Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Hannah Roosevelt

Go down 
SzerzőÜzenet
Hannah Roosevelt

Hannah Roosevelt


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2015. Jul. 31.

Hannah Roosevelt Empty
TémanyitásTárgy: Hannah Roosevelt   Hannah Roosevelt EmptySzer. Ápr. 13, 2016 7:04 pm

Hannah Roosevelt


Alapadatok
Név: Hannah Roosevelt
Becenév: Hannah
Születési hely: London külterületén egy kastélyban
Születési idő: 2000. 10. 04.
Kor: 15
Iskola: Roxfort Boszorkány-és Varázslóképző Szakiskola
Ház: Griffendél
Vér: ?

Szülők
Apja neve: Jack Stacks
Apja kora: 41
Apja foglalkozása: Varázsvilág Utazási Iroda Anglia vezetője
Anyja neve: Julianne Roosevelt (születési neve: Julianne McConnor)

Testvérek:
Chase Stacks, 16 éves, Roxfort, Griffendél
Adam Stacks, 16 éves, Roxfort, Griffendél
Brianne Stacks, 16 éves, Roxfort, Griffendél

Kinézet
Metamorfmágus
Szemszín: általában kék
Haj: vörös
Magasság: 163 cm
Alkat: Átlagos

Előtörténet (nem ez szerepel az aktában):
Hannah Roosevelt vagyok, Julianne Roosevelt lánya. Édesapámmal sosem találkoztam, még csecsemőkoromban sem, mert anyukám már rég szökésben volt, amikor világra jöttem. Pontosan nem tudom, mi történt, csak azt, hogy egy halálfalócsoport tagja (aminek később egyik vezetője lett), amit a Mágiaügyi Minisztérium tagjai nem kifejezetten szerettek, ezért üldözőbe vették. London külterületén jöttem világra egy lepukkant kastélyban, ahol felnőttem, bár inkább volt halálfaló-csomópont, mint otthon. Engem Anya próbált kizárni a gyűlésekről, hogy ne kerüljek kapcsolatba a tagokkal. Tíz éves koromban költöztünk át Roxmorts-ba, ahol Anya átvette a Szárnyas Vadkan vezetését, miután Aberforth Dumbledore meghalt. Egyszer volt egy gyűlés a pincében, amikor leosontam és a réseken át néztem/hallgattam, miről beszélnek, akkor láttam először Ralph-ot, aki a Roxfortba járt és annyi idősnek nézett ki, mint én. Nagyon dühös lettem, ő miért lehet benne, amikor én nem? Utána Anya ágyán ülve vártam meg, hogy vége legyen a gyűlésnek. Amikor benyitott az éppen aktuális partnerével, először majdnem észre sem vettek. Utána viszont nagyon dühös lett, ki akart zavarni a szobából, de nem engedelmeskedtem: ha törik, ha szakad, én beszélni fogok vele. S bár kaptam egy Cruciatus átkot, végül, mikor egy kicsit kitisztította a düh az alkoholt a szervezetéből, bocsánatot kért és leült mellém.
“Én miért nem lehetek ott a gyűlésen, mint Ralph?”
“Mert nem szeretném, hogy bajod essen, Prücsök” - simította ki a hajamat az arcomból, mire összerándultam. “Bocsánat, tényleg nem…”
“Semmi gond, Anyu…” - rámosolyogtam, de azért egy kicsit arrébbhúzódtam. “És majd ha én is Roxfortos leszek?”
“Azt szeretném, hogy jó tanuló legyél. Vagy ha nem is jó tanuló, de… normális diák. Hogy legyen esélyed arra, amire a testvéreidnek”
Amikor aztán egy évvel később elmentem Roxortba, és a beosztás után én is (anyu ki nem mondott csalódására) griffendéles lettem, mint a testvéreim nagyon örültem, még ha tudtam is, soha nem fogok velük szóba elegyedni.
Jó tanuló voltam, s abból adódóan, hogy megtanultam nem figyelni a negatív dolgokra és csak a pozitívra koncentráltam, sokan megkérdőjelezték, hogy valóban a Griffendélben van-e a helyem és nem a Hugrabugban. Engem ez nem zavart, próbáltam minél inkább a pozitív oldaláról megközelíteni az életemet. Lucio mellett úgy érzem, megtaláltam azt, amire szükségem van: mellette merek az lenni, aki vagyok.
Aztán eljött a pillanat, amikor a téliszünetben, amikor Roxmortsba mentünk, Anya megkeresett és azt mondta, beszélnünk kell. Elmondta, hogy mit is jelent a halálfalóság, mit is csinálnak ők és, most szükségük van rám, mert ellenőrizniük kell Ralph-ot. S akármennyire is megijedtem a saját anyukámtól, úgy éreztem, muszáj igent mondanom, mert így talán végre el fog ismerni.

Jó tulajdonságok:
kitartó
optimista
segítőkész
türelmes

Rossz tulajdonságok:
naiv
makacs
néha hiperaktív

Kedvencek
Hobbi: tánc
Kedvenc étel: mindenevő
Kedvenc ital: narancslé
Kedvenc tantárgy: átváltozástan
Kedvenc állat: minden állatot szeretek
Legjobb barát/barátnő: Lucio Barrati
Szerelme: Lucio Barrati
Vére: Vagy arany-, vagy félvérű
Pálca: 12 és fél hüvelyk, gesztenye, sárkányszívizomhúr
Bagoly neve: Piskóta
Hannah Roosevelt CENOegOWYAAp3KK

Hannah Roosevelt A509109cfa28e7ffd1b3ac4181eff642

Hannah Roosevelt Kat-mcnamara-tripping-scorch-shadowhunters-pics
Vissza az elejére Go down
 
Hannah Roosevelt
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Karakterek :: Karakterek & előtörténetek-
Ugrás: