Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Tiltott Rengeteg

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 3 EmptySzer. Aug. 19, 2015 7:35 pm

A többiek lefagyva bámultak utána, de én nem tudtam így tenni. Most ki is kezdett el hisztizni? Illetve: kinek van oka hisztizni?
-Rólam is van pár dolog, amit nem tudsz. Meg ti sem. -válaszoltam neki nyugodtan, de épp elég hangosan ahhoz, hogy meghallja.
Tekintetem követtem még egy ideig, majd viszonylag érzelemmentes én fordultam vissza a többiekhez. Engem aztán nem izgat, hogy van-e kedve bárkinek is folytatnia ezt a hülyeséget.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 3 EmptySzer. Aug. 19, 2015 7:27 pm

Egy pillanatig túl sok érzés és gondolat tört rám. Leüvöltöttem volna a fejét, hogy nem minden úgy van, ahogy látszik. Hogy nem tud a múltamról semmit. Ott helyben elsírtam volna magam, ha nem lett volna ott más, csak én. De inkább csak leengedtem a zsemlét tartó kezem, ledobtam a takarómat a földre, és csak ennyit mondtam:
- Vannak dolgok, amikről nem tudsz, Young - közöltem. - Most egy kicsit elmegyek, visszaviszem ezt a szerencsétlen nyuszit, addig játszatok nyugodtan. Két perc és visszajövök.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 3 EmptySzer. Aug. 19, 2015 7:18 pm

Sóhajtva néztem el a távolba pár másodpercre. Utálom, amikor lányok oktatnak ki valamiről, főleg amikor nem is értik az egész helyzetet úgy, ahogy kéne.
-Jó, mindegy, ti ezt nem értitek. -szóltam halkan. -De örüljetek neki, hogy nektek nem kell ilyen bonyolult kapcsolati, vagy mittomén-milyen dolgokba mélyedni, mert ti könnyen barátkoztok. Én meg nem. Ez van. -néztem komolyan a szemébe. Már rég megbántam, hogy az őszintét választottam a tett helyett.
-Hé, Jordan. -szólalt meg hirtelen Vannah. Teljesen elfeledkeztem róla, mivel meg sem szólalt eddig, szokásával ellentétben. Hidegen néztem a szemébe, és vártam, hogy folytassa. -Kapsz gondolkodási időt. Nem úszod meg ezt a kérdést, de kapsz időt. Ez így tényleg nem teljesen fair, mert én sem tudnék öt jó dolgot mondani rólad. Inkább játsszunk majd tovább azzal a céllal, hogy tényleg megismerjük egymást. -javasolta.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 3 EmptySzer. Aug. 19, 2015 7:04 pm

- Nem szeretnélek titeket barátokká tenni, hanem azt szeretném, hogyha elviselnétek egymást, mert nekünk mind a ketten a barátaink vagytok, szeretünk titeket! De ha nem vagyunk eléggé fontosak a számotokra, akkor nem értem, miért is jöttetek el! Mert te nem a kajáért, arra rájöttünk, már elégszer elmondtad - mutattam rá a nedves zsemlémmel, de mindvégig halk, érzelemmentes hangon beszéltem. - Még ha csak egy ilyen idióta játék kedvéért sem vagy képes egy kicsikét a passzív-agresszív modorodat visszanyomni, akkor gőzöm sincs, hogy bármelyikünk is mit keres itt.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 3 EmptySzer. Aug. 19, 2015 6:56 pm

-Nem, nem, ez így nem igaz. -meredtem rá. -Egyszerűen nem ismerem, nem tudom, hogy mik a jó tulajdonságai. Az eddigi kommunikációnk során nem jutottunk el sokáig, mert két eléggé ellentétes figura vagyunk. De ha ti itt erőltetitek az összeharácsolásunkat, azzal nem lesz egyikünk sem előrébb, és még véletlenül sem lesz lehetőségem megismerni a jó tulajdonságait. -foglaltam össze a helyzetemet.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 3 EmptySzer. Aug. 19, 2015 6:51 pm

- Hééé, azt még megettem volna - néztem szomorúan a zsemle irányába, felálltam, hogy megkeressem, de tiszta nedves és sáros volt. Hát persze, sikerült beledobnia egy tócsába.
- Szóval azt állítod, hogy utálod és egy emberi pozitív tulajdonság sincs benne? - hallottam Chase hangját.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 3 EmptySzer. Aug. 19, 2015 6:48 pm

-Nézd, nem azzal van gondom, hogy öt emberi tulajdonságot összeszedjek, hanem azzal, hogy nem tudok olyat, ami miatt szeretném Vannah-t. Most komolyan, nem tudom honnét veszed, hogy egyáltalán bírom. Nem bírjuk egymást. -vázoltam fel a helyzetet, miközben ingerülten elhajítottam a zsemlét egy bokorba.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 3 EmptySzer. Aug. 19, 2015 6:43 pm

- Nem lehetsz ilyen szemét - dobtam meg egy zsemlével és próbáltam lelkesíteni. - Szedj össze ötöt! Tudom, hogy tudsz legalább ötöt összeszedni, csak nyomi vagy!
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 3 EmptySzer. Aug. 19, 2015 6:40 pm

-Őőő... Ide figyelj. Ebből egyet is bajosan tudnék összeszedni. Most komolyan. Ezt hogy képzelted el? -méltatlankodtam. Tényleg gőzöm sem volt, hogy mit mondjak. -De azt hiszem ezt mindenki tudja, hogy nem vagyok képes pont ötöt összeszedni. Na jó, Vannah, mit szeressék benned? -fordultam hozzá kelletlenül. -Szabad a gazda. Javasolhat bárki, hogy mit szeressek benne, mert nekem nincs ötletem, bocsi.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 3 EmptySzer. Aug. 19, 2015 6:36 pm

- A tesóimat már ismerem, a csajokat meg egyelőre nem szeretném szívatni, úgyhogy maradtál te - mosolyogtam rá. - Oké. Mi az az öt dolog, amit szeretsz vagy kedvelsz Viráglányban?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 3 EmptySzer. Aug. 19, 2015 6:34 pm

-Már megint én? De most miért? A többiek, Chase, Adam? -háborodtam fel. -Őszinte. Én is lusta vagyok felállni.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 3 EmptySzer. Aug. 19, 2015 6:31 pm

- Hm - gondolkoztam el egy pillanatra. Először a mumusos beszélgetésnél történtekre gondoltam, de azt nem kellett volna felhozni. Nem szerettem volna visszaemlékezni rá, úgyhogy a másodikat választottam. - Szóval szókásos reggeli futás volt Mr. B-vel, esett az eső és ő azt mondta, hogy nem kéne szerinte nagyon erőltetni a dolgot. Ez amúgy pont azon a napon volt, amikor volt az ablakos történet... Szóval én erőltettem a dolgot, mert szükségem volt egy kis elmenekülésre a világból... És a tómenti ösvényünkön megcsúsztam, ő megpróbált elkapni, ami sikerült, viszont elvesztette az egyensúlyát, belelépett egy gödörbe és meghúzta a lábát. Ráadásul fél lábbal belelépett a vízbe is. Eléggé gáz helyzet volt. Végig fél lábon ugrált és rám támaszkodva, sárosan mentünk fel a gyengélkedőbe. Akkor most én jövök, ugye? Hm... Jordan... Tett vagy őszinte?
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Tiltott Rengeteg - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 3 EmptySzer. Aug. 19, 2015 6:23 pm

-Okéé... Szóval. Mi volt a legcikibb eseted itt az iskolában eddig, ami valamelyik tanárral kapcsolatos? Tehát valami hülye félreértés vagy ilyenek. -néztem rá vigyorogva. Nem akartam valami ennél még kínosabbat felhozni már az első körben.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 3 EmptySzer. Aug. 19, 2015 6:21 pm

- Nincs kedvem felállni... - mondtam inkább magamnak, mint másoknak. - Őszinte.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Tiltott Rengeteg - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 3 EmptySzer. Aug. 19, 2015 6:19 pm

A kreativitás netovábbja. Amint kimondta a tett ötletét, kitört belőlem a nevetés.
-Hát, oké... -nem éreztem annyira nehéznek a dolgot, mint ahogy mások valószínűleg, mivel amúgy is jó a beszélőkém és ilyenért biztos nem fogom zavarban érezni magam. Megköszörültem a torkom, pár pillanatig színpadiasan a kis állat rémült pillantásával néztem farkasszemet, majd nekiláttam. Hogy legyen valami ötletem, a nyuszi helyébe Hudsont képzeltem, aminek a hatására kicsit elpirulhattam, de nem hinném hogy a sötétben észrevették volna.
-Tudod, nyuszi, már hónapok óta, amikor csak megpillantottalak, mindig furcsa hideg érzés futkosott a hátamon és elmondhatlan érzés kavargott bennem. Mindig csak rád gondoltam... Blablabla, még mondtam ilyen csöpögősségeket egy percig. Chase mérte az időt. A többiek kissé elámultak a produkciómon,de én úgy tettem, mintha egy kis semmiség lenne.
-Szóval, kedves Bree, tett vagy őszinte? -szegeztem neki a kérdést.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Tiltott Rengeteg - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 3 EmptySzer. Aug. 19, 2015 6:09 pm

Tett... Milyen tettel lehetne előállni Vannah-nak? Egy pillanatra Jordan-ra tévedt a tekintetem, de tudtam, hogy ezt a kártyát (még) nem kéne kijátszanom.
- Vallj szerelmet a nyuszimnak - álltam fel és adtam át neki a nyuszit, amit találtam. - Egy percig kell folyamatosan beszélned.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Tiltott Rengeteg - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 3 EmptySzer. Aug. 19, 2015 6:02 pm

Kicsit mérlegelnem kellett volna, hogy egy még viszonylag idegen srác vajon mennyire kínos dologra kérdez rá, vagy éppen mekkora baromság elvégzésére kér. De most úgy éreztem, csak azért is megmutatom neki.
-Tett! -vágtam rá.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Tiltott Rengeteg - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 3 EmptySzer. Aug. 19, 2015 5:59 pm

Kíváncsian néztem körbe. Kit válasszak? Nehéz kérdés volt. Savannah tűnt a legjobb első jelöltnek. Nem szerettem volna az ikrekkel vagy Katie-vel kezdeni. Chris-t későbbre tartogattam, Jordannek nem kérdezhettem vissza, így Savannah maradt.
- Vannah - néztem a szemébe. - Tett vagy őszinte?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 3 EmptySzer. Aug. 19, 2015 5:55 pm

Tyűha. Eléggé meglepett a gyorsaságával. Más emberek akár fél órákat is képesek elkóvályogni, mire valami varázslat segítségével nagy kínlódva szereznek valakit és teszik harcképtelenné egy időre. De ő mintha csak minden nap ezt csinálná... Gyanús ez a gyerek, de mit hát mit csináljak?
-Megfelel. Most te jössz, válassz valakit.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Tiltott Rengeteg - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 3 EmptySzer. Aug. 19, 2015 5:51 pm

Feltápaszkodtam, a takarómat letettem Bree mellé, majd elindultam az erdőbe. Két év aurorkodás után ez már gyakorlatilag rutinfeladat volt. Két percbe sem telt és a kezemben egy nyúllal jöttem vissza. Az elején egy kicsit remegett a karjaimban és megpróbált megszökni, de hamar rájött, hogy nem szerettem volna bántani, így megynugodott és engedte, hogy simogassam a puha szőrét.
- Megfelel? - kérdeztem visszatérve a többiekhez.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 3 EmptyKedd Aug. 18, 2015 11:03 pm

-Hát jó. -vettem tudomásul vészjósló hangon. Ám közben bevillant, hogy hoppá, nem is annyira ismerjük ezt a srácot. És nemrég jött át egy másik suliból. Tehát mennyire szúrjak ki vele? Na de nem éppen nyápic gyerek, elég laza, meg bátornak tűnő, meg csak úgy gondolt egyet és jól ráijesztett Savannah-ra. Hát, érdekes helyzet.
-Keressél és hozz ide valamilyen állatot, ami nem lehet rovar, tehát legalább olyan mókus méretű. És ne tartson sokáig. -adtam elő a kívánságomat.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Tiltott Rengeteg - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 3 EmptyKedd Aug. 18, 2015 10:56 pm

Gyorsan mérlegeltem magamban a helyzetet. Válasszam az őszintét és akkor próbáljak valami féligazságot összehozni vagy tettet és valószínű, hogy valami hülyeséget fogok kapni. Inkább a tett, bár tudtam, hogy túl sokáig nem választhatom mindig ezt.
- Tett - feleltem végül.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 3 EmptyKedd Aug. 18, 2015 10:54 pm

-Gyerekek, ti mindenképpen a pusztulásomat akarjátok megvalósítani, még ha nem is ismeritek fel. -sóhajtottam lemondóan, majd megigazítottam a magamra terített plédet, és gondolkoztam.
-Jeffry. Tett vagy őszinte? -néztem rá a fenyegető pillantásommal, csak hogy tényleg kicsit beleéljem magam a játék lényegébe.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 3 EmptyKedd Aug. 18, 2015 10:50 pm

- Oké - bólintottam. Bár nem egy kedvenc játék, jobb mint kellemetlenül kerülgetni egymás tekintetét. - Jordan, kezdj te!
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Tiltott Rengeteg - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 3 EmptyKedd Aug. 18, 2015 10:48 pm

-Játszunk... Úú, tudom! Játsszunk Tett vagy őszintét! -csillant fel a tekintetem. Mi mást is kellene most játszanunk? Tökéletes éjszakai tiltott rengeteges piknikhez.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tiltott Rengeteg - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tiltott Rengeteg
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: