Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Tiltott Rengeteg

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 7:44 pm

- Igen. De ő más, ahogy Hudson is - mosolyogtam egy apró célzást küldve Vannah-nak. - Ki legyen a következő? Jordan?
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Tiltott Rengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 7:42 pm

-Ez tök jó lehet! Nem hinném, hogy sok embernek lenne mersze egy tanárral együtt futkosni minden reggel. Vagyis hát... Fene tudja. Ő olyan fiatal és tényleg nagyon jól meg tudja értetni magát mind a kicsikkel, mind velünk. Meg látszik, hogy száz százalékig élvezi, amit csinál. -állapítottam meg.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 7:39 pm

- Oké. Lehet, hogy nem igazán híresztelem, de majdnem minden napomat Mr. B-vel kezdem. Öt körül felkelünk és akkor elmegyünk futni nagyjából fél-háromnegyed órára, közben, előtte és utána is szoktunk néha beszélgetni, amit nagyon szeretek - mondtam. - Nagyon jófej, kedves, megértő.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Tiltott Rengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 7:37 pm

-A Viráglány is elég menő, de ha szeretnétek, mostantól hallgatok a vadóckára is. -nevettem föl. -Szeretek új beceneveket kapni, illetve kitalálni is másokra, de sajna csak ritkán van hozzá ihletem. -jegyeztem meg. -Bree, most te jössz.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 7:35 pm

- Még kiderül, hogy a hippi barátunk lázadó - mosolygott Adam. Chris nekidőlt és átkarolta. - Akkor ki kéne találnunk a Viráglány helyett egy menőbb becenevet.
- Mit szólnátok a Vadóckához? - vetettem fel az ötletet.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Tiltott Rengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 7:32 pm

-Senki többet? Akkor jövök megint én. Szóóval... Mit is mondjak még? Kisebb koromban, amikor még muglik között voltunk mind, sosem tudtam találni magamnak velem egy idős barátokat. Tudjátok, mondtam már, hogy eléggé kilógtam a sorból. Ezért aztán volt merszem nagyobbakkal bandázni. de szó szerint értsétek a bandázást. Innen jött a gördeszkázási mániám is. Tehát olyan minimum három-négy évvel idősebbekkel lógtam. Persze nem volt egyszerű beilleszkednem és elhitetni velük, hogy nem érzem jól magam a velem egykorúakkal, de aztán végül sikerült, és tök jól elvoltunk. Szerettem merész lenni, de azért az ésszerűség határán belül, meg nem akartam magamra haragítani a szüleimet ezzel. -magyaráztam lelkesen.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 7:23 pm

- Majd átválogatom - bólintott Jeffry, majd körbenézett. - Chris, te szerintem kimaradtál.
- Öhm, lehet - vörösödött el egy kicsit. - Én kosarazom... kosaraztam, amíg nem jöttem ide. Most már csak nyári szünetekben, ha otthon vagyok, játszom, de most is ott van az éjjeliszekrényem és az ágyam között a labdám, amit harmadik születésnapomra kaptam apától.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 7:19 pm

-Ja, ja, hallottam már róla, de tudod, az átlag mugliknak rögtön az ugrik be, hogy ügyetlenek vagyunk. -jegyeztem meg, de nem mintha fontos lenne. -Mindegyiket szoktam, amit mondtál, de leginkább növényekről ilyen tanulmányszerűségeket. De van jó pár tájképem a környékről is, meg szeretek még tollrajzot is csinálni állatokról. Vagy szénnel. Vagy bármilyen technikával. Majd ha eszembe jut, mutatok párat. Meg én is kíváncsi vagyok a tieidre. -hiába, már nem fogom megúszni, hogy kiskiállítást tartsak valamikor.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 7:07 pm

- A rajzosoknak több, mint a fele balkezes - válaszolt Jeffry. - Szívesen megnézném, miket rajzoltál. Tájképeket vagy csak egy-egy növényt, állatot szoktál rajzolni?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 7:06 pm

-Jordan is jó rajzos ám! Legalábbis képet még nem láttam tőle, de érzem,hogy így van. A legnagyobb művészek mindig röstellik megmutatni másoknak a műveiket. Igaaaz? -nézett rám egyszerre huncutul és ironikusan Vannah.
-Igen, igen, én is egész jól rajzolok. Főleg a természetről szoktam. Ja, és balkezes vagyok, ez a fura az egészben. -tettem hozzá. Magam sem tudom miért, de valahogy büszke vagyok erre az adottságomra. Olyan egyedi, vagy nem tudom. Mindig meglepődnek rajta az emberek.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Tiltott Rengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 7:00 pm

Nyilatkozzak valamit, kösz. Mit? Mit mondana Jeffry Rye? Még azt sem tudom, a szülei mit csinálnak. És Houston? Mondjuk mesélhetnék arról, hogy szeretek fotózni, rajzolni.
- Imádok fotózni, otthon van egy gyűjteményem a mugli- és mágusgépekből egyaránt - kezdtem bele. - Egyszerűen imádom megörökíteni a dolgokat, mindig van a zsebemben egy kisgép, mert sosem lehet tudni, hogy mikor jön el A Pillanat. Emellett sokat rajzolok is, van, hogy hajnalban kiülök rajzolni virágokat vagy a kastélyt... Van egy festményem a Roxfortról.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Tiltott Rengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 6:54 pm

-Ó, ez de menő! Igen, azt tök jó lenne, köszi előre is. Főleg a matek érdekelne. -lelkesedtem fel. De most tényleg, élek-halok a logikai dolgokért.
-Jeffry, most te nyilatkozz valamit! -javasoltam.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 6:52 pm

- Hát, nem - húzta el a száját Chase. - De, ha kikerülünk innen, akkor azzal foglalkozhatsz, amivel szeretnél. Amúgy tudtad, hogy van a könyvtárban egy olyan részleg, ami a mugli tantárgyakra vonatkozik? Én párhuzamosan megtanultam azt a tananyagot is, esetleg, ha kellenek a jegyzeteim, akkor szívesen kölcsönadom őket.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Tiltott Rengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 6:50 pm

-Húú, ez nagyon királyul hangzik! -csillant fel a szemem. -Én is mindig is akartam valami táncot kipróbálni és versenyszerűen űzni, de nincs érzékem hozzá. -tettem hozzá csalódottan. -Amúgy, Chase, még a tanulásos dologra visszatérve, szerintem is tök jó dolog, ha seperc alatt meg tudsz jegyezni mindent! Akkor most én elárulom -nem ér röhögni- hogy még általános suliban, olyan másodikos ás negyedikes korom között én voltam a legnagyobb matekzseni az egész környéken! De tényleg, imádtam! Valamivel le kellett foglalnom az unatkozó agyterületeimet, és egy csomó versenyt nyertem meg. Engem tartottak a tökéletes kockagyereknek az osztálytársaim. Csak már annyira nem veszem sok hasznát konkrétan a mateknak itt. -tettem hozzá.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 6:42 pm

- Hm... - gondolkoztam el egy pillanatra. - Nincs velem kapcsolatban semmi ilyen érdekes. Vagy talán az, hogy könnyen tudok felidegesíteni embereket, mert hamar megtalálom azokat a gyengepontokat, amikkel lehet hatni rájuk. És nem szeretem, ha valaki nem őszinte, viszont ezért sokan nyersnek találnak. Oké, ki legyen a következő? Katie?
- Bár sokan nem néznétek ki belőlem, de versenyszerűen táncoltam a Roxfort előtt és még itt is szeretek gyakorolni. Balettoztam és dzsezzbalettoztam.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 6:30 pm

-Ja, igaz, tényleg, mondtad. -Előbb is eszembe juthatott volna, de már mindegy. Nem baj, jobb ha hozzászokik, hogy sokszor vagyok gyanakvó. -Most jöjjön mondjuk... Bree? -néztem rá, csak hogy kicsit tovább menjenek az események.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Tiltott Rengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 6:27 pm

Ezt elrontottad, Houston. Improvizáció felsőfokon.
- Emlékszel, amikor találkoztunk, rögtön felismertelek, mert véletlenül láttam az aktádat az asztal tetején? - jöttem elő a lehető leghihetőbb magyarázattal és reméltem, hogy meg fogja érteni. - Akkor láttam, hogy magyar származású vagy.


A hozzászólást Jeffry Rye összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 20, 2015 6:56 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 6:20 pm

Csöndben hallgattam a többiek nyilatkozásait, miközben éreztem, hogy valami nem stimmelt. Az hagyján, hogy eléggé meglepett Jeffry ezzel a kérésével, de egyáltalán honnan szedte, hogy félig magyar vagyok? Említettem volna a bemutatkozásnál? Á, tuti nem, nem szoktam ezt reklámozni annyira. Kihasználtam a fél másodpernyi várakozó csendet, és megkérdeztem tőle.
-De álljunk csak, honnan tudtad, hogy félig magyar vagyok? Csak mert nem nagyon meséltem senkinek.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 6:14 pm

- Jövök én - jelentkezett Chase. - Szóval, imádok olvasni, tanulni, számolni... És az agyam olyan, mint egy szivacs, szóval mindent, még egy hosszabb szöveget is megjegyzek egy-két átolvasás után. Ez tök jó, mert így könnyen tudok tanulni az összes tantárgyra.
- Most komolyan a tanulással dicsekedtél? - nézett rá Adam értetlenül.
- Hé, szerintem ez egy nagyon jó dolog - jegyezte meg Katie a szivacsagyú bátyámhoz dőlve.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 6:07 pm

-Ja igen, csak mert... szokatlan volt így hirtelen átváltani magyarra. Amúgy nem ilyen herélt egér-tónusban beszélek normál esetben. -magyaráztam. -Na, most ki jöjjön? -néztem végig rajtuk, egy kicsit zavartan.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 6:04 pm

- Furcsa - szólalt meg Adam elsőként.
- Igen - bólintottam. - Teljesen más a hangod.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 6:02 pm

-Nagyon vicces vagy.- vágtam vissza gúnyosan, de nem barátságtalanul. -Hát jó, szóval: Magyarország elég király hely, sokkal jobban szeretem, mint Angliát. -elmondtam nekik angolul is, hogy mit jelent. Elég fura érzés volt itt a Roxfortban magyarul megszólalni, és főleg úgy,hogy a környezetemben nem értette senki. A hangnemem áthajlott valami furcsa, bizonytalanul magassá az egy mondat erejéig. -Na milyen? -érdeklődtem.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 2:41 pm

- Én is deszkázom! - pacsizott össze vele Adam vigyorogva. - Szörfdeszka, gördeszka, nekem mindegy. De, ne vedd sértésnek, nem úgy nézel ki, mint egy deszkás csaj.
- Akkor most te jössz - karolta át Chris. - Mesélj valamit magadról!
- Hm... - nézett fel az égre, majd láttam, hogy felcsillant a szeme, amikor eszébe jutott valami. - Az USA összes államában voltam már legalább egyszer. Apukánk a "Varázsvilág Utazási Iroda Anglia" vezetője, úgyhogy eléggé sokat utaztunk kiskorunkban és most is nyáron rengeteget vagyunk távol az otthonunktól. Rengeteg embert ismertünk meg, bár jobb lett volna, ha kevesebb, de mélyebb kapcsolatot tudtunk volna kialakítani emberekkel. Ismeritek a mondást, nem? Egyetlen barátja sincs annak, akinek sok a barátja.
- Te most Arisztotelésztől idéztél? - nézett rá túljátszott meglepettséggel Chase. - Szerintem Hudson már alszik, de ez elég súlyos ahhoz, hogy felkeltsük.
- Ajj, hagyjál már - lökte meg Chase, mire a bátyám nekem esett.
- Gyerekek, nyugalom - nyomtam vissza Chase-t ülőhelyzetbe. - Nem verekedni jöttünk ki.
- Titokzatos Jordan, mesélj te - szólalt meg a másik oldalamon ülő Jeffry. - Bár azt már tudjuk, hogy egyedül nem olyan könnyű válaszolnod, úgyhogy adok ötletet. Például mondhatnál pár mondatot magyarul. Biztos, hogy más is értékelné.
Ránéztem, egyáltalán nem értettem, hogy miért hívta ki lényegében Jordant. Viszont az érdekelt volna, hogy honnan tudta, hogy a fiú félig magyar volt, úgyhogy kíváncsian figyeltem a fejleményeket.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Tiltott Rengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 2 EmptySzer. Aug. 19, 2015 8:04 pm

Elégedetten mosolyodtam el, hogy beleegyeztek végül. Már kezdtem aggódni Bree-ért, mert nekem még elég szokatlan volt a hirtelen pár perces elmenekülése.
-Hát jó. Mit is mondjak... Ó, tudom. Biztos nem gondoltátok volna, de imádok gördeszkázni! Komolyan! Olyan hét-nyolc évesen próbáltam először ki, és azóta is szerelmese vagyok neki. Csak az a baj hogy itt nem éppen alkalmas ezt a sportot űznöm. -tettem hozzá egy árnyalattal lehangoltabban. -De amúgy itt van nálam a suliban, csak a szekrényem aljában tartom. -osztottam meg velük a fura hóbortomat.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Tiltott Rengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 2 EmptySzer. Aug. 19, 2015 7:53 pm

- Nem kéne utána menni? - néztem a mellettem ülő Chase-re.
- Nem, nem, ilyenkor belerúgdos pár kőbe, kidölt pár fát és hidd el, mosolyogva és vidáman jön majd vissza - magyarázta. - Tudod, néha vannak ilyen hangulatingadozásai. Mármint úgy mindig. Gyakorlatilag tizedmásodperc alatt tud váltani. Egy időben gyógyszerezni akarták, de nem díjazta az ötletet. De ne aggódj, nem veszélyes senkire.
Kíváncsi vagyok, mi válthatott ki belőle ilyen pszichés betegséget, de nem hiszem, hogy valaha is meg fogom tudni, mert szerintem ő maga sem tudja. Sőt, valószínűleg ő fel sem fogja betegségnek.
- Na ne mondjátok, hogy ennyire leült a hangulat nélkülem? - jelent meg nevető szemekkel és ragyogó arccal Bree mellettem, majd belebugyolálta magát a takaróba. - Ne aggódjatok, már itt vagyok. És tudjátok mit? Vannah ötlete nagyon tetszik. Csináljunk egyfajta ismerkedős játékot. Lehet asszociációs, vagy mindenki mond magáról pár fontos dolgot. Szerintem legyen a második és mivel Viráglány ötlete volt, kezdjen ő!
Valóban érdekes ez a hirtelen változás. Vajon a patrónusa mi lehet, ha ilyen szeszélyes? És a mumusa? Biztos nem valami szokványos pók vagy kígyó.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tiltott Rengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tiltott Rengeteg
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: