Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Dwayne Abenaki

Go down 
SzerzőÜzenet
Emily Anne Cave

Emily Anne Cave


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2015. Jun. 19.

Dwayne Abenaki Empty
TémanyitásTárgy: Dwayne Abenaki   Dwayne Abenaki EmptyHétf. Aug. 10, 2015 9:47 pm

DWANYE ABENAKI

Alapadatok
Név:  Dwanye Abenaki
Becenév: Dwayne, D, Abenaki
Születési hely: Illionis állam, Chicago, USA
Születési idő: 2000. január 21.
Kor: 15
Iskola: Roxfort Boszorkány-és Varázslóképző Szakiskola
Ház: Mardekár
Osztály: Ötödéves

Szülők
Apja neve: John Abenaki
Apja kora: 42
Apja foglalkozása: muglik világában: fogorvos
Anyja neve: Lunabell Abenaki
Anyja kora: 37
Anyja foglalkozása: muglik világában: fodrász

Testvérek
- Benjamin Abenaki, 17 éves
- George Abenaki, 13 éves
- James Abenaki, 10 éves
- Helena Abenaki, 6 éves

Kinézet
Metamorfmágus vagyok, de nem szoktam gyakran élni ezzel a képességgel. Csak ha tényleg szükséges.
Szemszín: sötétbarna, kissé mandulavágású
Haj: sötétbarna
Magasság: 179 cm
Alkat: Izmos, magas

Előtörténet
Hali, nevem Dwayne Abanaki és 15 éves vagyok. Nem is tudom valójában, hogy mit kéne írnom, mi az, ami fontos lehet, vagy érdekes és megfogja a figyelmeteket. Nem is tudom…
Van 4 testvérem, Ben, G, James és Helena.
Ben két évvel idősebb nálam és hihetetlenül jó fej és persze okos. Vele szoktam általában megbeszélni a problémáimat, hogy mik vannak a suliban, meg ilyenek. Mellesleg igazi lelki támasz és nagyon bölcs.
G, avagy George 2 évvel fiatalabb nálam, nagyon vicces és okos gyerek, általában vele szoktam birkózni meg hasonlók és tőle vettem át a hülyeségét, ami már a hobbimmá vált: a bűvészkedést. Talán annyi idős voltam, mint ő, mikor elkezdetem ezt az egész bűvészkedést. És a legjobb ebben, hogy a szabályok szerint nem szabad varázsolni a suliban meg valójában sehol, de ez kitűnő álca… Meg jó vagyok elterelésben is, egyébként, úgyhogy nem kell hozzá sok plusz!
James, az öcsém igazi birkózótárs, hihetetlen zseni kölök. Már amúgy egyetemre is járhatna, de apuék szerint nem árt, ha vele egykorúak veszik körül. És, nem mondjátok el senkinek, de ő szokott korrepetálni néha. Igen, a 10 éves öcsém.
Ó, ki ne hagyjam Helenát. Kis szőke szépség! Mindenki szereti őt, nem is csodálom. Mindig el van varázsolódva, a szép kis barna szemében mindig csillog az értelem és annyira édes, de tényleg. Mellesleg a lányok is imádják Őt, így egészen gyakran megyünk sétálni együtt…
Amúgy a fiúk közül mindenki amerikai focizik, amiből, megjegyzem, remekelek!
Van egy kutyánk is, egy nagy fekete keverék kutya és a neve Josh. Kissé dilis egy kutya, de imádjuk.
Aztán ott van Anyu és Apu. Nagyszerű szülők, jó humorérzékkel és tényleg megtesznek mindent azért, hogy boldogok legyünk. Sokat foglalkoznak velünk (egyenként is), úgyhogy nem panaszkodhatok. Persze néha veszekszünk, de ez szerintem normális egy családban.
Chicago mellett lakunk, mellesleg, egy kertvárosban, egy szép családi házban. Szép, tágas, otthonos.
Oké, akkor még mi kéne?
Ó, a barátok! Hát, ott van Theodor White, Jim Stone, Alex Smith. Bennük bízok meg a legjobban, de persze van még pár haverom. És ott van persze Selina Green is, aki talán a legmegbízhatóbb, szóval, egy igazi barát. De persze széjjelszívatjuk egymást, meg minden, de ez az élet rendje.
Most nem jut eszembe több olyan dolog, amiről beszélnem kéne. Ja, klausztrofóbiás és kleptomániás vagyok: kis díszpárnákat (nem röhög) és gitár pengetőket gyűjtök. Kissé beteges dolog és bajba is kerültem már párszor emiatt, de kezdem kiheverni. Lassan.
Szerintem ennyi elég is lesz. Ez amúgy is túl sok egyszerre talán.

Jó tulajdonságok
- megbízható
- türelmes
- vidám természetű
- megértő
- kedves
- kitartó

Rossz tulajdonságok
- néha túlzásba viszi az aggódást
- nehezen bocsájt meg
- néha meggondolatlan
- néha túlreagál dolgokat

Kedvencek
Hobbi: amerikai foci, gitározás, (titokban) éneklés
Kedvenc étel: bundás kenyér
Kedvenc ital: forró csoki
Kedvenc tantárgy: Legendás Lények Gondozása
Kedvenc állat: kutya
Legjobb barát/barátnő: Theodor, Jim, Alex, Selina és a családom
Szerelme: ?
Vére: Aranyvérű
Pálca: 10 és fél hüvelyk, eperfa, sárkányszívizomhúr
Béka neve: Ted

Érdemes még tudni
- Imádok fényképezni
- Az őseim között indiánok is vannak
- A pálcikaember rajzolásnál megállt a rajztudásom
- Utálom az Asztronómiát
- A békám folyton elszökik és/vagy Josh szájában találom meg, akinek addigra már habzik a szája
- A gitárom el nem hagyhatatlan dolog
- Egyszer majd olyan munkát szeretnék, amivel emberi életeket menthetek meg, de úgy, hogy maradjon idő a családomra is
Vissza az elejére Go down
 
Dwayne Abenaki
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Karakterek :: Karakterek & előtörténetek-
Ugrás: