Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Folyosók

Go down 
+3
Emily Anne Cave
Ralph Blackwine
Brianne Stacks
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 EmptyKedd Okt. 27, 2015 9:16 pm

- Hm... Nekem sincsenek - csóváltam meg a fejem. - Még mindig szeretnél kérdőívekkel szadizni embereket? Mert akár megállíthatunk embereket, ha ez az új hobbid. Vagy akár mászkálhatunk is és beszélgethetünk arról, hogy mi történt a suliban azóta, hogy nem voltam itt. Na, mit szólsz?
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 EmptyKedd Okt. 27, 2015 9:11 pm

-Nem, nem nagyon vannak - válaszoltam rövid gondolkodási idő után. - Neked van valami ötleted? - pislogtam rá kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 EmptyKedd Okt. 27, 2015 8:52 pm

Többször is próbáltam közbeszólni, de végül - nem a legelegánsabb módon, bevallom - csak sikerült beléfojtanom a szót. Tudom, nem illik befogni a másik száját, viszont néha muszáj, ha az ember nem szeretne megőrülni a ruháktól.
- Bocsi, de a) nem bírom ezt tovább hallgatni, túl sok a ruha, b) nem erre utalt a kérdésem - vettem le a szájáról a kezemet kicsit félve attól, hogy folytatni fogja. - Vannak terveid? Mára? Vagy mit fogsz csinálni most?
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 EmptyKedd Okt. 27, 2015 8:48 pm

-Hát, először is írok egy levelet mamának és papának, aztán összehívok egy Weasley-kupaktanácsot, hogy elújságoljam a nagy hírt, utána pedig elkezdek összerakodni az útra, mert elég hosszadalmas lesz, mire kiválasztom a megfelelő ruhákat... - tervezgettem lelkesen. - Úúú, és írnom kell még Apolline mamának is, hogy hozza előrébb a karácsonyt, és vegyen nekem új ruhákat. És még... - és belekezdtem egy kis híján végeérhetetlen listába a teendőimről, szegény Houston legnagyobb bánatára.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 EmptyKedd Okt. 27, 2015 8:43 pm

- Ha szeretnéd, még el is próbálhatjuk - forgattam a szememet. Vicky-t ismerve, úgyis el fogja próbálni ezerszer, még akár le is írja, hogy tökéletes legyen. - Most merre mész?
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 EmptyKedd Okt. 27, 2015 8:41 pm

-Hát... Legyen inkább holnap - módosítottam korábbi kijelentésemen. - Addigra extraszuperjól fel leszek készülve! - jelentettem ki, majdhogynem harciasan kiáltva a szavakat.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 EmptyKedd Okt. 27, 2015 8:39 pm

- Okééé... Nincs mit - tehetetlenül felnevettem, mert nem értettem a nagy felhajtást, de visszaöleltem. - Szerintem ennyi elég lesz.... Mikor szeretnél beszélni vele?
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 EmptyKedd Okt. 27, 2015 8:35 pm

-Na, ez nem is olyan rossz ötlet - ragyogott fel a szemem; az öröm kis szappanbuborékja bennem újra hatalmasra dagadt. - Még ma megkeresem, és mindent elmagyarázok neki, és még te is besegítesz, és minden rendben lesz! - tervezgettem önfeledten, szinte már emberfeletti sebességgel hadarva. - Jaj, annyira nagyon-nagyon-nagyon köszönöm, Houston! - ugrottam hirtelen ötlettől vezérelve a nyakába, és vigyorogva jól megszorongattam, csak hogy érezze a törődést.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 EmptyKedd Okt. 27, 2015 8:28 pm

- Mi lenne, ha véletlenül megkeresnéd, véletlenül elmagyaráznál neki mindent és én utána teljesen véletlenül felhozom, hogy van egy barátom, aki nélkül nem szívesen tölteném a szünetet... - vetettem fel az ötletet. - Probléma megoldva.
Tulajdonképpen nem is értettem, miért fontos nekem ennyire ez az egész. Ráhagyhattam volna Vicky-re az egészet, hogy így járt. De egyszerűen nem tudtam.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 EmptyKedd Okt. 27, 2015 8:24 pm

-Semmit - vágtam rá azonnal, ártatlan kiskutyaszemekkel pislogva Houston-ra, de szigorú tekintete láttán inkább pontosabb választ adtam. - Talán egy picit több bűbájerőt vetettünk be rajtuk, mint szabadott volna - ismertem be szemlesütve. - Nem szerettem volna rajta alkalmazni, de Ralph túl gyanús volt ahhoz, hogy elmenni hagyjam, és így őt sem hagyhattuk, hogy felébressze a srácot. Tényleg nem akartam, de muszáj volt - magyarázkodtam Houston-nak. - Nem hiszem, hogy tetszett neki, amit tapasztalt - húztam el a számat.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 EmptyKedd Okt. 27, 2015 8:19 pm

- Hogy érted, hogy túllőttél a célon? - néztem rá összehúzott szemekkel. Úgy éreztem, hogy ez semmi jót nem jelenthet. - Mit csináltál Victorie Weasley?
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 EmptyKedd Okt. 27, 2015 7:58 pm

-Hát. Izé. Tudod - vezettem fel a mondandómat rendkívül értelmes összetett mondatokkal. - Azt hiszem, hogy kicsit nagyon túllőttem a célon, amikor őt és Ralph Blackwine-t tanulmányoztuk Louis-val... Kicsit nem kedvel sem engem, sem Lou-t, ha jól éreztem. Ó, és, azt hiszem, Ashley Hayley néven mutatkoztam be neki. Szerinted megengedi, hogy veletek menjek? - pillantottam keserű mosollyal az arcomon Houston-ra.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 EmptyKedd Okt. 27, 2015 7:52 pm

- Igen, szerintem nincs több. Miért, mi a baj vele?
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 EmptyKedd Okt. 27, 2015 7:48 pm

Az örömöm szappanbuborékja akkorát pukkant, hogy mérget vettem volna rá, hogy Houston is hallotta. Ahogy meghallottam a nevet, szinte azonnal elszállt minden reményem, hogy én valaha is eljutok erre az útra.
-Khm... Ez a Brianne Stacks az a Brianne Stacks? - érdeklődtem szinte normálisan, bár a pánik kicsit már kiérződhetett a hangomból.
Úgy éreztem, megzavarodok, ha most nem mehetek el.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 EmptyKedd Okt. 27, 2015 7:42 pm

- A téli szünetben - feleltem. Igazából majd' kitört belőlem a nevetés, mivel pontosan tudtam, mi zajlódik ilyenkor Vicky fejében. Kiskora óta álmodozott a Karib-szigetekről, pont ezért szerettem volna elhívni. Szerintem nem emlékszik, hogy említette nekem és hogy tudok róla, de nem is szeretném lelőni a poént. - És semmibe sem kerülne neked, mivel mindent a Stacks-ék állnak majd. Még beszélnem kell Bree-vel, de biztos vagyok abban, hogy belemegy.
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 EmptyKedd Okt. 27, 2015 7:38 pm

Hát, azt hiszem, nem hazudok, ha azt mondom, hogy belső Victoire szinte megveszett az örömtől, amikor a kérdés tartalma elérte az agyamat. Világéletemben el akartam jutni a Karib-szigetekre, de papa sosem engedte, hogy elmenjek oda - mindig azt mondta, hogy túl veszélyes, és ott sokkal erősebb a telihold hatása, ami rossz ómen. Volt ebből már pár nézeteltérésünk, de íme, most itt a lehetőség, hogy elmenjek, mindenféle kötelezettségtől mentesen, és még a papa sem szólhat egy rossz szót sem, mert Houston-nal megyek. Hát van nálam szerencsésebb lány a világon?
-Jól hangzik - válaszoltam teljesen átlagos hangon, ami semmit sem árult el belső tombolásomról. - Mikor mennénk?
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 EmptyKedd Okt. 27, 2015 7:24 pm

- Honnan veszed, hogy szeretnék beszélni veled valamiről? - néztem rá pókerarccal, majd a tekintetével viszonylag hamar rávett, hogy térjek a lényegre. - Csak hogy tudd: egy éles helyzetben nem lehet ilyen egyszerűen megtörni. Szóval. Bree-ék elhívtak a Karib-szigetekre magukkal, ahogy jó pár barátjukat is... Arra gondoltam, hogy esetleg nem szeretnél velünk jönni?
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 EmptyKedd Okt. 27, 2015 7:16 pm

-Nos, azt hiszem, ezután sem kedvelt meg jobban - hunyorítottam játékosan Houston-ra, majd, miután kifújtam magam a hosszú rohanás és az önfeledt nevetés után, egyből a tárgyra tértem. - Szóval, miről is lenne szó? - néztem fel rá érdeklődve.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 EmptyKedd Okt. 27, 2015 7:13 pm

/elkezdődött az igazgatói irodában/

- Persze - mosolyogtam rá és pillanatokkal később már a folyosókon futottunk. Amikor elég messze kerültünk az igazgatói irodától, mind a ketten nevetésben törtünk ki.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 7:06 pm

-Ez alapvető. -mosolyogtam. -Nem, nincs semmi kérdés, minden világos. Na, akkor menjünk innen szerintem, mert már eleget időztünk ebben a fantasztikus helységben. -javasoltam.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 7:03 pm

- Nem olyan nehéz, ha hozzászoksz - pacsiztam le vele. - De mindenesetre köszönöm, hogy nem buktatsz le. Amúgy van valami kérés, kérdés?
Be kell, hogy valljam, nagy kő esett le a vállamról. Van valaki, aki tudja a titkomat és nem Vicky vagy egy tanár. Remélem, nem fogom megbánni, hogy Jordan-nek elmondtam a történetemet.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 7:01 pm

-Huh, azért nem lehet egyszerű null-huszonnégyben színészkedni. -állapítottam meg tűnődve. -Dehogyis, nincs harag. És ígérem, kussban maradok! -nyújtottam pacsira a kezem.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 6:58 pm

- Szerinted véletlenül kellett téged megfigyelni? - mosolyogtam. - Chase-szel szerencsére sikerült egy hullámhosszra kerülnöm hamar, Adam-mel jóban vagyok, Katie-vel tartom a kapcsolatot, de csak haveri szinten. Nem is szeretném továbbvinni, mert így tökéletesen tudom figyelni feltűnés nélkül, különösen Chase miatt, aki akarva-akaratlanul tudósít nekem róla. Te voltál a gyenge láncszem. De akkor nincs harag? És nem mondod el senkinek, hogy Jeffry nem létezik?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 6:47 pm

Ez kissé zavart, hogy miért tartoztam én is a megfigyelendők közé, amikor én messze földről híres antiszoc vagyok, de hát ha már egyszer ezekkel a Stacks-ékkel összehozott a sors... Na mindegy. Mindenesetre nem volt nehéz felfognom ezt az egészet, mert mindig is gyanús alak volt.
-Értem. Hát, oké. Akkor maradsz persze Jeffry ugyanúgy. Amúgy mindig is gyanús voltál nekem. -vigyorogtam rá. -De biztosíthatom, hogy a többieknek abszolúte nem.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 EmptyHétf. Okt. 26, 2015 6:39 pm

- Az igazi nevem Houston Dennel, másodéves aurortanonc lennék, de ideküldtek a Roxfortba - kezdtem bele. Ha már elmondtam az elejét, akkor tudja meg a teljes történet lényegét, hogy ne legyen később belőle probléma. - Nekem lett legjobb az eredményem az elsőévesek közül, ráadásul mivel a szüleim a Főnix Rendjének tagja, engem is hamar be tudtak venni a rend tagjai közé egy sürgős ügy miatt. Úgy gondolják, hogy a halálfalók újra egybegyűltek, és veszélyt jelentenek a Roxfortra. Elsősorban a Stacks testvéreket, Katie Bluemant és téged kellett megközelítenem. Ráadásul ti minden más házból ismertek embereket, ami sajnos elég ritka. Illetve keresnem kell a besúgót, aki valószínűleg diák. Hivatalos előtörténetem szerint a Durmstrang Intézetből jöttem, Bulgáriából, de bizonyos családi okok miatt átírattak a Roxfortba. Szerencsére nem sokan emlékeznek rám, mint Roxfortos diákra. Kivéve persze Vicky, aki most eléggé szorult helyzetbe hozott.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Folyosók
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: