Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Selina Green

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2015. Jun. 01.

Selina Green Empty
TémanyitásTárgy: Re: Selina Green   Selina Green EmptyHétf. Aug. 10, 2015 9:42 pm

Elfogadom, bemásolhatod a rendes részbe. Smile
Vissza az elejére Go down
https://world-of-potter.hungarianforum.com
Emily Anne Cave

Emily Anne Cave


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2015. Jun. 19.

Selina Green Empty
TémanyitásTárgy: Selina Green   Selina Green EmptyVas. Aug. 09, 2015 10:22 pm

Selina Green

Alapadatok
Név: Selina Green
Becenév: Sel, Selly, Selina
Születési hely: Ft. Lauderdale, Florida, USA
Születési idő: 2000. november 4.
Kor: 15
Iskola: Roxfort Boszorkány-és Varázslóképző Szakiskola
Ház: Mardekár
Osztály: Ötödéves

Nevelőszülők
Apja neve: William Green
Apja kora: 40
Apja foglalkozása: muglik világában: építészmérnök
Anyja neve: Christina Green
Anyja kora: 37
Anyja foglalkozása: muglik világában: cukrász

Testvér(ek)
- Cecilia Green

Kinézet
Metamorfmágus vagyok, de általában (!) csak a hajszín-változtatás részét használom, meg persze nekem nem kell smink se. Megoldom a nélkül is!
Szemszín: sötétbarna
Haj: sötétbarna (de néha kék. Vagy lila. Vagy fekete. Mikor milyen a hangulatom)
Magasság: 168 cm
Alkat: Átlagos

Előtörténet
Sziasztok, a nevem Selina Green, általában Sellynek hívnak. Tudjátok, mondani szokták, hogy születni tudni kell.
Én nem vagyok ebben jó. Minden másban remekelek, de ebben… Nem, nem túlzottan.
Nos, egy hűvös novemberi napon születtem. A szüleimet soha nem láttam, de nem is olyan fontosak. Miért keresnék szülőket, ha nekik sem kellek, nem igaz? Szóval, a kórházban tartottak egy ideig, aztán árvaházba kerültem. Már három éves koromban kiderült, hogy varázsló vagyok, márpedig metamorfmágus. Az árvaházban mindig egyedül voltam, soha nem voltak barátaim. Festéssel, rajzolással töltöttem az időt. Aztán egy napon, 2008. május 27-én látogatók jöttek. Az egyik egy vidám, rózsaszín ruhás nő volt, a férfi pedig egy fekete öltönyt viselt. Én szokásosan ültem a fekete széken egyedül azzal a szarkával, aki mindig meglátogatott, minden este. Akkor egy kivételes eset volt: nappal jött el hozzám. Azon a napon, a széken ülve, beszéltem hozzá és maggal etettem. Az árvaház vezetője, Ms. Sunder le akart szidni, de a rózsaszín ruhás nő leguggolt mellém, rám mosolygott és megsimogatta a kékes-fekete hajam és aztán elvittek. Nem hiányzott senki az árvaházból. De utána nagyon sokáig nem láttam Apple-t, a szarkát.
Az új családom tökéletesnek ígérkezett. Anya (Christina Green) és apa (William Green) nagyszerű szülők, a közös gyerekük csupán egy volt, a nálam két évvel fiatalabb Cecilia Green. Egyszer sem érezhettem rosszul magam, mindig odafigyeltek rám, akár a húgomra, egyen rangú félnek érezhettük magunkat, mellesleg életre szóló barátságot köthettem vele.
Az első félévben nem voltam nyitott. Nem sokat beszéltem, zárkózott voltam és nem is éreztem túl jól magam. De aztán megszerettem az én, kissé dilis, angol családomat. Sokat teáznak, néha olyan furák, de nagyon viccesek. Cece nagyon rendes, jól nevelt volt. Volt.
Bizony, csak volt. Tisztán emlékszem a napra, mikor először keveredtünk bajba. Csak annyit mondok, hogy a legvégén a szomszédunk kutyájának, a nagy és jámbor Fred kutyaházában végeztük, sikítozva.
Szóval, izgalmas éveim voltak a Roxfortig. Utána meg… Nos, két szó: Dwayne Abenaki.
A fiúval 2010 nyarán ismerkedtem meg. Dwayne egyébként hihetetlen jó fotós, mellesleg metamorfmágus ő is, és olyan indián vonásai vannak. Ő az, akit nagyon utálok, de imádom is egyben. De akkor csak annyit tudtam még, hogy minden balhéban benne van. De tényleg. Eléggé rosszfiú volt mindig is.
A vonaton találkoztunk először, mellém ült, és ő hívott először Sellynek. Mikor lopott egy csokibékát, talán ott kellett volna hagynom. Talán. De én vele maradtam. Azután elég sok csávába keveredtünk, de mindegy. A lényeg, hogy volt egy barátom. Mert rajta kívül senkim nem volt a suliban, mivel az egyik szobatársam, Kelly féltékeny volt rám, mivel én mindig frissnek tudtam kinézni, nem kellett sminkelnem magam. Egyszer hallottam, hogy azt mondta, hogy biztos csórók a szüleim, mert olyan ruháim vannak, amiknek nem kéne lenniük. Erre az, akinek mondta azt felelte, hogy nincsenek is szüleim. Erre Kelly: Biztos rájöttek, hogy milyen kis pióca lányuk van. Ezután következett életem első sulis verekedése és akkor találkoztam Hudsonnal is. Azóta nagyon jóban vagyok Hudsonnal és olyan húg-báty kapcsolatban vagyunk.
Amúgy még mielőtt ilyen verekedősnek gondolnál, teljesen normális vagyok. Mostanában sokszor megkapom, hogy túl komoly vagyok, meg hasonlók. De szerintem legyek inkább érett és megfontolt, mint buta és gyerekes.
Szóval, nem is hiányzott különösebben semmilyen barát. Pláne egy lány barát, aki mindent kikotyog.
Egészen 2015 októberéig…

Jó tulajdonságok
- megértő
- jól tud titkot tartani
- okos
- megbízható
- segítőkész
- komolyabban lehet beszélgetni, mint másokkal

Rossz tulajdonságok
- hirtelen haragú
- néha hamarabb cselekszik, mint gondolkodik
- mikor dühös, leszáll az a bizonyos lilaköd
- néha túl hamar elkönyvel dolgokat, személyeket
- Néha túlságosan bizalmatlan emberekkel szemben

Kedvencek
Hobbi: Éneklés, rajzolás, festés
Kedvenc étel: palacsinta
Kedvenc ital: narancslé
Kedvenc tantárgy: Asztronómia
Kedvenc állat: jaguár
Legjobb barát/barátnő: A családom, Hudson, és persze Dwayne
Szerelme: ?
Vére: Nem tudjuk, de minden bizonnyal aranyvérű
Pálca: 12 hüvelyk, nyírfa, unikorniszőr
Bagoly neve: Lana

Érdemes még tudni
- Balkezes vagyok
- Nem szeretem a felszínes embereket
- Hirtelen haragú vagyok. És ezt a te érdekedben mondom.
- Imádom a szarkákat (van is egy kép az éjjeli szekrényemen, amit Dwayne-től kaptam születésnapomra és én vagyok rajta, meg az a szarka, amit még elsőévesen mentettünk egy sártócsából)
- Gyógyító szeretnék lenni majd egyszer.
Cecilia Green:
Selina Green Sabrinacarpenter_screencomment

Cece és apu:
Selina Green 1DDC14C7421158612065234100224_3a981e7d0e0.1.2.11367763576760627869.mp4.jpg?versionId=ROTjYhMnIaibvN7lSRqnUDtZeG7

Cece és Én:
Selina Green Descendants-reunion-1

Én:
Selina Green 38a876ff31ce93e2a453db5a91245a70
Vissza az elejére Go down
 
Selina Green
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Karakterek :: Elfogadásra váró karakterek-
Ugrás: