Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Gyengélkedő

Go down 
+3
Brianne Stacks
Savannah Bay
Admin
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Gyengélkedő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyVas. Aug. 02, 2015 8:30 pm

- Mi van már? Mi van már? Mi van már? Mi van már? - járkáltam fel-alá a váróban. Már Jordan benn volt, de még semmi hír nem volt felőle. És kiküldtek minket. Ez az egész az én hibám! Ha nem hoztam volna le, akkor... Akkor lehet, hogy most a klubhelyiségben feküdne eszméletlenül, egyedül... - Mi van már? Mi van már? Mi van már? Mi van már?
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Gyengélkedő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyVas. Aug. 02, 2015 8:26 pm

Amikor észrevettem, hogy Bree ijedten-izgatottan kezdett mindenkit utasítani, rögtön tudtam, hogy valami baj van. Amikor közelebb rohantam, meg is láttam a nagy sürgölődés okát, és gyorsan, gondolkodás nélkül ugrottam, hogy segítsek Adamnek és Chasenek Jordant feltámogatni. Nem volt olyan nehéz, mint számítottam, mivel magas, de nagyon vékony gyerek volt. Útközben megtaláltuk a legelőnyösebb pózt, hogy ne legyen se kitekeredve, se nekünk ne legyen nehéz haladni vele. Vannah maximumon pörgött, félig futva törte előttünk a bámészkodó emberek között az utat. Az út a gyengélkedőig egy örökkévalóságig tartott, csak most tűnt fel igazán, hogy milyen elképesztően messze van a Nagyteremtől. A lány már jó előre rohant, kinyitotta az ajtót, és már zavartan és ijedten magyarázta Hudsonnak, hogy mi történt, mire odaértünk. Gyorsan letettük a legközelebbi ágyra az öntudatlan fiút, majd lihegve lerogytunk egy padra, amit az egyik ablak alá tettek. Az ápoló srác nem tétovázott, rögtön nekilátott, hogy kiderítse, miért ájult el, és hogy hogyan tudná felkanalazni ebből az állapotából.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Gyengélkedő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyHétf. Júl. 13, 2015 11:00 pm

Legszívesebben egy színpadias 'Aah'-hal reagáltam volna, de Hudson túl jóképű és zavarba ejtő volt ahhoz, hogy bárminemű ellenkezést tanúsítsak iránta így inkább csöndben maradtam. De Jordan nem tett így.
-Hogy mit mondtál? -támadt Chase-re, de szó szerint. Nem durván, hanem ijesztően és hűvösen ragadta meg az egyik vállát Chase-nek. Ismételd meg a mondatod elejét! Mi az hogy a barátnőm? Tudod mit a barátnőm! -itt vártam tőle csak úgy megszokásból valami megalázó megjegyzést rám vonatkozóan, de nem hangzott el semmi ilyesmi. Tartja magát a Bree által felvázolt ígérethez. Vagy tényleg megváltozott? Á, kétlem.
Aztán végre kivonultak a Gyengélkedőből, de azért tényleg mindenki fogott egy kiflit, a fiúk kettőt is. Vegyes érzelmekkel bámultam utánuk, majd hagytam, hogy Hudson még utoljára ellássa a sebemet, mielőtt én is kiszabadulok innen.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Gyengélkedő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyHétf. Júl. 13, 2015 10:50 pm

- Még maradj egy kicsit, utolsó bekenés, utána mehetsz - felelte Hudson, majd hozzánk fordult. - Kifelé menet vegyetek el egy kiflit az asztalról, mert egyikőtök sem reggelizett. És az egészséges fejlődéshez szükséges a megfelelő mennyiségű kalória bevitele.
- Ti még hogyhogy nem vagytok öribarik? - néztem túljátszott döbbenettel Chase-re nézve.
- Hagyjál mááár... - bökött oldalba. - Gyere Jordan, a barátnődet ellátják egyedül is. Még jó, hogy jóban vagyunk Hagriddal, különben most nagy szószban lennénk.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Gyengélkedő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyHétf. Júl. 13, 2015 10:47 pm

-Vigyázzatok csak a szájatokra! -küldött egy gyilkos pillantást feléjük Jordan.
-Majd jól megölellek titeket is, aztán akkor majd ÚÚú-zhattok! -vágtam nekik vissza. -Ja és igen, megbeszélhetjük, ha akarjátok. De én nem erőltetem, miattam le is zárhatjuk az egészet. És izé... Hudson? Azért mehetek órákra, nem? -kérdeztem aggódva.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Gyengélkedő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyHétf. Júl. 13, 2015 10:30 pm

- Úúúúúúú... - kezdték el a fiúk kórusban. Normál helyzetben én is csináltam volna velük, de nem voltam olyan kedvemben úgyhogy csak kuncogtam egy sort. - És nekünk, négyünknek az erdő, Viráglánynak meg az ágy, mert még nem jó a keze. Mi lenne, ha délután, edzés után összeülnénk és megbeszélnénk ezt az egész ablakos ügyet?
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Gyengélkedő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyHétf. Júl. 13, 2015 10:27 pm

-Hogy miv...? -kezdte volna kérdezni teljes sokkban Jordan, mire én, ahogy csak az erőmből tellett, felpattantam és odarohantam hozzá. Átöleltem. Szorosan és vadul, már amennyire engedte a sérült kezem. A fiú szoborrá meredve állt pár pillanatig az ölelésemben, majd lassan, óvatos mozdulattal viszonozta azt.
-Köszi... Köszönöm. -Mármint hogy elhoztál ide éjszaka közepén, nem is tudom mi lett volna, ha nem segítesz rajtam. -mondtam valami cincogásszerű hangon, miközben a homlokomat az ő vállának támasztottam. Félénken pislogtam a többiek felé az ő hosszú, hullámos hajtincsei mögül. Egyszerre szégyelltem magam, mert eléggé elfeledkeztem eddig a köszönetért, de hihetetlenül felszabadult is lettem, amiért gyakorlatilag egy elképzelhetetlen dolog történt. Jordan megölelt. Ez az antiszoc, kiismerhetetlen, félelmetes világoszöld szemű marha.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Gyengélkedő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyHétf. Júl. 13, 2015 10:17 pm

- Akkor ezt most pecsételjük megy egy öleléssel - mondtam, mire mind a ketten döbbent arccal néztek rám. - Ne legyetek már ilyenek, nem engem kell megölelni, ne aggódjatok. Egymást. Most! Nem szeretnék túlságosan elkésni az első óráról.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Gyengélkedő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyHétf. Júl. 13, 2015 10:15 pm

-Hát, én ebben nem vagyok annyira biztos. -közöltem hűvösen. -És miből szűrted le ezt, hogy mi nem utáljuk egymást? Na jó, amúgy értve vagy, egymás életét nem bántjuk, sőt, mint ahogy a mellékjelt ábra mutatja, épp nemrég megmentettem az övét.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Gyengélkedő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyHétf. Júl. 13, 2015 10:11 pm

- Jaj ne már, gyerekek - rántottam vissza az elkullogó fiút. Késés ide vagy oda, belefér egyszer a hét év alatt. - Mind a hárman tudjuk, hogy ti igazából szeretitek egymást. Jó, ez talán eléggé erős kifejezés, de... Nem utáljátok egymást. És mivel mi most így öten egy csapat vagyunk, meg kell ütnünk egy minimális kedvességi szintet. Mi lenne, ha az ősellenség szintről felemelnénk a megfojtanálakegykanálvízbendenemteszemmertbreemegöl szintre? És ez alá nem megyünk. Értve vagyok?
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Gyengélkedő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyHétf. Júl. 13, 2015 10:06 pm

-Én is lépek, látom annyira nem vagyok szívesen látott vendég itt...- dünnyögtem, miközben lehangoltan kullogtam a kijárat felé. Azért valami köszönöm-szerűséget vártam volna Savannah-tól, de mindegy.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Gyengélkedő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyHétf. Júl. 13, 2015 10:02 pm

- Ó-ó - néztem a faliórára. - Már elmúlt fél nyolc és nekünk Legendás Lények Gondozása az első óránk kint és még nem reggeliztem!
Segélykérően néztem a tesóimra, Jordanre, Viráglányra, Hudsonra és Mr. B-re.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Gyengélkedő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyHétf. Júl. 13, 2015 10:00 pm

-Jó, jó, oké, lenyugszik mindenki, én csak elmondtam teljesen őszintén, hogy mi volt, most ezzel mindenki kezd, amit akar. -már kezdtem unni, hogy most próbálja mindenki eldönteni, hogy mi volt, hogy volt, igaz volt-e. Nekem aztán már mindegy, jó lenne, ha leszállnának végre a témáról.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Gyengélkedő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyHétf. Júl. 13, 2015 9:50 pm

- Okééé... - mondtam és közben Mr. B-re sandítottam (mert ugye tilos éjjel a folyosókon mászkálni), de ő úgy tett, mintha nem hallotta volna. - Vannah, ugye nem sértődsz meg, de mégha nincs is rá más magyarázatunk, akkor sem gondolom százszázalékosan, hogy minden más lehetőséget ki kell zárni.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Gyengélkedő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyHétf. Júl. 13, 2015 9:24 pm

-Én... Nos, elő szokott fordulni, hogy éjjel egyedül mászkálok a folyosókon. -közöltem ezt velük tényként, teljesen normális hangon. -A csillagvizsgálónál voltam, néha el szoktam menni oda, ha olyan kedvem van, és nézelődni. Most csak kíváncsi voltam a viharfelhőkre, ennyi az egész. Visszafelé jöttem, amikor megtaláltam.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Gyengélkedő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyHétf. Júl. 13, 2015 9:13 pm

- Attól függetlenül, hogy tényleg különös, hogy betörte valami az ablakodat és megvágott és senki sem kelt fel, eléggé elképzelhetetlennek gondolom azt, hogy bárki kárt szeretne okozni a Roxfort diákjainak. Mármint, nincs oka rá. Nem azt mondom, hogy nem hiszek neked, mert hiszek és teljesen megértem, miért gondolod ezt, én így lennék hasonló helyzetben... De... Voldemort és a halálfalók rég eltűntek. És ha a szobatársaid aludtak, mint a bunda, te miért nem? És, ezek szerint, Jordan sem. Apropó... Te mit is csináltál a folyosókon? - kérdeztem a fiútól.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Gyengélkedő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyHétf. Júl. 13, 2015 9:07 pm

Na, végre. Ő kellett, hogy komolyan vegyék végre ezt az egészet. Oké, lehet hogy néha bolondozós kedvemben vagyok, de ez nem ok arra, hogy egy ilyen komoly balesetet és/vagy rejtélyes, megmagyarázhatatlan dolgot félvállról vegyék.
Az ágyam pont az ablak alatt van. A szilánkok így az elé és rám potyogtak. Nem mászkáltam, az ágyban feküdtem és csak bámultam a plafont, amikor történt.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Gyengélkedő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyHétf. Júl. 13, 2015 9:02 pm

- Esetleg, ha elengednek, körbenézhetnél a szobában - ajánlotta Mr. B. - Ha szándékos volt, akkor vagy bűbájjal csinálták, és akkor nem látod nyomát, vagy már eltűntették. Ha nem, akkor valószínű ott lesz egy nagyobb kődarab, vagy valami hasonló. Viszont kinek lenne bármi indítéka betörni a hugrabugos hálókörlet ablakát. Az ablak a te ágyad felé nézett? Vagy felkeltél a viharra és mászkáltál?
Láttam Chase-en, meglepődött, hogy a tanár úr komolyan vette Viráglány gondolatait. Hogy őszinte legyek, engem is.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Gyengélkedő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyHétf. Júl. 13, 2015 8:58 pm

Na végre, belefolyik Mr B. is. Az ő véleményére főleg kíváncsi vagyok. Úgy érzem, a tanárok közül csak rá számíthatok, mert a többi csak akadékoskodna és hülyének nézne. Rajta viszont látni, hogy hisz nekem.
-Nem. Semmi mást nem láttam, a repülő szilánkokon kívül. Utána ha jól emlékszem, a földön is körülnéztem, de nem találtam mást.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Gyengélkedő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyHétf. Júl. 13, 2015 8:54 pm

Chase megint elkezdett volna valamit magyarázni, de egy gyors pillantással belé fojtottam a szót. Most igazán nem volt kedvem a mindentmegtudokmagyaráznimertokosvagyok pillanatához.
- Nem tudod, mi törte be az ablakod? - kérdezte Mr. B. Mindannyian hátrafordultunk hozzá. Teljesen elfeledkeztem róla, hogy ő is itt volt.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Gyengélkedő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyHétf. Júl. 13, 2015 8:52 pm

-Nem tudom, egyszerűen... Pff, pont ez a baj. Nem tudok mire gondolni. -nagyon is gondoltam, de túl sok mindenre, és semmi sem volt értelmes közülük. Még a sötét mágia is eszembe jutott, de teljesen nonszensz lenne, itt és most, pont a Hugrabug egyik hálókörleti ablakánál, viharban.
-Igen, lehetne rá magyarázat, de ami durva és abnormális, hogy senki nem kelt fel. Megpróbáltam felrázni Pennyt, aki még a közelemben aludt, de csak mormogott valamit, és a másik oldalára fordult. Fel sem ébredt ám, csak amolyan félálomba került a zargatásomra. Ez azért nincs teljesen rendjén. -érveltem.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Gyengélkedő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyHétf. Júl. 13, 2015 8:44 pm

- A paranoia teljesen normális reakció egy ilyen sokkhelyzet után, mivel... - kezdte Chase, de azzal a lendülettel oldalba nyomtam a könyökömmel. - Aú!
- Ne aggódj, a gyengélkedőben vagyunk - legyintettem. - Mire gondolsz, Viráglány? Vettél mást is észre?
- Nehogy már te is azt hidd, hogy van bármi jelentősége egy ilyen viharnak - folytatta a bátyám. - Sok logikus magyarázat lehet erre.
Mit sem törődve néztem Savannah-ra. Még ha egy sima vihar is volt, akkor is kíváncsi vagyok arra, mire gondolt. Lehet, hogy van benne igazság.
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Gyengélkedő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyHétf. Júl. 13, 2015 8:38 pm

-Őszintén, nem annyira. -mondtam fásultan. De tulajdonképpen nem a kezem miatt érzem ezt, hanem inkább a sokk miatt, emiatt a teljesen érthetetlen ablakbetörés miatt. Nem tudom hova tenni. Bári eszembe tud jutni erről. De most nem szeretném elmesélni így, mindenki előtt. Habár... Ha belegondolok, mindenkivel jóban vagyok (kivéve Jordant, akit megpróbálok levegőnek nézni jelenleg), megbízhatóak és legfeljebb csak segítenének, adnának valami értelmes magyarázatot. -Szóval... Annyira nem fáj a kezem, hanem inkább az aggaszt, hogy hogyan törhetett be az ablak. Ahhoz valami nagyon nehéz dolog kell, hogy kárt tegyen egy ilyen mágikusan is megerősített üvegen, úgy gondolom. A másik meg hogy... Senki nem ébredt fel rá. Úgy szunyált mindenki, mint a hullák. Pedig sikoltottam is. -néztem rájuk kissé félénken a rövid összefoglalóm után.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Gyengélkedő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyHétf. Júl. 13, 2015 8:27 pm

- Szóóóóval - próbáltam elsimítani a keletkező feszültséget. - Hudson, légyszi csinálj valamit Mr. B-vel. Ugye rendbe jön?
Furcsa, hogy Hudson-t tegezzük, Mr. B-t magázzuk, pedig ugyanannyi idősek. Ez van. Munkával jár.
- Persze, ez csak egy kis rándulás. Már simán megtarthatja az első órát - mosolygott a fiatal férfi kedvesen.
- És Savannah? Vele mi a helyzet?
- Még egy kicsit megfigyelem, de szerintem rendben lesz. Jó, hogy itt van körülötte pár barátja. És, ha jól hallom, itt vannak a többiek is.
- Sziasztok! - rontott be a két bátyám. - Ó, jó reggelt, tanár úr!
- Sziasztok, fiúk! - ugrált át a székre Mr. B.
- Jól vagy, Viráglány? - kérdezte aggódva Adam.
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Gyengélkedő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyHétf. Júl. 13, 2015 8:22 pm

-Most mi van? -vontam fel a szemöldököm, miközben végignéztem rajtuk. -Most komolyan, Savannah, baj hogy megmentettelek a totál elájulástól és elvérzéstől?! Mert akkor bocsi, de már nem lehet visszacsinálni, maximum időnyerővel, ha annyira ragaszkodsz hozzá. -támadtam vissza arra az érdekes tekintetére, amit kaptam tőle. Karba tett kezekkel néztem vele farkasszemet pár másodpercig. -Mit gondolsz, mit csinálok itt? Csak nem azt próbálom kideríteni, hogy hogy vagy?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gyengélkedő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Gyengélkedő
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: