Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 King's Cross

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

King's Cross Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross   King's Cross EmptyVas. Jún. 14, 2015 7:44 pm

-Látom, tényleg jó tesók vagytok... -állapítottam meg. Pár perc múlva éreztük, hogy fokozatosan lassul a vonat majd fékez és megáll. Örömmel szedtük össze cókmókjainkat és leszálltunk. Elköszöntünk egymástól és én elindultam a mardekárosokból álló tömeg felé, hogy aztán felüljünk a kocsikra amik a Roxfort épületéig elvisz minket...

/folytatuk hamarosan Roxfortban/
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

King's Cross Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross   King's Cross EmptyVas. Jún. 14, 2015 7:36 pm

- Szerintem már nem sok - néztem az órámra, majd Chase-re. - Nem kéne felkelteni Adamet?
- De... - nyújtózkodott, majd egyszerűen lelökte az ülésről ikertesónkat a földre.
- Héééé...! - ordított fel Adam dühösen és beleütött Chase lábába.
- Aú.......! - kiáltott ő is.
Én meg csak fogtam a fejemet és nevettem.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

King's Cross Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross   King's Cross EmptyVas. Jún. 14, 2015 6:56 pm

-Hát ja. Biztos vannak, akik kevésbé passzolnak a csapatba... De a Teszlek Süveg dönti el az egészet. -állapítottam meg.
-Szerintetek mennyi van még az útból? -kérdeztem, miközben felálltam és kinéztem az ablakon.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

King's Cross Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross   King's Cross EmptyVas. Jún. 14, 2015 5:35 pm

- Néha amúgy tényleg van a Mardekárnak olyan tagja, aki miatt meg lehet utálni az egész házat - helyeselt Chase.
- De például ott van a kis Sophie... meg te... és máris nem érted, hogy hogy lehetnek ezek egy helyre besorolva - tettem hozzá.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

King's Cross Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross   King's Cross EmptyVas. Jún. 14, 2015 5:31 pm

-Hát, hogy őszinte legyek, elég vegyes társaság vagyunk. Azért jól vág az eszünk, mint a Hollóhátasoknak, de valahogy másképpen gondolkodunk. Talán logikusabban, szerintem mi inkább a logikát, az összefüggéseket keressük. Dolgozatoknál naygrészt mindent az IQ-ra hagyunk, mint hogy tanuljunk.-itt elmosolyodtam, komolyan alig tanulunk, de nem is kell. -Meg mondjuk a kreativitás is elég hangsúlyos, sokszor ezt keverik a ravaszsággal,és kap negatív hangzást az egész ház. Hogy a mostani tagokkal nem tudok különösebben jóban lenni, többek között azért van, mert a többiek neveltetésében még érezni ezt a kivagyiságot, hogy ki aranyvérű, meg ki nem. Ez megmaradt régről, de hát nem lehet tökéletes minden. -számítottam rá, hogy visszakérdeznek, de erről tudok nyíltan és őszintén beszélni. Az se érdekelne, ha hallották volna a többiek, akikre az utolsó pár gondolatom vonatkozott.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

King's Cross Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross   King's Cross EmptyVas. Jún. 14, 2015 5:21 pm

- A Mardekárra mi jellemző? - kérdezte Chase. Erre én is kíváncsi lettem volna, de nem mertem megkérdezni.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

King's Cross Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross   King's Cross EmptyVas. Jún. 14, 2015 5:19 pm

-Értem. Tehát akkor azért tényleg van bennetek bátorság meg bevállalási képesség, de még a csapatösztön is különösen fontos. Jól hangzik. Mondjuk valamilyen szinten azért biztos minden házra jellemző az összetartás, de talán nem az a kiemelkedően fontos. -mondtam elgondolkodva. -Köszi.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

King's Cross Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross   King's Cross EmptyVas. Jún. 14, 2015 5:11 pm

- Szerintem a Griffendélesek néha inkább vakmerőek, mint bátrak, de nem hiszem, hogy ez az elsődleges - felelte Chase. - Összetartozás a legfőbb dolog, hogy tudj csapatként gondolkodni. Több ember helyett vagy több emberrel együtt gondolkodni. Legalább is én mindig így képzeltem el.
- Ja, én is hasonlóan gondolom - helyeseltem. - Mert ha a mondhatni legerősebb sémák szerint lennénk beosztva, akkor Chase Hollóhátas és Adam Hugrabugos lenne. Én nem tudom, hogy hova tartoznék. De tényleg, szerintem minket az hozott a Griffendélbe, hogy nagyon tudunk csapatként működni egymással különösen, de másokkal is.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

King's Cross Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross   King's Cross EmptyVas. Jún. 14, 2015 5:05 pm

Mivel úgy tűnt, hogy egy időre kifogytunk a szóból, ezért előkerestem pár új tankönyvemet. Kíváncsian lapoztam bele az Átváltoztatástan 6.-ba. Egy másik szeretett tantárgy, a SVK után, de annak a könyvét már szerintem az utolsó betűit átnéztem. Fogalmam sincs miért, de valahogy gúnnyal nyugtáztam, hogy igen kevés hasznos dolgot tanulunk idén. Mindenesetre jó szórakozni az átváltoztatásokkal, én szeretem és sosem jelentett gondot. Ekkor eszembe jutott valami fontos kérdés.
-Tudom hogy fura kérdés, de egyszerűen csak kíváncsi vagyok. A Griffendélbe tényleg bátor emberek kerülnek? Még sosem volt lehetőségem megkérdezni egy griffendélestől. De ha nem tudjátok megfogalmazni, vagy nincs erre értelmes válasz, nem baj ám. -lehet hogy ostoba ötlet volt felhozni ezt az egészet, mert ki tudja mire kezdenek el ettől gondolni, de már mindegy. Legalább letudtam ezt a kérdést, amit már régóta tárolok a megfelelő alkalomra.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

King's Cross Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross   King's Cross EmptyVas. Jún. 14, 2015 4:55 pm

Ígéretemhez híven csendben maradtam és azon gondolkoztam, amit Ralph mesélt. Az eleinte érzett félelem kezdett alábbhagyni (még mindig jelen volt, de csak egy kicsit) és többnyire átvette a kíváncsiság a helyet. Ahogy mesélt magáról, mintha egy mélyebb rétegét láthattuk volna, nem az ijesztő, elutasító fiút, hanem egy átlagos, kamaszkorú varázslót. Eléggé nehéz múlttal. Így, ezután ránézve már inkább érdekesnek láttam. Szívesen megismertem volna és segítettem volna neki beilleszkedni. Valószínűleg nincsenek barátai - ezért üldögélt egyedül...
Miközben az alvó Adamet néztem (nem tudom, hogy csinálja) azon gondolkoztam, ő vajon mit gondolhat rólunk? Vagy rólam? Bárcsak tényleg tudnának a boszorkányok gondolatot olvasni. Mennyivel egyszerűbb is lenne minden.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

King's Cross Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross   King's Cross EmptyVas. Jún. 14, 2015 4:49 pm

-Értem. Amúgy gondoltam. -mosolyodtam el. Nagyjából hasonlítottak egymásra, de azért nem olyan hű de nagyon. Mivel egyidőseknek tűntek, szinte biztos voltam benne hogy ikrek. Volt szerencsém már néhányhoz az árvaházban anno.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

King's Cross Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross   King's Cross EmptyVas. Jún. 14, 2015 4:40 pm

Chase intett a szemével, hogy hagyjam abba, úgyhogy úgy gondoltam, tényleg nem ártana lassan.
- Még egyvalami, aztán eskü, hogy befogom az út végéig. Hármasikrek vagyunk - mosolyogtam. - Oké, végeztem.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

King's Cross Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross   King's Cross EmptyVas. Jún. 14, 2015 4:37 pm

-Dehogy zavartok. Nem azért mondtam azt az előbb mert zavarnátok. Csak az a tapasztalatom, hogy jobb, ha előbb tisztáznom mindenkivel, hogy nem vagyok olyan bőbeszédű és cseverészős, mint mások, de hallgatni szívesen hallgatok másokat és tág érdeklődési köröm van. Amúgy szoktam szólni, ha utat valaki, úgyhogy nyugodtan. Még mesélj valamit magatokról ha szeretnél.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

King's Cross Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross   King's Cross EmptyVas. Jún. 14, 2015 4:27 pm

- Akkor neked eléggé kalandos életed volt eddig - mosolyogtam. - Biztos nem lehet unalmas melletted az élet. Akarva akaratlanul szerzed magadnak a bajt. Mi is hasonlóak vagyunk, csak kevesebb halott szülővel vagy árvaházzal. Minket az apukánk nevelt fel. De mi hárman mindig bajt csinálunk. Bár mi néha azért élvezzük is, de nem hiszem, hogy neked túlságosan élvezetes lett volna a Roxfort előtti tizenegy év.
Chase csóválta a fejét mellettem. Szinte hallottam a gondolatait. "Ne akard másra ráerőszakolni a társaságod, ha nem akarja. Kérlek. Ne hozz minket ennél kellemetlenebb helyzetbe." Úgy gondoltam, megfogadom képzeletbeli Chase-m tanácsát.
- Bocsánat, ha sokat beszélek, nem akarlak zavarni. Elvagyunk mi magunkban is.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

King's Cross Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross   King's Cross EmptyVas. Jún. 14, 2015 4:21 pm

-Floridában. Egyik szülőmet sem ismertem. Úgyhogy ha minden igaz, árvaházban kezdtem az életem. Olyan hét éves korom körül örökbe fogadott egy mugli házaspár, de nem bírtam túl sokáig náluk és elszöktem. Azóta se találtak meg. Igen, és utána elég bonyolult dolgok történtek. Véletlenül rátaláltam a nagymamám házára, csak a név egyezés miatt ismertem rá, hogy ő az. Felszöktem a padlására, és rájöttem, hogy egész jól el lehet ott lakni. Megoldottam mindent, iskolába is jártam, de ő maga sosem tudta, hogy ott lakom. Nagyon öreg volt már és sosem jött fel a padlásra, nem is hallott jól, valamint egy idő után meg valahova elment hosszú hónapokra, talán szanatóriumban vagy mit tudom én. Tudom, elég meredeknek hangzik, de ez volt. Hamar kiderült számomra, hogy varázsló vagyok, ami sok dologban segített, na meg szerencsére kaptam külső támogatást is mágusoktól, mielőtt még késő lett volna. Azért sikerült bejutnom a Roxfortba. -foglaltam össze eddigi életemet. Az utolsó előtti mondatomnak csak az első fele volt igaz, a másik fele nem, de csak azért szoktam azt mondani, hogy kicsit megnyugodjanak, akiknek mondom, és ne tegyenek fel kínos részletkérdéseket.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

King's Cross Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross   King's Cross EmptyVas. Jún. 14, 2015 4:05 pm

Egy 'énmegmondtam' pillantást vetettem Chase-re, aki egy 'továbbrasemjóötletvelebarátkozni' szemforgatással válaszolt.
- Miért, hol nőttél fel? - kérdeztem kedvesen.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

King's Cross Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross   King's Cross EmptyVas. Jún. 14, 2015 4:02 pm

-Nem, köszönöm. Nem vagyok túl jóban a Mindenízűvel. -utasítottam vissza egy halvány mosollyal. Még csak az kéne, hogy valami okádék ízűt fogjak ki a szemük előtt, gondoltam.
-Amúgy az előbb csak burkoltan azt mondtam, hogy nehéz velem barátkozni. De nem lehetetlen. Elég zűrös körülmények között éltem kisebb koromban, nagyrészt tök egyedül, és, hát ezért. -közöltem velük később, miközben valami zavart, szórakozott féloldalas mosoly ült ki az arcomra. Na, most aztán rájuk zúdítottam még egy rétegét a felettébb összetett személyiségemnek, nem hinném hogy ki tudnak igazodni rajtam. Ahogy én sem magamon jelenleg.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

King's Cross Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross   King's Cross EmptyVas. Jún. 14, 2015 3:25 pm

- Mégis, hogy gondoltad ezt? - suttogtam alig hallhatóan Chase fülébe. - Mi rosszat tett ellened?
- Semmit. De egyszerűen úgy gondolom, hogy... Nem tudom, de rossz érzésem van vele kapcsolatban. És nem szeretném, hogy bármi rossz történjen veletek - felelte szintén ugyanakkora hangerősséggel, majd fizetett. - Köszönjük szépen.
Két csomag Mindenízű Drazséval tértünk vissza a boxba, miközben megígértettem vele, hogy jó fiú lesz.
- Biztos nem kérsz? - nyújtottam Ralph felé a zacskót.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

King's Cross Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross   King's Cross EmptyVas. Jún. 14, 2015 2:59 pm

-Nem köszi, nem vagyok éhes. -mondtam kedvesen, már amennyire ilyen szituációban lehetséges. Tényleg nem kívántam egy falatot sem, és az itteni büfé hülyeségeire még mással sem hívatnám meg magam. Valahogy sosem tudtam értékelni a Mindenízű drazsét meg a csokibékákat.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

King's Cross Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross   King's Cross EmptyVas. Jún. 14, 2015 2:56 pm

Óvatosan Chase-re pillantottam. Hidegen, lenézően, de teljesen nyugodtan mosolygott. Ajajajajajaj... Ennek mindig, de mindig rossz a vége. Rögtön elkezdtek cikázni a gondolatok a fejemben: hogyan lehetne megállítani a katasztrófát?
- Úgy hallom, most jön ide a büféskocsi - álltam fel és Ralph felé fordultam. - Kérsz valamit? Fizetünk szívesen. Chase segít behozni a cuccokat.
Nyugodtan, de határozottan közöltem mindezt, hogy ne tudjon Chase ellenkezni.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

King's Cross Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross   King's Cross EmptyVas. Jún. 14, 2015 2:50 pm

-Bizonyára megvan benned is az a tudat, hogy a mardekárosok nagy százaléka sznob barom, de én nem tartozom közéjük, talán épp azért vagyok antiszociális egy kissé. -úgy éreztem, erre valamit vissza kell vágni, és jobb nem jutott eszembe. Mindezt tökéletesen semleges hangnemben mondtam, nyugodtan, tájékoztató jelleggel. Értsék, ahogy akarják. Nem igazán gondolkodtam arról, hogy ennek a kijelentésemnek mi lesz a következménye, de nem is érdekelt. Mindenesetre belül kíváncsi voltam egy kicsit a reakciójukra. Nem szokásom, hogy engedjem magam felhúzatni, ezért próbáltam lehűteni a hangulatot egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

King's Cross Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross   King's Cross EmptyVas. Jún. 14, 2015 2:44 pm

- Ja. Te meg mardekáros - biccentett Chase. - Nem kell ám beszélgetni, ha nem akarsz. Nem vagyunk olyan érdekesek.
Nem értettem Chase ellenszenvét. Persze, biztos, ő is érezte azt, amit én, de nem hiszem el, hogy a félelme erősebb lehet, mint a kíváncsisága. A nagyon okos emberek mindig kíváncsiak. Chase az egyik legélesebb eszű ember, akit valaha láttam. A tanárok néha még Dumbledore-hoz is hasonlítják, úgyhogy lehet látni, hogy milyen.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

King's Cross Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross   King's Cross EmptyVas. Jún. 14, 2015 2:40 pm

-Ralph. Ralph Blackwine. Griffendélesek vagytok, ugye? -próbáltam leplezni az érdektelenséget a hangomban, ami elég jól sikerült.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

King's Cross Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross   King's Cross EmptyVas. Jún. 14, 2015 2:37 pm

- Ő itt Adam, ő pedig Bree, én pedig Chase vagyok - reagált elsőként. - Téged hogy hívnak?
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

King's Cross Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross   King's Cross EmptyVas. Jún. 14, 2015 2:36 pm

Mikor elértük a végleges sebességet, és kiértünk a városból, tudtam, hogy el fog kezdődni a még kínosabb és unalmasabb időszaka az útnak. Éreztem, hogy most már nem lehet megúszni, hogy szóljak valamit.
-Hogy hívnak titeket? -vágtam szét a zakatolás tompa zajában beállt belső csendet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





King's Cross Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross   King's Cross Empty

Vissza az elejére Go down
 
King's Cross
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Mugli világ-
Ugrás: