt, hogy meghallgattál.
- Hát, semmiség.
- Amúgy hova indultál? - kérdezte és felállt, hogy el tudja rakni a gitárját.
- Eredetileg a könyvtárba indultam, hogy leckét írjak.
- Elkísérhetlek?
- Persze!

Folyosók - Page 5 Maxresdefault

/Folytatódik a Könyvtárban/
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 5 EmptyHétf. Aug. 10, 2015 10:21 pm

-Oké, szia, de máskor téged is szívesen várunk dumálni! -köszöntem el tőle. -Na, akkor menjünk? -fordultam most Bree-hez.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 5 EmptyHétf. Aug. 10, 2015 10:18 pm

- Nem szeretnélek zavarni titeket, csajok - mosolyogtam, majd a könyvtár felé vettem az irányt. Kell nekik egy kis tér és idő, éreztem. - Sziasztok!
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 5 EmptyHétf. Aug. 10, 2015 10:17 pm

-Jaja, igen, szóval... Csak úgy általában társaságra lenne szükségem, amolyan csajosnak tűnő dumálásra, van kedved kimenni mondjuk a parkba? De ha most ástad ki magad a föléd tornyosuló megcsinálandó házik és tanulnivalók bástyáiból, persze nem ragaszkodom hozzá. -vázoltam fel az ötletem Bree-nek, miközben azért vártam, hogy eltűnjön végre ez a Jeffry, mivel még mindig itt ácsorog.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 5 EmptyHétf. Aug. 10, 2015 10:12 pm

- Persze, persze - mosolyogtam készségesen, majd visszaléptem gyorsan. - Mindjárt jön.
- Sziasztok! - lépett ki vidáman Bree a portrélyukon. - Jeffry mondta, hogy keresel.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 5 EmptyHétf. Aug. 10, 2015 10:05 pm

Megismerkedni Jordannel, na arra kíváncsi lennék. Szerintem ahhoz is külön egyetemi végzettség kellene barátkozásból, hogy szóba bírjál állni vele. De mindegy, inkább nem szólok semmit erre.
-Jaja, jól tetted, hogy dumáltál velük, nagyon rendesek. -csevegtem tovább. -És igen, Bree-t keresem. Megtennéd, hogy visszaugrasz és szólsz neki, hogy én keresem? Már ha benn van.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 5 EmptyHétf. Aug. 10, 2015 10:01 pm

- Nagyon tetszik ez a hely. Sokkal barátságosabb, mint az előző sulim - a képek alapján, tettem hozzá fejben. - Meg szerencsére hamar megismerkedtem Jordannel és a Stacks testvérekkel. Ma például együtt tanultam Chase-szel. Nagyon zseni az a srác. Bár gondolom, te ezt már tudod. Hogyhogy itt, a klubhelyiség körül járkálsz? Csak nem őket keresed? Esetleg tudok segíteni?
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 5 EmptyHétf. Aug. 10, 2015 9:59 pm

-Te jó ég, azt azért gondoltam volna, hogy ennyire népszerű vagyok. -vihogtam egy kicsit magamon, mert tényleg meglepett ez. Meg egyáltalán, nem tulajdonságom értelmesen viselkedni idegen srácok előtt. -És, hogy tetszik a Roxfort? -érdeklődtem vidáman, mert nekem konkrétan földönkívülinek számít minden olyan mágus, aki nem ide jár/járt.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 5 EmptyHétf. Aug. 10, 2015 9:56 pm

- Szia! - köszöntem Savannah-nak. Egy kicsit meglepett, hogy rögtön összefutok valakivel. - Jeffry Rye vagyok, a Durmstrangból jöttem most, az őszi szünet végén érkeztem. Te biztos Savannah Bay vagy. Chase-ék sokat meséltek rólad.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 5 EmptyHétf. Aug. 10, 2015 9:53 pm

Már több okom is összegyűlt, hogy miért keressem meg Bree-t, és untassam a fecsegésemmel egy pár órára. Így aztán nekivágtam a kastélynak, remélve, hogy ha a Griffendél klubhelyisége körül keringek, akkor előbb utóbb megtalálom és le tudom csalni a parkba, vagy valahova, már ha van egy kis ideje. Ám helyette egy random afroamerikai srác jött ki a portélyukon, akit hirtelen nem tudtam hová tenni.
-Szia! -köszöntem rá már viszonylag messziről. -Hát Te? Új arcnak tűnsz.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 5 EmptyHétf. Aug. 10, 2015 1:38 pm

november 8.

-És akkor papa azt mondta, hogy „Miniszter úr, ez igazán nagyon lenyűgöző gondolatmenet, és ha lehetek ilyen merész, hadd jegyezzem meg, hogy az új öltönye különösen jól áll ma magán”, mire Kingsley bácsi akkorát nevetett, hogy leesett mama egy festménye a falról – mesélte kacagva Lucy.
-Vicces lehetett – bólintottam szórakozottan, miközben pár másodévest távolítottam el az utunkból, megspékelve pár rendreutasító mondattal néhány túlságosan virgonc negyedéves irányába.
Ahogy általában, most sem igazán figyeltem Lucy-re, csak amolyan fél füllel hallgattam, ahogy az őszi szünetben átélt élményeiről mesél, de aztán szép lassan, ahogy a méz csurran egyik csuporból a másikba, a szavak értelme is lassan eljutott hozzám. És gondolkodni kezdtem.
Percy Weasley és Kingsley Shacklebolt egy házban, ahol még ráadásul Percy bácsi felesége is ott volt? Egy borzalmas sejtés kezdett formát ölteni a fejemben. De hát azt nem tehették… Vagy mégis? Hirtelen lendülettel megfordultam, és szegény kislányt meglehetősen megrémítve, tágra nyílt, kissé őrült szemekkel meredtem Lucy-re.
-Várj, várj, várj! Volt a szünetben Főnix Rendje-gyűlés? – kérdeztem hitetlenkedve.
-Igen, kettő is – emelte meg még jobban a kezében tornyosuló könyvhalmot Lucy, és kiszabadítva fél kezét, megigazította a szemüvegét. – De mama nem engedte, hogy részt vegyünk, azt mondta, még túl kicsik vagyunk hozzá – biggyesztette le az ajkát csalódottan Lucy.
-És nekünk miért nem szólt erről senki? Ott akartam volna lenni! – toporzékoltam dühömben, mire jó pár könyv szétnyílt lapokkal a földre zuhant.
Akkor és ott olyan dühös voltam, hogy az sem érdekelt, ha esetleg Madam Cvikker két kézzel nyúz majd meg, amikor visszavisszük a könyveket.
-Ugyan, nem volt semmi érdekes – mosolygott nyugtatólag Lucy. – Legalábbis Fred és Roxy azt mondták. Bár - hajolt közelebb bizalmaskodóan. - akárhogy próbáltak meggyőzni az ellenkezőjéről, szerintem Kingsley bácsi akkor is telefül-gátló varázslatot tett az ajtóra, így biztosan nem hallhattak semmit – vonta meg a vállát nemtörődően a kislány. – De ne szomorkodj, biztosan jó volt Apolline néniéknél is. Milyen volt Lyon? – kérdezett a szünetemről mosolyogva Lucy.
-Hát, ennek a fényében azt mondanám, hogy borzalmas – fújtattam idegesen, miközben felnyaláboltam a könyveket, és varázslat segítségével próbáltam eltüntetni a gyűrődéseket, amelyeket a földdel való találkozás okozott.
Hogy merték apa és anya nélkül megtartani a gyűlést? Hiszen ők is tagjai a Főnix Rendjének! Sőt, én is az vagyok! Na jó, szigorúan véve nem, de amint nagykorú leszek, egész biztos be fogok lépni! Már Ted is alig várja, hogy betöltse a tizenhetet, áprilisban tuti Ő is tag lesz! És ennek ellenére eltitkolnak előlünk mindent! Hát hol itt az igazság?
Miközben forrongó gondolataimba merülve követtem Lucy aprócska alakját a roxforti folyosókon, hirtelen valamiféle borzongás cikázott végig a gerincemen. Ismerős érzés volt, sokszor átéltem már.
Mintha figyelnének.
Azonnal felkaptam a fejem, körülnéztem, és még éppen láttam egy ismerős alakot sietősen beolvadni a tömegbe. Már a hátáról és a tartásáról azonnal felismertem, de ahogy távozóban még megérintettem a körülötte gomolygó érzésgócot (vélaképesség), már biztos voltam a dolgomban. Párszor beszélgettünk már a Főnix Rendje-gyűléseken, így tudtam, kicsoda. Levegő után kaptam.
Na de mit keres Houston Dennel a Roxfortban? Tudtommal már két éve végzett, úgyhogy ha nem McGalagonyhoz jött valamit intézni, akkor fogalmam sincs, mit keresett itt. De ha csak az igazgatónőhöz jött, akkor meg miért viselte a roxfortos diákok talárját? Ennek semmi értelme.
-Vicky, jössz már? – kiáltott a tömegből Lucy.
Észre se vettem, és legyökereztem a forgalmas roxforti folyosó kellős közepén.
-Megyek már, megyek – kiáltottam utána, és sűrű bocsánatkérések közepette Lucy után törtettem, miközben a gondolataim még mindig Houston különös felbukkanása körül forogtak.
Vajon róla szóltak a gyűlések, amiken nem tudtunk részt venni? Titkos küldetése van, amiről nem tudok? És ha igen, nekem miért nem szóltak? Á, a pokolba az őszi szünettel!
Vissza az elejére Go down
Emily Anne Cave

Emily Anne Cave


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2015. Jun. 19.

Folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 5 EmptyVas. Aug. 09, 2015 9:46 pm

November

Milyen hamar telik le egy hét... Ijesztő!
Amúgy nagyszerűen teltek a napjaim! Még Apu és Anyu is eljöttek, fürödtünk a medencénkbe, Hannah-val shoppingoltunk, Willel és Apuval elmentünk a kedvenc kávézónkba minden második nap és  moziban megnéztünk minden új filmet, Lunával és az inasunkkal elmentünk vidámparkba és állatkertbe, Anyuval minden reggel együtt futottunk meg elvitt az egyik kedvenc ruhaszalonjába, úgyhogy eltelt az idő. Azt hiszem, hogy ez az egy hét elég nagy lendület ahhoz, hogy bírjam a sulit a tavaszi szünetig.
A Nagyteremben ültem és néztem az embereket. Hogyan üdvözlik egymást, mit csinálnak. Néha nagyon érdekes tud lenni az, mikor az emberek csak szimplán nézed a sarokból. Leültem egy padra és kicsit elszomorodtam, miközben elkezdtem a kezemben lévő könyvet olvasni. Engem senki nem üdvözölt.
Aztán megláttam Őt.
Tudod, van néha az az érzésed, mikor rád néznek és reflexesen odanézel, ahonnan bámulnak Rád. Velem is ez történt. De aki nézett... Húha! Oda és vissza, meg ki, be, föl, le... Nem tudtam, hogy hogyan nézhettem. Szerintem tuti elvörösödtem, vagy nem tudom. Nem is tudom mit csináltam! Lehet, hogy a fülem mögé tűrtem a hajam? De úgy olyan csúnya vagyok! Szóval, ami abban a pillanatban történt, arra nem is emlékszem. Csak arra a fantasztikus érzésre, mikor úgy érzed, hogy a gyomrod szaltózik és nem tudod, mit kéne csinálnod, hogy ne égesd le magad...
Aztán rám mosolygott. Olyan szép mosolya volt. Olyan különleges. Elkapta a tekintetem, hogy újra a könyvre koncentráljak, de nem ment. Valószínű idétlenül mosolyoghattam, vagy ilyesmi, nem tudom. Ilyet soha nem éreztem eddig. Vagyis már volt ehhez hasonló, de nem ennyire és ilyen.
- Szia! - köszönt valaki rám és hallottam, hogy az a valaki le is ül mellém. Felnéztem a könyvből  és ott ült mellettem Ő. Egy fekete pulcsi volt rajta, a haja barna volt és olyan rövidre vágott. Izmos volt és magas fiú és olyan bódítóan jó illata volt. De  ami a legjobban megfogott  az a szeme. A szép, kissé húzott mély barna szeme. Kicsit olyan indiánosan hatott az egész fiú. A szívem hevesen vert, de próbáltam természetesen viselkedni.
- Szia! - köszöntem vissza neki.
- Mit olvasol? - kérdezte.
- A könyvtolvaj.
- Ú, azt szeretem! Nagyon jó könyv. Már olvastad?
- Hát, csak most kezdtem.
- Akkor biztosíthatom, hogy jó választás volt. - kacsintott rám. Zavarodottan elmosolyodtam.
- Hé, nemsokára vacsoraidő. Jössz velem?
Bólintottam.
- De a könyv? - kérdeztem. Ő a táskájára mutatott válaszként.
- Ó, egyébként Dwayne a nevem. Dwayne Abenaki. Te pedig...?
- Emily Anne Cave. De hívj csak Emnek.
- Rendben, Em. - mondta és kivette a kezemből a könyvet és óvatosan a táskájába rakta. - Akkor, mehetünk?
- Igen. - mondtam belegyezően. Felállt és a kezét felém nyújtotta, hogy felsegítsen. Elfogadtam a segítségét és elindultunk a Nagyterembe.
Vissza az elejére Go down
Emily Anne Cave

Emily Anne Cave


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2015. Jun. 19.

Folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 5 EmptyVas. Aug. 09, 2015 7:25 pm

November

Annyira vártam már ezt a napot! Őszi szünet! Már bepakoltam az összes szennyesemet az egyik bőröndbe. Furcsa. Most túl sokan mennek el. De mindenhonnan. Tüsszentettem egyet. Fantasztikus. Bajt észleltem. Nem is kicsit. Még a gyomrom is összeszorult.
Ilyen nincs! Most akkor az Igazgatónőhöz rontsak be? Mikor kiléptem a klubból és elindultam a VII. emeleti Igazgatóiba, elmerengtem a tegnap előtti estén, mikor Selinával a parkban sétáltunk. Nem mondta el végül, hogy miért sírt, de szerintem jól esett neki, hogy beszélgethetett valakivel.
Mikor először megláttam, nem tűnt túl kedvesnek, de aztán mikor nevetett, meg mosolygott, a kisugárzása megváltoztatta az egész lányt. Kiderült, hogy metamorfmágus, és meg is mutatta:  a haját tök menő kékes-feketévé varázsolta. Amúgy kicsit visszahúzódó, de ha mondott valamit, akkor tényleg komolyan mondta.
Észrevettem azt is, hogy nem szereti az egyszerű, felszínes, semmiről sem szóló beszélgetéseket, talán azért lyukadtunk ki végül azon a témán, hogy a családunkról, családokról, családon belüli problémákról beszélgettünk végül.
Selinának nevelőszülei vannak, meg egy mostoha húga, Cecilia. De azt mondta, hogy nagyon-nagyon jó családba került. Nagyon vidám volt, mikor a családjáról beszéltünk, úgyhogy következtetésképpen nem a családjával történt az, amiért sírt. Hú. Az jó, nem?
Amúgy olyan más volt vele beszélgetni. Más volt, mint a többi lány. Ő olyan komoly volt, minden szava komoly és felnőttes. Mikor beszélgettünk, látszott rajta, hogy minden, amit mondok, azt elraktározza magának. Mindent összevetve olyan volt, mintha egy felnőttel beszélgettem volna, de mégse.
Mikor erre jutottam, már az Igazgatói iroda előtt álltam, készen a kopogásra...

Ha már egyszer család, akkor mutatok egy képet Apáról és rólam. Ezt a képet az éjjeli szekrényemen van.  Ez a kép akkor  készült, mikor egyszer a bátyámmal és apuval moziba siettünk és Apu haladni szeretett volna. Jó emlék, azt mondhatom!

Folyosók - Page 5 Olivia-holt-kings-jan-12-2015-1

/Folytatódik az Igazgatói irodában/
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 5 EmptyKedd Aug. 04, 2015 10:40 pm

-Ja, igaz. Hát akkor szerintem menjünk fel hozzátok, aztán majd ha lesz még kedvünk, kimehetünk később. -válaszoltam.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 5 EmptyKedd Aug. 04, 2015 10:38 pm

- Kint elég hűvös volt, nem szeretnék visszamenni pulcsi nélkül - húztam el a számat. - Mi lenne, ha felmennénk a Griffendél tornyába, átöltöznék és utána lemennénk? Vagy maradhatnánk ott is beszélgetni, nem tudom.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 5 EmptyKedd Aug. 04, 2015 10:34 pm

-Nagyjából semmit. Kiélveztem, hogy tökéletes csend és nyugalom honolt az egész klubban. Meg olvastam egy kicsit, hogy eltereljem a gondolataim ettől az őrülettől, ami itt tombol már órák óta, illetve gondolom még fog is egy ideig. És mit csináljunk? Kimenjünk egyet a levegőre, vagy mi legyen? -vetettem fel, mert máshoz nem is nagyon lett volna kedvem.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 5 EmptyKedd Aug. 04, 2015 10:18 pm

- Ó, szia! - ugrottam össze egy picit. Megszakította a gondolatörvényt, ami a fejemben volt és hirtelen lelkiismeret-furdalás töltött el amiatt, hogy eszembe sem jutott, mint esetleges társ, akivel eltölthetném az időmet. Milyen bálpartner vagyok már? Remélem, nem látszik rajtam, hogy rosszul érzem magam. Még a végén rákérdez. Valamivel el kell terelnem a figyelmét. - Nem, semmi baj, tökre megértelek. És mit csináltál eddig?
Wow, ez aztán a figyelemelterelés, Bree, tényleg. Gratulálok.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 5 EmptyKedd Aug. 04, 2015 10:11 pm

Miután Jordant elszállítottuk a gyengélkedőre, visszamentem a klubhelyiségbe, mert kissé elegem lett az emberekből. De aztán eszembe jutott Bree, hogy egyedül lehet most, ezért nem is maradtam tovább, hanem elindultam megkeresni. A Nagyteremben nem volt. Savannah Hudsonnal táncolt, ami kissé meglepő látvány volt, de mondjuk már korábban is feltűnt, hogy mennyire zavarba jött mindig, amikor egymás közelében voltak. Biztos tetszik neki, gondoltam.
A Nagyteremhez tartozó másik folyosón ácsorogva találtam Bree-t.
-Hé, szia! Bocsi, hogy itt hagytalak egyedül, de... Kicsit besokalltam a tömegtől, és nem akartam Jordan sorsára jutni én is. -magyaráztam meg távollétem okát. Remélem, nem nevezett már mindenfélének gondolatban, amiért se szó-se beszéd elnyelt a föld.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 5 EmptyKedd Aug. 04, 2015 10:02 pm

Október

- Szóval, a testvéreim lányokkal vannak, az úgymond barátnőmet elragadta egy Hudson nevű lény és a másik barátom éppen próbál nem kinyúlni a gyengélkedőben, de azt sem csodálnám, ha örül annak, hogy meglóghatott az este további részéről - mondtam ki hangosan a gondolataimat a hűvos, üres folyosón. - A nagy kérdés az, hogy én mit csináljak? Felmehetnék a klubhelyiségbe, átöltözhetnék és csinálhatnék valami értelmeset. Például olvashatnék, rajzolhatnék, vagy gyakorolhatnám a bűbájokat… De kimehetnék a parkba is leülni egy padra. Nehéz döntés, Bree, nehéz.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Folyosók   Folyosók - Page 5 EmptyKedd Aug. 04, 2015 10:02 pm

Az iskola minden területén
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Folyosók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Folyosók
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: