Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Tiltott Rengeteg

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Tiltott Rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg EmptyKedd Aug. 25, 2015 10:19 pm

-Oké, szerintem is. Hű de fura, még nem is aludtunk ma semmit. Én legalábbis semmit indulás előtt. Pakoljunk! -helyeseltem én is az ötletet, és nekiláttam visszadobálni az üres kajás zacskókat, meg mindenfélét, ami a kezem ügyébe került.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg EmptyKedd Aug. 25, 2015 10:16 pm

- Fél három - közöltem mindenkivel, majd összehajtogattam a takarómat és felálltam. - Szerintem lassan indulnunk kéne, különben lekéssük a reggelit.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Tiltott Rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg EmptyKedd Aug. 25, 2015 10:15 pm

-Háát... Olyan egy-negyed kettő körül? -próbálkoztam be két szarvas alakú keksz benyomása között.
-Áh, már sokkal később lehet, legalább kettő. Na? -tippelt Jordan is, aki nem evett semmit persze, hanem csak az erdő sűrűjébe bámult.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg EmptyKedd Aug. 25, 2015 10:10 pm

A fiúknak természetesen ezt nem kellett kétszer mondani, még én is eszegettem. A telefonomon gyorsan megnéztem az időt és őszintén meglepődtem. Fél három volt.
- OKé, most senki nem néz az órára, tippeljetek, hogy mennyi az idő! - mondtam mindenkinek, mert szerintem senki sem találta volna ki.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Tiltott Rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg EmptyKedd Aug. 25, 2015 9:59 pm

Nos, eléggé úgy tűnik, hogy nemtudomhányunk közül (lusta vagyok megszámolni, sajnálom) Christine a legunalmasabb. De hát mindegy, az ő baja, kár, hogy ő nem nagyon tud hozzáadni a beszélgetéshez pár sztorit. Viszont Jordan eléggé meglepett. Egyrészt az infúziókitépkedéseivel, másrészt a kempingezési mániájával. Meg úgy általában. Azt azért sejtettem, hogy nem teljesen átlagos és jól működő családból jött, mert ok nélkül nem olyan valaki, mint amilyen Ő. De így már világos minden.
Így tűnődtem, miközben mindenki hirtelen kifogyott a szóból és még esetleg újabb sztorik után kutatnak.
-Hé, ha már ennyi kaját idecipeltünk, mi lenne, ha tennénk az ellen, hogy ugyanennyit vissza is vigyünk? -vetettem fel.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg EmptyKedd Aug. 25, 2015 9:50 pm

- Akkor csak Chris nem az - néztem a lányra, hátha ő is kempingezik néha a télen.
- Ó, nekem nem hiányzik egyáltalán a folyamatos vándorlás és stressz - mosolygott a lány a haját birizgálva. - Nekem tökéletes volt így az életem, nagyon szerencsés vagyok, ezt mindig is így gondoltam, de hallva a ti történeteiteket... Méginkább örülök, hogy nekem ilyen jófej mugli családom van.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg EmptyKedd Aug. 25, 2015 9:45 pm

-Hát, valamilyen szempontból én is nomád életet éltem, leginkább az öt és tizenegy éves korom között időszakban. Sokszor szó nélkül fogtam magam és kimentem sátorozni a semmi közepébe. -jelentettem ki büszkén. -Az évszaktól és az időjárástól függetlenül. Nem is tudjátok, mekkora buli egyes egyedül sátorozni tél közepén egy üres kempingben a Balaton partján! Két kutya társaságában. -tettem hozzá. Tényleg nagyon jó emlék, a legfontosabbak közé raktároztam el. -Bár utána eléggé kikaptam, mert az egyik hülye utcabeli nő szólt a mamáméknak, hogy az idióta fiuk kinn sátorozik a kempingben januárban. Nem tudták, mi a jó...
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg EmptyKedd Aug. 25, 2015 9:35 pm

- Jé, akkor majdnem az egész csapat nomád életet él vagy élt - mosolyogtam. Nem is gondoltam, hogy ez közös lesz ennyiünkben. - Christ és Jordant kivéve.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Tiltott Rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg EmptyKedd Aug. 25, 2015 9:33 pm

-Úh,nincs is annál rosszabb, amikor a szüleid unalmas helyekre rángatnak el, mert hogy ők ügyeket intéznek, 'te meg kislányom maradj szépen valahol egy helyben és foglald le magad csöndesen.' Ne tudjátok meg, mennyit dekkoltam apukám producerének a luxusvillájának a bőrkanapéján és nézegettem a bakelitlemezeinek a borítóját. Már lassan kívülről tudtam a teljes gyűjteményét. -emlékeztem vissza az unalmas, hosszú órákra. -Ja ugye apukám zenész, azért volt annyiszor a producernél dumálni. -egészítettem ki.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg EmptyKedd Aug. 25, 2015 9:21 pm

- Páran tudhatjátok, hogy az anyám "fontos ember", szóval viszonylag sok unalmas helyre el kellett mennem, akármennyire nem akartam - szólalt meg Katie. - Idétlen, giccses ruhák, értelmetlen bájcsevejek, műmosolygás, fölösleges smink... Annyi mindent megpróbáltam, hogy ne kelljen elmennem, de mindig sikerült megfelelő okokat találniuk, hogy mégis ott legyek. Viszont tavaly nyáron sikerült úgy elvágnom magam, hogy már csak a Nagyon Fontos és Kihagyhatatlan eseményeken kell megjelennem, de azokon sem kell annyira műnek lennem, hála Merlinre. Lehet, hogy láttátok azt a szalagcímet a Reggeli Prófétában, hogy Káosz az elit ünnepeken - A Mágiaügyi Miniszter nyakig ül a szószban, illetve kisebb tűzesettel kellett megbirkóznia eddig ismeretlen okokból. Én vagyok az ismeretlen ok és a kisebb tűzeset az egy karácsonyfa volt. Ez volt az első olyan esetem, ami nem szándékos volt, de annyira gondolhattam volna rá hamarabb is. Láttátok volna anyám arcát... De végre újra járhatok a saját ruháimban, kosarazhatok vagy videójátékozhatok otthon, amíg ők mások hátsóját nyalják valamilyen rendkívül fontos eseményen.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg EmptyKedd Aug. 25, 2015 9:11 pm

-Hátőő... Huh. Mindjárt eszembe jut valami... -gondolkodtam el mosolyogva. Egész jól visszahozták a kedvem az utóbbi pár percben, jó volt nevetni a régi hülyeségeken. De eddig fel sem ötlött bennem, hogy valamivel nekem is elő kéne hozakodnom.
-Mondjuk én, mint egyedüli gyerek, kénytelen voltam a saját kreativitásomra hagyatkozni...- jegyeztem meg kezdésként. -Ugye azt már nagyjából tudjátok, hogy van ez a szívbillentyű-rendellenességem, és már ez már régen is kiderült, hogy valami nincs rendben. Sokat vittek orvoshoz, de nos... nem voltam túl együttműködő. Amikor először kaptam infúziót, és egyedül maradtam öt percre úgy, rögtön kihasználtam az alkalmat, és gondolkodás nélkül kitéptem magamból. Ezt még vagy ötször-hatszor eljátszottam később is. Nem tudom, miért voltam vele előrébb, mert marhára fájhatott, amikor kiszedtem, meg utána ugyanúgy visszarakták, de bánom is én. Ja, meg mindig elbújtam. Vagy elszöktem. Vagy a kettő együtt. Szegény nagyszüleimnek mennyi gondot okozhattam, te jó ég...-gondoltam végig hirtelen, miközben csak halvány mosollyal csóváltam fejem.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg EmptyKedd Aug. 25, 2015 8:59 pm

- Csak nem elgondolkoztál valakin? Akarom mondani valamin? - mosolyogtam rá. - De tényleg jó ötlet lenne. Majd még beszélünk róla. Viszont. Jordan, mesélj te valamilyen vicces és/vagy nevetséges történetet.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Tiltott Rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg EmptyKedd Aug. 25, 2015 8:57 pm

A Hudson névre rögtön összerezzentem, és hevesen kalapálni kezdett a szívem, de csak megszokásból. Tudjátok, ilyen, ha szerelmes az ember. Nem is gondoltam volna, hogy még valaki bárki mástól is hallok egy másik Hudsonról mesélni... Azt hittem hogy rém ritka név, de mégsem.
-Hű, az sem lehetett semmi, hallod... -reagáltam valamit végre kiszállva a rózsaszín ködből. -Hát, nem tudom milyen lények úszkálhatnak éjnek idején az egyébként sem meleg vizű tóban itt, de egy próbát mindenesetre megér majd. -véltem.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Tiltott Rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg EmptyKedd Aug. 25, 2015 8:46 pm

- Merlin... - nevettem fel, bár azért szegény zongoratanár... Eszembe jutott egy jó Roxfortos történet, amit hatodévesen csináltunk, de gondoltam kisebb-nagyobb változtatásokkal belefér. - Tavaly történt, hogy én, meg pár osztálytársammal szerveztünk egy éjszakai kiruccanást. Azt ugye nem mondhatom el, hogy pontosan hol van, de Svédországban, Finnországban vagy Norvégiában, szóval fennt, északon. Minden esetre kifejezetten hideg téli nap volt, tökéletes egy éjszakai fürdőzéshez a kastélyhoz közeli tóba. Képzeljétek el, milyen sok tervezésbe tellett, hogy megcsináljuk! Viszont a tanárok rájöttek a dologra, jó, mondjuk kifejezetten hangosak voltunk, és a legtöbben el tudtak bújni időben. A legjobb haverom, Hudson és én vittük el a balhét, de két hónap padlósuvickolás pálca nélkül teljesen megérte. Nem tudom elmondani, mekkora élmény volt, egyszer itt is megcsinálhatnánk.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Tiltott Rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg EmptyKedd Aug. 25, 2015 8:19 pm

-Atyaég, neee...-bukott ki belőlem a röhögés. Hát ez kész. Jellemző. -Én is tudok elvileg ilyeneket. Mert ugyebár Coral-lel mi sem vagyunk azok a kifejezett angyalkák akik nyugton maradnak mindig, mindenhol. Mondjuk ami most eszembe jutott, azt speciel csak én vittem véghez. Anyukámék elvittek zongoratanárhoz, mert úgy gondolták, ha már zseninek mutatkozom matekból, akkor miért ne menne a zenélés. Az első órán, nos... Már meguntam, nem tetszett, meg türelmetlen voltam, meg minden. Csak morcosan néztem a tanár kalimpáló ujjait, el se jutott a tudatomig hogy mit magyaráz, miközben én észrevettem a hogy a billentyűkre-csukható-védő-akármi-fedél nincs kitámasztva, így gondoltam egyet és mérgemben rávágtam a kezére! -közöltem büszkén. -Ja, és voltam nyolc éves.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg EmptyKedd Aug. 25, 2015 8:11 pm

- Oké, olyanból van elég - nevetett Adam, amikor neki is átfutott a fején az a sok hülyeség, amit a majdnem tizenhét évünk alatt csináltunk. - Egyszer, kb hét évesek lehettünk, amikor egy hotelben voltunk, mert utaznunk kellett apával valami megbízása miatt, amikor Bree kitalálta, hogy milyen király lenne, ha a mosodában az egyik vasalódeszkára rákötnénk a korcsolyáinkat, átszörföznénk a konyhába felszedve a frissen készült macaronokat, amiket, csak úgy hozzá tenném, egyikünk sem szeret, de viccesen nézett ki, ha összetörtük őket és azzal festettünk a papírra, majd a szerzeményünkkel a rokkantfeljárón keresztül feljutnánk az első emeletre, majd a szobánkba tudnánk jutni és pont az ágyon leugrani. Tudjátok, ez három máguspalántának nem is olyan nehéz, akkoriban jelentek meg rajtunk az első jelek. Csak a küszöbbel nem számoltunk... És így jutottunk a balesetire Chase-szel, akire ráragadt a WC-ülőke.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Tiltott Rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg EmptyKedd Aug. 25, 2015 7:52 pm

-Hé gyerekek, ne csüggedjünk ennyire! Nem kell ám 'kinekvansanyarúbbsora'-versenyt tartani! Inkább csak random vicces apró tények? Nem? Az sokkal izgibb. Na, valaki? Én már elég sokat mondtam, de majd még biztos eszembe jut pár. -próbáltam visszalendíteni a hangulatot.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg EmptyKedd Aug. 25, 2015 7:32 pm

Chase és Adam egymásra néztek.
- Nincs túl sok mesélnivalónk - szólalt meg végül Chase. - Nekünk él az apánk, nem költöztünk, semmi sanyarú sors. De azt mondják, jól tudok viccet mesélni, ha az érdekel valakit.
- Kik? Mégis kik mondják azt? - nézett rá Adam döbbenten, én csak mosolyogtam. - De amúgy tényleg nem történt velünk semmi olyan érdekes, amikről mesélni lehetne.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg EmptyKedd Aug. 25, 2015 7:26 pm

Én? Megnyíltam? Hát, azért attól még messze vagyok szerintem, de ha ők így látják, az jónak számít, nem? Na mindegy. Csak azért mondtam ezt el végre, mert tudtam, hogy úgysem úszom meg és nem titkolózhatok örökké. Meg legalább így talán megértik a személyiségemet valamilyen szinten. Amit Jeffry mesélt magáról, az se piskóta, de valahogy nem tudott meghatni. Egyszerűen nem passzolt az átlag Roxfortosok közé, de biztos majd változik ez még, hiszen nemrég Durmstrangos volt.
-Na, nyilatkozzatok valamit most ti, fiúk! -törte meg a csendet Vannah, Chase és Adam irányába mutatva.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Tiltott Rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg EmptyHétf. Aug. 24, 2015 8:16 pm

Úgy éreztem, hogy itt az idő ahhoz, hogy Jeffry őszinte legyen, hogy Jordan ne érezze magát rosszul. Viszont ötletem sem volt, hogy mit mondhatna, ezért csak reméltem, hogy Jeffry jobban tud improvizálni, mint Houston.
- Szóval… Tudjátok, családi okok miatt kerültem ide… - kezdtem, miközben a fejemben kezdett összeállni egy történet, amit sok pici igazságból raktam össze. - A szüleim aurorok és a Főnix Rendjének tagjai. Kiküldték őket Bulgáriába egy megbízás miatt, viszont az egész család ment, mert mindössze hét éves voltam akkor és jól is jött fedőtörténetnek, de azért álnéven voltunk mindannyian, még én is, nehogy bántsanak. Nyáron rájöttek, hogy ott voltunk és egy éjszaka, amíg én moziban voltam pár barátommal… - egy kis szünetet tartottam, mintha én nem tudtam volna kimondani azt, ami történt. - Mielőtt kiköltöztünk, itt laktunk, itt van a nagybácsim Londonban, ezért tudok ilyen jól angolul és ezért kerültem most ide. Egyszerűbb volt William bácsinak, ha átjövök a Roxfortba, mintha a Durmstrangban maradtam volna. Viszont a papírok intézése miatt csak az ősziszünet végén sikerült végleg átigazolnom. Gondoltam, ha már Jordan is megnyílt, akkor jó lenne, ha én is megosztanék valami… személyesebbet. Úgy érzem, tartoztam nektek ennyivel azért, amiért befogadtatok.
Szerintem, egész hihetőre sikerült a történetem McCarthy, a fedőtörténet-tanárom biztosan büszke lesz rám, ha majd elmesélem neki az én történetem. Próbáltam Jeffry-t úgy kialakítani, hogy sok közös legyen köztünk, de az előtörténetnél csak apró átfedések voltak - pont, ahogy McCarthy tanította. Nem szerettem volna túlságosan megjátszani magam. Ez nem egy színházi darab volt, ami pár óránál tovább nem tartott, hanem huszonnégyórás szerep.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 9:10 pm

-Na, akkor ki jöjjön? -kérdeztem egy ideges krákogás után.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 9:01 pm

Jó volt hallgatni, hogy egy kicsit Jordan megnyílt. Akkor mégsem volt teljesen eredménytelen a többhónapos próbálkozásom. És az volt a legérdekesebb, hogy Jeffry-vel sikerült beszélgetnie. Sőt. Válaszolt egy személyes kérdésére mindenféle szarkazmus, arrogancia és irónia nélkül. Mármint, új gyerek, nem ismeri annyira sem, mint minket és eddig nem igazán tűnt úgy, hogy szimpatikus neki a srác.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 8:19 pm

-Hát ja. Illetve nem nagyon voltam tisztában vele, hogy ez mekkora baj. Mostanra már beláttam. De hát ez volt. Az ottani kis porfészek általános iskolában azért voltunk páran, de addigra már kialakult az én saját önálló életstílusom, és nem tudtam beilleszkedni. Na meg generációkkal le voltam maradva mindenről. A technika, divat, akármi területén. -tettem még hozzá. -De ez idő alatt megismertem a természetet, rengeteget mászkáltam az erdőben, mindenféle ismeretet gyűjtöttem, magamtól, mert mindig volt hozzá kedvem. Például ezért is a gyógynövénytan a kedvenc tantárgyam.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Tiltott Rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 8:14 pm

Olyan rossz érzés volt, hogy úgy hallgattam, hogy én már tudtam, mi történt vele, milyen volt a gyerekkora. Sokkal jobb lenne úgy megismerni az embereket, hogy nem olvastam el az életük nagy részét. Kicsit kellemetlenül éreztem magamat.
- Biztos rossz lehetett úgy, hogy nem voltak veled egykorúak ott, ahol felnőttél - szólaltam meg, megtörve a kellemetlen csendet.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tiltott Rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 7:55 pm

Már megint én? Elég sok mindent megosztottam magamról, és éreztem, hogy az ösztöneim tiltakoztak az ellen, hogy még több bizalmas információt közöljek velük. De hát mindegy, ha mások is hajlandóak rá... Csak gondolkodnom kell egy kicsit, mit mondjak? Nem nagyon szoktam reklámozni, de talán már itt az ideje, hogy megtudjanak valamit a családomról is. Úgy éreztem, ha erről beszélek egy kicsit, talán jobban megértik, hogy miért vagyok olyan, amilyen.
- Mint tudjátok, ugye Magyarországon lakom hivatalosan, egy Balaton-parti faluban, a nagyszüleimmel. Eredetileg Angliában laknék, de amikor három éves voltam, a szüleim elmentek nyaralni egy szigetre, de... de haza már nem jöttek. Földrengés volt és meghaltak mindketten. -közöltem, nem túl sok érzelemmel a hangomban. Nem tudtam, hogy közben kire nézzek, ezért csak valahová az erdő sűrűjébe bámultam. -Hát ez van. Ezután a nagymamámék magukhoz vettek, és ott nőttem fel velük. nagyon jó pótszüleim voltak, de eléggé magányban töltöttem a gyerekkoromat. -Na jó, most már aztán elég legyen. Kicsit mintha megbántam volna, hogy elmondtam az egészet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tiltott Rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg   Tiltott Rengeteg Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tiltott Rengeteg
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: