Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Tiltott Rengeteg

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 4 EmptyKedd Aug. 18, 2015 10:47 pm

- Mesélhetünk rémtörténeteket, játszhatunk valamilyen játékot, vagy csak úgy szimplán feldobhatunk témákat, amikről beszélgetünk - soroltam. - De ha semmihez nincs kedvetek nézhetjük egymást némán.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Tiltott Rengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 4 EmptyKedd Aug. 18, 2015 10:38 pm

-Várd csak ki a végét! -vetettem oda még utoljára a sértődött énemmel, majd visszaváltottam normálisba. -Miért, nektek mihez lenne kedvetek? -passzoltam tovább a kérdést, mert nem volt most hirtelen javaslatom.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Tiltott Rengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 4 EmptyKedd Aug. 18, 2015 10:33 pm

- Ahhoz, hogy nekem visszaadjad egy kicsit több kell, mint... te - mosolyogtam ártatlanul.
Rettenetesen hálás voltam amiatt, hogy bevettek a csapatukba - vagy legalább is elviseltek a közelükben. A beépülés könnyebb volt, mint amire a papírok alapján számítottam. Savannah és Jordan kapcsolata valóban... érdekes volt, Chase valóban okos volt, Adam valóban erős volt, de voltak mély gondolatai is, Chris egy kicsit sikerült csak megismernem, de szerintem nem ő az, akit keresünk (persze, még nem zárhattam ki), Kate nyitottabb és kedvesebb felém, mint az akták mondták (valószínűleg mert azt hiszi, Bulgáriából jöttem és így nem tudok annyit róla és a családjáról). És Bree-ről továbbra sem tudok lényegesen többet, mint amennyi a papírokon szerepelt, csak mások elmondásaiból hallottam egy-két dolgot, de azok sem voltak valami hű-de-érdekesek. Mindegy, ezen még dolgozom. Az egyetlen, akiről eddig csak hallottam és olvastam az Ralph volt. Róla jobb lenne minél többet megtudni, de ő sajnos nincs itt.
Míg ezeken gondolkoztam egy eléggé őrült ötletem támadt - hogyan máshogy lehetne felszínre hozni az énjüket, mint egy ijesztő tett vagy őszintével? Viszont nem hittem, hogy nekem kellett volna felhozni, biztos másnak is eszébe jut. Inkább csak hallgattam az ötleteket, hátha.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Tiltott Rengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 4 EmptyKedd Aug. 18, 2015 10:11 pm

-Nekem ahhoz, hogy visszaadjam ezt az egészet Jeffrynek. Vagy megtépni Jordant, aki feltehetően inspirálta erre a tettére. -mondtam duzzogva, miközben maximálisan bebugyoláltam magam a takaróba.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 4 EmptyKedd Aug. 18, 2015 10:09 pm

- Csak szeretünk, azért csináljuk ezt veled - mondtam nevetve, majd amint összeszedtem magam, összetereltem a bandát. - Gyertek már, azért jöttünk együtt, hogy együtt is legyünk, ne kettesével, hármasával beszélgessünk.
Leültünk egy körbe, mindenkinek szétosztottam egy-egy takarót, majd én is elhelyezkedtem.
- Kinek mihez lenne most kedve?
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Tiltott Rengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 4 EmptyKedd Aug. 18, 2015 10:06 pm

-HÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!- sikoltottam teljes sokkban, miközben próbáltam értelmezni, hogy mi is történik velem. Jeffry random rám támadt és elkezdett a velem ellenkező irányba vonszolni, miközben bőszen magyaráztam. Igaz, félős nem vagyok, de ijedős igen, méghozzá nagyon. Rémülten csapkodtam és kapálóztam, mire végre elengedett. Duzzogva huppantam a földre, a többiek nyerítő nevetésével kísérve.
-Hé, nem vicces! A frászt hoztad rám! Meg mindenki! Legyetek már észnél! Simán azt képzelhettem, hogy egy óriáspók vonszol el! -borultam ki.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 4 EmptyKedd Aug. 18, 2015 9:59 pm

Egy pillanatra összenéztünk Jordan-nel és Jeffry-vel (az utóbbi, aki éppen Savannah látókörén kívül volt, nagyon mosolygott). Jeffry, amíg Viráglány Jordan-nek és nekem magyarázta, hogy ő ugyan nem ijed meg semmitől, a háta mögé osont, majd csípőjénél fogva megragadta a lányt, aki nagyot sikkantott, felemelte és elkezdett vele hátrafelé rohanni, majd a nevetéstől összegörnyedve kénytelen volt letenni. Bár ezt én is csak félig-meddig láttam a nevetéstől.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 4 EmptyKedd Aug. 18, 2015 9:56 pm

-Én ezzel eddig s teljesen tisztában voltam, csak azt próbáltam volna megtudakolni Vannah-tól, hogy ő nincs-e egy csöppet véletlenül berezelve. -mosolyogtam szelíden Bree-re, miközben a szemem sarkából láttam, hogy Savannah készül valami felháborodott visszavágásra.
-Még hogy én? Félni?! Tudd meg, már harmadszorra vagyok itt a roxforti pályafutásom alatt! És nem, egy csöppet sem vagyok berezelve! -hősködött.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 4 EmptyKedd Aug. 18, 2015 9:52 pm

- Miért, mi a baj a Tiltott Rengeteggel? Tök békés hely, sötét van, de a hold világít, hűvös van, de hoztunk takarókat, a termeszét vesz körül minket - néztem rá értetlenül. - Ez a suli legjobb helye. Amúgy, ha annyira tiltott lenne, őriznék. Alig pár tíz ember halhatott meg itt.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 4 EmptyKedd Aug. 18, 2015 9:49 pm

Savannah persze nem hagyta ki a kínálkozó alkalmat, hogy megint beleokoskodjon valamibe.
-Amúgy Jordan, te tényleg nem tartozol ebben a tekintetben sem a legtöbb kamasz hímnemű közé, mert a te üzemanyagod nagyjából egyenlő a semmivel. Nem tudom hogy csinálod, pedig még kviddicsezel is, meg minden, bírod a strapát. Most komolyan, hogy csinálod? -pislogott rám értetlenül, de nem volt annyira kedvem vitába szállni vele.
-Azt azért megnézem majd, hogy te mennyit bírsz majd enni ilyenkor, és itt. Csak mert a Tiltott Rengetegben vagyunk, szolgálati közlemény. -vágtam vissza.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 4 EmptyKedd Aug. 18, 2015 9:44 pm

- A tesóim bármikor, bármennyit meg tudnak enni és utána egy fél óra alatt lemozogják, mert nem bírnak egy helyben ülni - legyintettem. - Tudod, a legtöbb kamasz hímnemű így van ezzel.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 4 EmptyKedd Aug. 18, 2015 9:41 pm

-Már megbocsássatok, de ki az az elmeháborodott, akinek a kedvéért cipeltem ki ezt a tonna kaját? Mert én például most így éjfél tájékán képtelen vagyok bármit is enni. -közöltem.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 4 EmptyKedd Aug. 18, 2015 9:36 pm

- Tudod, hogy fontos vagy nekem - mosolyogtam rá, majd ráböktem a kosarammal. - De tényleg adj át valamit Jeffry-nek is. Gyerte, erre lesz!
Öt-tíz percnyi séta után végre elértünk a tisztáshoz, amit kerestünk. Szokás szerint nagyon varázslatos volt. Jordan és Vannah rögtön elkezdtek beszélgetni (vagy veszekedni. Náluk eléggé nehéz meghatározni) és a két szerelmespár rögtön elkezdett enyelegni, úgyhogy a tesóimmal nem tudtam mit kezdeni. Tisztára örülök nekik, tényleg. Nagyon aranyosak. Csak úgy érzem, hogy néha fölösleges harmadik/ötödik kerék vagyok, mert ők tök jól elvannak és néha eléggé kényelmetlenül érzem magamat. Hát, ez van, így jár az, akinek nincs senkije. Vagyis kipakolja a cuccokat. Éppen a takaró letevésével szórakoztam (a szél vicces kedvében volt), amikor egy segítő harmadik kéz nyúlt oda hozzám.
- Köszi szépen - néztem Jeffry-re. - De megbirkóztam volna vele magam is.
- Ja, persze, tudom - villantotta rám a hófehér mosolyát. Hirtelen nem tizenhat-tizenhét évesnek tűnt, hanem idősebbnek. Persze ez hülyeség.
- De azért köszi - tettem hozzá, nehogy hálátlannak tűnjek és elkezdtem kipakolni a kosarak tartalmát.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 4 EmptyKedd Aug. 18, 2015 9:28 pm

-Nahát, csoda történt, érzem a törődést!-gúnyolódtam, miközben próbáltam volna tartani velük a tempót, de ez viszonylag nehéz, ha az egyik kezedben egy tízkilós kosár, a másikban egy kábé a fél kastély alapterületének megfelelő nagyságú pléd, a harmadikkal meg szedegetem össze a negyedikkel fogott kosárból kipotyogó és elguruló almákat...
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 4 EmptyKedd Aug. 18, 2015 9:16 pm

- Ti ezt nevezitek tiszta levegőnek?! - szidtam össze a bátyámat és Jeffry-t suttogva. - Frics nagyon közel volt. Nagyon-nagyon. Majdnem elhagytuk a fél kaját, amit hoztunk. Mit csináltatok ti felderítés címen?
- Tudod, az úgy volt... - kezdett bele Chase, mire leintettem.
- Nem, nem kell, hagyjad - legyintettem. - Inkább leszek abban a tudatban, hogy csak bénák vagytok ehhez. Ne vedd sértésnek, Jeffry.
- És velem mi van?
- Téged szeretlek - tettem a vállára a szabad kezemet és a lehető legártatlanabb arcot vágtam. - Ne vedd sértésnek, Jeffry.
- Egyiket sem vettem annak - biztosított a fiú, majd át akarta venni a kosaramat. - Gyere segítek.
- Nem, kell, bírom - legyintettem. - Inkább Jordanon kéne segítened. Néha kicsit lemaradt és még napkelte előtt oda szeretnék érni.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2015. Jun. 01.

Tiltott Rengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 4 EmptyHétf. Jún. 01, 2015 9:45 pm

Itt (hivatalosan) tilos tartózkodni!
Vissza az elejére Go down
https://world-of-potter.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Tiltott Rengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tiltott Rengeteg
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: