Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 King's Cross

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

King's Cross - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross   King's Cross - Page 2 EmptyVas. Jún. 14, 2015 2:26 pm

Próbáltam nem visszanézni a fiúra, hogy ne okozzon több kellemetlenséget. Eltereltem a gondolataimat, de valahogy mindig visszatért belém a kíváncsiság. Tisztán láttam a fejemben a képét. Chase-szel összenéztünk - az ő szemében is vegyes érzések tükröződtek. Láttam rajta, ahogy elemzi a helyzetet a fejében. Mindig ezt csinálja és az a rossz, hogy néha rámragad, pedig utálom, ha nem spontán történnek a dolgok (vagy legalább is tudok róla, hogy meg van rendezve valaki fejében). A kezembe nyomta a telefonját (pontosan tudjuk, hogy nincs térerő a Roxfortban, de azért biztos, ami biztos alapon mindig nálunk van).
Téged néz. Az ablakon keresztül. Ne nézz oda.
- Tök jó ez a kép rólunk. Kár, hogy vége van a szünetnek - mosolyogtam és visszaadtam a telefonját.
Ó király, most mind a kíváncsiság, mind a bizonytalanság felerősödött bennem. Úgyhogy inkább azzal voltam el a figyelmemet, hogy segítettem Adamnek kivenni a hajából a rágót, amit valahogy sikerült beletennije. Bár állva a mozgó vonaton kihívás, végül csak sikerült.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

King's Cross - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross   King's Cross - Page 2 EmptyVas. Jún. 14, 2015 2:18 pm

Ilyen helyzetekben nem szívesen hagyom figyelmen kívül az utastársaimat. Valahogy belém nevelték azt, hogy állandóan éber legyek, de lehetőleg úgy, hogy az másoknak nem tűnjön fel. Hiszen ez volt az egész kémkedési feladatom lényege, amit idén is folytatni fogok. Szerettem az ösztöneimre hallgatni, ritkán vezetnek félre, éppen ezért engedtem ennek a testvértriónak hogy ideüljön, nem találtam bennük semmi gyanúsat, egyenlőre. Hozzászoktam, hogy ha pár ember közel kerül hozzám, megbámulnak. Nem érdekel. Én is ugyanezt tettem, végigtanulmányoztam őket az ablak visszatükröződésében. Remek álca, mert nem látják, hogy őket nagyszerűen lehet nézni, és úgy tűnik számukra, mintha csak kifelé bambulnék.
-Semmi. -dünnyögtem, miközben elindult a vonat. Ez ismét adott okot arra, hogy visszaforduljak az ablakhoz. Persze ilyenkor mindenki így tesz, mintha olyan izgalmas lenne, ahogy gyorsulunk, és lassan elhagyjuk a peronon tolongó és integető hozzátartozókat.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

King's Cross - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross   King's Cross - Page 2 EmptyVas. Jún. 14, 2015 2:05 pm

A boxban ülő fiú ismerős volt. Ha jól emlékszem, mardekáros és szintén hatodéves. Mintha láttam volna valamilyen órán, de nem keltette fel különösebben a figyelmemet. Bár így, hogy szemben ültem vele (mellette Adam ült, mellettem Chase foglalt helyet), jobban szemügyre vettem, mert úgy gondoltam, úgysem figyel rám, mert az ablakon nézte a peronon állókat. Chase is őt fürkészte, egyedül Adamet hagyta hidegen a fiú jelenléte - ő inkább a rágójával játszott.
Értelmes, de kicsit veszélyes tekintete volt, az egész testéből magabiztosság és rejtőzés áradt. A haja egyszerűen csak úgy volt, ahogyan felkelt, nem foglalkozhatott túl sokat vele. Valószínűleg nem gazdag családbóll származott ruháit elnézve, de csak akkor vehetjük észre, ha nagyon odafigyelünk. Alapvetően volt benne valami, ami ösztönös tartózkodást keltett bennem, de egyfajta kíváncsiságot is. Nem tudom, mennyi ideje bámultuk ketten, de valószínűleg elég sokáig, mert nem is vettük észre, hogy közben felénk fordult.
- Bo... bocsi, elbambultam - böktem oldalba Chase-t is, hogy ő is visszatérjen közénk.
- Igen, én is. Bocsi - kapcsolt ő is gyorsan.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

King's Cross - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross   King's Cross - Page 2 EmptyVas. Jún. 14, 2015 1:54 pm

Általában szeretem az utolsó pillanatra hagyni, amit lehet, de a King's Crossra eljutást nem hagytam. Jó korán odamentem hogy ne kelljen kerülgetnem a sok búcsúzkodó családot, meg a bizonytalanul és kényszeredetten köszöngető ismerősöket. Nem volt túl sok cuccom szerencsére, ahogy állatom se, így egy közepes méretű ládával kellett csak végigmasíroznom a muglik tömegén, ami persze még nem volt olyan feltűnő nekik, mintha például bagolyketreccel járkálnék. Diszkréten nekimentem a kilences és tizes vágány közötti falnak és máris a szokásos háromnegyedes vágányon találtam magam. Felszálltam a gőzölgő homályban az utolsó kocsira, ahol könnyűszerrel találtam üres boxot. Bementem és elhelyezkedtem, abban reménykedve, hogy nem fognak ideáig elkóvályogni a többiek, nincs szükségem társaságra.
Egy jó tíz perc múlva azonban három alak állt meg a félig átlátszó boxajtó előtt, és benéztek. Én viszont pont nem láttam a mellettem lévő utazóládától.
-Szia, nem baj, ha ideülünk? Már alig van hely. -szólt egy fiúhang, aki ismerős volt nagyjából.
-Sziasztok. Nem ,gyertek nyugodtan.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

King's Cross - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross   King's Cross - Page 2 EmptyVas. Jún. 14, 2015 1:35 pm

Szeptember

- Megvan mindenetek? - kérdezte Apa a vonat előtt.
- Igen, minden - bólintott Chase magabiztos.
- Küldünk baglyot hetente, jó? - adtam puszit Apunak. - Találkozunk karácsonykor.
- Hiányozni fogtok! - ölelt meg mindannyiunkat. Egyedül én öleltem vissza, a fiúk elkezdtek nyávogni, hogy "Apa, nemár, ez ciki, itt lányok is vannak.". Szóval puszit is kaptak. Bírom.
Utolsót integettünk majd felszálltunk a vonatra.
- Nem értem, miért zavart titeket, hogy megölelt - mondtam. - Legalább, így talán észrevettek titeket.
- Ezt úgy mondod, mintha lenne neked bármi tapasztalatod - mosolygott rám Chase.
Kinyújtottam rá a nyelvem, majd benéztem az utolsó boxba.
- Itt van egyedül három hely, de itt már ül valaki. Bemegyünk? - néztem a többiekre.
- Aha.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2015. Jun. 01.

King's Cross - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: King's Cross   King's Cross - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 04, 2015 1:06 pm

A King's Cross pályaudvar, innen indul minden tanév elején a Roxfort Express, a 9 és 3/4. vágányról.
Vissza az elejére Go down
https://world-of-potter.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





King's Cross - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross   King's Cross - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
King's Cross
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Mugli világ-
Ugrás: